Wisła Grupa Azoty Puławy : Legia Warszawa-

2:3

Janicki 49, Kołtańaki 69 - Strzałek 2, Dias 17, Gual 38
Arbiter: Jacek Małyszek ( Lublin)

12. Łaktoa 66. Kaczorowski, 18. Wiech 3. Seweryś, 17. Pavlas, 74. Skałecki, 7. Puton, 94. Szymanek, 19. Kaczmarek, 91. Klichowicz, 11. Retlewski

30. Hładun- 12. Pankov, 3. Kapuadi, 32. Baku, 27. Josuse, 21. 18. Sokołowski, Celhaka, 17. Gias, 39. Rosłek, 28. Gual, 86. Strzałek

Już w piątek w Puławach czeka nas wielkie święto. Z okazji 100-lecia Wisły ekipa Wisły Grupa Azoty w meczu towarzyskim zmierzy się z zespołem warszawskiej Legii. Początek relacji od 18:15.
 17:45 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w ten wyjątkowy dla Nas dzień
 To dzień w którym świętujemy 100-lecie klubu i gramy z Legią Warszawa. Na stadionie od 16 do 22 trwa Legia Park. Są atrakcje dla dzieci i dorosłych a na boisku o 18:30 gramy z 16-krotnym Mistrzem Polski Legią Warszawa
 Na rozgrzewkę wyszli bramkarze warszawskiej Legii prowadzeni przez Arka Malarza.
 Ciężko dziś ze składami ale póki co jakoś sobie radzimy
 Wybiegają na rozgrzewkę piłkarze Wisły Grupa Azoty Puławy. Są brawa.
 Są też gracze warszawskiej Legii pierwszy raz nie licząc Sosnowca i Radomia na wyjeździe powitani brawami
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
13.Oskar Mielcarz, 37. Oskar Przywara, 99. Karol Noiszewski, 92. Maksymilian Tkocz, 88. Jan Flak, 10. Robert Janicki, 8. Kamil Kumoch, 26. Damian Kołtański,31. Kamil Kargulewicz, 34. Maciej Bortniczuk, 21. Adam Gałązka
 W zespole Wisły mamy dwóch nowych graczy. To Maksymilian Tkocz oraz wracający po przerwie Jan Flak. Janek był już naszym graczem
 Na ławce warszawskiej Legii zasiedli dziś 23. Gabriel Kobylak, 92. Linsday Rose, 14. Igor Kharatin, 4. Marco Burch, 71. Michał Zięba, 22. Jurgen Elitim, 72. Mateusz Moźdzeń, 73. Aleksander Waniek, 70. Szymon Grączewski, 11. Robert Pich
 Kibice zajmują miejsca na trybunach, a obie ekipy na rozgrzewce. Szykuje się fajny mecz.
 Rozpalają się jupitery nad stadionem. Około 2000 kibiców zajęło miejsca na trybunach
 Na meczu sporo klubowych legend. Jest trener Janusz Kleszczyński, Marek Nowak i wielu wielu innych.
 Sen o Warszawie w głośnikach przy Hauke-Bosaka
 Mam tak samo jak Ty miasto moje w w nim. Obie ekipy już w szatniach.
 Miś Kazek będzie witał piłkarzy obu drużyn.
 Ale najpierw Kazek wybierze kibiców, którzy będą strzelali rzuty karne Gabrielowi Kobylakowi w przerwie
 KTO WYGRA MECZ??? WISŁA WISŁA WISŁA KRZYCZY PROSTA!!!!!
 Zaraz wyjdą piłkarze wyprowadzani przez wychowanków Akademii Wisły Puławy.
 Wychodzą!!!!!!!!
 Legia Warszawa zielone koszulki, białe koszulki, białe koszulki mają dziś gracze Wisły Grupa Azoty
1'  Zaczyna Legia Warszawa
2'  Strzałek
 No i mamy otwarcie wyniku spotkania. Błąd obrony Dumy Powiśla i Igor Strzałek wychodzi sam na sam z Łakotą i pokonuje pewnym strzałem naszego bramkarza
3' Strzałek wpada w pole karne, ale Serwyś zatrzymuje rywala. Dużo się się dzieje. Przewaga ekipy z Warszawy
 Widać ogranie i doświadczenie Legii.
6' Z dystansu uderza Kaczmarek ale piłka bramkę Hładuna
7' Rzut wolny dla Legii. Przy piłce Josue
 Centra ale pewnie obrona Wisły.
 Około 2700 fanów z trybun ogląda to spotkanie. Głośny doping dla obu ekip
11' Kaczmarek faulowany przez rywala. Rzut wolny dla Wisły
 Puton z rzutu wolnego uderza w mur i tylko rzut rożny dla Wisły
 Zamieszanie pod bramką Legii, ale ostatecznie Pankov wyjaśnia sytuację wybijając piłkę
16' Gual z lewej strony do Rosołka ale ten uprzedzony i kończy się autem dla ekipy z Warszawy
18' Josue centruje Wiech głową na rzut rożny
 Faulowany Rosołek. Kolejny rzut rożny dla Legii
 Ładny strzał Josue, ale pewnie broni Łakota.
23' Centra Baku i pewnie łapie piłkę Łakota
25' Gdybym jeszcze raz miał urodzić się śpiewają Fani w Puławach.
 Na spalonym złapany Baku
27' Solowa akcja Kacpra Kaczorowskiego na prawej stronie ale uderzenie mija bramkę Hładuna
29' Klichowicz faulem zatrzymał Rosołka
 Josue w mur.
31'  21. Celhaka za faul na Klichowiczu
32'  Dias
 Z dystansu uderzył Gual odbił piłkę w bok Łakota, ale futbolówka wpada pod nogi Gila Diasa, który z bliska pakuje ją do siatki
35' Kaczmarek do Klichowicza, ale troszkę za mocno i szybszy Hładun łapie piłkę
38' [go]Gual
 Zamieszanie pod bramką Łakoty piłka trafia pod nogi Guala, który od słupka pakuje ją do siatki.
 Na meczu pojawił się prezydent Puław Paweł Maj
40' Centra Pavlasa ale prosto w ręce Hładuna
42' Centra Klichowicza na 12 metr tam uderza Retlewski ale nad bramką
43' Centruje z prawej strony Pankov ale pewnie wybija Łakota
44' Gual uderza w poprzeczkę!!!
45'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami 45 minut tego spotkania. Wiadomo , że to ekipa Legii ma przewagę i jest lepszym zespołem. Ale swoje akcenty mieli także piłkarze Wisły.
 Wychodzą piłkarze Legii Warszawa
 Bedą zmiany w obu ekipach. W bramce ekipy z Warszawy zobaczymy Gabriela Kobylaka. Do gry gotowy Mateusz Moźdzeń
 Są gracze Wisły Grupa Azoty
46'  Zaczyna Wisła Grupa
47' Kargulewicz w boczną siatkę
48' Tym razem z dystansu Kołtański, ale nad bramką Kobylaka
49' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL ROBERT JANICKI!!! BRAWO JANIK!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Kapitalna akcja Wisły i w polu karnym i Janicki lekkim strzałem pokonuje Kobyalaka
23. Kobylak za 30. Hładuna
55' Z dystansu Gual ale pewnie w bramce Mielcarz
57' Kolejny strzał Marca Guala i tym razem piłka po nodze Noiszewskiego wychodzi na rzut rożny
 Kapudi głową, ale pewnie Mielcarz
60' Z dystansu Kołtański ale obok bramki Kobylaka
64' To powinno być 2:3 kapitalnie prawą stroną Kargulewicz ale broni to Kobylak!!!!!
  14. Kharatin za 18. Sokołowskiego
92.Rose za 3. Kaupadiego
71.Zięba za 17.Diasa
22. Elitim za 21. Celkhakę
66' Bardzo fajne spotkanie w Puławach. Wiadomo, że Legia jest ekipą lepszą i mocniejszą, ale wiślacy naprawdę ambitnie walczą
67' Prawą stroną Gual ale wysoko nad bramką
68' Kapitalnie uderzył Kargulewicz piłkę odbił przed siebie Kobylak dopadł do niej Janicki, ale niestety był na spalonym
69' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL DAMIAN KOŁATAŃSKI!!!! BRAWO KOŁTAN!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Robi nam się mecz w Puławach. Kapitalne uderzenie Kołtańskiego i piłka wpada obok Kobyalaka!!!!
 WISŁA PUŁAWY ŚPIEWA CAŁY STADION!!!!!
71'  70. Grączewski za 86. Strzałka
73. Waniek za 28. Guala
75' Uderzenie Wańka mija bramkę Mielcarza
77' Noiszewski fauluje Grączewskiego. Od rzutu wolnego ekipa Legii
78' Nad bramką Mielcarza uderza Rosołek
79' Faulowany Kargulewicz.
80' Przywara uprzedzony przez Roosa i rzut rożny dla Dumy Powiśla
 Zamieszanie pod bramką Kobylaka z dystansu uderza Kumoch ale nad bramką!!!
81' Głową uderza Burch ale pewnie Mielcarz łapie piłkę.
83'  21. Gałązka za 3.Tkocza
86' Nie poddawaj się ukochana MA na trybunach
87'  70. Grączewski za faul
88'  3. Tkocz za 31. Kargulewicza, który doznał urazu
90'  3. Tkocz za przerwanie kontry
90'  Koniec spotkania
 Przegrywamy dziś w meczu Jubileuszowym z Legią Warszawa 2:3. Wiślacy na tle renomowanego rywala zaprezentowali się z dobrej strony i naprawdę można być z nich dumnym
 Idą gracze Wisły podziękować za doping. Naprawdę fajne 90 minut i fajne chwile przy Hauke-Bosaka.