Ekimow, Bojarczuk, Jarzynka, Woroniecki, Szendel, M. Magier, Więcierzewski, Sobiczewski Korneluk, P.Magier,Guzek
Kuśmierz, Dryk, Mróz, Pietroń, Gawrysiak, Stecyszyn, Chmielnicki, Mokiejewski, Bandosz, Giza, Kępka

Po pewnych problemach z internetem witamy kibiców z Białej Podlaskiej
 Za chwilę początek spotkania. Na trybunach około 600 osoób. Oba zespoły już przygotowane do wyjścia na boisko
 Za chwilę składy oby ekip.
1'  Zaczęli wiślacy
  Szybko do ataków ruszyli gospodarze i Sobiczewski strzałem z bliska pokonuje Kuśmierza
3' Do ataków ruszają wiślacy. Jednak Giza zablokowany
4' Na trybunach śpiewy Biała i tylko Biała Podlaska. W ataku gospodarze
5' Znowu groźnie pod bramką Wisły strzela Bojarczuk ale Kuśmierz na róg
6' Wiślacy przestraszeni. Woroniecki mija się z piłką po dograniu z rożnego.
9' Wiślacy lewą stroną, ale piłkę Mokiejeskiemu wybijają obrońcy
10' Na trybunach pokazak piro. Około 1000 ludzi na trybunach
11' Atak wiślaków ale Giza na spalonym
11' Przerwa w grze na boisku serpentyny.
12' Pietroń uderza ale Ekimow na róg.
12' Zakotłowało się pod bramką Podlasia strzelał Kępka ale piłka wychodzi z pola karnego gospodarzy
13' Na boisku przewaga Wisły ale narazie bez bramki dla Nas
14' Strzela Magier ale słupek ratuje Wisłę. Oj było groźnie
15' Z lewej strony dośrodkowanie Stecyszyna, ale piłkę wybijają obrońcy gospodarzy
16' Gra przenosi się w środek pola. Obie drużyny ostro walczą. Wiślacy narazie bez okazji do pokonania Ekimowa
18' Pietroń powstrzymuje jednego z graczy Podlasia.
19' Za długa piłka do Gizy i od bramki rozpoczyna grę Ekimow
20' Stecyszyn strzela, ale dobrze broni Ekimow i tylko aut dla Dumy Powiśla
21' Faulowany Kępka
22' Zle wykonanie wolnego i strata piłki przez Wisłe
22' Ufff było groźnie strzelał Michał Magier piłka o centymetry mija bramkę Wisły.
23' Oj cięzki to dla Wisły meczyk będzie. Szarża Gizy, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i nic z tej akcji nie będzie
26' Niepewnie w bramce Kuśmierz ale na szczęscie bez konsewkencji
27' Próba Gizy ale mamy tylko rzut rożny
28' Faulowany Kępka 20 metrów od bramki Ekimowa
 i mamy rzut rożnu z lewej strony
29' Strzela Gawrysiak, ale piłka nad bramką Podlasia
31' Znowu niecelnie podanie do naszych napastników. Oj nie układa się ten mecz od samego początku
32' Dryk w pole karne, ale pewnie Ekimow łapie piłkę.
32' Od kilku minut to Wisła przeważa, ale Podlasie mądrze się broni
33' Spokojna gra w środku pola.
34' Na trybunach dobry doping dla Białej a na boisku twarda walka. Wisło do boju
36' Z wolnego Chmielnicki na glowę Gizy, ale strzał Łukasza mija o metr bramkę Podlasia
37' Szczupakiem strzela Bandosz ale minimalnie niecelnie. Czemu on tego nie strzelił.
39' Groźmie pod bramką Wisły, ale jeden z graczy Podlasia mija się z piłką i po strachu
40' Jeszcze 5 minut walki w I połowie. Narazie wyrównana gra, ale prowadzą gospodarze
43' Narazie bez zmiany wyniku. Gra głównie w środku pola
44' Strzela Gawrysiak, ale znowu za wysoko
45' Dośrodkowanie Gizy w pole karne, ale za lekko i wybijają obrońcy Podlasia
45+2' Strzał z 20 metrów gospodarzy, ale i to uderzenie takze niecelne
  Sędzia Sawa kończy I połowę meczu
 Przebieg I połowy meczu ustawiła szybko strzelona bramka przez Podlasie. Wiślacy kilka razy zagrozili bramce Podlasia ale jak narazie dobrze w bramce gospodarzy Ekimow
 Wracamy za parę minut
 W Rejowcu Sparta przgrała z Orionem 0:1.
 W Białej dziś mecz sczypiornistów z Olimpia. Wielu kibiców udaje się już teraz na ten mecz.Stadion lekko pustoszeje
 Nas ciekawi czy Wiślacy dadzą radę strzelić gola. Na meczu widzimy wielu kibiców z Puław. Nie ma jednak zorganizowanej grupy
 Wiślacy już wychodzą z szatni na II połowę. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie zdecydowanie lepsza dla naszej ekipy.
 II połowę wiślacy rozpoczną w tym samym składzie w którym zakończyli I część meczu
 Czekamy jeszcze tylko na sędziów, którzy zostali jeszcze w szatni.
 O widać już zółte koszulki sędziów z Chełma. Za chwilę początek II połowy
 Podobno są kibice z Puław jednak pod stadionem. Ciekawe czy wejdą?
  Rozpoczęli gospodarze
46'  Kamola za Bandosza
47' Przerwa w grze kontuzjowany jeden z graczy Podlasia
48' [Zolta] Kartka dla Gizy za symulowanie fualu. Giza nie zagra z Chełmianką
50'  U gospodarzy schodzi Michał Magier wchodzi Jaszczyński
52' Wiślacy w ataku, ale niestety bez powodzenia
53' Gospodarze próbóją, ale Guzek nie siega piłki i Kuśmierz pewne łapie piłkę.
55' Piłka do Kamoli, ale obrońcy na aut
56' Z lewej strony Stecyszyn, ale wybijają obrońcy Podlasia
57' Kolejna akcja Podlasia ale pewnie broni Kuśmierz
58' Strzał Chmielnickiego ale minimalnie obok bramki Ekimowa
60' Wiślacy atakują a Podlasie broni się bardzo dobrze.
61' Na spalonym jeden z graczy Podlasia.
62' Było groźnie jednen z graczy Podlasia mógł przerzucić piłkę nad Kuśmierzem, ale na szczęscie mija bramkę
65'  Tym razem faulował Gawrysiak i on ukarany żółtą kartką
67' Faul Gawrysiaka i rzut wolny dla gospodarzy
68' Gra się zaostrzyła co chwila padają zawodnicy
69' Nerwowo było sędzia pogubił się i nie panuje nad wydarzeniami na boisku
70' Strzela Kępka, ale piłka znowu mija bramkę Ekimowa
71' Tym razem Mokiejewski ukarany żółtkiem. Oj pogubił się sędzia Sawa
72'  Sobiczewski schodzi a na boisku Stonio
73' Kolejny zawodnik Podlasia leży kontuzjowany
75' Ostatni kwadrans meczu. Wiślacy próbóją, ale ie potrafią pokonać Ekimowa
77' Dośrodkowanie pod bramkę Wisły, ale Kuśmierz pewnie łapie piłke
78'  Guzek schodzi z boiska a na placu gry Leonowicz
79' Faulowany jednen graczy Podlasia przez Gawrysiaka. Powinna być zółta
80' Kolejny gracz Podlasia leży na boisku. Panowie grajmy a nie leżmy
 Na trybunach trener Podlasia Storto
83'  Mróz. Faul naaszego kapitana.
84'  Jarzynka.
Z rzutu wolnzego dobrze po długim rogu uderzył Jarzynka i Kusmierz wyjmuje pilkę z siatki
85'  i tym razem Magier i 3:0.
Jezu co się dzieje???
87' Wiślacy wyglądają jak bokser po nokaucie. Podlasie atakuje raz za razem
89' Nie wiemy co powiedzieć. Wislacy nie istnieją wogóle
88'  Mirończuk za Korneluka
89' Nie wiemy co powiedzieć. Na trybunach na kolana na kolana. Słuszne i smutne to uwagi
89' Kolejna akcja Podlasia, ale dobrze broni Kuśmierz
90' Ostatnie minuty mijają nam w smutnej atmosferze. Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten mecz i tę sobotę
90+2' Doliczony czas gry. Wisła bez wiary a Podlasie spokojie sobie gra i czeka na kontry
  Koniec
Sędzia Sawa kończy ten mecz. Nie tak on miał wygladać. Smutne miny kibiców z Puław.