Arbiter: Jacek Walczyński (Lublin)

Jakóbczyk, Niedzwiadek Niezbecki, Górniak, Fliszkiewicz,Kozak, Saja, Miazga, Turewicz, Sak,Wyroślak Kuśmierz, Dryk, Chmura, Pietroń,Zięba, Bandosz, Mokiejewski,Matyjaszek, Chmielnicki, Giza, Kępka

Kartki:
Mokiejewski, Chmura, Kępka

11:45. Witamy z Opola Lubelskiego. Na trybunach narazie niewielu kibiców. Na niebie lekko przebija się słoneczko
 Obie drużyny rozgrzewają się na płycie boiska. Czekamy na mecz.
 Znamy składy drużyn. Wisła dziś z Pietroniem w środku pola.
 Na płocie jedna flaga Opolanin 60 lat tradycji. Kilkanascie osób w młynie. Kibice dopiero schodzą się na stadion
 Przy okazji życzymy Opolaninowi wszystkiego najlepszego w roku jubileuszu. Za 7 minut sędzia Walczyński gwizdnie pierwszy raz w tym meczu.
 Wiślacy już w szatni.
 Opolanin już na płycie boiska. Czekamy na wiślaków.
 Wislacy prowadzeni przez trójkę sędziowską wychodzą na boisko. Nasi gracze dziś w pasiaakach.
 Kilka razy poniosło się po obiekcie Viva Viva MKS. Wiślacy zaczynają
 Początek meczu moze się opoźnic. Na boisku serpentyny. Kibice odpalają także race świetlne.
1' Zaczęli gospodarze.
 Na stadion wchodą kibice z młyna Wisły.
2' Akcja Opolanina, ale sędzia Walczyński odgwizduje spalonego.
3' Grożny strzal graczy z Opola. Ale narazie bez konsekwencji bramkowych.
5' Gra toczy się głównie w środku pola. Wiślacy powoli próbują atakować
7' Wisełka też Wisełka też przyjcielem Opola jest niesie się po stadionie
8' A wiślacy siedza na połowie gospodarzy, ale bez efektu.
10' Mokiejewski z wolnego ale wysoko i daleko nad bramką Jakubczyka.
12' Groźnie pod bramką Kuśmierza. Z 20 metrów gospodarze, ale piłka mija bramkę Wisły
13'  Pechowa minuta dla Wisły. Gospodarze obejmują prowadzenie za sprawą Tomasza Kozaka
14'  Wiślacy szybko wyrónują. Łukasz Giza
 Zmieniamy miejsce relacji live. Bedzie lepiej i wygodniej.
19' Na trybunach zabawa w najlepsze. A Wiślacy próbują drugą bramkę strzelić
20' Na boisku leży Chmura, który dostal żółtą kartkę. Dziwne
23' Lewą stroną Giza, ale jego dośrodkowanie zablokowane.
24' Kolejna próba gospodarzy, którzy wywalczyli rzut rożny. Znowu niebezpiecznie
25' Kępka zle podaje do Chmielnickiego i strata piłi. Wiślacy próbóją ale bez efektu. Panowie gramy
26' Na boisku leżał Mokiejewski, opolanie oddają piłkę i kolejna ich akcja
27' A na trybunach pieśni sławiace Stal Ponoiatowa.
28' A my mamy rzut rożny. Jednak wszyscy mijają sie z piłką i od bramki Jakóbczyk
30' Strzelał Sak ale daleko od bramki.
31' Na trybunach trwa debata o biletach na II ligę w Poniatwoej. Już niedlugo panowie. W międzyczasie strzał Wisły ale za wysoko
33' W ostatniej chwili obrońcy z Opola wybijaą piłkę Gizie. Mogło być groźnie.
34' Faul Pietronia przy próbie strzału główką
35' Matyjaszek fauluje jednego z graczy Opolanina. Na trybunach tumult i okrzyki karać ich łobuzów.
37' Na trybunach wreszcie Wisła Wisła KS. Gra na boisku się zostrza. Duzo fauli.
40' Dośrodkowanie w pole karne, ale żaden z wislaków nie dochodzi do piłki.
42' Strzela Mokiejewski, ale niecelnie.
43' Zderzenie Jakóbczyka z obrońą gospodarzy. Na boisku leży właśnie jeden z graczy Opola
43' Kontra Opolanina, ale strzał bez komentarza. Piłka daleko od bramki Kiśmierza
45' [czas] Sedzia dolicza 2 minuty
46' Kępka do Bandosza, ale za mocno i od bramki Jakóbczyk
  sędzia Walczyński konczy I część meczu. Narazie nie jest dobrze
 Wiślacy w I połowie niestety nie zagrali tak jak powinii. Ich akcje były niedokładne brakowało wykończenia i dokładności. Miejmy nadzieję ze gra w drugiej odsłonie zmieni się z korzyścią dla Dumy Powiśla
 Obie ekipy już na boisku. Za chwilę zaczynamy II odsłonę.
  Zaczęli
46' Na trybunach pokaz piro. Race i ognie wroclawckie. Super efekt.
46' Przerwa w grze serpentyny na placu gry. Dwie flagi Wisełki na płocie
48' Akcja Opola, ale pewnie Kuśmierz
50' Badnosz swoją prawą stroną ale piłka ucieka mu na aut.
51 ' Za bramką grzeją się wiślacy. Penie niedługo będą zmiany
52' Na spalonym gracz Opolanina.
53' Gra toczy się głównie w srodku pola. Żadna z ekip nie potrafi przeprowadzić składnej akcji
54' Tym razem na spalonym Kępka.
55' Ciężki to mecz dla Wisełki. Mimo ze jesteśmy lepsi od Opolanina nie przekłada się to na gole
57' Mało ciekawie na boisku ciekawie na trybunach. Kibice głośno wspierają jednych i drugich.
58' Akcja Wisły faulowany Chmielnicki i mamy wolnego.
59' Przy lini do wejscia gotowy Mateusz Kamola. Za chwilę Kama dostanie 30 minut do gry.
60'  Kamola za Bandosza
61' Faul Pietronia. Wiślacy nadal bez zadnego pomysłu na grę/
63' Na trybunach znowu racje a na boisku Dryk fualuje jednego z graczy Opolanina
64' Z bólu zwijał się Pietroń. Na szczęście nasz stoper podnosi się z boiska. Żółta kartka dla napastnika z Opola
65' Do wejścia gotowy Stecyszyn.
66'  Kamola. Piękne uderzenie Mateusza z prawej strony i mamy gol
66'  Stecyszyn za Matyjaszka
70' Kapitaln szansa opolan sam na sam z Kusśmierzem znalazł sie jeden z napastników Opolanina, ale strzelil za lekko i nasz bramkarz broni
  Kępka
72' Tym razem na boisko wejdzie Gawrysiak. Ciekawe za kogo?
72' Z wolnego Kozak i nasi piłkarze na rzut rozny
74'  Gawrysiak za Mokijewskiego
76' Gra w srodi pola. Na trybunach wiele narzekań na poziom meczu i lidera. Zagadzamy się z tym
78' Groznie gospodarze ale Pietroń na aut.
80' Dobrze z 20 metrów próbóją opolanie, ale piłka za wysoko.
81' Obrona Częstochowy w wykonaniu Wisly. Panowie a może by jeszcze zaatakowac??
82' Kępka do Gizy ale wybiją obrońcy Opolanina.
83' Znowu kabaret Walczyńskiego. Faulowany Pietroń a wolny dla Opola. Dziwy
85' Z wolnego Opolanin, ale pewnie Kuśmierz.
86' Debiut w Wisle będzie miał Rafał Rzędzicki, któy stoji przy linii.
87' Zmiany jeszcze nie ma a Opolanin w ataku.
88'  Rzędzicki za Kępkę.
88'  Sedzia dolicza 4 minuty
90' Dryk do Kamoli Kamola do Gawrysiaka a Mati minimalnie obok bramki
90+1' Strzał Opolanina ale pewnie Kuśmierz. Ile nerwów.
90+2' Gospodarze znowu próbowali strzału na bramkę Kuśmierza. Jednak niecelnie a nasz bramkarz spokojnie wprowadza pilke do gry.
90+3' Ależ dłuży suiię ten czas a gwizdek sędziego milczy.
90+4' Kotłuje się pod bramką Wisły
  KONIEC WISŁA MA 3 PUNKTY. Wygrana.
 Duzo emocji duzo walki ale poziom słaby. Liczą aię 3 punkty i kolejna wygrana. Za uwagę dziękuje Piotrek