1:1

Rasak 43 - Nowak 84
Arbiter: Piotr Lasyk ( Bytom)

Kapsa- Trofimow, Midzierski, Stasiak, Gorskie, Keon Daniel, Rasak, Rybicki, Garguła, Łobodziński, Vojtus Penkovets- Sedlewski, Żemło, Poznański, Litwniuk, Maksymiuk, Kolehmainen, Patejuk, Hiszpański, Smetkała, Idzik

Już w piątek 5 maja puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Legnicy na stadionie Orła Białego ekipa Dumy Powiśla zmierzy się z Miedzią Legnica. Początek naszej relacji od 17:45.
 17:21. Piotrek wita z Legnicy
 Trwa rozgrzewka obu bramkarzy. Postaramy się o składy
 Około 16 stopni ciepła w Legnicy. Niebo zachmurzone. Nie pada
 Są wiślacy powitani brawami. No wiadomo kto witał.
 Mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Andrzej Witan,Piotr Darmochwał, Konrad Nowak, Adrian Popiołek, Dawid Pożak, Konrad Szczotka i Łukasz Turzyniecki
 Na ławce Miedzi zasiedli dziś Łukasz Sapela, Michał Bartkowiak, Mladen Bratulović, Dejan Djemarović, Petteri Pennanen, Jani Petteri Forsel, Gianis Portudidis
 Koniec tego wideo. Kilka fotek wskoczy na FB
 Coraz mniej czasu do rozpoczęcia spotkania. To bardzo ważny mecz dla Wisły
 Przed meczem czas zrosić murawę.
 Tłumów nie ma na kameralnym stadionie w Legnicy
 Wyszło słońce nad piękną Legnicą. Trzeba przyznać, że to urokliwe miasto. Warto się wybrać na dłużej.
 David Guetta ft. Zara Larsson - This One's For You w głośnikach. Obie ekipy w szatniach
 Wiemy z uważnej lektury składów meczowych, że Wisła zagra na czerwono, Miedź na niebiesko.
 Już niewiele nas dzieli od początku spotkania.
 Obie ekipy w szatniach
 Wychodzą!!!!!!!!
 Za chwile kółeczko wiślaków i głośne WISŁA!!!!. My tego nie usłyszymy bo siedzimy w kabinie ale wiemy, że tak będzie.
 KTO WYGRA MECZ???? WISŁA!!!!!! krzyczą zawodnicy
2' Wbiegł w pole karne Patejuk ale pewnie Kapsa broni w bok
3' Na spalonym Smektała.
4' Łobodziński w polu karnym uderza, ale trafia w Ivana Litwniuka.
5' Ciekawa sytuacja na meczu w Legnicy. Organizatorzy wyłączają jupitery bo wyszło słońce
7' Za mocne podanie Poznańskiego do Patejuka.
8' Rzut wolny dla Miedzi
9' Centra Garguły wybitka dobitka zza pola karnego nad bramką Nazara Penkovetsa
10' Patejuk z dystansu nad bramką
12' Rzut rożny dla Miedzi
 Głową Stasiak na bramką Wisły
13' Ależ okazja dla Wisły!!! Kolehamainen do Idzia ten wychodzi sam na sam z Kapsą i nie ma bramki!!!!. Aż złapałem się za głowę.
 Popatrzyli się miejscowi dziwnie, ale tak tak jestem za Wisłą!
15' Smektała do Idzika, ale piłkę przecina obrońca Miedzi
19' Gorskie centruje w aut.
 Od pierwszego gwizdka głośny doping dla Miedzi
20' Z dystansu Rasak ale bardzo niecelnie. Piłka wyleciała za stadion
21' Gorskie faulem zatrzymuje Hiszpańskiego. Od wolnego Wisła. Ale to na środku boiska
22' Na spalonym Idzik.
 Kapitalnie Sedlewski. Zatrzymał rywala wślizgiem tak, że zaczynamy od bramki. Nie ma rogu dla Miedzi. Brawo
25' Smektała prosto w ręce Kapsy
27' Gorskie za mocno do Rasaka. Od bramki Penkovets
28' Faulowany Idzik. Do bramki Kapsy około 22 metrów.
 Ależ blisko bramki z rzutu wolnego. Uderzał Sylwester Patejuk piłka mininalnie obok słupka bramki w której stoi Paweł Kapsa
30' Keon Daniel faluje Kolehmainena. Od wolnego Wisła, ale to na środku boiska
31' Łobodziński centruje piłkę głową na róg Sedlewski
 Mocniej rozpalają się jupitery nad stadionem
 Dobre piąstkowanie Penkovestsa. Brawo Nazar!!!!
32' Łobodziński centruje głową Garguła, ale pewnie bramkarz Wisły.
 Biegnie do ławki Adrian Popiołek.
 Będzie jakaś zmiana w Wiśle. Przy arbitrze technicznym kierownik Rybicki
 Popiołek gotowy do gry. Czeka na możliwość zmiany
36'  Popiołek za Kolehmainena
37' Brzydki faul Gorskiego na Hiszpańskim.
37'  Gorskie za ten faul
 Źle to wyglądało, ale wstał już Hiszpański.
40' Na stojąco trener Buczek ogląda ten mecz
41' Bardzo groźny jest dziś Wojciech Łobodziński. Kolejna centra byłego reprezentanta Polski, ale tym faul na wiślaku i od wolnego Penkovets
43'  Rasak
 Niestety ale przegrywamy z Miedzią 1:0. Łobodziński prawą stroną wycofuje przed pole karne a tam uderza Damian Rasak a piłka wpada w okienko bramki Wisły. Cóż piłka bywa okrutna
44' Miedzierski uprzedza Patejuka i aut
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety do przerwy przegrywamy z Miedzią Legnica 1:0. To nie jest zły mecz Wisły. Legniczanie mieli dwa strzały w tym jeden celny. A wiślacy? Mogli prowadzić, ale póki co przegrywamy. Oby druga połowa była lepsza
 Zapraszamy na kilka minut przerwy.
 Wybiegają wiślacy!!!!!
 Są gracze Miedzi. Czekamy na sędziów
 Są i arbitrzy. Jupitery mocniej zapalone. Tak więc możemy grać.
46'  Zaczyna Miedź
46' Patejuk w pole karne ale pewnie obrońcy Miedzi.
47'  Vojtus
 Sedlewski zablokowany i róg dla Wisły...
 Bez pożytku dla Wisły z tego rogu. Gramy dalej
49' Wpadł w pole karne Smektała, zdołał podać do Patejuka, ale otoczony przez obrońców Miedzi nie zdołał oddać strzału
51' Żemło nieprzepisowo zatrzymywał rywala od wolnego Wisła
52' Rasak mógł być bohaterem Legnicy. Wpadł w pole karne Wisły ale tym razem uderzył w słupek bramki strzeżonej przez Nazara Penkovetsa
53' Popiołek faulem zatrzymuje Rasaka.
 Podcinka w pole karne Garguły wyłapana przez Penkovetsa
56' Rybicki urządził sobie slalom w polu karnym Wisły minął Selewskiego, ale zablokował go Poznański i tylko róg dla Miedzi
57' Chrapkę na kolejnego gola ma Rasak. Uderza zza pola karnego piłka po głowie Poznańskiego i kolejny corner
58' Maksymiuk zza pola karnego ale niecelnie
 Będzie zmiana w ekipie Miedzi. U sędziego technicznego zameldował się kierownik ekipy z Legnicy
60' Smektała do Idzika ten źle trafia w piłkę i od bramki zacznie Kapsa
 Peteri Forsel gotowy do gry
63' Poznański faulowany przy próbie ataku.
63'  Forsel za Gargułę
66' Zła centra w pole karne Miedzi. Od bramki Kapsa
 Kolejna roszada w ekipie Miedzi.
68' Jak to nie wpadło??? Smektała do wychodzącego sam na sam Patejuka i broni Kapsa!!!!
68'  Penananen za Łobodzińskiego
70' Idzik niecelnie.
  Żemło za przerwanie kontry rywali
 Będzie zmiana w Wiśle
 Do gry gotowi Konrad Nowak i Dawid Pożak
73' Wpadł w pole karne Smektała i upadł ale gwizdek arbitra milczy!!!!. Chyba błąd!!!!
74'  Nowak za Idzika
74'  Pożak za Smektałę
75' Coraz mniej czasu. Wisła niby ciśnie, ale dobrze legnicka obrona
76' Rzut wolny. Faulowany Sedlewski
 Centra Litwniuka wybita głową, poprawka Nowaka nad bramką.
 A Paweł Kapsa kradnie sekundy.
78' Jakiś uraz gracza Miedzi. Leci ten czas... Dlaczego tak szybko??
 Około 1500 osób na stadionie w Legnicy
79' Do gry gotowy Michał Barkowiak. Z boiska zejdzie Mariusz Rybicki
80'  Bartkowiak za Rybickiego
81' Walczą wiślacy. Ale Keon Daniel za mocny dla Tomasza Sedlewskiego. Od bramki Kapsa
87' Vojtus z kilku metrów ale broni Penkovets
84' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL KONRAD NOWAK!!!!!! BRAWO NOWY!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Brawo Pany!!!!! Wpadł w pole karne Miedzi Konrad Nowak i pewnym strzałem po ziemi pokonał Kapsę!!! BRAWO WISŁA!! BRAWO NOWY!!!!!!!
86' Kradnie czas Penkovets!!!
88' Walczyć, biegać, zap.... krzyczą fani miejscowych!!!!
88' Faulował Patejuk w ataku. Bronimy!!!!!!!!!
 Dopingujcie WISŁĘ!!! WALCZYĆ WISŁA WALCZYĆ!!!!
89' Z dystansu Vojtus!!! Nie ma!!!!!!
 Jakieś uwagi do sędziego ma trener Tarasiewicz!!!!!
90' +4
90+1' Oj obrywa się sędziemu w Legnicy. Sędzia ch.... na trybunach.
90+2' Nowak ale szybszy Kapsa!!!!!
90+3' Sedlewski fauluje Bartkowaiaka.. Jest źle.....
90+3' Bronimy to!!!!!
 Pożak kontra nie trafia!!!!!!!!
90+4' Panie sędzio!!! Panie Turek!!!! KONIEC JUŻ!!!!!!
90+4'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!! Wyrwaliśmy ten punkt z paszczy legnickiego lwa!!!! BRAWO WISŁA. BRAWO WISŁA BRAWO KONRAD NOWAK!!!!!!!!!
 Zasłużony remis wiślaków w Legnicy. W końcówce mogliśmy nawet przechylić szalę wygranej na swoją korzyść ale i tak jest dobrze. Punkt zabrany faworytowi!!!!!!!. BRAWO WISŁA
 Idą wiślacy podziękować kibicom za obecność i doping. Brawo WISŁA!!!