Sedlewski 74 - Uwakwe 51
Arbiter: Michał Zając ( Sosnowiec)

Sobczak- Turzyniecki, Budzyński, Pielach, Głaz, Maksymiuk, Litwniuk, Lisiecki, Szczotka, Tetych, Nowak
Staniszewski- Mikołajczyk, Garzeł, Czarny, Furtak, Kotwica, Uwakwe, Domański, Reiman, Abramowicz, Stepankov

Już w sobotę puławska Wisła rozpocznie ligowe zmagania. Jej rywalem będzie Puszcza Niepołomice. Początek naszej relacji od 15:45.
 W Puławach jest w miarę ciepło, co najważniejsze nie pada. Warunki sprzyjają ligowej inauguracji :).
 Znamy już skład wiślaków. Zaskoczeń raczej nie ma.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Klimas Gusocenko, Dimitrij Khlebasolau, Patryk Słotwiński, Adrian Popiołek i Karol Kalita
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Klimas Gusocenko, Tomasz Sedlewki, Dimitrij Khlebasolau, Adrian Popiołek i Karol Kalita
 Na ławce Puszczy zasiedli Andrzej Sobieszczyk, Daniel Barbus, Damian Lepiarz, Kamil Łączek, Damian Maluga, Filip Wójcik, Karol Filipek
 15:39 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Jupitery zapalone. Kibice powoli zapełniają trybuny
 Trwa rozgrzewka. Około 6 stopni ciepła w Puławach niebo zachmurzone. Od samego początku gramy przy jupiterach.
 1.2.3 techniczna próba klawiatury. Tak tego mi brakowało.
 Paweł Nowosadzki rozpoczyna prezentację Puszczy i Wisły
 Obie ekipy już w szatniach
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła na czerwono, Puszcza jednolite niebieskie stroje
 Kółeczko wiślaków i zaraz głośne pytanie kto wygra!!!!!!!!!
 I bardzo głośne WISŁA WISŁA WISŁA!!!!!
2' Ależ akcja Puszczy, uderza Abramowicz z 5 metrów Sobczak na róg
4' Centra z rożnego faul na obrońcy Wisły i od wolnego Sobczak
4' Dużo nerwowości na boisku. Widać,że bardzo ważne spotkanie dla Wisły i Puszczy
 Tylko zwycięstwo niesie się z sektora Fanatyków. Jest doping !!!!
6' Piękna dwójkowa akcja puławian, Nowak za mocno do Szczotki i łapie Staniszewski.
8' Wrzutka trafia prosto w ręce Staniszewskiego. Spokojniej gra Wisła, ale brakuje dokładności
10' Pogoń Siedlce na trybunach.
12' Lisiecki lewą stroną uprzedzony Nowak w polu karnym i tylko róg...
 Centra z rogu prosto na głowę obrońców Puszczy.
14' Faulowany Szczotka. Bez karki dla gracza gości.
15' Ciekawe rozegranie rzutu wolnego przez Wiślaków. Dotknął piłki Lisiecki, a nadbiegający Litwniuk podał do Szczotki.Niestety podanie za mocne
17' Trójkolorowi niebiesko-biało-czerwoni na trybunach. Jest doping, oby pomógł on wiślakom w wygranej
20' Dobra centra z prawej strony uderza Konrad Nowak, ale i tak napastnik Wisły na spalony,
21' Lisiecki z dystansu, ale obok bramki Staniszewskiego
24' Głową Nowak, ale zbyt lekko aby zaskoczyć Staniszewskiego
27' Hej Wisła gol na trybunach. Dużo walki i niestety gry w środku pola
30' Padł w polu karnym Szczotka i co????
 Sędzia Zając uznał, że faul był przed linią pola karnego i tylko rzut wolny dla Wisły
31' Uderza Szczotka, ale obok bramki.
37' Za mocne podanie do Nowaka. Nie ustaje doping dla Wisły
38' Wyszło słońce w Puławach. O moja Wisełko nie zdradzę Cię na trybunach
39' Domański prawą stroną, piłka trafia w nogi Pielacha i róg
40' Uderza Mikołajczyk, ale zbyt lekko i pewnie Sobczak. Wyrównało się spotkanie w Puławach
41' Cześć i chwała bohaterom na trybunach to z okazji obchodzonego niedawno Dnia Żołnierza Wyklętego.
42' Centruje Litwniuk prosto w ręce Staniszewskiego
43' Bardzo brzydki faul Reimana na Lisieckim.
43' Centruje Lisiecki, obrońcy Puszczy na róg.
 Są brawa
 Niestety faul Maksymiuka przy próbie strzału głową
44' Grać na całego i walczyć do upadłego na trybunach
45'  Koniec pierwszej połowy
 708 osób obserwuje dzisiejsze spotkanie głosi komunikat Pawła Nowosadzkiego
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Widać, że obu ekipom zależy, żeby nie stracić tutaj bramki.
 Liczymy, że po przerwie wiślacy trafią do siatki Puszczy i zainkasują 3 punkty.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy.
 Wychodzą już wiślacy!!!!
 Są i gracze Puszczy
 Zmian nie ma
46'  Zaczyna Puszcza
47' Lisiecki z rzutu wolnego Nowak i mamy róg....
48' Nikt nie sięga centry z rzutu rożnego, poprawka Szczotki i łapie piłkę Sobieszczyk
 Kontra gości, uderza Stepaknov bardzo bardzo blisko bramki Wisły. Uff!!!
49' Cały stadion odpowiada krzyczą Fanatycy.
 KTO WYGRA MECZ pytają Fanatycy, prosta odpowiada, że WISŁA!!! Wierzymy w to!!!!!!!
51' Uwakwe
 Dobra centra z rzutu wolnego, piłka mija Patryka Sobczaka i trafia do Uwakwe, który głową pakuje ją do siatki.
52' Uderzał Szczotka zbyt lekko...
53' Zmiana do gry gotowy Khlebasolau
55'  Khlebasolau za Litwniuka
55'  Słotwiński za Głaza
56' Centra z lewej strony pada w polu karnym Nowak i tylko rzut rożny
 Niepołomiczanie marzą już o końcu meczu. Cała ekipa Puszczy skupiona na obronie
 A jednak nie rzut rożny a rzut wolny pośredni. Z 10 metrów Nowak mocno ale niecelnie!!!!. Dlaczego!!!!
59'  Mikołajczyk za brzydki faul
60' Na czas Puszcza. Oni chcą zakończyć ten mecz już!!!
61' Nie opanował piłki Konrad Nowak w polu karnym
62' Ale kocioł w polu karnym gości!!!!. Ale wynik nadal zły
64' Rzut wolny dla Puszczy Sobczak niepewnie i róg dla gości
66' Ależ nerwy w grze Wisły. Widać,że wiślacy chcą aż za bardzo!!!!!
67'  Sedlewski za Lisieckiego
68' Centruje Słotwiński piąstkuje Stniszewski dobija Pielach nad bramką
 Kibice nie rezygnują z dopingu. KTO DZIŚ WYGRA??? WISŁA!!!!!
70' Sedlewski ale prosto w ręce bramkarza...
72' Makysmiuk z dystansu w poprzeczkę. Dobita Nowak trafia prosto w bramkarza..... Dlaczego??? Co się dzieje?? Co za pech!!!!!
73' Piłkarskie jaja w wykonaniu Puszczy. Zawodnicy z Niepołomic padają jak muchy!!!!!
74' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL TOMASZ SEDLEWSKI!!!!!!!
 W końcu mamy bramkę!!!!. Uderzenie Sedlewskiego błąd popełnia dobrze broniący Staniszewski, który przepuszcza piłkę między nogami i mamy 1:1!!!!!
 Należała się ta bramka wiślakom
77'  Kalita za Szczotkę
77'  Barbus za Stepankova.
Oj nie śpieszył się gracz Puszczy
79' My wierzymy!!!!. WISŁA WISŁA WISŁA
 Jakiś uraz gracza Puszczy. Przerwa w grze
83' Już wszystko OK, gramy dalej. Coraz mniej czasu, ale wierzymy, że się uda!!
84' Tym razem uraz Wiślaka. Mikołajczyk w aut.
86' Uraz Khlebasolau ale już OK z nim
88' Trener Tułacz spokojny przy linii.
 Kotwica uderza z wolnego broni Sobczak
90' +4
90+1' Zatrzymany Sedlewski.
90+2'  Lepiarz za Reimana
90+3' Ostatnie minuty. Kradną czas niepołomiczanie
90+4' Jeszcze rzut rożny dla Puszczy. Musimy to obronić!!!!
 Bronią się wiślacy. Gotowa zmiana w ekipie gości
90+4'  Wójcik za Domańskiego
90+5'  Koniec spotkania
 Tradycji stało się za dość, Wisła kolejny raz nie wygrała spotkania z Puszczą. Dziś puławianie zremisowali 1:1 i chyba był to wynik zasłużony i nie krzywdzący żadnej z ekip. Jednak gdyby puławianie potrafili wykorzystać swoje okazje bramkowe mogły być 3 punkty
 Zawodnicy dziękują piłkarzom za doping a my dziękujemy za uwagę.