0:0

-
Arbiter: Szymon Lizak ( Poznań)

Socha- Cheba, Pielach, Cyfert, Wawszczyk, Puton, Lisowski, Kondracki, Carlos Daniel, Kacprzycki, Paluchowski Zoch- Lewandowski, Pierzchała, Ozga, Łabojko, Babiarz, Rybicki, Mularczyk, Sowiński, Brito, Adamek

Już w sobotę 4 września ekipa Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach z Wigrami Suwałki. Początek naszej relacji od 16:45
 16:24 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Po tygodniowej przerwie w końcu mogę dla Was nadawać.
 Obie ekipy już na rozgrzewce. Mamy składy. Są spore zaskoczenia w składzie Wisły
 Tak więc jak widzimy w bramce Dumy Powiśla Paweł Socha, który bardzo dawno nie występował w wyjściowym składzie w rozgrywkach ligowych. Okazję do dostał także Ariel Wawszczyk
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Kacper Kołotyło, Lukas Kuban, Dylan Ruiz-Diaz, Karol Czelny, Łukasz Wiech, Ednilson Furtado, Emil Drozdowicz, Dominik Banach
 Na ławce Wigier zasiedli Piotr Słowikowski, Kosei Iwao, Krystian Ogrodowski, Kacper Zaborowski,Kacper Michalski, Kacper Gruszczyński, Bartosz Prętnik, Denis Gojko. Łukasz Bogusławski
 Obie ekipy w szatniach.
 Wiślacy w koszulkach Skała jesteśmy z Tobą
 Wigry czerwone koszulki, białe spodenki
 Są także wiślacy, którzy zagrają dziś w pasiakach
2' Faulował w ataku Paluchowski Zocha. Od rzutu wolnego Wigry.
 Od samego początku sporo dzieje się w Puławach. Wiślacy aktywnie pod bramką Wigier. Chwila przerwy bowiem uraz Zocha.
6' Zatrzymany w ataku Carlos Daniel. Od autu goście
 Ostre wejście Kondrackiego ucierpiał Ozga. Od rzutu wolnego goście
8' Próba Łabojki, ale pewnie w bramce Paweł Socha
 Tym razem uraz Mateusza Pielacha. Chwila przerwy w grze
10' Kapitalna próba Putona z dystansu, ale kapitalnie Zoch na róg!!!!
 Tym razem zgranie Cyferta do Kacprzyckiego, ale uderzenie tego drugiego nad bramką Zocha
15' Szarżował lewą stroną Brito, ale pewnie puławska obrona
16' Uderzenie Mularczyka, ale bardzo nicelne
17' Próba Cyferta, ale także nieudana. Od bramki grę wznowi Zoch
21' Dużo walki w Puławach. Widać, że obie ekipy walczą tutaj o pełną pulę
24' Centra Mularczyka zatrzymana przez Wawszczyka
25'  Kacprzycki za ostre wejście w nogi rywala
27' W pole karne wpada Puton,ale uderza zbyt lekko i pewnie Zoch
30' Kolejna próba Wiślaków, ale znowu zbyt lekko uderza Kacprzycki i pewnie Zoch
31' Kolejna próba wiślaków, ale Kondracki zbyt lekko i łapie to Zoch. Sporo prób puławian, ale są one zbyt lekkie
33' Brutalne wejście Lewandowskiego w Paluchowskiego!!! Bez reakcji sędziego!!!!
34' Centra Putona, ale nikt nie sięgnął piłki w polu karnym gości
38' Bardzo zła centra Ozgi. Piłka wychodzi na aut bramkowy. Od bramki grę wznowi Socha
40' Próba Lisowskiego, ale piłka mija bramkę Zocha
41' W odpowiedzi strzał Łabojki, ale także lekki i pewnie w bramce Wisły Paweł Socha
43' Z rzutu wolnego Mularczyk ale bardzo niecelnie
43' Centra Cheby uprzedzony Paluchowski i tylko aut
45' +2
45+1' Wawszczyk ambitnie wywalcza aut dla Wisły. Brawo Wawa
45+2' Na spalonym Kacprzycki
45+3' Jeszcze próba Kacprzyckiego, ale pewnie Zoch
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsze 45 minut w Puławach. Widzimy tutaj sporo walki i kilka dobrych okazji dla Wisły. Póki co przyjezdnych ratuje dobra postawa Zocha oraz nieskuteczność puławian
 Oby w drugiej połowie puławianie zagrali skuteczniej i abyśmy mogli cieszyć się z wygranej. Na chwilę obecną zapraszamy na kilka minut przerwy. Do Puław wracamy za moment
 Pojawili się gracze Wigier
 Wybiegli chwilę po ekipie z Suwałk wiślacy
46'  Kuban za Pielacha
46'  Zaczynają Wigry
 Niestety utykał przed przerwą Mateusz Pielach. Oby to nic groźnego
47' Wrzutka z rzutu wolnego Mularczyka pewnie Socha
50' Na spalonym Rybicki.
51' Wrzutka Kondrackiego, ale pewnie Zoch
52' Wawszczyk z dystansu ale nad bramką Zocha
54' Mularczyk do Babiarza, ale ten wysoko nad bramką Sochy
54' Centra Kacprzyckiego Lewandowski na rzut rożny
 Po rzucie rożnym pewnie obrona Wigier
57' Faulowany Carlos Daniel przez Mularczyka. Od rzutu wolnego Wisła
58' Z rzutu wolnego Krystian Puton ale Zoch wybija piłkę na róg!!!!
60' Będą aż trzy zmiany w zespole Wigier
 Do gry gotowi Kacper Michalski, Denis Gojko oraz Kacper Gruszczyński
62'  Gruszyczyński za Sowińskiego
Michalski za Mularczyka
Gojko za Rybickiego
64' Dwójkowa akcja Cheby z Kacprzyckim ale nie opanował piłki Kacprzycki i od bramki Zoch
67'  Iwao za Brito
69' Uderzenie Lisowskiego, ale nad bramką i grę wznowi Zoch
69'  Banach za Kondrackiego
Ednilson Furtado za Kacprzyckiego
71' Wrzutka Ednilsona ze światła bramki głową Babiarz i róg...
72' Ależ pech wiślaków!!!! Centra Putona z rzutu rożnego głową Ednilson ale poprzeczka ratuje Wigry!!!!
75'  Puton
 Gojko z rzutu wolnego ale piłka po murze wychodzi na róg
76'  Iwao
 Wychodzili z kontrą wiślacy, ale złe podanie Paluchowskiego
79'  Bogusławski za Babiarza
  Mariusz Pawlak za protesty na ławce
81' Faulowany Lisowski ale niestety gwizdek Pana Lizaka milczy!!!
82' Próba Putona z dystansu ale mija bramkę Zocha!!!
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta!!!!1
83' Banach po nogach obrońców i róg......
 Uderzenie Ednilsona blokuje Lewandowski!!!
85'  Gruszczyński za faul na Chebie
 Nie podnosi się z murawy zawodnik Wisły.
88' W ataku wiślacy ale pewnie bronią się goście
90' +3
90+1' Do gry przygotowany Emil Drozdowicz
90+2'  Drozdowicza za Carlosa Daniela
90+3' Faulowali goście w ataku Cyferta. Sekundy płyną !!!!
90+4' Wrzutka Putona wyłapana przez Zocha
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety za nami 90 minut walki z Wigrami Suwałki. Cóż bramek nie zobaczyliśmy ale to wiślacy wydawali się lepszą ekipą. Cóż jeśli nie można wygrać to trzeba spotkanie zremisować.
 Idą wiślacy podziękować kibicom za doping. No cóż być może ten punkt będzie kiedyś potrzebny
 Wynik raczej bardziej cieszy gości, ale cóż. Punkt trzeba szanować.