1:1

Kolosov 39 - Zmorzyński 60
Arbiter: Szymon Lizak ( Poznań)

Tułowiecki- Lewandowski, Wengerm Kolosov, Balewski, Korkliniewski, Kurbiel Stępień, Niburski,Kiełtyka, Filpczyk Madejski- Sedlewski, Pielach, Poznański, Sulkowski, Kobiałka, Zmorzyński, Popiołek, Pożak, Meskhia, Zulciak

Już w środę ekipa Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Elblągu z Olimpią. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:05 Piotrek mówi dzień dobry z Elbląga
 Słonecznego i gorącego. Mamy około 24 ciepła zero chmur. Na stadionie jestem ja służby porządkowe organizatorzy i jeden kibic
 Mamy składy zaraz je podamy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Jakub Zolech, Piotr Żemło, Sylwester Patejuk, Robert Hirsz, Ivan Litwniuk, Dawid Chudyba, Dawid Brzeski
 Na ławce Olimpii zasiedli dziś Wojciech Daniel, Rafał Lisiecki, Michał Ressel, Mateusz Szmydt, Jakub Bojas, Paweł Szołtys, Filip Kop- Ostrowski
 Wiślacy powitani brawami już na rozgrzewce
 Wisła zagra dziś na czerwono.
 Dosyć duszno w Elblągu.
 Gromadzą się fani na trybunach. Nie będzie ich za wielu.
 Mało piszemy, bo na razie trwa rozgrzewka.
 Rafał Lisiecki przy linii rozmawia z trenerem Bohdanem Bławackim
 Schodzą wiślacy do szatni. Raz jeszcze witamy ze stadionu MOSIR-u przy Agrykola w Elblągu
 W szatni też są już zawodnicy Olimpii.
 Na boisku młodzi z flagami Polski i flagami Olimpii.
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Wychodzą!!!!!!
 Okolicznościowa koszulka dla Kamila Wengera za 100 spotkań w barwach Olimpii
 Losowanie stron i zaraz gramy. Jeszcze chwila.
 Jeszcze kółeczko wiślaków i pytanie kto wygra mecz!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA
 Centra w pole karne gospodarzy, ale piłkę pewnie łapie Tułowiecki
 Wisła na czerwono, Olimpia zole koszulki białe spodenki
3' Centrował Sulkowski, ale pewnie obrona gospodarzy.
5' Za mocne podanie Kobiałki do Zmorzyńskiego. Od bramki gospodarze
6' Wrzutka w pole karne Wisły Meskhia wybija na róg
 Uderzenie Wengera, ale zawodnik Olimpii faulował w ataku. Od bramki Madejski
8' Bardzo niepewnie Tułowiecki zaatakowany przez Meskhię wybija w aut. Ucierpiał niestety gracz Wisły. Oby to nic poważnego
8' Zmorzyński zatrzymany i od bramki zacznie Tułowiecki. Ira wrócił na plac gry.
11'  Korklniewski za brzydki faul na Zulciaku
12' Z dystansu uderzał szarżujący Kobiałka. Minimalnie niecelnie
14' Uderzał Zmorzyński, ale jego uderzenie zablokowane i róg...
17' Sporo walki w Elblągu. Uspokoiła się gra
19' Centrował Korkliniewski ale głową pewnie obrońcy Wisły
 Na IZO-Arenie w Boguchwale Stal przegrywa z Rozwojem Katowice 1:0
22' Mocna centra Zmorzyńskiego i aut dla Wisły
 Faulowany w środku pola Meskhia. Od wolnego Wisła.
 Nie sięgnął piłki po centrze Sulkowskiego Pielach i wylądowała ona w rękawicach Tułowieckiego
24' Za mocne podanie do Zmorzyńskiego. Szybszy Tułowiecki
25' Uderzenie Sulkowskiego po zgraniu ze Zmorzyńskim. Niestety niecelnie uderzenie obrońcy Wisły
27' Meskhia wywalcza aut.
28' Niburski fauluje Meskhię. Od wolnego Wisła. Może teraz??
 Uderzał Meskhia ale zbyt lekko i broni Tułowiecki
 Przerwa na uzupełnienie płynów. Mamy 30 minutę gry.
33' Kobiałka faulem zatrzymuje Stępnia. Od wolnego gospodarze
34' Kolejny rzut wolny dla Wisły. Faulowany Adrian Popiołek
 W Koszalinie już 4:1 dla Gwardii.
37' Niburski z dystansu ale niecelnie. Od bramki Madejski
38' Wyszedł z piłką Sulkowski.
39'  Kolosov
 Nic nie wskazywało na tę bramkę dla Olimpii. Wrzutka w pole karne z lewej strony piłka trafiła do Kolosova, który głową z kilku metrów pokonał Madejskiego
40' W odpowiedzi uderza Kobiałka niecelnie
 Kolejna akcja gospodarzy i róg dla Olimpii
42' Kiełtyka wysoko i niecelnie
43' Leży z urazem Poznański. Ale wstaje już wiślak
44' Kolosov ale zbyt lekko. Broni Madejski
 Ależ szczęście wiślaków. Głupi błąd obrony wychodzi sam na sam z Madejskim Stępień, ale ten zamiast uderzać podaje do Kurbiela a Poznański wybija piłkę z linii bramkowej!!!!
45' +2
45+1' Jeszcze walka w Elblągu.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety nie mamy dobrych informacji dla kibiców Wisły z Elbląga. Wiślacy przegrywają po 45 minutach z Olimpią 1:0. Pierwsze minuty należały do wiślaków, zabrakło jedynie gola. Ekipa gospodarzy strzeliła gola w i końcówce mogła dobić wiślaków.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. Oby druga połowa była dla nasz lepsza.
 Wybiegają wiślacy z szatni.
 Będą dwie zmiany w Wiśle
46'  Patejuk za Pożaka
Hirsz za Meskhię
46'  Zaczyna Olimpia
47' Solowa akcja Zmorzyńskiego, ale piłka leci nad bramką
48' Brzydki faul Filpczyka na Patejuku
 Dobra akcja Wisły. Sedlewski i mamy róg...
 Wcześniej zablokowany Zmorzyński
 Centra z rzutu rożnego i kolejny corner
 Padł Pielach w polu karnym, ale nie ma mowy o karnym twierdzi sędzia
52' Wiślacy atakują w furią, ale niestety kolejny raz nie ma nic z tego.
54' W Elblągu robią jupitery.
53' Uderzenie Kiełtyki pewnie broni Madejski
55' Uff!!!! Kolosov w poprzeczkę po uderzeniu głową. Ależ on jest niebezpieczny. Olimpia usypia wiślaków i Kolosov mógł być ich katem
57' Z dystansu Zulciak, ale niecelnie
 Centra Patejuka i aut
58' Będzie zmiana w Olimpii. Do gry szykuje się Rafał Lisiecki
59' Z dystansu uderza Popiołek ale minimalnie obok bramki
60' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL PIOTR ZMORZYŃSKI!!!!!!!!! BRAWO BULA!!!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
61'  Lisiecki za Kurbiela
 Bardzo dobra akcja Wisły piłka trafia do Piotra Zmorzyńskiego, który uderza a piłka po nodze obrońcy Olimpii lobuje Tułowieckiego
63' Centra Sulkowskiego Filpczyk głową uprzedza Patejuka. Róg dla Wisły
64' Hirsz głową i broni Tułowiecki na róg
65' Z dystansu Lisiecki pewnie Madejski
66' Kolosov i po nogach Sedlewskiego i róg dla Olimpii
67' Wrzutka ze środka pola Niburski uderza ale nogami Madejski
68'  Ressel za Korkliniewskiego
70'  Żemło za Sedlewskiego
 Dziwią się miejscowi,że Wisła ryzykują. Nie mamy wyjścia.
72' Bardzo dobrze Madejski!!! Niburski głową z kilku metrów i bronni Madej!!!!!!
74'  Ressel za przerwanie kontry Wisły
75'  Szmydt za Niburskiego
77' Tym razem Tułowiecki ratuje Olimpię. Uderza Hirsz ale broni bramkarz gospodarzy. Dobry mecz w Elblągu.
79' Faulowany Kobiałka. Od wolnego Wisła
 Ale wcześniej przerwa na uzupełnienie płynów.
 Złe informacje napływają do nas z Boguchwały gdzie Stal prowadzi z Rozwojem 2:1
80' Za długo czekał Patejuk z oddaniem strzału i został zablokowany.
82' Wzdłuż bramki uderzenie Zmorzyński blisko było ale nie ma gola. Walczymy!!!!!!
83'  Szołtys za Kiełtykę
84' Olim;pia w ataku
85' Szołtys zablokowany przez Paoznańskiego
85' A w odpowiedzi kontra Wisły. Uderza Zulciak ale zbyt lekko. Broni bramkarz
 Będzie zmiana w Wiśle
87'  Brzeski za Zulciaka
88' Hirsz i mamy róg....
 Złe rozegranie tego rogu. Od bramki gospodarze
90' +4
90+1' Szmydt ale nad bramką. Aż zawył stadion w Elblągu
90+2' Patejuk mądrze przerywa akcję gospodarzy.
90+3'  Żemło
 Musiał to zrobić Żemyk.
90+4' Jeszcze rzut rożny dla Olimpii. Bronimy!!!!!
 Zakotłowało się pod bramką Wisły ale bronimy się!!!!
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety ale z Elbląga wracamy tylko z jednym punktem. Mecz był bardzo wyrównany i nie brakło w nim walki. Mamy nadzieję, że ten jeden punkt okaże się cenny. Na razie odczuwamy niedosyt.