0:1

- Patejuk 72
Arbiter: Łukasz Bednarek ( Koszalin)

Bieszczad- Bielak, Cesh, Wróbel, Wilk, Gonzalez, Kamiński, Montedere, Ploj, Serafin, Klichowciz Witan- Hiszpański, Pielach,Żemło, Sedlewski, Maksymiuk, Kolehmanem, Darmochwał, Smektała, Płonowski, Nowak

Już w sobotę 4 marca puławska Wisła rozegra wyjazdowe spotkanie w Bytowie z Drutex-Bytovią. Zapraszamy na relację live. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:31 Piotrek wita z Bytowa
 Trwa rozgrzewka przed meczem. Zaraz podamy sklady.
 Sa pewne zaskoczenia ale o tym za chwile
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Adrian Cierpka, Mariusz Idzik, Ivan Litwniuk, Sylwester Patejuk, Jakub Poznański i Konrad Szczotka
 Na ławce Drutex-Bytovii zasiedli Michał Szmronik, Krzysztof Bąk, Jakub Bąk, Robert Mandrysz,Filip Modelski, Bartłomiej Poczobut i Bartosz Wolski
 Ciepło około 10 stopni lekko przebija się słońce zza chmur w Bytowie
 Jupitery już zapalone.
 Niezbyt wielu widzów, ale są fani z Puław. Oczywiście w grupie nie zorganizowanej
 Możemy czasem znikać korzystamy z miejscowego internetu.
 Jeszcze chwila i zaczynamy wiosnę. Oby udaną dla Wisły.
 Schodzą obie ekipy do szatni. Za 10 minut zaczynamy spotkanie.
 Nerwowe oczekiwanie na początek spotkania. Spiker już rozpoczyna prezentację. 20 kolejka Nice I ligi
 Czekamy.... Oby na 3 punkty
 Wisła w tradycyjnych pasiakach, Drutex-Bytovia na czerwono
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!
 Wiślacy w kółeczku!!!!.
 Głośne Wisła!!!!!!!!!.
 Kto wygra mecz??? Głośne WISŁA z kółeczka!!!!!
2' Płonowski lekko fauluje rywala. Od wolnego gospodarze
3' Pielach zatrzymuje Wilka. Tylko aut dla Drutex-Bytovii
4' Nowak do Smektały, ale pomocnik Wisły na spalonym
6' Kolehmainem faulowany rzut wolny dla Wisły
9' Zła centra Smektały.Od bramki Bieszczad
10' Darmochwał do Smektały, ten uderza obok bramki, ale i tak pomocnik Wisły na spalonym
12' Kolehmainem do Nowaka. Za mocno
13' Z dystansu Montedere ale wysoko nad bramką
15' Z dystansu Nowak, ale zbyt lekko i łapie bramkarz gospodarzy.
16' Sedlewski faulowany. Od rzutu wolnego ekipa Wisły
18' Za mocne podanie do Nowaka. Bieszczad od wolnego
19' Maksymiuk zatrzymuje rywala. Od autu Drutex-Bytovia
21' Bardzo dobra akcja Wisły Sedlewski centruje i mamy róg
22'  Gonzalez
 Naprawdę miło oglądało się tę akcję wiślaków. Dobrze pokazali się w niej Smektała i Sedlewski.
24' Nowak na spalonym.
27' Dużo walki dziś w Bytowie. Na trybunach za mną Adam Piektuwski pauzujący za karę z meczu z MKS-em Kluczbork
30' Sedlewski do Smektały a jego centrę łapie Bieszczad
31' Od rzutu wolnego Wisła
 Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo śpiewa 3 fanów z trybun
 Darmochwał, ale głową pewnie obrońcy Drutex-Bytovii
32' Centra w pole karne gospodarzy Nowak nie sięga piłki ale wcześniej trącił ją gracz gospodarzy i mamy róg
33' Centra wiślaków z rzutu rożnego głową pewnie obrońcy gospodarzy.
35' Kontra gospodarzy zatrzymana. Róg dla Drutex-Bytovi. Łapiemy krycie krzyczy trener Buczek
36' Zakotłowało się pod bramką Wisły piłka trafia na 20 metr do Klichowicza, który uderza, ale wysoko nad bramką.
37' Smektała prawą stroną Gonzalez w ostatniej chwili uprzedza Nowaka. Róg
 Centra Darmochwała wyłapana przez Bieszczada
39' Fauluje Wróbel Nowaka. Od wolnego Wisła.
 Spokojnie wiślacy
41' Wilk faulem zatrzymuje Płonowskiego
42' Za mocne podanie wyłapane przez bramkarza gospodarzy
43' Smetkała do Darmochwała, ten uderza ale niestety niecelnie
44' Z dystansu Wilk. Nad bramką w której stoi dziś Andrzej Witan
45' Jeszcze rzut wolny dla Druetex-Bytovii.
45'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Bytowie. Widać, że obie ekipy walczą i zostawiają tutaj zdrowie, ale póki co bramek nie mamy. Sporo niedokładności przy Mickiewicza
 Zapraszamy na kilka minut przerwy, i za chwilę wracamy do Bytowa
 Ściemnia się nad Bytowem, ale na północy i tak dzień dłuższy.
 W równolegle rozgrywanym meczy w Nowym Sączu, Sandecja prowadzi z Pogonią Siedlce 1:0
 Są wiślacy, są gracze Drutex-Bytovii.
 Będzie jakaś zmiana bowiem tablica w rękach sędziego technicznego.
46'  Mandrysz za Montedere
46'  Zaczynają gospodarze
47' A ktoś obok ogląda sobie skoki
49' Ploj fauluje Maksymiuka.
50' Kamiński centruje prosto w ręce Andrzeja Witana.
51' Uffff. Piłka w siatce wiślaków, głową po centrze z rzutu wolnego skierował Kamiński, ale chorągiewka sędziego w górze. Spalony!!!!!
52' Brzydki faul na Płonowskim.
54' Z dystansu uderza Mandrysz pewnie Witan
 Dziwne bo faulowany był Nowak a rzut wolny dla gospodarzy
55' Nikt nie sięga centry Kamińskiego. Bytovia , Bytovia krzyczą kibice. Brak dziś zorganizowanego dopingu
56' Z dystansu Wróbel i Witan na róg.
 Po przerwie ekipa Drutex-Bytovii groźniejsza
57' Na spalonym Konrad Nowak
 Będzie zmiana w Wiśle. Kierownik Rybicki przy arbitrze technicznym
60' Do gry gotowy Mariusz Idzik
60'  Idzik za Płonowskiego
61'  Kolehmainen
62' Uderzał Kamiński i corner dla gospodarzy. Piłkę zablokował Hiszpański
63' Leży na boisku Darmochwał. Źle to wygląda....
 Chwilę wcześniej uderzał Kolehmainem ale niecelnie.
 Wstał Darmochwał gramy dalej
66' Idzik wywalcza róg
 Będzie druga zmiana w Wiśle
69' Do gry gotowy Sylwester Patejuk
69'  Patejuk za Darmochwała
70' Rzut wolny dla Wisły
71' Ależ parada Bieszczada. Główkował Smektała bramkarz gospodarzy przerzuca piłkę na róg!!!
72' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL !!! SYLWESTER PATEJUK!!!!!0:1. BRAWO WISŁA BRAWO SYLWEK!!!!
 Zakotłowało się pod bramką gospodarzy piłka od poprzeczki wpada do siatki. Uderzył Sylwester Patejuk!!!!!
75'  Jakub Bąk za Wilka
 Denerwują się fani miejscowych. Oni liczyli na łatwą wygraną!!!!
76'  Smektała za próbę wymuszenia rzutu karnego
78' Idzik zatrzymany. Od bramki Bieszczad
79' Za mocne podanie od Patejuka do Nowaka
80' Kolejna zmiana w Wiśle.
 Do gry gotowy Adrian Cierpka
81'  Cierpka za Kolehmainena
82' Smektała i mamy róg!!!!!
 Upominany trener Buczek!!!!
 Aut dla Wisły
84'  Sedlewski za przerwanie kontry
 Piłka nad bramką Witana. Utrzyjmy to!!! Zacznijmy marsz w górę tabeli!!!!!
86' Patejuk do nikogo. Od bramki Bieszczad!!!!.
 Kibicujcie głośno!!!! WISŁA WISLA WISŁA!!!!!!
87'  Wolski za Serafina
88' Mocne podanie łapie Witan!!! Leż Wiciu!!!!!!! Dłużej!!!!!!!!
88' Kradnijcie te sekundy wiślacy!!!!!
 Uderza Idzik broni Bieszczad!!!!
89'  Nowak
90' Centra w pole karne Witan!!. Leż Wiciu!!!!!
90' Hiszpański mamy aut
90' +4
 Czemu tak dużo????
90+1' Kapitalnie Witan!!!!! Klichowicz sam na sam i broni WITAN. Andrzej brawo!!!!!!!!
90+2' Bronić to!!!!!
90+3' Jeszcze rzut wolny dla gospodarzy!!!!!
 Aby dalej!!!! Bronimy!!!!!
90+4' Panie Turek!!!! Panie sędzio!!!!! Koniec!!!!!!!!~!
90+4' Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy!!!!!
 Za mocno!!!!!!!!
90+5'  KONIEC!!!!!!!!!!!!!!~!
 Brawo Wisła. Jaki to był trudny mecz dla Wisły. Udało się wygrać i zdobyć 3 punkty!!!!! BRAWO!!!!!!!!!