-
Arbiter: Marcin Lech ( Gdańsk)

Rogaczow - Lewandowski, Nadijewski, Ichim, Kołosow, Skokowski, Ressel, Sedlewski, Molga, Lisiecki, Graczyk
Penkowec - Orzędowski, Jakubiec, Budzyński, Kwiatkowski, Nowosielski, Wiącek, Maksymiuk, M.Nowak, Martuś, Giza

W tym miejscu nie będzie pewnie relacji akcja po akcji, ale pojawią się najważniejsze akcje i wynik na żywo.
Tym razem ze studia w Bronowicach, ale myślę że damy radę być z Wisłą.
 Wiślacy są już w Elblągu i zapoznają się z murawą stadionu przy ulicy Agrykola 8. Niestety nie jest ona w dobrym stanie.
 Mamy informację, że w Elblągu nie pada
 Trwa rozgrzewka piłkarzy Wisły. Puławianie dziś na czerwono :)
 Dla wiślaków to ostatnie wyjazdowe spotkanie w tym sezonie. Do tej pory puławianie wygrali 7 spotkań w gościach, 5 zremisowali, 4 przegrali. Tak samo wygląda bilans Dumy Powiśla u siebie.
 Oba można poprawić już dziś i za tydzień z Puszczą. Na to liczymy
 Przypominamy, że wczoraj juniorzy starsi Wisły wygrali 5:0 z Janowianką Janów Lubelski i awansowali do Makroligi, dziś wygrały rezerwy Wisły z KS Góra Puławska 4:3. Czekamy na wygraną pierwszej ekipy w dalekim Elblągu z Olimpią.
 Na ławce Wisły Konrad Przybylski, Dawid Pożak, Piotr Charzewski, Rafał Kursa, Paweł Jabkowski
 Tylko 5 rezerwowych na ławce Wisły. Juniorzy zostali w domu i pomagali rezerwom w dzisiejszym spotkaniu
 Szymon Martuś już w tym sezonie strzelił na tym stadionie, wtedy rywalem Dumy Powiśla była Concordia. Nie mamy nic przeciwko aby i tym razem Szymon pokonał bramkarz z Elbląga.
 Obie drużyny już w szatniach. Za kilka chwil początek spotkania.
 Przywitanie z publicznością i za chwilę gramy. O wygraną i udane zakończenie sezonu.
1'  Gramy
3' Trener Jacek Magnuszewski spotkanie ogląda w żółtek kamizelce. Niczym Jan Urban, który najczęściej takowe wdzianka zakładał :)
5' Pierwsze minuty to przewaga gospodarzy, którzy gościli pod bramką Wisły.
8' Orzędowski rozpoczyna od rzutu wolnego. Na swojej połowie
9'  Nadijewski
10' Czyżby niedziela cudów?
W Lublinie Motor prowadzi z Radomiakiem 1:0.
11' Uprzedzony Lisiecki przez obronę Wisły.
15' Za mocne podanie Maksymiuka do Gizy. Lepsi obrońcy Olimpii
16' Wiślacy prawą stroną, ale wrzucona piłka nie dociera do żadnego z graczy z Puław
21' Piłki nie sięga Szymon Martuś. Szkoda
23' Uderza z dystansu Giza broni Rogaczow
25' Przerwa na uzupełnienie płynów
26' Już gramy. W ataku puławianie
31' Skokowski po podaniu Kołosowa ale obok bramki Penkowca
33' Uderza z dystansu Wiącek, Rogaczow na róg
38' I nadal 0:0. Mecz wyrównany jak do tej pory.
 W Nowym Dworze Mazowieckim Świt prowadzi 1:0, w Płocku Wisła 3:0 z Siarką
40' Przerwa w grze jeden z wiślaków kontuzjowany
41' Uderza nad poprzeczką Nowosielski. Szkoda
42'  Kursa za kontuzjowanego Jakubca
45'  +2
45+2'  Koniec I połowy
 Pierwsza połowa bardzo wyrównana, sytuacje bramkowe mieli jedni i drudzy, ale póki co w Elblągu bramek nie ma.
 Wiślacy już na placu gry.
46'  Zaczyna Olimpia
 Obie drużyny zaczęły bez zmian
49' Spokojna gra w Elblągu. Do ciekawej sytuacji doszło w Niepołomicach, gdzie na plac gry wbiegł kibic. Próbowało go zatrzymać 3 ochroniarzy,zrobił to dopiero gracz Puszczy Tomasz Księżyc. No tak to I liga :)
52' Wyniki dzisiejszej kolejki pokazują, że już dziś będziemy wiedzieli kto spada i kto awansuje.
53' Nowosielski w pole karne, jeden z nich zagrywa ręką futbolówkę ale sędzia Lech każe grać dalej.
56'  Kopcyki za Sedlewskiego
59' Będzie zmiana w puławskiej Wiśle
 Uderza Kołosow broni Penkowec
 Na plac gry wejdzie Dawid Pożak. Za kogo?
61'  Pożak za Marka Nowaka
65' Skokowski uderza pewnie Penkowec
 Motor prowadzi 2:0 z Radomiakiem, Wisła Płock prowadzi 4:0 z Siarką Tarnobrzeg, Świt 2:0 z Garbarnią. Puszcza 1:0 z Concordią Elbląg. Tak więc spadają Concordia, Świt i Siarka
67'  Budzyński. 9 kartka dla Michała.
70' Znowu przerwa na uzupełnienie płynów
 Uderza Martuś niestety niecelnie. Szkoda
73' Do wejścia gotowy Piotr Charzewski
73' Ale najpierw zmiana w Olimpii.
Wojtkiewicz za Lisieckiego
75'  Charzewski za Gizę
78' Optyczna przewaga Wisły. Gospodarze czyhają na kontry.
80' Faulowany Nowosielski. Wiślacy od wolnego
81' Centra Charzewskiego wybita kontra Olimpii ale napastnika z Elbląga uprzedza Penkowec
83'  Ichim
87' I nadal 0:0.
88' Będzie 4 zmiana w Wiśle. Do ławki biegnie Paweł Jabkowski
89'  Jabkowski za Maksymiuka
 W Niepołomicach koniec spotkania. Concordia zremisowała 1:1 z Puszczą i spada do III ligi
  Koniec spotkania !!!!
 Puławska Wisła zremisowała swój ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie w Elblągu 0:0
 Remis na pewno nie krzywdzi żadnej z ekip.
Dziękuje za uwagę i śledzenie tej mini- relacji.