Wisła Puławy - Znicz Pruszków

2:1

Ł.Misztal 3, Giza 65 - Witkowski 87
Arbiter: Leszek Gawron ( Mielec)

Beszczyński, Gawrysiak, Skórnicki, Budzyński, Ł.Misztal, Kozieł, Mokiejewski, Wiącek, Giziński, Giza, Nowak P.Misztal, Kucharski, Jędrych, Sztybrych, Januszewski, Duda, Wojdyga, Bylak, Kopciński, Zawodziński, Łudziński

Już w sobotę Wisła rozegra kolejne spotkanie w II lidze. Tym razem w przedostatnim spotkaniu w Poniatowej podejmie ekipę Znicz Pruszków. Planujemy przeprowadzenie relacji live z tego meczu. Początek około 10:45. Zapraszamy
 10.40 Piotrek wita kibiców z Poniatowej
 Pogoda w Poniatowej nie najgorsza. Niebo tylko lekko zachmurzone, nie pada, około 20 stopni.
Zaraz podamy składy obu ekip
 Na razie tłumów na trybunach nie ma, ale do początku spotkania 15 minut.
 Na ławce Wisły dziś Chojak, Kursa, Mróz, Olszak, Orzędowski, Śliwiński i Wójtowicz.
 Obie ekipy na rozgrzewce a nad stadionem roznosi się zapach pieczonych na grilu kiełbasek.
 Rozpoczyna się prezentacja składów przez spikera zawodów Michała Świderskiego
 Wiślacy dziś na niebiesko- biało Znicz ma czerwono- żółto
 Jak na razie cisza na obiekcie ale młyn kibiców jest dziś w Poniatowej
 Rozpoczyna Wisła i rozpoczyna się doping dla Wisły
2' Solowa akcja Nowaka i faul na nim na 20 metrze od bramki Znicza
3' Piłkę ustawia Łukasz Misztal
3'  GOOOOOOOOOOLLLLLLL ŁUKASZ MISZTAL
 Dobre uderzenie z wolnego Misztala za 20 metrów piłka trafia w prawy róg bramki Piotra Misztala
4' Kolejna akcja Wisły, tym razem faulowany Gawrysiak. Tym razem dalej od bramki Znicza
5' Wrzutkę Gizińskiego wybijają obrońcy Znicza. Przewaga Wisły
6' Kontra Wisły Nowak do Gizińskiego i Wisła od autu na wysokości pola karnego
 Uderza z 20 metrów Nowak, ale pewnie w bramce Piotr Misztal
7' Uspokoiła się gra Wisły. Ale to wiślacy sprawiają lepsze wrażenie
9' Wysoki presing wiślaków na połowie Znicza. Brawo Panowie
10' Faulowany Zawodziński od wolnego Znicz
10' Spokojna gra wiślaków,dobra piłka do Nowaka, ale dobra interwencja Wojdygi i strata piłki
11' KSW KSW KSW niesie się po obiekcie w Poniatowej
12' Centra Zawodzińskiego niecelna kontra Wisły Nowak jednak zatrzymany przez obronę Znicza
14' Wyrównała się gra, ale to wiślacy prowadzą nadal
15' Podanie Gawrysiaka za mocne i od bramki goście.
16' Nowak w polu karnym, ale dobra intrwencja Jędrycha i tylko aut dla Wisły
16' Uderzał Giziński, ale uderzenie zablokowane przez obronę z Pruszkowa
17' Kolejna sytuacja dla Wisły Mokiejewski do Gizińskiego w pole karne ale zbyt mocno i od bramki przyjezdni
18' Brzydki faul Dudy na Koziele. Na razie bez kartki
19' Pierwsza akcja gości, Zawodziński i rzut rożny
20' Po centrze z rożnego uderza głową Sztybrych, ale nad bramką Beszczyńskiego
21' Tym razem akcja gości nieporozumienie Beszczyńskiego i Skórnickiego ale bez konsekwencji
22' Fauluje Gizę Januszewski
23' Centra w pole karne Znicza ale pruszkowianie kolejny raz wybijają piłkę, która leci obok naszego stanowiska
 Około 400 kibiców na trybunach obiektu przy 11 Listopada 21
25' Uderzenie Gizy z dystansu Piotr Misztal przed siebie, nie ma niestety nikogo do dobitki tego strzału.
27' Akcja Bylaka centra w pole karne i tylko rzut rożny dla gości
 Przepychanki w polu karnym, Januszewski w rozmowie z sędzią.
29'  Januszewski za blokowanie bramkarza i uniemożliwienie szybkiego wznowienia gry.
30' Nowak do Gizy, ale piłka opuszcza plac gry i od autu goście.
31' Solowa akcja Bylaka, ale piłka wychodzi zawodnikowi Znicza i Kamil Beszczyński zaczyna od bramki
 Tym którzy dopiero teraz wstali przypominamy. Jesteśmy w Poniatowej na II ligowym meczu, gdzie Wisła wygrywa ze Zniczem 1:0
33' Giziński do Nowaka i strzał tego drugiego trafia w plecy Januszewskiego
34' Gawrysiak prawą stroną i faul na zawodniku Wisły.
 Będzie centra Łukasza Misztala
 Blisko było bramki samobójczej uderzał Duda i rzut rożny dla Wisły
35' Uderza Budzyński głową po centrze z rożnego i jeden z zawodników Znicza wybija piłkę z linii bramkowej
37' Nowak solowa akcja i Sztybrych wybija piłkę na aut.
38' Uderzenie Misztala wydawało się że nic z tego nie będzie jednak Piotr Misztal z kłopotami na róg
38' Nowak sam na sam i broni Piotr Misztal, dobitka Gizy obok bramki. Ależ dwie kapitalne sytuacje Wisły
39' Brutalny faul Sztybrycha na Gizie.
  Sztybrych za ten brutalny i głupi faul
41' Kozieł lewą stroną, pewnie w bramce Piotr Misztal
42' Kolejny faul na wiślaku. Pruszkowianie dziś bardzo ostro.
42'  Tym razem faul Budzyńskiego, który przerywa akcję gości
43' Akcja prawą stroną Gizińskiego i pomocnik Wisły traci piłkę.
45' Kontra Wisły Misztal ale Znicz dobrze w obronie
  +2
45+1' Wiślacy na połowie Znicza. To ostatnie minuty połowy. Jeszcze ręką zagrywa Januszewski wolny dla Wisły
 Centra Łukasza Misztala ale Januszewski głową wybija piłkę
45+2' Nowak faulowany w polu karnym ale sędzia nakazuje grać dalej.
  Koniec I połowy spotkania
 W pierwszej połowie zdecydowanie lepsze wrażenie sprawiali wiślacy. Pruszkowianie niski wynik zawdzięczają tylko dobrej postawie Piotra Misztala w bramce
 My Was zapraszamy na południową kawę, wracamy do Was za 15 minut.
 Obie ekipy już na placu gry. Czekamy tylko na sędziów.
46'  Zaczyna Znicz
46' Akcja Znicza, ale dobrze puławska obrona.
47' Kontra Wisły walczy Giza ale Kucharski mądrze blokuje od piłki napastnika Wisły
49' Kopciński ryzykuje Beszczyński, który został minięty jednak gracz Znicza uderza tylko w boczną siatkę. Groźnie było
49' Kozieł do Nowaka ten drugi uderza ale uderzenie niecelne i od bramki goście
50' Nowak uderza i Wojdyga blokuje piłkę i mamy rzut rożny
 Głową po centrze z rożnego uderza Wiącek jeden z obrońców głową wybija piłkę z bramki
52' Mokiejewski prostopadle do Nowaka, którego uprzedza Jędrych i kończy się na strachu dla Znicza
53' Giza z dystansu z około 30 metrów ale kapitalnie w bramce Piotr Misztal. I róg
 Po rogu Wiącek ale niecelnie
55' Błąd puławskiej obrony Bylak uderza ale wysoko nad bramką.
56' Budzyński spokojnie głową do Beszczyńskiego
56' W drużynie Znicza szykują się 2 od razu 2 zmiany
57' Na trybunach trwa dialog kto wygra. Cały stadion odpowiada, że Wisła nie mamy wątpliwosści, że tak będzie
58'  Nowak przerywa kontrę gości i za to kartka.
59'  Za Bylaka i Dudę Witkowski i Tomas
60' Giziński prawą stroną i Wisła od wolnego
62' Tym razem Nowaka uprzedza Jędrych i wrzut z autu dla gospodarzy
62' Kontra Znicza Witkowski uprzedzony przez Skórnickiego
62' Kolejna akcja gości Kucharski ale zbyt mocne podanie i Wisła od bramki
64' Nowak faulowany przez Misztala i rzut karny dla Wisły
 Giza przy piłce i ....
65'  GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL 2:0 GIZA z karnego pewnie w lewy róg bramki Znicza
 Kibice na trybunach tańczą walczyka. Brawo Panowie.
 Przy tym faulu żółtą kartką ukarany Piotr Misztal za faul.
68' Do ławki przywoływany Mateusz Olszak
68' Mokiejewski do Gizy, który wpada w pole karne i uderza metr od bramki Piotra Misztala
70'  Olszak za Kozieła
71' Tomas zatrzymany w solowej akcji
72' Kopciński faulowany przez Gizińskiego w rogu boiska
73' Zawodziński w pole karne Jędrych uderza tak, że piłka po aucie wychodzi na aut bramkowy.
  Ł.Misztal za opóźnianie gry
75' Olszak prawą stroną, ale Giza nie podcinką uderza obok bramki Znicza
76' Kucharski wchodzi nakładką w Gizińskiego
77' Kontra Wisły ale przerwana przez pruszkowian
 Donald matole twoj rząd obalą kibole niesie się po Poniatowej
79' Faul Witkowskiego na Budzyńskim. Bez kartki
80' Jeszcze 10 minut i wiślacy będą mogli kolejny raz cieszyć się po meczu.
81' Nowak w pole karne do Mokiejewskiego ale ten drugi pomaga sobie ręką i od bramki Znicz
83' Kucharski w prawej strony piłka trafia do Tomasa ale jego uderzenie zablokowane
83' Będzie kolejna zmiana w drużynie gości. Do wejścia gotowy Mateusz Majewski
84'  Majewski za Kopcińskiego
85' Majewski po centrze z lewej strony i Beszczyński na róg
86'  Orzędowski za Gize
87'  Solowa akcja Witkowskiego i niestety gol
 Błąd puławskiej obrony i Witkowski strzela kontaktową bramkę. Oj będą tutaj nerwy do końca
88' Spokój spokój krzyczy trener Sawa
89' Od wolnego wiślacy
89' Misztal w mur
90'  + 3
 Będzie tutaj sporo nerwów. Do wejścia gotowy Maciej Wójtowicz
90+1' Orzędowski do Nowaka i przerywa do obrona Znicza
  Wójtowicza za Mokiejewskiego
90+2' Za chwilę na placu gry Rafał Kursa
90+3'  KONIEC MECZU. BRAWO WISŁA. Wiślacy wygrywają kolejne spotkanie. Tym razem 2:1 ze Zniczem. Zasłużona wygrana Wisły