4 : 3

Juda 1', 70', Wtorek 39', Bednarz 48' - Nowak 71', Giza 75', ?
Arbiter: Andrzej Kucharski (Zamość)

13.35 Witamy wszystkich z Nowej Sarzyny
 Pogoda do gry idealna. Nad Nową Sarzyna piękne słońce około 10 stopni ciepła. Na trybunach kilku kibiców z Puław. Miejscowych na razie nie widać.
 Na tą chwilę wystąpiły jakieś problemy techniczne ze sprzętem do relacji. Mecz się rozpoczął, postaramy się do czasu usunięcia problemów informować w skrócie co się dzieje na murawie.
 Niestety jak się okazuje przegrywany :( Strzelcem bramki Juda Damian
7' Okres słabej gry Wisły. Stracona bramka na początku spotkania na pewno nie pomogła.
15' Wisła jak na razie bez żadnej groźnej sytuacji pod bramką Unii. Po obu stronach trwa rozpracowywanie przeciwnika.
21' Ładne uderzenie Nowaka .... ale niecelnie. Wynik nadal niekorzystny dla Wisły.
30' Po dograniu Mokiejewskiego zawodnik Unii Bartnik o krok od samobója ... dla nas niestety nie trafił do własnej bramki.
 Wiele problemów technicznych ale witamy z Nowej Sarzyny.
35' Uderzenie Nowaka z 20 metrów ale pewnie Napieralski w bramce Unii.
37' Akcją Dąbka i Kursa na rzut rożny
38' Dwie groźne sytuacje pod bramką Wisły, ale kończy się tylko na strachu. A kibice w Nowej Sarzynie ostro krytykują każdą decyzję sędziego
39'  Ależ wielbłąd Beszczyńskiego. Bramkarz Wisły nie trafia w piłkę i Wtorek kieruje ją do pustej bramki. 2:0
41' Faulowany Mokiejewski, ale daleko od bramki gospodarzy
42' Akcja lewą stroną Micka i Kursa znowu na rzut rożny
42' Na szczęście po rzucie rożnym sytuacja wyjaśniona i akcja Wisły zatrzymana.
43'  Federkiewicz za faul na Nowaku
44' Uderza z dystansu Chwiszczuk, ale piłka mija bramkę Napieralskiego.
  Koniec 1 połowy. Jak na razie przegrywamy w Nowej Sarzynie 2:0
 Winni jesteśmy napisania co działo się w pierwszych 30 minutach. Ogólnie mecz bardzo wyrównany ale niestety dwa błędy obrony Wisły i przegrywamy 2:0. Wiślacy mieli jedną okazję bramkową za sprawą Bartnika, który przeciął dośrodkowanie Mokiejewskiego.
48' Znowu wystąpiły problemy techniczne, niestety nie tylko w sprzęcie. Wisła przegrywa 3:0, bramkę strzela Bednarz. To już zaczyna wyglądać jak pogrom.
51' Na spalonym Giza
57' Nowak uderza ale daleko od bramki
61' Uderza Orzędowski ale pewnie bramkarz Unii
68' Na boisku leży Wtorek. Dzisiejszy mecz nie zachwyca. Wisła bez pomysłu, Unia cofnięta na swoją połowę.
70'  To chyba koniec marzeń o wygraniu tego spotkania Juda na 4:0
71'  Nowak na 4:1
75' Czyżby odczarowanie ? Błąd obrony i Giza na 4:2
80' Uderzenie Gawrysiaka, ale niestety zbyt mocne
85' Z 5 metrów uderza Misztal, ale wysoko nad porzeczką Napieralskiego
90+5'  Z lewej strony centra Nowaka w pole karne, piłka trafia w nogi obrońców Unii i 4:3. Konsternacja na trybunach
  Koniec spotkania. Wisła przegrywa z Unią 4:3. Żegnają Was smutni el_dzi ze studia i Piotrek z Nowej Sarzyny.