Wisła Grupa Azoty Puławy : Widzew Łódż -

Tkocz 73 - Nunes 26, 42, Sanchez 30,37,
Arbiter: Łukasz Szczech ( Kobyłka)

12. Łakota- 17. Pavlas, 37. Tkocz, 99. Noiszewski, 66. Kaczorowski, 16. Nojszewski, 74. Skałecki, 10. Janicki, 91. Klichowicz,26. Kołtański 11. Retlewski
74. Szymański - 2 Silva, 8. Shehu, 8. Tkacz, 9. Sanchez, 14. Ciganiks, 28. Zieliński, 26. Hanosusek, 88. Dwawid, 82.Nunes,96. Stępiński

Już w środę 8 listopada ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się w ramach 1/16 Fortuna Pucharu Polski z Widzewem Łódź. Początek relacji od 20:45.
 19:41 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami to bardzo ciekawe spotkanie 1/16 Fortuna Pucharu Polski z Widzewem Łódź. Same okolice stadionu obstawione policją. Mamy oddziały z Lublina i z tego co dowiedziałem się także Łodzi. Jest armatka wodna
 Środki bezpieczeństwa ogromne trzeba to przyznać. Przypomina to spotkanie z Górnikiem Zabrze kilka lat temu
 Około 10 stopni ciepła w Puławach. Jupitery już rozpalone na maxa
 Póki co stadion zdominowany przez dziennikarzy z Łodzi.
 Czekamy na oficjalne składy. Nieoficjalnie znamy zestawienie Wisły Grupa Azoty
 Nie mamy jeszcze składów, ale mamy nadzieję, że zaraz je otrzymamy.
 Na rozgrzewkę wybiegli zawodnicy Wisły Grupy Azoty!!!!!!
 Jak wspominaliśmy ogromne siły policyjne pod obiektem. Widać poruszenie i trochę strach policji.
 Pod stadion podjechał autokar z kibicami Widzewa
 Niestety nie mamy składów, bo odmówiła posłuszeństwa drukarka.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
13. Oskar Mielcarz, 3. Radosław Sewryś, 8. Kamil Kumoch, 18. Łukasz Wiech, 21. Oskar Przywara, 31. Kamil Kargulewicz, 34. Maciej Bortniczuk, 88. Jan Flak, 94. Kacper Szymanek
 Jest kilka autokarów z kibicami z Łodzi. Każdy autokar z solidną obstawą
 Mamy składy.
 Na ławce Widzewa zasiedli dziś 33. Jan Krzywański, 4. Mateusz Żyro, 7.Mato Milos,10. Fran Alvarez 13. Ernest Terpiłowski,22. Dominik Kun,47. Antoni Klimek 80.Filip Przybółek,99. Mat Rondić
 Powoli schodzą się kibice na trybuny. Kompletu na pewno dziś nie będzie.
 Zostaw kibica z prostej. Chyba jakieś problemy fanów z Łodzi
 Trybuna prasowa za to przeżywa dziś oblężenie. Każde możliwe medium z Łodzi dziś w Puławach.
 Trwa rozgrzewka.
 Co ciekawe gracze Widzewa już w szatni
 Schodzą do szatni także piłkarze Wisły Grupa Azoty
 Kibice Wisły dziś będą dopingować z trybuny pod zegarem
 Czekamy na obie ekipy.
 Wychodzą Widzew na czerwono, Wisła Grupa Azoty na biało
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
2' Centra Nojszewskiego, ale niestety nikt jej nie przeciął. Szkoda
3' To powinno być 1:0, Błąd Szymańskiego piłka trafia do Nojszewskiego, ale ten podaje do Klichowicza i piłkę łapie bramkarz z Łodzi
 Pozdrowienia dla zgód, Pogoni Siedlce, Czarnych, Legii Warszawa i Hutnika Warszawa
4' Niezła kontra gości, Stępiński prawą stroną podaje do Sancheza, ale ten trafia obok bramki!!
6' Centrostrzał Klichowicza, ale piłka trafia w ręce Szymańskiego
7' Uprzejmości kibiców z obu stron.
9' Kolejna okazja dla Wisły Grupa Azoty centra Kaczorowskiego i goście o mały włos nie trafiliby do swojej bramki. Szymański na róg!!!
 Zamieszanie po cornerze, ale wyjaśniają to łodzianie
13' Rozpadało się w Puławach.
13' Kolejna okazja dla gości. Rzut rożny
 Jeden z wiślaków ma kłopoty zdrowotne. To Karol Noiszewski
 Z Karolem wszystko OK, gramy dalej
17' Gdybym miał urodzić się na trybunach z sektora Fanatyków
19' Kolejna kapitalna okazja dla Wisły, ale Janusz Nojszewski przegrywa rywalizację z Szymańskim!!!!
20' Wyszedł za boisko Klichowicz. Od bramki grę wznowią łodzianie.
 Kibice Widzewa oprócz pozdrowień dla Legii Warszawa pozdrawiają także ŁKS
22' Ucierpiał Klichowicz po faulu Nunesa. Od rzutu wolnego wiślacy.
24' Z dystansu bardzo niecelnie uderza Tkacz.
25' Pewni siebie dziennikarze z Łodzi teraz mniej pewni.
26' Nunes
 Niestety przypadkowa akcja gości dośrodkowanie Tkacza piłka trafia do Nunesa a ten głową trafia do siatki
 Trwa jeszcze sprawdzanie tej bramki na VAR
 Długo to trwa czy sędzia Szczech sam zobaczy na monitorze tę okazję??
 Nie ma jeszcze decyzji o wznowieniu gry. Ciężka sytuacja do oceny
 Niestety ostatecznie bramka uznana
30'  Sanchez
 Nunes podaje do Sancheza ten wychodzi sam na sam z Łakotą i mamy 0:2. Dziwne bo wydawało się,że był spalony. Tym razem VAR szybko uznał gola
34' Shehku głową, ale nad bramką.
 Prowokują fani z Łodzi kibiców z Puław.
36' Kaczorowski centruje do Retlewskiego, ale ten nie trafia w piłkę i od bramkę grę wznowi Szymański
37' Centra Sancheza w pole karne, ale Kaczorowski uprzedza rywala i rzut rożny dla Widzewa
38' Sanchez
 Przyśpieszyli łodzianie Cigankins podaje do Sancheza, który wpada w pole karne i pokonuje z bliska Łakotę
 To się nazywa doświadczenie. Wiślacy zaczęli dobrze mecz mieli swoje okazje, ale łodzianie punktują Nas jak wytrawny bokser
42'  Nunes
42'  Nunes
 Dużo błędów w obronie i Nunes kolejny raz tracimy gola tym razem po strzale Nunesa
44'  18. Wiech za 99. Noiszewskiego
 Na kolana krzyczą kibice z klatki
45' +5
45+1' Stępiński, ale zablokowany były gracz kadry Polski
45+2'  Hanousek za faul taktyczny
45+3' Bawią się łodzianie przy tym wyniku. Za wysokie prowadzenie, bo puławianie naprawdę grali dobry mecz do utraty pierwszej bramki. Potem pojawiły się nerwy i błędy
45+4' Dawid do Nunesa ale ten zatrzymany przez Pavlasa i rzut rożny dla Widzewa
 Pewnie wiślacy po tym cornerze
45+6'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 No cóż za nami pierwsza połowa tego spotkania. Początek był obiecujący dla zespołu Wisły Grupa Azoty. W 26 łodzianie zdobyli prowadzenie i od tego momentu gra puławian siadła
 Za wysokie prowadzenie rywali. Do Puław wracamy za kilka minut
 Wybiegają zawodnicy Wisły Grupa Azoty
 Będą dwie zmiany w zespole Dumy Powiśla
46'  88. Flak za 16. Nojszewskiego
34. Bortniczuk za 91. Klichowicza
46'  22 Kun za 88. Dawida
13. Terpiłowski za 92. Nunesa
47. Klimek za 8. Tkacza
10. Alwarez za 9. Sancheza
46'  Zaczyna Widzew
47' Dobry początek Wisły Grupa Azoty ale Bortniczuk przegrywa rywalizację z Szymańskim
49' Ciganiks centruje ale pewnie Tkocz i tylko róg dla gości
50' Krótko łodzianie, Ciganiks zablokowany przez Flaka i kolejny rzut rożny
51' Bortniczuk trafia w rękę Ciganskisaa i rzut wolny dla Dumy Powiśla
 Sprytnie rozegrali to puławianie, ale strzał Kołtańskiego broni Szymański
 Ależ kocioł w polu karnym łodzian i Luis Silva o mały włos nie trafiłby do własnej siatki!!!
 Kibice Wisły przygotowali dziś oprawę. Rozwinięta już sektorówka
54'  14. Ciganskis za faul na Bortniczuku
54'  14. Ciganskins za dwie żółte bo wcześniej gracz Widzewa ukarany już kartonikiem!!!!
56' Kolejna okazja dla Wisły tym razem Bortniczuk ale znów Szymański na róg!!!
 Kibice Widzewa odpalili racę.
 Jakiś uraz bramkarza Widzewa. Przerwa w grze
 Zadymili racami kibice z Łodzi ale spora mgła nad stadionem
59' Wznawiamy grę chociaż nadal dym nad stadionem
62' Stępiński zatrzymany przez Kaczorowskiego. Od autu goście
 Teraz piro na sektorze Fanatyków. Odpalone fajerwerki na sektorze Wisły
65' Na boisku kolejny corner dla Wisły Grupa Azoty
 Mocno ale niecelnie uderza Tkocz
 Kolejna okazja dla Wisły Grupa Azoty, ale Szymański znów to broni!!!
 Ależ ostrzał bramki Szymańskiego!!! Najpierw z dystansu Skałecki broni to Szymański a kilka sekund później kapitalmie Szymański po strzale Kaczorowskiego!!!
 Teraz znów leży Szymański na placu gry
70'  8. Kumoch zaa 74. Skałeckiego
31. Szymanek za 26. Kołtańskiego
72' Kolejny rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
73' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL JAN FLAK!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO FLACZEK!!!
 Mamy gola honorowego. Dobra centra Janickiego z rzutu rożnego Flak głową pakuje piłkę do siatki. Brawo Panowie
 Należała się ta bramka ekipie Wisły. Druga połowa to już zupełna dominacja puławian
76'  4. Żyro za 6. Shehu
77' Wiślacy coraz śmielej. Oni nie mają nic do stracenia.
78' Zablokowany Bortniczuk, ale bardzo dobrze Szymanek do napastnika Wisły Grupa Azoty
79' Kun na spalonym
81' Klimek ale Łakota wybija piłkę na rzut rożny
83' Tkocz do Szymanka, ale pewnie Szymański uprzedza wychowanka Dumy Powiśla
85' Kumoch ale za lekko i obrona Widzewa pewnie wyjaśnia sytuację
89' Legia Warszawa z sektora Fanatyków.
 Kradnie czas Jakub Szymański.
90' +4
90+1'  23. Zieliński za faul na Szymanku
 Wrzutka w pole karne ręką jeden z graczy Widzewa i przerwa bo działa VAR
 Czy będzie rzut karny??
 Nie sędzia puszcza grę
90+2' Zieliński uprzedza Bortniczuka i tylko róg
90+3' Dobra postawa puławian wystarczyła na jedną bramkę. Przegrywamy i odpadamy ale dziś naprawdę dobrze wyglądamy na tle Widzewa
90+4' Nie opanował piłki Nojszewski. Od bramki Szymański
90+5'  Koniec spotkania
 No cóż kończy się to spotkanie. Pożegnanie z Fortuna Pucharem Polski, ale widać, że wiślacy momentami naprawdę grali dobrze i nie odstawali od rywali
 Niestety to dziś za mało na doświadczony zespół z Łodzi.