- Supryn 70
Arbiter: Piotr Kozłowski (Lublin)

Mioduszewski- Skrzypniak,Wójcik, Skiba, Rutkowski, Duda,Szymczak, Rogala, Ceglarz, Chowaniec, Kuczak

Socha- Barański, Pielach, Poznański, Sulkowski, Maksymiuk,Supryn, Zmorzyński, Brzeski, Puton, Stanisławski

Już w sobotę 3 listopada puławska Wisła wraca do ligowej rywalizacji. W Oświęcimiu zagramy z Sołą. Początek relacji ze stadionu przy ulicy Przecznej 2a od 13:45.
 Mimo pewnych problemów na stadionie w Oświęcimiu problemy z prądem na trybunach postaramy się nadawać dla Was na żywo
 13:35 Piotrek wita że stadionu Soly
 Trwa rozgrzewka. Mamy sklady
 Warunki są ciężkie, ale damy radę
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Michał Kobiałka, Michał Król, Ivan Litwniuk,Adrian Popiołek, Krystian Źelisko
 Na ławce Soły zasiedli dziś Kalis Al-Ani,Jakub Pilch,Mateusz Stankiewicz, Mateusz Szela,Dominik Gaudyn,Sebastian Kowalczyk
 Schodzą do szatni obie ekipy.
 Bardzo mokro dziś w Oświęcimiu. Trawa nie skoszona
 Za kilka minut zaczynamy. To ważny mecz
 Wychodzą!!!!!!!!
 Wisła w swoich tradycyjnych pasiakach, Soła czerwone stroje
 Solarze jesteśmy z Wami kilku fanów na trybunach krzyczy
2' Poznański faulem zatrzymuje Wójcika
4' Na spalonym Brzeski
5' Ależ zamieszanie w polu karnym Wisły. Nie trafia na pustą bramkę Wójcik, ale Socha bardzo nie pewnie na szczęście bez konsekwencji
6' Faulowany Brzeski i nie ma faulu
7' Socha zmuszony do wybicia piłki w aut
8' Barański niecelnie do Stanisławskiego
10' Wrzutka piłki w pole karne Soły ale pewnie Mioduszewski
11' Za mocne podanie do Barańskiego
12' Supryn faulem zatrzymuje Wójcika. Oglądamy dużo walki
13' Uderza Kuczak prosto w Poznańskiego. Rzut rożny dla gospodarzy
 Głową po tym rzucie rożnym uderza Rutkowski, ale nad bramką Pawła Sochy
14' Bardzo dobra akcja Wisły wpadł w pole karne Soły Stanisławski ale uderzył obok słupka
16' Faulowany Krystian Puton
 Za krótka centra Sulkowskiego
17' Przerwa w grze. Zderzenie Wójcika i Pielach
 Na szczęście obaj zawodnicy już są zdolni do gry.
 Faulował w ataku Rutkowski
20' Skrzypniak faulem zatrzymuje Stanisławskiego
21' Barański za lekko w pole karne
 Jakieś uwagi do sztabu szkoleniowego Soły.
22' Uderza Puton ale na raty łapie bramkarz Soły
23' Wiślacy na swojej połowie. Jakiś uraz Wójcika który stoi przy ławce rezerwowych
24' Supryn wywalcza rzut rożny
 Krótkie rozegranie i centra ale piłkę łapie Mioduszewski
25' Kuczak wywalcza rzut rożny dla gospodarzy
 I kolejny corner dla Soły
26' Poznański fauluje Wójcika
27' Maksymiuk faulowany a sędzia pokazuje grć dalej
 Wrzutka Skiby piąstkuje Socha
28'  Pielach za faul na Ceglarzu. To 8 kartka Benego która oznacza dwa spotkania pauzy
30' Dużo walki w Oświęcimiu. Naprawdę trudny mecz
32' Dużo uwag do swoich zawodników ma trener Magnuszewski
33' Wrzutka w pole karne Soły zderzenie bramkarza z obrońcą i piłka na aucie
34' Kto wysyła takiego słabego sędziego?? Brzeski faulowany i nie ma gwizdka....
 Szymczak do nikogo. Od bramki Paweł Socha
36' Chowaniec w aut
 I kolejny raz gospodarze w aut. Proste środki graczy Soły
38'  Ceglarz za brzydki faul na Barańskim
39'  Maksymiuk za faul. Robi się ostry mecz
41' Od autu Wisła
 No i mamy rzut rożny
 Krótkie rozegranie i centra Putona ale prosto w obrońców Soły..
43' Uff!! Rogala uderza z 11 metra ale nie trafia w bramkę
44' Mioduszewski uprzedza Brzeskiego
 Brzeski wychodzi sam na sam i strzela fatalnie. Piłka leci na klubowy parking
45' Faulowany Brzeski. Jeszcze okazja dla wiślaków
 Sulkowski wrzuca uderza Pielach ale Mioduszewski kapitalnie na róg...
45' +1
 Zamieszanie w polu karnym Soły uderza Barański ale kapitalnie Mioduszewski
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Do przerwy remisujemy w Oświęcimiu z Sołą 0:0. Mecz jest wyrównany obie ekipy miały swoje okazje ale póki co bramki nie padły. W Wiśle kapitalnie okazje zmarnowali Stanisławski, Pielach, i Barański
 Oby w drugiej połowie było lepiej. Wracamy za kilka minut
 Dzisiejszy mecz obserwuje Franciszek Smuda
 W Nowym Targu Podhale zremisowało z Motorem Lublin 1:1
 Są wiślacy
 Będzie zmiana w naszej ekipie.
 Do gry gotowy Ivan Litwiniuk
46'  Litwniuk za Poznańskiego
46'  Zaczyna Soła
47' Ceglarz po nogach wiślaków i gospodarze od rogu
 Zakotłowało się pod bramką Wisły ale wyjaśnili wiślacy
48' Gospodarze od autu
50' Spokojna gra Wisły
52' Stanisławski zablokowany i róg dla Wisły
52' Centruje Sulkowski głową uderza Stanisławski nad bramką...
 Do gry gotowy Krystian Żelisko
54'  Żelisko zmienia Brzeskiego
 Faulowany Supryn. Od wolnego Wisła.
 Uderzenie Sulkowskiego z wolnego ale niestety obok bramki
56' Rogala fauluje Zmorzyńskiego
57' Barański uprzedza rywala i od autu Soła
58' Wpadł w pole karne Stanisławski i fatalnie uderzył na bramką
59' Uderzał Żelisko i pewnie Mioduszewski
 Ależ pech Putona. Zmorzyński wpadł w pole karne Soły piłka trafiła do Putona, który pośliznął się przed oddaniem strzału
60' Do gry gotowy Jakub Mażysz
60'  Mażysz za Stanisławskiego
60'  Szela za Rogalę
62' Szymcxak uderza ale bardzo niecelnie
63' Sulkowski faulem zatrzymuje Ceglarza
65' Niepotrzebna zabawa wiślaków Sulkowski do Sochy a ten zmuszony do wybicia piłki w aut
66' Kuczak i pierwszy raz zmuszony do złapania piłki Socha
67' Żelisko wywalcza rzut rożny
 Zła centra Sulkowskiego i konta Soły
 Uderza Szymczak i broni Socha
 Sulkowski kopnięty w głowę przez Ceglarza
65'  Gaudyn za Ceglarza
70' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL MATEUSZ SUPRYN. BRAWO WISŁA!!! BRAWO MATEUSZ!!!!!!
 Żelisko wpadł w pole karne dograł piłkę do Mateusza Supryna a ten pakuje piłkę do siatki!!!!!. BRAWO WISŁA!!!!!
 Będzie tutaj sporo nerwów. Ale wierzymy, że wygramy!!!!
74' Za mocne podanie do Putona
75' Tym razem za mocne podanie do Mażysza i łapie Mioduszewski
76'  Stankiewicz za Skrzypniaka
 Mażysz uprzedzony przez Szymaczaka
77' Wiślacy na czas.
78' Nie trafia w piłkę Pielach
 Denerwują się miejscowi
80' Będą dwie zmiany w Wiśle
 Gotowi do wejścia są Król i Kobiałka
81' Puton fauluje rywala.
82' Puton zablokowany. I róg dla Wisły
 Dobra centra Sulkowskiego piąstkuje Mioduszewski uderza Litwniuk i z linii bramkowej wybija obrońca Soły
84' Wpadł w pole karne Barański i nie strzelił....
85' Niecelnie uderza Maksymiuk. Od bramki Mioduszewski
86' Supryn zatrzymuje rywala. Nie odsunie się to nabij go w gębę krzyczą miejscowi
 Dawno takiego zachowania nie widziałem
87' Ostatnie minuty. Asekuracja panowie krzyczy trener Magnuszewski
88' OOOO jest konferencja prasowa po meczu
89' Na aferę Skiba i dał się sfaulować Litwniuk. Na czas Wisła
90' Zmorzyński na spalonym
90'  Supryn
90' +4
90+1' Gracze Soły na aferę.
90+2' Do gry gotowy Michał Kobiałka
90+2'  Kobiałka za Putona
 Mądrze wiślacy w narożniku!!!!! Oby dalej!!!!!!!
90+3' Gaudyn zatrzymany
90+4' Panie sędzio!!!!!!!!!!!!! CZAS!!!!!
90+4' Od autu Wisła
90+5' Ile jeszcze???
 Żle uderza Supryn!!!!!
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!
 Brawo Wisła!!!!!!!. Zasłużona wygrana Wisły, która w drugiej połowie zdominowała rywali. Szkoda, że kolejny raz wiślacy zdobyli tylko jedną bramkę, ale trzy punkty jadą do Puław!!!!!!!!!!
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!!!!