Michalec 48 - Kacprzycki 12, 15, 73
Arbiter: Daniel Detka ( Skrzelczyce)

Guguła- Michalec, Silczuk, Zieliński, K.Kozieł, Kowalski, Majcherczyk, Zawadzki, B.Kozieł,Leśniak, Litewka
Kołotyło- Pigiel, Pielach, Kiczuk, Cheba, K.Puton, Skałecki, Drozdowicz, Bartosiak, Kacprzycki, Paluchowski

Już w sobotę ekipa puławskiej Wisły rozegra drugie w tym sezonie ligowe spotkanie. Tym razem zespół trenera Mariusza Pawlaka zmierzy się w Zabierzowie z Jutrzenką Giebułtów. Początek naszej relacji od 10:45.
 10.10 Piotrek wita ze stadionu Gminnego w Zabierzowie.
 Od dobrych 30 minut wiślacy na obiekcie
 Pusto na stadionie Kmity. Godzina i okropny upał nie zachęcają.
 Około 29-30 stopni w Zabierzowie. Na niebie żadnej chmurki
 Mamy już skład Wisły.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Dariusz Brągiel, Włodzimierz Puton,Tomasz Zając, Błażej Cyfert, Jakub Konc, Borys Piotrowski
 Na ławce Jutrzenki zasiedli dziś Kamil Czarniecki, Grzegorz Bizoń, Tomasz Kaczor, Karol Pietrzyk. Norbert Bierówka, Michał Romuzga, Maciej Kozicki
 Wiślacy na rozgrzewce. Są osoby z Puław. Wiślacy nie będą dziś walczyć w tym trudnym meczu sami
 Trwa rozgrzewka. Wielu fanów nie zobaczymy dziś na trybunach.
 Zmiana spikera w Zabierzowie.
 Powitani kibice i zawodnicy Wisły Puławy
 Chwila ogłoszeń związanych z pandemią
 Schodzą wiślacy do szatni
 Za chwilę uczynią to samo gospodarze
 Obie ekipy już w szatniach.
 Czekamy na składy i na pierwszy gwizdek. To ważny mecz jak wszystkie w tej lidze. Mamy nadzieję, że będziecie z Wisłą przez te 90 minut.
 Wychodzą wiślacy!!!!
 Chwilę po nich wychodzą gracze Jutrzenki
 Wisła dziś na czerwono, Jutrzenka białe koszulki niebieskie spodenki
3' Sporo walki w środku polu.
4' Centra Kacprzyckiego po ziemi ale szybszy Guguła pewnie łapie piłkę i uprzedza Paluchowskiego
7' Od rzutu wolnego gospodarze. Sporo walki.
 Zawadzki z rzutu wolnego ale bardzo niecelnie. Od bramki Kołotyło
10' Ależ mogło być groźnie. Z lewej strony dogrywa Bartosiak, ale w ostatniej chwili uprzedzony Drozdowicz.
11' Dwójkowa akcja Drozdowicza i Kacprzyckiego ten drugi centruje i piłka wychodzi na aut
12' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL 0:1 ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO MAŁY!!!!!
 Dobry wrzut z autu przez Chebe piłke dociera do Kacprzyckiego, a ten strzałem po długim roku pokonuje Gugułę. Brawo WISŁA
15' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!!!! BRAWO MAŁY!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 No i kolejny raz na listę strzelców wpisuje się Łukasz Kacprzycki. Idealnie piłka trafia do Łukasza Kacprzyckiego a ten pakuje piłkę w okienko bramki gospodarzy.. Brawo Wisła!!!! Brawo Mały
20' Wiślacy nie rezygnują ze strzelenia kolejnych bramek. Drozdowicz do Kacprzyckiego, ale tym razem Mały zablokowany
21' Nie opanował piłki Krystian Puton. Szybszy bramkarz Jutrzenki
22' Doceniają miejscowi grę Kacprzyckiego. Walczy dziś Łukasz
23' To powinno być 0:3. Drozdowicz idealnie do Krystiana Putona ten niestety źle trafia w piłkę i wybijają piłkę miejscowi.
24' Bartosiak uprzedzony i zaczniemy grę od rzutu rożnego
25' Uderzenie Drozdowicza, ale pewnie Guguła w bramce Jutrzenki
26' Krystian Puton do Paluchowskiego a ten zatrzymany i kolejny corner dla Dumy Powiśla
 Centra wiślaków wybita przez obronę gospodarzy
28' Krzysztof Kozieł faulem zatrzymuje Kacprzyckiego. Od rzutu wolnego wiślacy
29' Zablokowany Cheba i kolejny aut dla Wisły.
30' Przerwa na uzupełnienie płynów
31' Nie opanował piłki Bartosiak, Łapie ją Guguła
32'  Majcherczyk za faul na Drozdowiczu
34' Piłka wylądowała na torach
35' Spadło tempo spotkania. Widać, że wiślacy lepsi
36' Ależ okazja dla Wisły. Kapitalnie prawą stroną Bartosiak piłka trafia do Kacprzyckiego ale jego strzał broni Guguła. To powinno być 0:3
38' Rekord frekwencji w Zabierzowie. Około 150 kibiców
39' Jedna z nielicznych akcji gospodarzy uderzał Zawadzki w Kiczuka i róg dla Jutrzenki
 Pewnie wiślacy w obronie i kontra puławian zatrzymana przez rywali. Od autu Wisła
40' Kolejny rzut z autu
 Mamy chwilowy problem brakuje piłek na obiekcie :)
 Jest futbolówka i dwie szansy bramkowe dla Wisły. Najpierw Drozdowicz w Paluchowskiego, a dobitka Kacprzyckiego na bramką Jutrzenki. Od bramki gospodarze
42'  Cheba za faul na Silczuku
 Źle wykonany przez rywali rzut wolny. Od bramki Kołotyło
44' Za mocne podanie do Bartosiaka
45' Ręką zagrał w polu karnym zawodnik Jutrzenki ale sędzia nie widzi tego!!!
45'  +2
 Tylko rzut rożny dla Wisły
45+1' Cheba do Drozdowicza i mamy aut
45+2' Stracili piłkę w ataku wiślacy.
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bezdyskusyjne prowadzenie wiślaków po pierwszych 45 minutach. Puławianie szybko ustawili spotkanie po dwóch bramkach Łukasza Kacprzyckiego w 12 i 15 minucie. Prowadzenie Dumy Powiśla mogło i powinno być wyższe zabrakło w kilku sytuacjach wykończenia
 Oby druga połowa nie była dla puławian gorsza. A teraz? Zapraszamy na chwilę relaksu i kawę. Wracamy do Giebułtowa za kilka minut
 Wyszli już sędziowie. Nie ma jeszcze obu ekip
 Pojawiają się już wiślacy. Zgodnie z reżimem sanitarnym obie ekipy wychodzą oddzielnie
 Są też gracze gospodarzy. Za kilka chwil początek drugiej odsłony tego spotkania
46'  Kozicki za Zielińskiego
Kaczor za Litwekę
Romuzga za Kowalskiego
46'  Zaczynają gospodarze
47' Kiczuk blokuje rywala. Od rzutu rożnego gospodarze
48'  Michalec
 Dobra centra z rzutu rożnego i Michalec głową pokonuje Kacpra Kołotylę. Walczyć Wisła walczyć!!!!!
51' Widać, że gospodarze z nowymi siłami.
52' Faulowany Skałecki. Od wolnego Wisła
52'  Pigiel za faul Bartoszu Koziele
53' Wiślacy w ataku, ale tylko aut
54' Uderzenie Kacprzyckiego pewnie Guguła
55' Przewinili w ataku gospodarze. Dużo nerwów
60'  Skałecki.
Oj za dużo tych kartek
61' Z dystansu Kaczor minimalnie obok. Oj zaczyna wyglądać to źle...
63' Co zaczyna robić sędzia Detka? Każe ostrzejsze wejście wiślaków to faul...
64'  Silczuk to powinna być czerwona karkta
65' Cyfert za K.Putona
Zając za Bartosiaka
 Niestety fatalna postawa sędziego w tej części gry.
65' Nie trafił w piłkę Leśniak
68'  Kiczuk
68' Od autu wiślacy. Zatrzymany w ataku Drozdowicz
71'  B.Kozieł
72' Ależ tutaj nerwy, ależ walka. Sędzia powoli gubi się....
 Do gry gotowy Włodzimierz Puton
73' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLŁ ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!!! 1:3. BRAWO WISŁA!!! BRAWO MAŁY!!!!!!!
 Mały jesteś wielki możemy tak powiedzieć!!! Kapitalna akacja dwójkowa Paluchowski Kaprzycki a Mały wychodzi sam na sam i strzela po długim rogu. Walczyć WISŁA WALCZYĆ!!!!
76' To powinno być 1:4. Kapitalnie sam na san z bramkarzem Paluchowski ale odbija tę piłkę bramkarz a toczą się piłkę z linii wybija Michalec
77'  W.Puton za Paluchowskiego
79' Kapitalne podanie Włodka do Zająca, ale szybszy bramkarz gospodarzy
80' Faulowany w polu karnym Drozdowicz i nie ma mowy o karnym. Widać, ze to debiut sędziego Detki w III lidze
81' Guguła szybszy od Drozdowicza.
82'  Pietrzyk za Zawadzkiego
83' Kacprzycki wzdłuż bramki ale obrońcy Jutrzenki na róg...
85' Nie opanował piłki Kiczuk. Od bramki Guguła
 Do gry gotowi Borys Piotrowski i Dariusz Brągiel
86'  Brągiel za Kacprzyckiego
Piotrowski za Skałecki
 Żegnany brawami Kacprzycki. Brawo Malutki niesie się po Zabierzowie.
88' Faulowany w polu karnym Zając.... i co?? Gramy dalej....
90' Ostatnie minuty i chyba wynik nie ulegnie już zmianie.
90' +4
90+1' Sam na sam z Gugułą Zając ale broni bramkarz....
90+2' Zbyt lekko uderza Pielach.
90+3' Końcówka spotkania. Musimy to utrzymać!!!!
90+4' Jeszcze w ataku wiślacy
90+5'  KONIEC SPOTKANIA
 Trudne spotkanie za nami. Po trzech bramkach Łukasza Kacprzyckiego wygrywamy z Jutrzenką Giebułtów 3:1.
 To spotkanie miało dwa oblicza. Pierwsze 45 minut to dominacja Wisły, po zmianie stron szybka bramka dla gospodarzy spowodowała spore nerwy w szeregach wiślaków, ale na szczęście kończy się to dobrze i 3 oczka jadą do Puław
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi WISEŁKA na środku!!!!!!!