1:2

Kycko 90 - Ogrodnik 41, Hajduk 89
Arbiter: Mariusz Wiśniewski ( Olsztyn)

Chojak, Gawrysiak, Budzyński, Jagła, Misztal, Pożak, Orzędowski, Mokiejewski,Kycko, Wiącek, Nowak Pietryka, Jaroch, Bogacz, Domoń, Szkolnik, Ogrodnik, Chrabąszcz, Nikanowych, Kwiek, Hajduk, Ciećko.

Już w środę 9 maja Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem będzie Resovia Rzeszów. My postaramy się przeprowadzić relację live z tego spotkania. Początek o 19:45.
 19.37 Piotrek wita wszystkich ze stadionu MOSIR-u w Puławach.
 Pogoda do gry idealna. Około 16 stopni ciepła, słońce brak wiatru. Za chwilę składy
 Na ławce Wisły rezerwowy bramkarz Sebastian Wrzos, Rafał Giziński, Maciej Wójtowicz, Mateusz Kozieł, Filip Wesołowski, Konrad Szczotka, Mateusz Łakomy.
 Przypominamy, że w składzie Wisły brakuje pauzującego za kartki Nazara Penkowca a także kontuzjowanych Mikołaja Skórnickiego i Rafała Kursy. Debiut na ławce zalicza Sebastian Wrzos o którym niestety nie wiemy za dużo.
 Pod stadion podjechał autokar z kibicami Resovi.
 Coraz mocniej płoną jupitery nad stadionem. To znak, że światła działają już na pełnej mocy
 Powoli schodzą się kibice na obiekt. Pod kasami kolejki.
 Kibiców z Rzeszowa pod stadionem w sile 70 osób.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu drużyn.
 Obie drużyny już w szatni. Kibice narzekają na złe nagłośnienie na stadionie.
 Na trybunach około 600-700 osób. Jeszcze kibice są pod kasami.
 Kibice gości jeszcze pod stadionem.
 Wiślacy na niebiesko- biało Resovia na żółto- czarno.
 W zakończonym przed chwilą meczu Świt Nowy Dwór pokonał 3:1 Jezioraka Iława.
1'  Zaczyna Resovia.
1' Faulowany Orzędowski przez Ciećkę. Wisła od wolnego
2' Tym razem przewinił Charabąszcz. Faulowany Mokiejewski
 Z dystansu z wolnego uderza Misztal, ale niestety mocno ale niecelnie. Rozpoczyna się doping dla Wisły.
3' Kycko podaje do Nowaka ten strzela, ale obok bramki Pietryki.
4' Budzyński uprzedza Szkolnika i goście od rogu
 Centra z rogu głową Domoń piłka o metr mija poprzeczkę bramki Wisły.
5' Centruje Kycko ale wprost w nogi obrońców z Rzeszowa. Szkoda
6' Tym razem szarża Nowaka i róg...
 Zła centra i rzeszowianie od autu. Szkoda
7' Goście prawą stroną i Misztal na róg.
10' Wyrównana gra z obu stron. Kibice Resovii powoli wchodzą do klatki.
11' Około 1000 widzów na stadionie MOSIR-u. Kibice nadal wchodzą i zajmują swoje miejsca na krzesełkach.
12' Wiącek podaje ale do kogo??? No właśnie
13' Dobry odbiór Wiącka ale złe dogranie do Nowaka i piłkę łapie Pietryka
13' Ojeju ojeju. Uderza z 20 metrów Chrabąszcz Chojak przed siebie dobitka gości trafia w słupek. Uff
14' Nowak uprzedzony przez Pietrykę nogami. Leży bramkarz Resovii na placu gry. Przerwa w grze
16' Z bramkarzem Sovii już wszystko OK.
17' Wiącek szarżuje uderza ale piłka przelatuje obok bramki gości. Szkoda
18' Budzyński fauluje Chrabąszcza.
19' Dobrze radzą sobie obrońcy Wisły po tej centrze z wolnego.
21' Szarżuje Kwiek Chojak nogami na aut.
22' Tym razem Ciećko za bardzo się rozpychał w polu karnym Wisły i puławianie od wolnego.
23' Kibice z młyna pytają kto wygra cały stadion odpowiada WISŁA
24' Ożywili się kibice Resovii. Od razu głośniej na stadionie, bo i głośniejsi kibice Wisły.
25' Pożak centruje szkoda, że wybijają obrońcy z Rzeszowa.
26' Jak ja lubię takie mecze. Nie mamy jak na razie o czym pisać. Gra w środku pola bez klarownych sytuacji
27' Wszyscy wstają i śpiewają, ale dziś jakoś bez efektu. Leniwi są kibice Wisły
28' Schodzą się jeszcze kibice Wisły na swoje miejsce. Dokładnie w klatce 69 kibiców z Rzeszowa. Za obiektem kilku kibiców z zakazami.
30' Szybka kontra gości Ciećko ale obok bramki.
31'  Szkolnik za faul
32' Uderza z dystansu Nykanowicz. Metr nad bramką Chojaka.
33' Dobra centra Kycki z wolnego niestety nikt jej nie przecina i piłka w rękach Pietryki
34' W odpowiedzi kontra gości Orzędowski w ostatniej chwili wybija piłkę na róg.
35' Na spalonym jeden z graczy Resovii. Uff
36' Zablokowane uderzenie Nowaka. Szkoda.
37' Mokiejewski uprzedzony przez Szkolnika
38' Z dystansu po solowej akcji uderza Nowak. Nad bramką Resovii
39' Goście z rożnego. Wiącek na drugi róg.
41'  Ogrodnik
 Uderzył z 30 metrów Ogrodnik piłka obok ręki Chojaka i obok słupka wpada do siatki. Ech
43' Grać na całego i walczyć do upadłego na trybunach.
44' Duch w narodzie nie ginie, głośne kto wygra na mecz. WISŁA.
45' Po centrze z rogu Pożaka głową niecelnie uderza Jagła
  +2
  Koniec I połowy
 No cóż I połowa nieszczęśliwa dla Wisły. Rzeszowianie wykorzystali swoją sytuację i prowadzą. Czy to zasłużone prowadzenie nie wiemy. Raczej typowy mecz na remis.
 Zapraszamy na chwilę przerwy.
 Na stadionie zraszacze. Wystraszyły zawodników obu ekip
 Chwilę potrwa zanim zraszacze schowają się w głąb.
 Trwa przerwa kibice kręcą to widowisko.
 Doping prowadzi na trybunach Łukasz Giza. A zraszacze nadal w akcji
 Na szczęsście już zraszacze schowane. Za chwilę gramy
46'  Gramy
47' Oj będzie ciężko grać. Murawa zroszona. Nic tylko strzelać z dystansu.
48' Prawą stroną Pożak, Wisła od wolnego
 Centra w pole karne piąstkuje Pietryka.
49' Kontra gości Ciećko sam na sam z Chojakiem w bramkarza Wisły!!!! Róg
50' Centra Ogrodnika trafia w ręce Chojaka. Zimniej od tego prysznica na stadionie
54' Złe podanie od Mokiejewskiego Wiącka. Strata piłi
55' Ależ sytuacja Wisły. Wyłożenie piłki przed karne do Kycki ten uderza metr od bramki Pietryki. Szkoda
56' Będzie zmiana w Wiśle. Wejdzie Wójtowicz.
 Nowak szarżuje i mamy róg.
57'  Wójtowicz za Mokiejewskiego
60' Jagła czysto przerywa w polu karnym akcje gości.
61' Chrabąszcz na spalonym
62' Szarża Nowaka i tylko boczna siatka. Ech
63' Pożak wrzuca w pole karne Pietryka na róg
 Po wrzutce z rożnego ręką zagrywa jeden z graczy gości. Karnego nie ma!!!!
65' Jaroch do Ciećki ale za mocno. Od bramki zacznie Chojak
66' Nie klei się gra Wiśle.
67' Kycko do Misztala a ten zablokowany. Mamy róg.
 Jagła nożycami obok bramki. Ech
69' Orzędowski uprzedza Ogrodnika
70' Po wrzucie Misztala z autu uderza Nowak. Róg dla Wisły
71' Znowu ręką w polu karnym obrońca z Rzeszowa. Gwizdek arbitra milczy!!!!! Co się dzieje????
72' Kontuzjowany Budzyński. Przerwa w grze
73' Na spalonym Ogrodnik
76' Uderza z dystansu Gawrysiak broni Pietryka. Ech
77'  Kozieł za Budzyńskiego
79' Rożny dla Wisły
 Zakotłowało się w polu karnym Resovii. Niestety piłka wybita z pola karnego gości.
82' Kycko w pole karne. Nowak uprzedzony i wiślacy od rogu
82'  Giziński za Pożaka
84' Nowak faulowany przez bramkarza Resovii i co???? I wolny dla gości
 Oj dziwne decyzje arbitrów z Olsztyna.
86' Szarża Jagły i obok bramki. Ech
88'  Hajduk za odkopnięcie piłki po gwizdku
89'  Hajduk.
 Szybka kontra gości Hajduk sam na sam z Chojakiem i niestety 0:2
 Kibice po tej bramce wychodzą ze stadionu. Przykry widok
90'  GOOOOOOLLOOOOLLL KYCKO
  +3
 Centra z prawej strony do Kycki a ten pakuje piłkę do siatki. Gramy!!!!!
90+1' Z linii bramkowej goście.
90+2' Kontra gości. Ogrodnik broni Chojak broni
90+3'  Niestety koniec I połowy
 Nie zasłużona wygrana ekipy z Rzeszowa. Więcej z gry mieli wiślacy, jednak niestety rzeszowianie mieli dwie akcje i dwie wykorzystali.
 Kibice Wisły dziękuja za doping kibicom a my dziękujemy za uwagę..