- Ślifirczyk 90+2
Arbiter: Marcin Muszyński ( Łódź)

Przybylski, Gawrysiak, Kursa, Skórnicki, Budzyński, Charzewski, Maksymiuk, Wiącek, M.Nowak, Martuś, K.Nowak
Hrynowiecki, Lewandowski, Kolosov, Radushko, Lyubenow, Ressel, Scherfchen, Sedlewski, Bobek, Broniarek

Już w sobotę 10 listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem ekipy Dumy Powiśla będzie Olimpia Elbląg. Początek naszej relacji 12:45.
 Nad Puławami piękne słońce, dziś na pewno nic nie powinno przeszkodzić w rozegraniu tego spotkania. Tak więc trzeba powoli szykować się do wizyty na puławskim stadionie MOSIR-u.
 Piotrek wita ze stadionu. Mamy komunikat mecz opóźniony o 20 minut z powodu spóźnienia gości. Czyli zaczynamy o 13:20.
 Mecz jest opóźniony z powodu spóźnienia gości. Czyli zaczynamy o 13:20.
 Na wiślackiej ławce, Penkowec, Honcharuk, Kozieł, Kwiatkowski, Misztal, Orzędowski, Pożak
 Trwa rozgrzewka. Kibice powoli schodzą się na trybuny. Około 400 osób
 Piękne słońce nad Puławami. W klatce gromadzą się kibice Olimpii.
 Mamy problemy z internetem na stadionie. No niestety i takie rzeczy się zdarzają.
 W Radomiu Radomiak prowadzi z Motorem 1:0
 Jesteśmy zawsze tam gdzie Olimpia gra niesie się z klatki. Około 40 kibiców Olimpii. Są także kibice Wisły
 Przypominam zaczynamy o 13:20 to spotkanie. Obie drużyny w szatni.
 Wisła na biało- niebiesko, Olimpia na niebiesko- biało- niebiesko. Ciekawe zestawy koszulek
 Są już dwie drużyny na boisku. Jest i doping dla obu klubów.
1'  Zaczyna Olimpia
2' Faulowany przez Budzyńskiego Radushko.
3' Dosyć wyrównana gra i dosyć chłodno w Puławach. Zaszło niestety słońce
5' Faulowany Marek Nowak przez Ichima
 Charzewski w pole karne, głową wybijają obrońcy Olimpii
6'  Skórnicki za faul. Oznacza to pauzę Mikołaja w kolejnym meczu w Niepołomicach.
9' Faulowany w środku pola K.Nowak.
10' Martuś w szarży na bramkę Olimpii, ale zatrzymany przez obrońcę gości
12' Martuś nabija Lewandowskiego i Wisła od rogu
13' I kolejny róg dla Wisły. Wywalczył go Charzewski.
14' Groźna akcja Olimpii uderza Lyubenow, minimalnie obok bramki Przybylskiego
16' Faulowany K.Nowak ale gwizdek sędziego milczy. Echh
18' Dobra akcja Wisły po podaniu Wiącka w dobrej sytuacji K.Nowak ale uderzenie wysoko nad bramka Hrynowieckiego.
19' Kolejna akcja Wisły dobre wyłożenie piłki z prawej strony do Marka Nowaka ale ten z 16 metrów nad bramka Olimpii.
23' Ależ bomba Maksymiuka. Widzieliśmy to już w bramce. Wspaniała parada bramkarza gości
27' Maksymiuk do Charzewskiego niestety niecelnie. Szkoda
 Szkoła praca dziewczyna z klatki.
30' Znowu z dystansu Maksykmiuk. Hrynowiecki na róg
32' Gawrysiak z dystansu znowu wysoko nad bramką gości. Ostrzał bramki elblżan
33' M.Nowak nabija Ressela i róg dla Wisły
37' Wiślacy próbują strzałów z dystansu. Inaczej nie można sforsować zasieków obronnych Olimpii.
40' K.Nowak w polu karnym uderza Hrynowiecki wybija na rzut rożny
 Po centrze z rogu głową Kursa obok bramki. Piłka lata obok bramki gości albo dobrze w bramce Olimpii Hrynowiecki.
41' Kontra Olimpii uderza Kolosov Przybylski na róg.
 Po tej wrzutce z rogu Ichim ale wysoko nad bramką Wisły
42' I znowu niefart Wisły. Uderza Martuś znowu lepszy Hrynowiecki. Kapitalny mecz bramkarza z Elbląga
45'  Koniec I połowy spotkania
 Wiślacy mają więcej z gry, niestety kapitalny mecz w bramce Olimpii rozgrywa Kamil Hrynowiecki
 My wracamy za 15 minut a teraz zapraszamy na ciepły obiad i ciepłą herbatkę.
 Wiślacy już na boisku. Czekamy na gości
46'  Skokowski za Lewandowskiego
Ślifirczyk za Radushke
46'  Zaczyna Wisła
48' Gramy głównie w środkowej części boiska.
49' Fani wspólnie dopingują Legię Warszawa.
51' Leży sfaulowany Maksymiuk ale faulu nie ma. Pogubił się pan sędzia Muszyński
 Maksymiuk schodzi kulejąc z boiska. Chyba będzie zmiana.
53' Wrócił Maksymiuk, ale nadal kuleje.
55'  Honcharuk za Maksymiuka
56' Na spalonym Lyubenow
58' K.Nowak uderzony przez polem karnym łokciem w twarz. I co???? I gwizdek milczy!!!!!!!!!
59' Kontra gości uderza Skokowski pewnie broni Przybylski
61' Groźnie pod bramką Wisły uderza Ressel broni Przybylski
64' Charzewski centruje w pole karne ale do kogo?? Do obrońców z Elbląga
65' Charzewski do K.Nowak a ten na wślizgu minimalnie obok bramki.
66'  Pożak za M.Nowaka
68' Kolosov uderza ale zbyt lekko i pewnie Przybylski
72' Ślifirczyk na spalonym
73' Charzewski centruje prosto w ręce Hrynowieckiego
74'  Orzędowski za Wiącka
77' Gawrysiak centruje piąstkuje bramkarz Olimpii. Ehhhh
78'  Scherfchen za faul na Martusiu
81' Konrad Nowak uderza ale obok bramki.
 Gracze Olimpii grają na czas. Ich zadowala ten wynik nas niestety nie
85' Pożak ale aut dla gości
86' Uderza Honcharuk uderzenie zblokowane przez obrońców pada łupem Hrynowieckiego
87' Ressel uprzedza Charzewskiego.
 Zamieszanie zejśc na nr 20 ale takiego gracza na placu gry nie ma. Chodzi o zespół gości
90'  Lisiecki za Bobka.
  +3
90+1' Uderza z dystansu Scherfchen nad bramka Wisły
90+2'  Ślifirczyk
 Błąd Orzędowskiego który traci piłkę Ślifryczyk wykorzystał ten błąd i strzela bramkę. EHHHHHHHHHHHHHHH