- Szczotka 86
Arbiter: Mariusz Myszka(Stalowa Wola)

Sendorek, Żaba, Krasucki,P.Morawski, Ochman, M.Morawski,Czarnecki,Lampart, Galos,Arkhipov,Szewczyk
Kurek- Barański, Skałecki,Poznański, Litwniuk, Kobiałka, Popiołek, Zmorzyński, Kacprzycki, Zuber, Stanisławski

Już w środę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie tym razem w Skawinie z Wiślanami Jaśkowice Początek relacji od 17:45
 17:25 Piotrek wita ze Stadionu Miejskiego TS Skawinka w Skawinie
 Tak bo w Skawinie swoje domowe spotkania rozgrywają Wiślanie
 Pusto na miejscowym obiekcie. Nie ma nawet spikera jeszcze. Pogoda około 15 stopni ciepła i słonecznie
 Mamy składy. Są zaskoczenia
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Dominik Szymanek, Daniel Kędra, Konrad Szczotka, Mateusz Supryn
 Na ławce Wiślan zasiedli Konrad Napieralski,, Dawid Białek, Maciej Wcisło, Rafał Domaradzki, Aleksander Ślęczka, Konrad Kuliszeski, Marcin Kołton
 Kilka minut temu na boisko wybiegli wiślacy. W głośnikach cisza.
 Mając w pamięci obiekty I ligowe stadion w Skawinie nie imponuje, ale ludzie są mili i życzliwi. W powietrzu unosi się zapach grilowanej kiełbasy
 W zespole Wisły brakuje dzisiaj maturzystów i kapitana Matusza Pielacha
 A na ławce Wisły witamy nowego fizjoterapeutę Panią Karolinę Świrszcz
 Trwa rozgrzewka. Na trybunach 10 osób
 Miejscowy spiker już rozpoczyna prezentację składów
 Wiślacy schodzą już do szatni
 Gospodarze też zeszli do szatni.
 Ostatnie uwagi szkoleniowców i zaczynamy.
 Obiekt w Skawinie położony jest malowniczo obok torów kolejowych. Akurat jedzie towarowy do pobliskiej elektrowni
 Tak Skawina posiada elektrownię, fabrykę paluszków Lajkonik.
 Wiślanie dziś na biało. Wisła z tego co wiemy na czerwono
 Wychodzą!!!!!
 Kapitanem Wisły oczywiście Jakub Poznański
2' Efektownie przewrotką Zuber, ale piłka obok bramki gospodarzy
3' Dużo nerwów z obu stron
4' Nieudana centra Piotra Morawskiego z rzutu wolnego. Od bramki Kurek
 Kolejny rzut wolny dla Wiślan.
 W mur zawodników Wisły. Chwilę później szarża Szewczyka i za mocne podanie. Od bramki Krzysztof Kurek
7' Tym razem jeden z graczy gospodarzy faulował w ataku.
8' Spokojny mecz w Skawinie.
9' Faulowany Stanisławski. Bez reakcji sędziego Myszki
11' Strata wiślaków. Sporo niedokładności z obu stron
12' Uderzenie Ochmana prosto w ręce Kurka
13' Groźnie pod bramką Wisły uderza Czarnecki, ale piłka leci nad bramką Krzysztofa Kurka. Mieliśmy sporo szczęścia
14' Zatrzymany Stanisławski. Tylko aut dla Wisły
16' Mamy 16 minutę i bardzo wyrównany mecz w Skawinie.
17' Przewinił w ataku Zmorzyński.
 Mecz ogląda trener Marek Motyka
19' Ależ błąd Krzysztofa Kurka. Nabił rywala ale chwilę później broni sytuacje sam na sam z tym graczem
20' Bardzo dobra odpowiedz Łukasza Kacprzyckiego, ale piłka leci obok bramki.
21' Za mocne podanie Kobiałki do Kacprzyckiego. Łapie piłkę bramkarz
23' Wiślacy od autu.
25' I kolejna akcja Wisły zatrzymana.
26' Krasucki za mocno do Żaby. Od bramki zacznie Krzysztof Kurek
27' Galos bardzo ostro atakuje Stanisławskiego. Potrzebna pomoc. W akcji widzimy Panią Karolinę
 Stasiek kulejąc opuszcza plac gry. Ale wierzymy, że wszystko będzie OK i zaraz zobaczymy go na boisku
28' Wraca Stanisławski. Oddają wiślacy piłkę. Gramy dalej
30' Kacprzycki idealnie w uliczkę do Zmorzyńskiego, ale podanie odrobinę za mocne i szybszy bramkarz Wiślan
31' Stracił piłkę Kacprzycki. Czy nie było tam faulu?
33' Leży tym razem zawodnik gospodarzy. Wybijają wiślacy
 Już OK i tym razem gospodarze oddają piłkę przy wznowieniu.
33' Wiślacy zaczną od autu
34' Uderzenie Kobiałki, ale piłka poza światłem bramki gospodarzy.
35' Kolejny zawodnik gospodarzy na zielonej murawie. Miejscowi krzyczą faul ale sędzi Myszka każe grać dalej
37' Ależ padolino w polu karnym Wisły.Bez kartki dla gracza gospdoarzy
39' Szewczyk szarżuje i ofiarna interwencja Skałeckiego i rzut rożny dla Wiślan
40' Źle Wiślanie i kontra Wisły niestety za mocne podanie do Zmorzyńskiego i aut dla gospodarzy
41' Zablokowane uderzenie Litwniuka
42' Zaskakujący centro-strzał Piotra Moroawskiego o mały włos a wpadł by to siatki. Na szczęście piłka nad poprzeczką
43' Nad obiektem w Skawinie czuć zapach kiełbasek.
44' Lekko zagotowało się na boiski. Zawodnicy z Jaśkowic mają pretensje do Michała Zubera, który ich zdaniem faulował jednego z rywali. Ale udało się uspokoić. Gorące głowy
45' +1
45+1' Uderza niecelnie Popiołek. Za chwilę zakończy się chyba pierwsza odsłona spotkania
45+2' Brutalne wejście Galosa w nogi Stanisławskiego!!!!!
 Sędzia nie reaguje. Zwija się z bólu Stanisławski.
  za protesty jeden z wiślaków
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Ufff wstał Stanisławski, ale okropnie to wyglądało.
 Wyrównana pierwsza spotkania. Obie ekipy miały swoje okazje, ale bramek nie oglądaliśmy.
 Zapraszamy kibiców na kilka minut przerwy.
 Są wiślacy
 Nie widzimy gospodarzy. Dużo uwag mimo dobrego wyniku dla nich ma chyba trener Ankowski
46'  Zaczynają Wiślanie
47' Faulował Popiołek. Od wolnego gospodarze
 Wybita centra Piotra Morawskiego.
48' Szarża Lmaparta ale kończy się Poznańskim. Róg dla Wislan
 Wpadł w pole karne Żaba i uderzył ale broni to Kurek.
49' Szarża Zubera ale tylko aut
51' Faulowany Popiołek i znowu gramy dalej. Dziś na dużo pozwala arbiter Myszka
52'  Poznański
54' Szewczyk z dystansu ale pewnie Kurek
55' Gubi się dziś Pan Myszka.
57' Będzie zmiana u gospodarzy
58'  Ślęczka za Krasuckiego
59' W Wiśle do gry gotowy Konrad Szczotka
60'  Szczotka za Kacprzyckiego
61' Faulowany Barański. Od wolnego Wisła
 Uderzenie Barańskiego pewnie bramkarz gospodarzy
62' Trafiony piłką jeden z graczy Wiślan. Przerwa w grze
63' Faulowany Litwniuk i bez kartki. Tylko rzut wolny
64' Szczotka centruje ale piąstkowanie bramkarza.
65' Lampart wywalcza rzut rożny
 Na szóstym metrze w piłkę nie trafia Galos
68'  Supryn za Popiołka
69' Leży Żaba
70' Za mocne zgranie Stanisławskiego do Zubera. Łapie to Sendorek
71' Z dystansu Żaba ale piłka wysoko nad bramką.
72' Ślęczka faulowany przez Supryna. Od wolnego gospodarze
 Krzyczy Żaba, że da radę tylko 10 minut grać
 O mały włos a byłaby bramka dla Wiślan. Centra Żaby Ivan Litwniuk trafiony w głowę i piłka mija bramkę Kurka. Rzut rożny
73' Kolejny corner dla Wiślan
 Bronią się wiślacy. Ale nie wygląda to za dobrze
 Faulowany Poznański. Od wolnego Wisła
 Jedzie kolejny towarowy z węglem do elektrowni
76' Niecelnie gospodarze.
77'  Piotr Morawski za brutalny faul
 Ależ nie panuje tutaj sędzia. To był faul na czerwoną kartkę
78' Zmorzyński w obrońców gospodarzy
79' Szewczyk wpada pole karne i Kurek nogami broni to!!!!
80'  Białek za Żabę
81' Trafiony łokciem Stanisławski i nic..... Panie sędzio Myszka!!!!!
82' Do gry u rywali gotowy Wcisło
83'  Wcisło za Szewczyka
Kuliszewski za Lamparta
83' Faulowany Szczotka. Od wolnego Wisła
86' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL KONRAD SZCZOTKA!!!!!!! BRAWO SZCZOTI!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!
 Bezpośrednie uderzenie Konrada Szczotki i piłka wpada do siatki obok zaskoczonego bramkarza Wiślan
87' Barański na róg
88' Zuber sam na sam broni bramkarz dobitka Stanisławskiego obok bramki!!!!
88' Wściekle atakują gospodarze
89' Leży jeden z zawodników gospodarzy. Przerwa w grze
 Na boisku straż pożarna z noszami
89' Chyba poważny uraz zawodnika Wiślan
 Utrzymajmy to!!!! WISŁA WISŁA dopingujcie głośno!!!!!!
 Poważny uraz gracza gospodarzy. Przedłuża się przerwa w grze
90'  Kołton za Galosa
90' +6
90+1' Oblężenie bramki Wisły
 Faulowany Poznański .....
 Wstał Poznań!!!!
90+2' Uderzał Kołton pewnie Kurek....
 Faulowany Stanisławski..... Ależ ostro Wiślanie
90+3' Panie sędzio!!!. Bronimy!!!!!!!
90+4' Co ciekawe miejscowy zegar nie został zatrzymany. Wskazuje 94 minutę
90+5' Bulwa zatrzymany. Od autu Wisła
90+6' Ile to jeszcze potrwa???
 Panie sędzio Myszka!!!!!!!!
90+7' Czas Panie sędzio!!!!!!!
90+8' Strata Zmorzyńskiego
 Ciemno się robi a oni grają!!!!
90+9' Jeszcze rzut rożny dla Wiślan!!!!
90+10'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!!. Ależ to było ciężkie spotkanie. Ale ważne trzy punkty jadą do Puław!!!!!!
 Teraz zabawa wiślaków. Kółeczko na środku!!!!!!!
 I teraz dialog zawodników z Piotrkiem. Kto wygrał mecz!!!!!.