3:1

Szczotka 23, Sedlewski 45+1, 83 - Jędrych 87 (k)
Arbiter: Konrad Kiełeczewski ( Białystok)

Leszczyński, Edwards, Jędrzejczak, Pielach, Budzyński, Maksymiuk, Pożak, Machalski, Filipov, Szczotka, Nowak Wienczatek, Kucharski, Jędrych, Niewulis, Płotka, Sokołowski, Glanowski, Rackiewicz,Tomczyk, Banaszewski, Górski

W sobotę 4 października puławska Wisła zagra kolejne ligowe spotkanie. Rywalem Dumy Powiśla będzie Znicz Pruszków. Początek naszej relacji od 15:45.
 Nad Puławami słońce.
 Na początek dwie informacje.
Nie powiodło się piłkarzom rezerw puławskiej Wisły,którzy przegrali w Kocku z Polesiem 4:1
 Złą passę przełamali za to piłkarze występujący w Centralnej Lidze Juniorów, którzy pokonali w Olsztynku Stomil Olsztyn 4:1.
 15:42 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Piękna pogoda słonecznie około 18 stopni. Idealna pogoda do gry
 Na ławce Wisły Jakub Zolech, Jason Gorskie, Rafał Lisiecki, Tomasz Sedlewski, Jarosław Niezgoda i Piotr Charzewski
 Brakuje Ukraińca Wołodymira Fedoriva, który ma lekką kontuzję.
 Na ławce Znicza Michał Bigajski, Igor Biedrzycki, Mateusz Pielak, Artur Janiszewski, Karol Grudniewski, Daniel Nawrocki i Matusz Muszyński
 Trwa rozgrzewka. Na trybunach na razie pusto
 Obie ekipy już w szatni. Za chwilę zaczynamy
 Wychodzą piłkarze obu ekip witani brawami
 Mobilizacyjne kółeczko i okrzyk WISŁA
2' Kontuzjowany Norbert Jędrzejczyk. Przerwa w grze
 Norbert wraca do gry
3'  Sedlewski za Nowaka
 Jakiś uraz Konrada, który musiał opuścić bardzo szybko plac gry.
5' Z dystansu uderza Szczotka, ale zbyt lekko pewnie łapie piłkę Wienczatek
8' Dużo gry w środku pola. Żywe spotkanie, ale jak na razie bez wielu sytuacji pod bramkami.
11' Centruje Pożak, ale Szczotka w polu karnym uprzedzony przez obrońców Znicza
12' Zakotłowało się pod bramką Znicza, ale uderzenie Machalskiego trafia w nogi obrońców.
14' Na spalonym Filipov, ale można mieć wątpliwości co do słuszności decyzji sędziego bocznego
16' Płotka zatrzymuje Pożaka od autu Wisła
17' Chwilę później rzut wolny dla Wisły. Są brawa.
Wrzutka Machalskiego piłka odbija się od jednego z wiślaków ale łapie ją Wienczatek
19' Sedlewski wywalcza aut.
 Machalski centruje piłkę w pole karne, ale nie sięga jej Pożak i ląduje w rękach Wienczatka
23'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL 1:0 KONRAD SZCZOTKA
 Edwards podaje na 20 metr do Szczotki a ten uderza, piłka wpada w długi róg obok zaskoczonego Wienczatka
26' Spokojna gra w Puławach
29' Dzisiejszy mecz jest wyjątkowy dla Norberta Jędrzjeczyka i Macieja Machalskiego byłych graczy Znicza
30' Banaszewski brzydko fauluje Pożaka. Od wolnego Wisła
32' Z dystansu Glanowski pewnie Leszczyński pewnie chwyta piłkę
33' Kolejny brzydki faul Płotki na Pożaku.
 Machalski wrzuca piłkę z wolnego prosto na głowę obrońców Znicza
35' Tym razem faulowany Filipov. Mnożą się faule pruszkowian
 Piłkę na 23 metrze ustawia Maciej Machaslki. Są brawa
 Uderza Machalski ale pewnie w bramce Wienczatek
37' Jędrych atakuje od tyłu Filipova. I znowu bez kartki
38' Uderza Maksymiuk ale zbyt lekko aby zaskoczyć Oliwiera Wienczatka
41' Decyzje Konrada Kiełczewskiego wzbudzają dziś śmiech na trybunach. Póki co słaba postawa arbitra z Białegostoku
43'  Maksymiuk
44' Dużo nerwowości wprowadza arbiter z Białegostoku.
 Walczył o piłkę w polu karnym Filpov a arbiter z Białegostoku odgwizduje faul
45'  +1
45+1'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL TOMASZ SEDLEWSKI 2:0
 Dogranie Pożaka w pole karne do Sedlewskiego a ten lobem pokonuje bramkarza Znicza
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo dobre spotkanie w Puławach. Wiślacy zasłużenie prowadzą do przerwy. My wracamy za kilka minut
 W zakończonych spotkaniach Błękitni Stargard Szczeciński pokonali Limanowię Limanowa 2:1, a MKS Kluczbork wygrał z Górnikiem Wałbrzych 2:0
 W równolegle toczącym się spotkaniu w Brzesku Okocimski przegrywa z Rakowem Częstochowa 1:0
 Wychodzą gracze obu ekip. Za chwilę gramy
46'  Zaczyna Znicz
47' Centruje Pożak prosto w ręce Wienczatka
49' Sedlewski centruje ale nikt nie sięga piłki od bramki Wienczatek
50' Sedlewskiw w ostatniej chwili zatrzymany przez obronę Znicza
51' Centra Górskiego, której nikt nie sięga.
52' Centruje Edi piłki nie sięga Filipov
53' Szarża Sedlewskiego uderzenie ale piłka leci obok bramki Wienczatka.
55' Centruje Rackiewicz na bramkę Leszczyńskiego
58'  Rackiewicz za próbe wymuszenia rzutu karnego
60'  Charzewski za Pożaka
60'  Grudniewski za Kucharskiego
64' Głową po centrze Glanowskiego uderza Górski. Obok bramki Wisły
66' Jędrzejczyk w aut.
Znicz zamknął Wisłę na jej połowie
 Oby nie wyglądało to jak w czwartkowym meczu Ligi Europy w starci Trabzonsporu z Legią
67'  Lisiecki za Filipova
70'  Muszyński za Sokołowskiego
71' Sedlewski wywalcza róg.
 Liseicki uderza jego uderzenie zostało zablokowane poprawia Pielach ale obok bramki Znicza
73' Budzyński nabija rywala. Od autu Wisła.
74' Wisła Puławy krzyczą Fanatycy. Brawo za doping
 Zawsze i wszędzie policja.. będzie krzyczą kibice
75'  Niezgoda za Szczotkę
77'  Glanowski brzydko fauluje Machalskiego
78' Lisiecki fauluje Banaszewskiego
79' Jędrych głową po centrze z rzutu wolnego. Nad bramką Wisły
80'  Nawrocki za Tomczyka
81' Za mocne podanie Charzewskiego do Lisieckiego. Łapie Wienczatek
82' Szarżuje i uderza Nawrocki. Pewnie Leszczyński
83'  GOOOOOOOOOOOOLLLLLL TOMASZ SEDLEWSKI 3:0
 Kapitalna akcja Wisły podanie ze środka pola do Sedlewskiego, który w sytuacji sam na sam pokonuje Wienczatka.
85' Uderza z wolnego Glanowski. Pewnie w bramce Leszczyński
86' Rzut karny dla Znicza. Jeden z zawodników Wisły zagrywa ręką
  Budzyński
87'  Jędrych
88' Centruje Edi głową Sedlewski pewnie broni Wienczatek
89' Brzydki faul Niewulisa na Lisieckim
90' +3
90+1' Gubi się arbiter z Białegostoku.
90+2' Coraz bliżej gwizdka. Niech tak się kończy ten mecz
90+3' Duma Powiśla to nasza puławska Wisła śpiewają Fanatycy
90+4'  Koniec spotkania!!!!
 Bardzo ważna wygrana puławskiej Wisły po niezłym meczu ze Zniczem.
 Cieszą się wiślacy. Tak się bawi bawi Wisełka.