2:2

Dziadzio 4', Piwowarczyk 90+8 - Szczotka 21', Nowak 52'
Arbiter: Łukasz Sobiło (Legnica)

Sotnicki - Chudecki, Kulewicz, Garzeł, Niechciał, Pyciak, Pietras, Sadio, Serafin, Dziadzio, Komorek Zolech - Edwards, Pielach, Gorskie, Komar - Litwiniuk, Maksymiuk, Wiącek, Szczotka - Nowak, Martuś

Już w niedzielę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe starcie. Tym razem w Limanowej z miejscową Limanovią. Początek naszej relacji od 16:45
 16:15. Piotrek wita z Limanowej. Póki co pada....
 Składy są już widoczne powyżej.
 Na ławce Wisły: Lipka, Filipov, Jakubiec, Niezgoda, Pożak, Paluch. Ławka gospodarzy wygląda następująco: Mastalerz, Piwowarczyk, Byszewski, Majcher, Kmiecik i Czajka
 Spiker prezentuje składy, a na meczu jest niewielu, być może 300 kibiców.
1'  Zaczęła Wisła grająca w biało-niebieskich strojach. Gospodarze na czerwono.
2' Nad stadionem w Limanowej leje bardzo mocno. Dlatego też nasza relacja będzie nieco okrojona.
4'  Dziadzio indywidualną akcją pokonuje Zolecha. Strzał z dwunastu metrów w samo okienko.
6' Była szansa na 1:1! Nowak nie strzela w sytuacji sam na sam, dobijał Litwiniuk. I tylko róg dla Wisły.
9' Obok bramki strzela Maksymiuk. Wisła teraz naciska, ale pamiętajmy, że niestety przegrywa. Doping dla Limanovii, z Puław brak zorganizowanej grupy.
15' W Siedlcach Pogoń przegrywa 0:3 z Olimpią Zambrów, Legionovia wygrała w Elblągu z Concordią 2:1, a w meczu rozpoczętym o 17:00 Świt remisuje u siebie z Olimpią Elbląg. W Limanowej niestety bez zmian.
18' Strzał Martusia łapie Sotnicki
21'  Iwan Litwiniuk! Strzał z 16. metra Iwana i gooooool!
22' Martuś faulowany w kole środkowym.
24' Pyciak z narożnika pola karnego, broni Zolech. Będzie róg.
25' Maksymiuk na róg.
28' Wiącek sprzed pola karnego, ale niecelnie.
30' Wrzutka Edwardsa, wybijają obrońcy
32' Serafin wrzuca w pole karne, ale piłka wychodzi poza boisko
33' Nie wiemy jak Gorskie nie strzelił bramki w tej sytuacji. Na siódmym metrze, na wprost bramki Amerykanin i trafia w Sotnickiego.
34'  dla Chudeckiego za faul na Martusiu.
37' Edwards wrzuca i będzie róg.
41' Zamieszanie po rogu, na szczęście wybijają obrońcy Wisły
44'  Maksymiuk. Bardzo brzydki faul Maksa.
45' Jeszcze minutę pogramy w tej połowie.
45+1'  i koniec pierwszej połowy. Wynik nie najgorszy, bo przecież przegrywaliśmy. Pamiętając jednak sytuację Jasona Gorskiego, można żałować, że nie wygrywamy 2:1.
 Bramkę dla Wisły zdobył Konrad Szczotka, a nie Iwan Litwiniuk.
46'  Majcher za Chudeckiego
48' Spokojny początek drugiej połowy.
52'  Konrad Nowak z rzutu karnego! Faulowany był Christopher Edwards w polu karnym.
52' Tak więc od 52. minuty prowadzimy w Limanowej 2:1.
55' Dobrych informacji dla nas ciąg dalszy. Olimpia Elbląg przegrywa w Nowym Dworze, co oznacza, że jeżeli Wisła dowiezie tę wygraną do końca, to będzie miała aż 4 punkty przewagi nad 9. w tabeli Stalą Rzeszów!
57'  Kmiecik za Komorka
57' Wiącek z 20-25 metrów obok bramki
58' Baaardzo mocno leje w Limanowej, skąd nadaje dla Was Piotrek przy pomocy części Redakcji, która pozostała w domu.
61'  dla Maksymiuka. Bardzo głupi wślizg na połowie Limanovii Arka i gramy w dziesięciu od 61. minuty.
62' Będzie zmiana w naszej drużynie, pewnie za Martusia wejdzie Cwetan Filipow...
65' Spore zamieszanie i będzie róg dla gospodarzy.
66' Opóźniać grę będą wiślacy, nie może nas to dziwić. Tylko wygrana!
67'  Filipow za Nowaka. Martuś zostaje na boisku.
67' Kapitanem Wisły Rafał Wiącek.
72' Leży kontuzjowany Pielach. Coś złego się stało...
72' I odwieziony Mateusz do szpitala. Został kopnięty przez Kmiecika w głowę...
73' Interweniował masażysta, którym jest tego dnia Paweł Jabkowski.
74'  Jakubiec za Pielacha
74'  Kmiecik za niebezpieczną grę na Pielachu
77' Kmiecik z wolnego, 26. metr. Łapie Kuba Zolech!
78' Martuś bliski dojścia do piłki, ale łapie ją Waldemar Sotnicki w powietrzu.
78' Kmiecik fatalnie przestrzelił z kilku metrów. Zolech łapie piłkę. Oj, nie jest dobrze.
79' Za moment będzie jeszcze jedna zmiana po stronie Wisły.
80' Jakubiec wybija, byle dalej.
81' Kmiecik z rogu głową, ale obok bramki Zolecha.
82'  Piwowarczyk za Sadio
83'  Paluch za Szczotkę
84' Ładna akcja Limanovii, Dziadzio uderza głową, ale broni Zolech!
82'  Pożak za Martusia
85' Oczywiście czwartą zmianą po stronie Wisły była zmiana Palucha za Szczotkę, więc nie będzie walkowera ;)
87' Wiącek z wolnego w poprzeczkę.
89'  Pożak dostaje czerwoną kartkę za bardzo głupi faul od tyłu
90+1' Edwards wybija byle dalej!
90+1' Utrzymajmy tę wygraną! Będzie jeszcze ró.
90+1' Kmiecik po rogu uderza głową, ale obok bramki.
90' Osiem minut doliczonych! Gorskie za dyskusje
90+2' Zolech łapie wrzutkę jednego z gospodarzy.
90+3' Zolech zacznie od własnej bramki.
90+4' No cóż, obrona Częstochowy w wykonaniu Wisły.
90+6' Jeszcze troszkę muszą wiślacy wytrzymać. Kolejny róg dla Limanovii.
90+7'  Paluch
90+8'  Piwowarczyk Błąd Zolecha, który nie łapie wrzutki z prawej strony, którą zamyka Józef Piwowarczyk