Kunca 19, Paluch 41,71 Kumoch 88 - K.Puton 17
Arbiter: Piotr Burak ( Zamość)

Olszewski - Kajpust, Swędrowski, Duda, A.Nowak, Brzyski, Gruszkowski, Kunca, Grodzicki, Ceglarz, Paluch
Socha- Wolanin, Zmorzyński, Rogala, Kiczuk, Zuber, Kobiałka, K.Puton, Kacprzycki, Żelisko, Stanisławski

Już w sobotę 5 października czekają Nas Wielkie Derby Lubelszczyzny. Początek relacji z Areny Lublin od 16:45
 16:08 Piotrek wita z Areny Lublin
 Przed nami Wielkie Derby Lubelszczyzny pomiędzy Motorem a Wisłą. Pusta jeszcze Arena, ale za chwilę zapełni się kibicami żadnymi emocji.
 Wiadomo w porównaniu do obiektów w III lidze Arena wygląda imponująco.
 Nie pada w Lublinie. Około 12 stopni ciepła.
 Nie mamy jeszcze składów. Zaraz postaramy się je podać.
 16:17 na rozgrzewkę wybiegli bramkarze Wisły.
 W spotkaniach trwających od 15 niespodzianki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski prowadzi z Hutnikiem Kraków 2:1 a Orlęta Radzyń przegrywają z Sokołem Sieniawa 1:0
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę.
 W Nowym Targu także pewnego rodzaju niespodzianka. Podhale prowadzi z Wisłą Sandomierz 1:0
 Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Karol Barański, Maciej Wojczuk, Konrad Szczotka, Wiktor Łuczkowski, Dawid Chudyba, Damian Bernat
 Na ławce Motoru zasiedli dziś Rafał Strączek, Piotr Darmochwał, Grzegorz Bonin, Marcin Michota, Kamil Kumoch, Bartosz Rymek, Dariusz Łukasik
 I głośne WISŁA w kółeczku
1'  Zaczyna Motor
2' Faulował Groszkowski. A gdzie kartka??
3' Stanisławski piłka po nogach obrońców i mamy róg...
 Dobre rozegranie rzutu rożnego Krystian Puton do Żeliski ten uderza nad bramką Olszewskiego.
4' Spokojnie na Arenie
5' Bardzo groźnie Brzyski z rzutu wolnego i piłka ociera się o poprzeczkę i wychodzi w pole
6' Walczył Kacprzycki i mamy kolejny corner
 Centra Wolanina ale Stanisławski nie opanował piłki.
8' Wrzutka Brzyskiego głową Paluch ale nad bramką Sochy
9' Nie ma dziś dopingu na Arenie. Kibice Motoru świętują 30-lecie zgody ze Śląskiem Wrocław
11' Naciskany Olszewski w aut
12' Wpadł w pole karne gospodarzy Stanisławski uderzył, ale piłka w boczną siatkę
13' Faulował Adam Nowak. Brzydki faul na Rogali
14' Dobra akcja Swędrowskiego i gospodarze od rożnego
17' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!! BRAWO PUTI!!!!!!
 Ależ kapitalnie to się zaczyna na Arenie. Lewą stroną Łukasz Kacprzycki idealnie podanie do Krystiana Putona, ten wpada w pole karne i w sytuacji sam na sam pokonuje Olszewskiego. Brawo WISŁA!!!!
19' Kunca
 Niestety bardzo szybko pada bramka dla rywali. Błąd puławskiej obrony w pole karne Wisły wpada Kunca i pakuje piłkę do siatki
22' Rogala w aut w ataku Kunca
24' Faulowany przed polem karnym Michał Kobiałka. Od wolnego Wisła. Mógł się podobać szynko atak wiślaków
25' Bardzo dobre uderzenie Krystiana Putona ale Olszewski na róg!!!!!
 Niepotrzebna zabawa Sochy kończy się niepewnym wybiciem
 Ależ walka na Arenie.
27' Z dystansu Łukasz Kacprzycki ale piłka w sektor gości.
 Leży Kobiałka. Oby to nic poważnego
 Będzie niestety potrzebna zmiana
 Do gry przygotowany Konrad Szczotka
32'  Szczotka za Kobiałkę
33' Duda łokciem uderza Zubera. Od wolnego Wisła
34' Z dystansu Brzyski nad bramką Pawła Sochy
36' Ceglarz wychodzi z piłką na aut
 Ależ dziś walka na Arenie. Nikt nie odstawia tutaj nogi
38' Nie opanował piłki w sytuacji sam na sam z Olszewskim Szczotka..
40' Brzyski wywalcza kolejny róg dla Motoru
41' Paluch
 Niestety kolejna długa piłka z głębi pola błąd Kiczuka i Paluch w sytuacji sam na sam pokonuje Pawła Sochę
43' Motor nie gra dziś nic wielkiego. Dwa błędy puławskiej obrony i dwa gole
45' +2
45+1' Poślizgnął się wychodzący sam na sam Paluch
45+2' Leży kontuzjowany Stanisławski. Faulu oczywiście nie było
45+3' Biegnie do ławki Maciej Wojczuk
45+4'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety po pierwszej połowie przegrywamy na Arenie Lublin z Motorem 2:1. Rozpoczęło się idealnie dla wiślaków od bramki Krystian Putona. Niestety kolejne minuty to dwa błędy puławskiej obrony i dwa gole gospodarzy. Wiślacy nie grają dziś źle, ale niestety popełniają błędy w obronie
 Zapraszamy na kilka minut przerwy, Na Arenę wracamy za kilka minut
 Są piłkarze Motoru. Oni mogą być zadwooleni
46' Żadnych zmian nie zauważyliśmy
47' Rzut wolny dla Wisły
 Centra Krystiana Putona głową Stanisławski nad bramką
49' W środku pola faulowany Konrad Szczotka
50' Kolejny faul. Tym razem na Krystianie Putonie
 Kacprzycki w mur....
51' Centra Zmorzyńskiego wyłapana przez Olszewskiego
53' Zmorzyński wywalcza róg...
 1489 osób osób ogląda dzisiejsze Wielkie Derby Lubelszczyzny
55' Kolejny faul na Krystianie Putonie
57' Paluch z 3 metrów ale zbyt lekko i łapie piłkę Socha
58' W odpowiedzi kapitalne podanie Kacprzyckiego do Żeliski ten uderza ale Olszewski ratuje Motor!!!!
59'  Grodzicki
59'  Bonin za Ceglarza
 Leży trafiony piłką Brzyski
 Wstał Brzyski.
63' Ależ pech wiślaków!!!!! Stanisławski w słupek!!!!!!!
64' Kunca na spalonym
 Dziś Motor ma dużo szczęścia. Przyznają to sami miejscowi
 Do gry gotowy Maciej Wojczuk
66'  Wojczuk za Stanisławskiego
66'  Kumoch za Adama Nowaka
67'  Michota za Gruszkowskiego
 Padł w polu karnym Wisły Kunca nie ma mowy o faulu
71'  Paluch
 Niestety gospodarze podwyższają prowadzenie na 3:1. Bramka z niczego dobre podanie Kuncy do Palucha a ten z bliska pakuje piłkę do siatki
 Wojczuk faulowany i nie ma wolnego
74'  Kiczuk za faul na Paluchu
 Do gry gotowy Dawid Chudyba
 Brzyski z wolnego broni Socha i róg dla Motoru
75'  Chudyba za Żeliskę
76' Faulowany Wojczuk. Od wolnego Wisła
 Nikt nie przeciął dobrej wrzutki Kacprzyckiego i pewnie Olszewski
79' Wiślacy pogodzenie z wynikiem. Szkoda nie zasłużyli na porażkę
80' Wychodzi sam na sam Paluch i uderza w poprzeczkę
82' Faulem zatrzymany Krystian Puton
 Do gry gotowy Piotr Darmochwał. Boimy się, żeby kogoś nie połamał
 Puton w mur...
83'  Darmochwał za Palucha
85' Opadły już emocje na Arenie
86'  Duda za próbę wymuszenia rzutu wolnego
88'  Kumoch
 Fatalny błąd Kiczuka, który traci piłkę tę przejmują gospodarze i Kumoch pewnym strzałem pokonuje Sochę
89'  Barański za Zmorzyńskiego
90' Do gry gotowy Rymek
90'  Rymek za Kuncę
90+2' Zatrzymany Bonin
90+3'  Koniec spotkania
 Niestety wiślacy przegrywają na Arenie z Motorem Lublin aż 4:1. Wiślacy nie grali źle ale cóż jeśli popełnia się tyle błędów w obronie nie da się wygrać z faworytem do awansu
 Smutni wiślacy opuszczają Arenę. Niestety dużo pracy przed trenerami Wisły.