Radunia Stężyca : Wisła Grupa Azoty Puławy-

-
Arbiter: Konrad Gąsiorowski ( Biała Podlaska)

1. Tułowiecki (kpt)- 2.Bashlai, 4. Orłowski, 13. Prikhna, 14. Zynek, 16. Furman, 19. Ednilson Furtado, 21. Nowicki, 23. Dampc, 26. Kuzimski, 77. Łuczak

1. Sapielak - 27. Cheba, 5. Błyszko,18. Wiech, 77. Bernard, 28.Karuglewicz 42. Kona, 7. Puton, 91. Klichowicz, 10. Janicki, 87. Paluchowski (kpt)

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty Puławy rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem w Stężycy z Radunią. Początek relacji od 14:45.
 14:00 Piotrek wita z Areny Radunia. Za godzinę Wisła Grupa Azoty Puławy zmierzy się z miejscową Radunią
 Około 3 stopni ciepła na Kaszubach, ale niestety mocno wieje co potęguje odczucie chłodu
 Pusty miejscowy obiekt nad stadionem unosi się zapach grilla.
 Nie mamy jeszcze składów, ale ponoć są zmiany w wyjściowym zestawieniu Dumy Powiśla
 W głośnikach gra Radio Eska.
 No niestety póki co czekamy na składy.
 Mamy składy :)
 Wiślacy już na rozgrzewce
 Na ławce Wisły Grupy Azoty Puławy zasiedli dziś
12. Piotr Zieliński, 3. Robert Majewski, 14. Jakub Czajkowski, 17. Marcin Ryszka, 26. Damian Kołtański, 30. Mateusz Kaczmarek,48. Jakub Wlaźlik,74. Przemysław Skałecki, 80. Dominik Banach
 Na ławce Raduni zasiedli dziś
12. Kacper Czajkowski, 3. Tomasz Dejewski, 5. Wojciech Jakubik, 6. Rafał Kosznik, 7. Cezary Sauczek, 9. Paweł Wojowski, 11. Przemysław Kita, 17. Jonatan Straus, 24. Adrian Rajski
 Obie ekipy już w szatniach. Dopiero teraz doręczono na stanowiska składy
 Nie ma wielu fanów w Stężycy.
 Wychodzą!!!!
 Wisła Grupa Azoty w szarych strojach gospodarze na żółto
 Losowanie stron i zaraz gramy
1'  Zaczyna Wisła
1' Klichowicz wywalcza rzut rożny...
 Zamieszanie pod bramką Tułowieckiego, ale ostatecznie grę wznowią gospodarze
4' Faulowany przez rywala Cheba. Rzut wolny dla Wisły
 Złe rozegranie rzutu wolnego, ale piłka nadal dla Dumy Powiśla
 Kolejny corner dla Wisły. Może teraz??
 Centra Putona głową Błyszko, ale pewnie łapie piłkę Tulowiecki
8' Ednilson zablokowany przez Wiecha i rzut rożny dla gospodarzy
 Pewnie wiślacy wybijają piłkę głową po centrze z cornera
11' Kapitalnie w bramce Wisły Sapielak, który broni sytuację sam na sam z Kuzimskim!!!!
12' Kolejna próba gospodarzy w pole karne wpada Orłowski, którego blokuje Bernard
13' Kolejna okazja Kuzimskiego, ale piłka mija bramkę Sapielaka
16' Orłowski faulem zatrzymuje Kargulewicza. Od rzutu wolnego Wisła
 Centra Klichowicza głową piłkę zgrywa Wiech,ale prosto w ręce Tułowieckiego
 Świeci słońce nad Stężycą.
21' Faulowany tym razem Krystian Puton. Kolejna szansa dla Dumy Powiśla
22' Ależ pech wiślaków!!!! Maciej Kona trafia w poprzeczkę bramki Raduni!!!!
22'  2.Bashlai za brutalny na Janickim
25' Zgranie piłki do Ednilsona, ale piłka po strzale byłego gracza Wisły mija bramkę Sapielaka
27' Uderzał zz 15 metra Kuzimski, ale zbyt lekko i pewnie łapie piłkę Błażej Sapielak
28' Janicki do Paluchowskiego, ale napastnik Wisły Grupy Azoty na spalonym
 Prószy delikatny drobny śnieg w Stężycy
31' Przerwa w grze leżą Kona i Łuczak
32' Gramy dalej obaj zawodnicy już gotowi do gry.
35' Bernard centruje, ale piłka nie dochodzi do żadnego wiślaka i ląduje w rękawicach bramkarza
36'  Łuczak za Putonie
 Wstał Krystian i gramy dalej
38' Centra Putona, ale kolejny raz pewnie Tułowiecki
40' Klichowicz z prawej strony zamiast strzelać szukał Janickiego i piłka odbita przez Bashlaia trafia w rękawice bramkarza
41' Kargulewicz z prawej strony do Paluchowskiego, ale szybszy Tułowiecki
44' Faulowany Bernard. Od rzutu wolnego wiślacy
45' +1
45+1' Ucierpiał w starciu z rywalem Janicki
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Pierwsze 45 minut już za nami. W Stężycy oglądamy wyrównane spotkanie, ale chyba optyczną przewagę mają wiślacy. W pierwszej połowie w poprzeczkę uderzył Maciej Kona.
 Zapraszamy na chwilę przerwy. Do Stężycy wracamy za parę minut
 Wybiegają wiślacy!!!!!
 Za nami pojawią się gracze Raduni. Za chwilę gramy
46'  Zaczyna Radunia
47' Cheba uprzedza Zynka i tylko aut dla gospodarzy
48' Ręką przed polem karnym zagrał Karguelwicz i niesteety rzut wolny dla Raduni
 Łuczak na szczęście dla wiślaków w mur, ale piłka wychodzi poza plac gry i rzut rożny dla gospodarzy
 Ogromne zamieszanie pod bramką Sapielaka, ale Orłowski zablokowany!!!
52' Zza pola karnego uderza Paluchowski ale zbyt lekko i penie łapie piłkę Tułowiecki!!
53' Tym razem z rzutu wolnego uderza Puton, ale zbija na bok piłkę Tułowiecki
56'  16. Furman za faul na Konie
  Ostap Makrewycz za protesty na ławce
59'  Wiech za faul na Furmanie
60'  10. Janicki za utrudnianie wznowienia gry
63' Próba Klichowicza mija bramkę Tułowieckiego
64'
5. Jakubik za 14. Zynmka
17. Straus za 4. Orłowskiego
66' Na spalonym Kuzimski
68' Nie opanował piłki Karuglewicz. Od autu gospodarze
69' Błyszko faulem zatrzymuje Kuzimskiego. Od rzutu wolnego gospodarze
 Centra Łuczaka ale faulowany w ataku Cheba i przerwa w grze
 Wstał Cheba i gramy dalej
70'  17. Ryszka za 10. Janickiego
80. Banach za 28. Kargulewicza
73'  19. Ednilson Furtado za faul na Berardzie
75' Klichowicz centruje nad bramką
76' Uderzenie Ednilsona w dobrym stylu odbija Sapielak!!!
78' Strzał Putona broni Tułowiecki!!!!
 Sporo dzieje się w końcówce. Widać, że obie ekipy chcą dziś wygrać!!!
7'  7. Sauczek za 19. Ednilsona Furtado
81' Wyjechał za boisko Banach. Od bramki Tułowiecki
82' Uderzenie Jakubika broni Sapielak a sytuację wybiciem wyjaśnia Cheba, który wybija piłkę z pola karnego
84' Jeszcze rzut rożny dla Wisły
 Wybijają to obrońcy gospodarzy
85'  6. Kosznik za 21. Nowickiego
86' Z dystansu Furman ale wysoko nad bramką Sapielaka
87'  30. Kaczmarek za 91. Klichowicza
74. Skałecki za 42. Konę
88'  1. Tułowiecki za faul na Kaczmarku poza polem gry
88'  7.Puton za protesty
 Ależ kocioł w polu karnym gospodarzy po centrze Putona!!!!!. Nie zdołał oddać strzału Kaczmarek i sędzia pokazał faul na bramkarzu
90' +3
90+1' Uderzenie Putona mija bramkę Tułowieckiego!!!!
90+2' Na spalonym Kuzimski
90+3' Wychodzą miejscowi kibice nie wierząc w zmianę wyniku
90+4' Piłka w siatce Raduni autorem gola Paluchowski ale co??? Spalony!!!!!!!
 Protestują wiślacy ale niestety gola nie ma!!!!
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się Wiśle wygrać spotkania w Stężycy. W kontrowersyjnych okolicznościach remisujemy 0:0. Puławianie byli ekipą lepszą, ale cóż zabrakło szczęścia