Arbiter:

.
.

1 ... 2 ... 3 ... próba klawiatury
 Nad stadionem piękna pogoda, zawodnicy obu klubów już się rozgrzewają, za około 20 minut rozpocznie się sparing
 Słońce świeci tak, że widoczność na laptopie znacząco się pogorszyła, mam nadzieję, że nie robię za dużo błędów :)
  sędzia rozpoczyna gre
1' Pierwsza interwencja Piotra Owczarzaka
2' Na stadionie około 150 widzów
3' Faul dla Wisły
4' Piłkarze gryzą trawę, wzajemne kopanie na obie strony boiska
5' Giza ograł bramkarza ale niestety strzał zablokowany przez obrońców Kraśnika
 Na stadion schodzi się coraz więcej kibiców, pogoda robi się wręcz letnia
9' Na boisku walka trwa, ale Liga Mistrzów to to nie jest
10' Po podaniu Abramczyka Giza kieruje piłkę do siatki i mamy gola
 Trybuny bocznego boiska zaczynają pękać w szwach, brakuje wolnych miejsc
12' Mariusz Abramczyk z poświęceniem robi wślizg w stylu Sergio Ramosa
15' Aut, pozatym nic ciekawego
17' Giza dośrodkowuje do Kępki ale piłka trafia w obrońcę Stali
19' Sałecki strzela na bramkę, wydaje się niepewnie ale bramkarz ma trudność ze złapaniem piłki
 Kibice podczas sparingu zbierają na przyszłe oprawy, widać, że kibice nie pozostają obojętni bo chętnie wrzucają do puszki swoje oszczędności
21' Róg dla Wisły po rajdzie lewąstroną boiska
22' Stecyszyn strzela ale piłka obok bramki, jak na razie Wisła częściej atakuje
24' Z prawej próbuje dośrodkować zawodnik Stali ale Nasza obrona jest tam gdzie powinna
25' Abramczyk do Gizy ale tylko rzut rożny
26' Atak Wisły się zagęszcza, strzela Stecyszyn ale obok słupka
29' Stal strzela ale piłka odbija się od poprzeczki, od bramki Owczarzak
31' Stecyszyn fauluje w połowie boiska, ale Stal nic nie może zrobić Wiśle
33' Owczarzak wychodzi daleko od pola karnego, interwencja udana
34' Co może cieszyć Wisła często przejmuje piłki, zatrzymuje ataki Stali
35' Giza do Kępki ale na spalonym ... niestety
36' Po wykopie któregoś z piłkarzy piłka leci na główne boisko, czyżby jakaś przepowiednia :)
 Dużo pozycji spalonych ale sędzia tego tak często nie widzi ... w sumie to tylko sparing
 Na stadionie około 300 kibiców
40' Wisła z wolnego ale spalony
41' Zawodnik z Kraśnika na spalonym, sędzia ma dzisiaj co robić
42' Obrońcy wyjmują Kępce piłkę spod nogi, mogło być groźnie
43' Kontra Wisły, pięnie Giza ale piłka wychodzi za linię
 Na trybunach sielska atmosfera, kibice ogrzewają się piwem oraz trunkami z większąilością %
45'  Przerwa, wcześniej Zięba wyboja piłkę bo było groźnie, piłkarz Stali leży na boisku, potrzebuje pomocy medycznej
  Rozpoczyna się druga połowa
48'  Gol dla Stali
50' Faul dla Wisły, tym razem potrzebna pomoc medyczna dla zawodnika Dumy Powiśla, schodzi kulejąc
52' Cud ratuje Stal przed stratą kolejnej bramki
54' Gra piłkarzy wygląda czasmi jak zawody w karate ;) faul dla Wisły
57' Zakotłowało się pod bramką Stali jak na koncercie w Jarocinie, Buła z poświęceniem w polu karnym przeciwnika
60' Atak kraśniczan ale obrona Wisły coraz lepsza, szybka kontra ale ponad bramką Kamola
61' Sikora otrzymuje długie podanie, kopie na prawą stronę ale co z tego .... nic
63' Stało się niestety gol dla Stali
64' Brawa dla Wiśniorza, ładna kiwka w polu karnym ale strzał obok bramki
66' Gawrysiak z wolnego, obok muru i ..... gooooool
 To był piękny gol, bramkarz Stali nie miał szans
68' Wisła pełna sił atakuje, Buła, Kama i inni zawodnicy Wisły czują przewagę nad Stalą
69' Buła na spalonym ale i tak by nic nie było
72' dośrodkowanie przeciwników ale piłkę głową wybija Zięba
74' Gra utrzymuje się na środku boiska
75' Słońce chyba za bardzo grzeje bo piłkarze biegają po boisku ... tylko biegają
77' Mokiejewski oddaje strzał, bramkarz łapie przy słupku
76' Sikora na spalonym ale ładnie chciał rozegrać tą piłkę
77' Na bramce Bicki pewnie łapie piłkę, w sumie taką piłkę złapałby kolegi syn Franek ;)
78' Sikora po podaniu Mokiejewskiego strzela 3 bramkę
80' Z rzutu rożnego pięknie Sikora aler prosto w bramkarza, ręka noga mózg na ścianie ;)
82' Próbował Gawrysiak ale obok słupka ... tak z 5 metrów obok
83' Bicki ratuje pewnie wychodząc do atakującego
 Patrząc na grę zawodników Wisły można być spokojnym o gre w lidze, pełne zaangażowanie, ofiarność i skuteczność w przejmowaniu piłki
85' Młody bramkarza Wisły znowu ratuje przed stratą bramki
86' Samotny rajd Buły i tylko boczna siatka
90' Jak ten czas szybko leci ... niepostrzeżenie mecz się zakończył, widocznie miałem opuźniający się stoper. Czas podawany był w przybliżeniu. Żegnam ze stadionu MOSiR. Do następnego razu