2:1

Giza 39, Nowak 68 - Jabkowski 90+4
Arbiter: Paweł Małodziński ( Mielec)

Beszczyński, Kowalski, Mróz, Bednaruk, Misztal, Kozieł, Mokiejewski, Wójtowicz, Budzyński, Giza, Nowak Krawczyk, Zych, Konrad, Słaby, Ginalski, Fryc, Wójcik, Kozub, Lanucha, Płonka, Wierdak

W sobotę 9 kwietnia na boisku przy ZSO im KEN Wisła rozegra kolejne III ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Partyzanta Targowiska. Na relację zapraszamy od 15:45.
 Wietrzenie i pochmurno nad Puławami, pogoda nie przypomina wiosny. Już o 16 Wisła zagra kolejne spotkanie w lidze. Oby do tego czasu pogoda uległa zmianie na lepsze.
 Przejaśnia się nad Puławami. Zza chmur pojawia się leciutkie słoneczko. Oby to był dobry znak przed dzisiejszym spotkaniem.
 Witamy pierwszych kibiców na naszej trybunie. W Puławach około 8 stopni, słońce na niebie, niestety nadal mocno wieje.
 Dla wszystkich sympatyków III ligi w Przemyślu, gdzie grają od 14 Polonia prowadzi już 3:0 z Unią Nowa Sarzyna. Od 15 spotkanie Izolatora Boguchwała z Chełmianką.
 W Boguchwale szybko zaczęli strzelać. 3 minuta Płonka i 1:0 dla Izolatora.
 15.45. Witamy z obiektu przy ZSO im KEN w Puławach, gdzie Wisła podejmuje Partyzanta Targowiska
 Trwa rozgrzewka. W Wiśle dziś Kamil Kowalski za Mateusza Gawrysiaka, Adam Mróz za chorego Rafała Kurse
 Wisła zagra dziś na czerwono, Partyzant na niebiesko.
 Michał Świderski jak zawsze rozpoczyna prezentację obu ekip. Wisła i Partyzant już w szatniach.
 Na płocie jedna flaga Fanatycy. Około 200 kibiców na trybunach.
 Obie ekipy przy dźwiękach muzyki z filmu Rocky powoli wychodzą na boisko wyprowadzane przez trójkę sędziowska
 Wiślacy jednak zaskoczyli. Białe koszulki i czerwone spodenki
 Minuta ciszy, która upamiętnia katastrofę pod Smoleńskiem
 Po tej chwili zadumy pojawia się doping dla Wisły. Brawo Panowie
  Rozpoczyna Partyzant
1' Misztal do Budzyńskiego i mamy rzut rożny dla Wisły1
2' Złe wykonanie rogu i od bramki Krawczyk.
3' Za mocna piłka do Wójcika i spokojnie Beszczyński
5' Dobre podanie do Budzyńskiego, jednak sędzia dopatruje się pozycji spalonej zawodnika Wisły
6' Kolejne podanie do Budzyńskiego tym razem za mocne i piłka w rękach bramkarza Partyzanta
9' W środku pola faul na Nowaku i od wolnego Wisła
10' Akcja Wiredaka zatrzymana przez Mroza
12' Spotkanie wyrównało się. Kolejna próba Partyzanta zatrzymana przez Kowalskiego
12' Akcja Wisły, ale Gize uprzedza Krawczyk. Mogło być groźnie
13' Szarżował z piłką Kozub ale piłka opuscza boisko od autu Wisła
15' Uderzenie z wolnego Płonki, mija o metr bramkę Beszczyńskiego
17' Znowu groźnie pod bramką Wisły. Na szczęscie obrońcy Dumy Powiśla wybijaą piłkę daleko przed siebie
17' Na placu gry konfetii, wyrzucone z trybun. Sędzia każe jednak grać dalej
20' Kto wygra mecz pyta młyn Wisły. Cały stadion odpowiada, ze Wisła w co wierzymy.
22' Wierdak fauluje Bednaruka i od wolnego Wisła
23' Jak do tej pory wyrównane spotkanie, któe toczy się w dobrej atmosferze i dobrym tempie
24' Za mocne podanie do Kozuba i od autu Wisła
25' Uderza Wójcik, piłka o metr mija bramkę Kamila Beszczyńskiego. Uff
26' Kibice głośnym dopingiem wspierają Wisłę, która spokojnie od obrony zaczyna kolejny atak.
 Złe podanie i od autu goście
27' Budzyński lewą stroną, ale piłka ląduje w rękach Krawczyka.
28' Mokiejewski i Wisła wywalcza aut na wysokości środka boiska
29' Tym razem szarża Misztala i kolejny wolny dla Wisły.
 Złe wykonanie stałego fragmentu gry i od bramki Partyzant.
31' Faulowany w środku pola Łanucha i goście od rzutu wolnego. Piłka po uderzeniu wpada w ręce Beszczyńskiego.
32' Szybka akcja Wisły i rzut rożny, ale Budzyński źle i goście od bramki.
33' Viva Viva nasz KS na trybunach a na boisku faul na Bednaruku.
34' Wierdak do Kozuba, ten drugi na spalonym i od bramki Kamil Beszczyński
35' Faulowany przed polem karnym Kozub i rzut wolny dla gości
  Mróz za ten faul na Kozubie
36' Uderzał Zych, ale bardzo niecelnie i skończyło się na strachu dla Wisły.
38' Uderza Budzyński, ale kolejny niecelny strzał
39' GOOOOLLLL 1:0 Łukasz Giza. Po wrzucie z autu Giza uprzedza bramkarza i prowadzimy 1:0
40' Wiślacy, mogli pójść za ciosem, ale tym razem dobrze w bramce Partyzanta Krawczyk
41' Misztal zbyt mocno wypuścił piłkę i od autu goście
42' Faulowany przez Wójcika Mróz w środku pola
43' Szarżuje w polu karnym gości Nowak, ale kończy się tylko na strachu dla przyjezdnych
45' Zbyt mocne podanie do Kozuba i od wrzutu z autu Wisła
45+1' Uderzenie z dystansu Zycha, ale dobrze w puławskiej bramce Kamil Beszczyński. Było groźnie
  W tym momencie sędzia Paweł Małodziński zakończył pierwszą część spotkania. Wisła prowadzi 1:0.
 Pierwsza połowa to bardzo wyrównana gra z obu stron. Jednak to Wiślacy zagrali skuteczniej i po bramce Gizy prowadzą 1:0. Jak słyszymy gorąco jest w szatni Partyzanta. Trener Kalita ma sporo uwag do swoich graczy.
 My zapraszamy na gorącą kawę i czy herbatę i zapraszamy za 15 minut.
45' Za chwilę początek drugiej części gry. Obie ekipy wychodzą na boisko.
46'  Za Kowalskiego Giziński
47' Za mocne podanie do Nowaka. Chmurzy się nad obiektem przy Kaniowczyków. Czyżby deszcz??
 Przerwa w grze jeden z kibiców na trybunach wywrócił się o wystającą linkę. Udzielana jest mu pomoc
48' Już gramy dr Doroszewski udziela pomocy kibicowi, a pozostali kibice głośno dopingują Wisłę.
49' Lewą stroną Wisła i obrona Partyzanta na rzut rożny
50' To akurat obserwator związku....
51' Piłka do Nowaka,ale zbyt mocno i piłka w rękach Krawczyka
52' Uderza Lanucha ale kilka metrów od bramki Beszczyńskiego
53' Zagranie ręką jednego z graczy gości,gwizdek sędziego milczy.
56' Kolejna długa piłka do Nowaka, ale znowu zbyt mocno.
57' Uprzedzony Wierdak przez Mroza. Mogło być groźnie.
58' Faulowany na lewej stronie Wójtowicz i Wisła od rzutu wolnego
59' Misztal do Gizy, ale uderzenie napastnika Wisły trafia w ręce Krawczyka
60' Tym razem lewą stroną goście i wywalczają oni rzut rożny.
61' Naszym klubem Wisła jest na trybunach a na boisku męska twarda walka
62' Kolejna próba gości, ale piłka mija świątynie Kamila Beszczyńskiego
63'  Zarzyka za Kozuba
63' W międzyczasie także zmiana w Wiśle. Dryk za Gize
65' Groźna akcja gości, ale w piłkę nie trafia Zarzyka i od bramki Beszczyński
66' Leży na placu gry jeden z Wiślaków.
67' Próba strzału Nowaka i mamy rzut rożny dla Wisły.
68'  GOOOOOOLLLLL 2:0 Nowak. Po centrze Misztala Nowak popisuje się pięknym uderzeniem z 6 metrów z woleja.
69'  Orzędowski za Mokiejewskiego
70'  Konrad za protesty, bowiem chwilę wcześniej rzekomo faul Dryka na tym samym graczu. Sędzia jednak uznał inaczej i ukarał gracza gości kartką.
71' Nowak powinno być 3:0, ale niestety dobrze obrona Partyzanta. Zrobiło się nerwowo na boisku. Sytuację próbuje uspokajać kapitan Wisły Rafał Dryk
74' Biją dzwony z pobliskiego kościoła. A na trybunach hej siabada Wisełka 3 punkty ma
75' Tym razem faul Dryka.
76' Kolejna próba gości, ale kolejny raz niecelnie.
77' Kto nie skacze ten z policji... a na boisku kolejna spokojna akcja Wisły budowana od tyłu
78' Trwa dialog kibiców. Kto wygra mecz. Odpowiedź brzmi Wisła.
79' Mimo, że niebo zachmurzone nie pada wiatr też jakby lżejszy.
80' Akcja Wisły Giziński prawą stroną ale podanie do nikogo
82' Do wejścia na plac gry szykuje się Paweł Jabkowski, który zmieni Maćka Wójtowicza
84' Nim zmiana to w natarciu Partyzant. Z autu wrzuca Fryc pewnie Beszczyński w bramce łapie piłkę.
85' Uderzenie Wierdaka ale mocne i niecelne
86'  Jabkowski za Wójtowicza
88' Rzut wolny dla Partyzanta
 Uderza Zych ale metr nad bramką Wisły.
  +4
90+1' Wychodzi słońce a kibicom wciąż mało hej Wisła gol na trybunach.
90+2'  Lanucha za brutalny faul. Powinna być moim zdaniem czerwona kartka. Brzydki faul na Nowaku
90+3' Dryk i jęk zawodu na trybunach, bo napastnik Wisły nie trafia w piłkę.
90+4'  No i mamy 2:1.Paweł Jabkowski nieszczęśliwie skierował piłkę do własnej bramki.
 Panie sędzio ile jeszcze??? Kończ Pan ten mecz
  KONIEC !!!!!!!!! Wisła wygrywa to spotkanie 2:1. Brawo Wisła chociaż pod koniec było troszkę nerwów
 A teraz dialog pomiędzy kibicami a zawodnikami kto wygrał mecz. Wisła Wisła Wisła.
 Zawodnicy dziękują za bardzo głośny sportowy doping swoim wiernym fanom. Niezły mecz Wisły, chociaż w końcówce wiślacy niepotrzebnie dali sobie strzelić bramkę.
 My powoli będziemy żegnać się z państwem. Z boiska przy ZSO im KEN żegna Piotrek.