Błękitni Stargard Szczeciński : Wisła Puławy -

0:0

-
Arbiter: Marcin Liana ( Bydgoszcz)

Ufnal, Pustelnik, Kazimierowicz, Gutowski, Wawszczyk, Baranowski, Magnuski, Okosuszko, Fadecki, Siwek, Liśkiewicz Sobczak, Turzyniecki, Pielach, Budzyński, Litwniuk, Głaz, Wiejak, Sedlewski, Szczotka, Olszak, Nowak

Już w sobotę 6 września puławska Wisła rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Błękitnych Stargard Szczeciński. Początek naszej relacji od 14:45
 14.07 Piotrek wita wszystkich ze stadionu Miejskiego w Stargardzie Szczecińskim
 Zimno około 16 stopni przed chwilą padało nad stadionem. Pusto na trybunach.
 Jestem już po przywitaniu z naszymi zawodnikami. Ogólnie zdziwili się, że tu jestem, ale jakby mnie mogło nie być?
 Mamy już składy. Są zaskoczenia. Zaraz he podamy
 Jak widzicie brakuje Klimasa Gusoecnko, Rafała Lisieckiego i Arkadiusz Maksymuka
 Na wiślackiej ławce zasiedli dziś Nazar Penkovets, Przemysław Kanarek, Jarosław Nizgoda, Patryk Słotwiński i Bartosz Tetych
 Na ławce Błękitnych zasiedli Jakub Kosiorek, Robert Gajda, Radosław Wiśniewski, Sebastian Inczewski, Piotr Wojtasiak, Maciej Wicek, Patryk Bednarski
 Bramkarze Wisły już na rozgrzewce.
 Wracając do pogody przed chwilą lało nad Stargardem teraz piękne słońce. Kapryśna aura
 Na trybunach pusto.
 Wiślacy już na rozgrzewce
 Będzie to arcytrudne spotkanie dla wiślaków. Gospodarze są nastawieni bojowo i będą chcieli przełamać złą passę. Mamy nadzieję, że tym razem to jednak Wisła wróci do Puław z 3 punktami.
 Od naszej ostatniej wizyty przy Ceglanej zamontowano pulpity pod laptopy. Ułatwia to pracę
 Kibiców na trybunach póki co można policzyć na palcach. Może około 50 fanów.
 Pytają się koledzy ze Stargardu o ustawienie taktyczne Wisły.
 Na trybunie prasowej rozmowy o wczorajszym spotkaniu kadry Polski z Niemcami
 Obie ekipy już w szatniach. Rozpoczyna się prezentacja składów
 Wychodzą!!!!!
 Kółeczko wiślaków i kto wygra .Oczywiście WISŁA!!!!!!!!!!
1'  Zaczynają Błękitni
2' Szczotka centruje prosto w ręce Ufnala
4' Baranowski z dystansu piłka po nodze obrońców Wisły i róg
 Dobra centra z rzutu rożnego, ale pewnie radzi sobie Pielach i głową wybija piłkę
6' Za mocne podanie Litwniuka do Szczotki. Od bramki Ufnal
7' Groźna kontra gospodarzy uderza Fadecki ale piłka mija bramkę Sobczaka
8' Nieporozumienie Pielacha i Sobczaka, na szczęście bez konsekwencji.
9' Na spalonym Nowak
11' Szczotka centruje ale nikt nie przecina jego dośrodkowania.
12' Na spalonym Olszak.
13' I co kolejny raz spalony tym razem Konrad Nowak złapany na pozycji spalonej.
14'  Wawszczyk za brzydki faul na Sedlewskim
15' W znakomitej sytuacji spudłował Okuszek. To mogło być 1:0 dla Błęktinych
16' Fadecki wywalcza róg dla gospodarzy
17' Głaz podaje do Ufnala.
21' Rozpoczął się doping dla Błękitnych. Klatka pusta
 Zachmurzyło się nad Ceglaną
23' Turzyniecki na róg
23' Głową Pustelnik pewnie broni Sobczak
25' Zaczyna padać nad stadionem
26' Główkował Okuszko obok bramki Sobczaka.
27' Uderza Magnuski z kłopotami ale broni Sobczak. Lekka przewaga gospodarzy
30' Na spalonym Nowak. Nie liczymy który to raz ale dużo razy nasi zawodnicy łapią się w pułapki ofsajdowe
33' Kolejna próba Okuszki, ale kolejny raz obok bramki w której stoi Patryk Sobczak
35' Fadecki chyba chciał strzelać ale bardzo nieudany strzał.
36' Głaz minimalnie za mocno do Nowaka. Łapie piłkę Ufnal
40' Na razie Wisła schowana za podwójną gardą. Czekają wiślacy na złotą kontrę, która dam im bramkę
41' Pobiegł za piłką Olszak, ale dobrze zastawił się obrońca Błękitnych i piłkę bez problemów złapał Ufnal
42' Kontuzjowany Pustelnik. Przerwa w grze
 W Stargardzie z jednej strony granatowa chmura z drugiej słońce.
43' Turzyniecki zatrzymany i mamy aut
45' +1
45+1'  Wiejak
45+1' Ależ mieli okazję w końcówce Błękitni. Centra z rzutu wolnego obroniona przez Sobczaka
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Zachowawczy mecz w Stargardzie. Więcej działo się pod bramką Sobczaka, ale na razie mamy zasłużony i nie krzywdzący nikogo remis 0:0
 Korzystając z pory obiadowej zapraszamy na obiad. My wracamy za kilka minut.
 Wychodzą wiślacy.
  Wojtasiak za Kazimierowicz
Wiśniewski Gutkowski
47' Olszak na spalonym. Moim zdaniem błąd arbitra ale cóż.
48' Uderza Olszak pewnie broni Ufnal
48' Sedlewski centruje w pole karne, ale wybija piłkę Nowakowi obrońca Błękitnych.. Aktywniejsza Wisła
 Biegnie do ławki Jarosław Niezgoda.
49' Z dystansu Baranowski nad bramką Sobczaka
50'  Niezgoda za Wiejaka
53' Sedlewski wymanewrował obronę Błękitnych podał do Nowaka ten uderzył ale zbyt lekko i pewnie łapie piłkę Ufnal
55' Z dystansu Fadecki broni Sobczak. Róg dla gospodarzy
56' Turzyniecki wywalcza corner dla wiślaków.
57' Z dystansu Szczotka. Nad bramką Ufnala
60' Za mocne podanie do Niezgody szybszy Ufnal
61'  Inczewski za Maguskiego
62' Niezgoda pada w polu karnym i co???? I nie ma rzutu karnego..... Dziwne....
64' Turzyniecki i kolejny róg
65' Inczewski fauluje Budzyńskiego. Od wolnego Wisła
 Głaz uderza ale nad bramką. Złe uderzenie Głazika
66' Tym razem Olszak do Szczotki ten drugi uderza ale nad bramką.
67' Nie wiem czemu zawdzięczamy ten zaszczyt ale akurat na trybunie prasowej delegat PZPN-u
69' Sedlewski za mocno do Niezgody
70'  Słotwiński za Olszaka
73'  Inczewski za faul na Głazie
 Będzie kolejna zmiana w Wiśle. Na boisku zamelduje się Bartosz Tetych
77' Ależ zamieszanie i kocioł w polu karnym Błękitnych. Zablokowany Niezgoda
79'  Kanarek za Sedlewskiego
 Czyli zmiana decyzji
81'  Słotwiński
83' Walczyć biegać za... dalać śpiewają fani miejscowych
85' Krytyczne minuty. Teraz nie stracić!!!!!
86' Zakotłowało się pod bramką Wisły wyjaśnia wszystko Sobczak
87' Będzie jeszcze jedna zmiana w Wiśle
 Bardzo groźna akcja. Rzut wolny dla Błękitnych.......
88' Uff!!!!! Fadecki z wolnego w poprzeczkę.....
 Ależ leje nad Stargardem
88'  Tetych za Nowaka
 Okropnie leje nad Ceglaną
89' Za mocne podanie do Głaza
 Zacina deszcz....
90' +3
90+1'  Słotwiński
  Słotwiński bo to drugie żółtko Słotwińskiego. Wisła w 10
90+2' Niezgoda nad bramką Ufanala
 Panie sędzio może zakończymy już???
90+3' Budzyński w aut!!!!
90+4'  KONIEC!!!!!!!!!
 Wiślacy wracają do domu z jednym punktem. Na pewno remis nie krzywdzi żadnego z zespołów.
 Dziękujemy za uwagę i za walkę naszym piłkarzom.