1:1

Serafin 40 - Skałecki 62
Arbiter: Adam Jamka ( Kielce)

Stryczula- Janso, Jeziorski, Serafin, Surmiak, Grunt, Molis, Tonia, Tkocz, Mianowany, Dynaerek Owczarzak- Kuban- Pielach, Cyfert, Cheba, Drozdowicz,Bartosiak, Skałecki, Kacprzycki, Kondracki, Paluchowski

Już w sobotę 8 maja ekipa Wisły rozegra w Nowym Targu kolejne ligowe spotkanie. Tym razem z Podhalem. Pocz±tek naszej relacji o 16:45.
 16:07 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Nowym Targu
 Przed nami trudny mecz z Podhalem Nowy Targ. Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dzi¶ Kacper Kołotyło, Dariusz Br±giel, Włodzimierz Puton, Łukasz Wiech, Ednilson de Jesus Tavares Furtado, Karol Czelny, Tomasz Zaj±c
 Wybiegli bramkarze Wisły na rozgrzewkę.
 Na ławce Podhala zasiedli dzi¶ Bartosz Matoga, Damian Lepiarz, Piotr Bryja, Jakub Burnat, Kamil Palacz, Wojciech Kobylarczyk, Samuel Budinksy
 W jedynym zakończonym spotkaniu ekipa Wisłoki Dębica pokonała dzi¶ Podlasie Biała Podlaska 1:0
 Mamy nadzieję, że dzi¶ złamiemy kl±twę Podhala z którym jeszcze nie wygrali¶my.
 Wybiegaj± wi¶lacy na rozgrzewkę!!!!!
 Trwa rozgrzewka. Miejscowi dziennikarze przewiduj± dzi¶ porażkę ekipy Podhala. Oby tak się stało
 Ekipa gospodarzy już schodzi z rozgrzewki
 Wi¶lacy schodz± do szatni. Kilka chwil i gramy
 Słońce w Nowym Targu. Około 15 stopni ciepła.
 Czekamy na pocz±tek. Obie ekipy w szatniach
 ¦miej± się miejscowi, że dzi¶ im łatwiej ustalić strzelców bo jest kto¶ z Puław
 Wybiegaj± wi¶lacy w pasikach!!!!!
 S± też gracze Podhala. Gospodarze czerwone koszulki
2' Uprzedzony Kondracki przez Tkocza
3' Surmiak wywalcza rzut rożny dla Podhala.
4' Centra Mianowanego i rzut rożny dla gospodarzy
 Łapie piłkę Owczarzak. Wybija piłkę bramkarz Wisły Grunt ręk± zatrzymuje ale bez kartki
5' Dużo walki w Nowym Targu. Nie będzie tutaj łatwo
6' Za mocne podanie do Janso. Od bramki Owczarzak
7' Tym razem za mocne podanie do Paluchowskiego.
10' Wycofanie Kubana do Paluchowskiego Paluch uderza ale niestety nad bramk± Stryczyuli
11' Janso wrzuca głow± Grunt niecelnie
13' Za mocne podanie do Bartosiaka.
14' Tkocz faulował Kondrackiego. Od wolnego Wisła
 Bartosiak w mur, ale kolejny raz faulowany Kondracki i okazja do powtórki strzału z rzutu wolnego
 Tym razem Kacprzycki, ale piłka mija słupek bramki Stryczuli.
19' Grunt w nogi Cheby i aut dla gospodarzy
19' Uderzenie z dystansu Jeziorskiego mija bramkę Owczarzaka
22' Kacprzycki do Drozdowicza, ale zbyt lekki strzał Emila i broni to Stryczula
26' Zatrzymany przez Dynarka Bartosiak. Od bramki Podhale
27' Kolejna próba Paluchowskiego, ale znowu nad bramk± gospodarzy
29' Uderzenie Kacprzyckiego pewnie Stryczula
32' Chwila przerwy leżał Janso i wi¶lacy wybijaj± na aut
33' Grunt sam na sam ale chor±giewka asystenta w górze. Spalony
34' Uraz Pielacha po starciu z rywalem. Przerwa w grze
36' Solowa akcja Paluchowskiego, ale niestety nie zdołał min±ć rywala. Od bramki Stryczula
39' Cyfert zatrzymuje Grunta. Od wolnego gospodarze
40' Serafin
 Bramka stadiony ¶wiata Serafina. Można powiedzieć, że z niczego. Ze swojej połowy uderzył Serafin, który zauważył, że przed bramkę wyszedł Piotr Owczarzak i piłka wpadła za kołnierz wi¶lakowi. Gramy WISŁA Gramy
 Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale tylko róg....
 Jeszcze jeden rzut rożny po strzale Cyferta...
42' Bartosiak centruje Stryczula pi±stkuje
43' Od autu wi¶lacy. Spora przewaga Wisły ale co z tego???
 Paluchowski na spalonym
45' +2
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania w Nowym Targu. Niestety pierwsza odsłona nie jest dobra dla wi¶laków. Po jednym strzale Serafina przegrywamy przy Kolejowej 161 1:0.
 Przed nami przerwa a potem drugie 45 minut. Oby lepsze dla puławian. Do Nowego Targu wracamy za kilka minut
 Wybiegaj± wi¶lacy!!!! Walczyć WISŁA WALCZYĆ
 S± też gracze Podhala. Nic tylko grać. Zmian nie widzimy
48' Paluchowski sam na sam i lepszy Stryczula!!!!
 Kotłuje się co chwila pod bramk± gospodarzy. Ale cóż z tego jak nic nie wpada.
51' Faulowany jeden z wi¶laków. Od wolnego Duma Powi¶la
52' Od autu zacznie Bartosiak
 Zamieszanie pod wrzucie z autu Drozdowicz ale niecelnie...
53' Grunt niecelnie i od bramki Owczarzak..
54' Do gry gotowy Palacz
55'  Palacz za Surmiaka
57'  Jeziorski za faul na Pielachu
 Centra Bartosiaka niepewnie Stryczula ale oby dalej obrońcy Podhala
60' Zostało 30 minut gry. Oby wi¶lacy odwrócili losy spotkania, bo s± lepsi, ale cóż póki co przegrywamy
61' Starcie Pielacha z Palaczem i arbiter pokazuje faul wi¶laka.
62' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL PRZEMYSŁAW SKAŁECKI!!!!!!!! BRAWO SKAŁA!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Brawo Skała!!! Solowa akcja Skałeckiego, który zabrał piłkę Mianowanemu pobiegł uderzył w okienko bramki Stryczuli!!!!
63'  Ednilson za Bartosiaka
W.Puton za Kondrackiego
64' Nie zdołał oddać strzału W.Puton.
68' Uderza W.Puton ale obok bramki Stryczuli
69'  Lepiarz za Grunta
Bryja za Molisa
70' Ależ okazja dla Wisły uderza Kacprzycki, ale fantastycznie w bramce Podhala Stryczula!!!!
71' Zamieszanie pod bramk± gospodarzy po wrzutce Kacprzyckiego i strzale głow± Cyferta pi±stkuje pewnie Stryczula
73' Od wolnego wi¶lacy. Czasu coraz mniej
74' Janso zablokowany i róg dla Podhala
76' Dużo walki w Nowym Targu. Obie ekipy chc± wygrać.
78' Kolejna próba Skałeckiego Stryczula na raty, ale łapie!!!!
79' Zaskoczony Kuban głow± na róg...
 Wybijaj± wi¶lacy i jeszcze kolejny corner....
81'  Wiech za Drozdowicza
83' Dynarek po Cyfercie i kolejny róg
 Łapie pewnie Owczarzak
83'  Zaj±c za Kacprzyckiego
84' Zablokowany Paluchowski i tym razem róg dla Wisły
85'  Wiech za faul na Palaczu.
Złe wykonanie rzutu rożnego i kontra gospodarzy
85'  Kobylarczyk za Serafina
87' Zatrzymany Kuban....
 Za mocne podanie do Ednilsona. Szybszy bramkarz Podhala
88' Złe podanie Wiecha. Od bramki gospodarze
90' +4
90+1' Zaj±c za mocno do Paluchowskiego
90+2' Jeszcze aut dla Wisły
90+3' Nie opanował piłki Palacz
90+4' Faulowany w polu karnym Tomasz Zaj±c sędzia pokazuje faul w drug± stronę...
90+5' Jeszcze jeszcze walczymy!!!!
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wi¶lakom wygrać pierwszego w historii spotkania z Podhalem Nowy Targ. Dzi¶ po trudnym spotkaniu remisujemy przy Kolejowej 161 1:1. Remis to raczej sukces gospodarzy, którzy oddali jeden strzał na bramkę Piotra Owczarzaka.
 Wi¶lacy nie wykorzystali kilku dobrych okazji do strzelenia bramek i do domu wracaj± z jednym punktem.