Wisła Grupa Azoty Puławy : Pogoń Siedlce -

Paluichowski 87 - Miś 8,Nowak 48(k)
Arbiter: Szymon Łężny (Kluczbork)

12. Zieliński- 27. Cheba, 18. Wiech, 4. Błyszko, 21.Czajkowski, 74. Skałecki, 10. Kona, 67. Kargulewicz, 80. Banach, 22. Janicki, 87. Paluchowski (kpt)

1.Kikolski- 2. Lewandowski (kpt) 7. Szuprytowski, 9.Nowak,10.Miś,11. Mamis, 16. Sinior, 24.Misiak, 26. Rutkowski, 31. Dzięcioł, 56. Demianiuk

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się w Puławach w meczu przyjaźni z Pogonią Siedlce. Początek relacji od 16:45.
 16:14 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami bardzo ważne spotkanie z Pogonią Siedlce. W Puławach około 13 stopni ciepła, lekko kropi deszcz. Mamu już składy obu ekip
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
1. Błażej Sapielak, 3. Robert Majewski, 17. Marcin Ryszka, 19. Jakub Janiczek, 20. Jakub Wlaźlik, 23. Bojan Gvozdenović, 26. Damian Kołtański, 37. Oskar Przywara
 Na ławce Pogoni Siedlce zasiedli dziś
70. Dawid Smug, 6. Kamil Pek, 8. Kamil Włodyka, 19. Maciej Wichotwski, 21. Mateusz Majewski, 23. Nikodem Fedosiewicz, 28. Krystian Grylak, 29. Oliveria da Silva, 99. Bartosz Wincenciak
 Wybiegają wiślacy!!!!!!
 Delegatem meczowym jest dziś Tomasz Organek z Białegostoku a obserwatorem Andrzej Kołodziejski z Warszawy
 Na rozgrzewce także piłkarze z Siedlec. Co dziwne sporo policji pod stadionem chociaż jak wiemy dziś gramy mecz przyjaźni.
 Trwa rozgrzewka.
 Zdecydowanie mniejsze zainteresowanie spotkaniem z Pogonią niż Wielkimi Derbami. Słyszymy jednak kibiców obu ekip, którzy zmierzają pod stadion
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Na meczu redaktor Józef Kufel z Radia Lublin. Jest też TVP 3 Lublin
 Obie ekipy zeszły już do szatni
 Wychodzą!!!!!
 Pogoń czerwone koszulki, czarne spodenki, Wisła Grupa Azoty na nibiesko
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
2' Janicki poza polem karnym uprzedzony przez Kikolskiego
3' Ostre wejście Szuprytowskiego w nogi Jaanickiego. Od rzutu wolnego Wisła Grupa Azoty
5' Niecelna centra Kargulewicza wybita przez rywali
8'  Miś
 Ależ bramka Misia w Puławach. Kapitalne uderzenie Misia z 25 metrów wpada w okienko bramki Zielińskiego!!! Strzał życia
 W odpowiedzi akcja Wisły uderzenie Banacha trafia w poprzeczkę!!!!
12' Mimo pięknej bramki Misia nie oglądamy dobrego spotkania w Puławach.
 Na sektorze połączone siły kibiców Wisły i Pogoni Siedlce
16' Szalony rajd Banacha kończy się rzutem rożnym dla Wisły.
 Centra Janickiego mija wszystkich wiślaków i kończy się na strachu dla gości
19' Wrzut z autu Cheby Demianiuk na kolejny rzut rożny!!!
 Kolejna centra Janickiego tym razem lepsza głową Wiech, ale Kikolski na róg!!!!
 Kolejny corner ale piąstkowanie Kikolskiego wyjaśnia sytuację
22'  67. Kargulewicz za starcie z Misiakiem
 Na trybunach kibice tańczą walczyka.
25' Kargulewicz do Janickiego ten uderza ale obok bramki Kikolskiego
 Jak wygramy to się znamy, jak przegramy to się znamy jak zremisujemy to się n... śpiewają kibice
27' Za mocne podanie Banacha do Cheby, Grę wznowi Maciej Kikolski. Słabe spotkanie w Puławach
28' Szuprytowski do Nowaka ten uprzedzony przez Błyszkę i rzut rożny dla gości
 Dobre piąstkowanie Zielińskiego wyjaśnia sytuację po tym cornerze
29' Z dystansu uderza Misiak, ale zdecydowanie gorzej niż Miś kilka minut wcześniej i od bramki grę wznowi Zieliński
30' Nieudana centra Janickiego do której nikt nie dochodzi.
32' Przerwa w grze. Urazu doznał Damian Nowak
 Przerwał grę sędzia Łężny, ale chwilę później wstał Nowak.
34' Kolejny uraz tym razem Mamisa. No cóż chyba tak to będzie wyglądać
35'  24. Misiak za zatrzymanie piłki ręką.
36'  7. Szuprytowski za faul na Kargulewiczu
 Uderzenie z rzutu wolnego Kargulewicza, ale zbyt lekkie i pewnie łapie futbolówkę Kikolski
40' Ależ szczęście wiślaków!!!! Błąd Czajkowskiego, który podaje zbyt lekko i piłkę przejmuje Nowak, który uderza w poprzeczkę!!!
  Upomniany któryś z członków sztabu szkoleniowego Pogoni., To chyba asystent trenera Saganowskiego Maciej Seroka
43' Zablokowany Szyprytowski przez Janickiego. Od autu Pogoń
44' Misiak naszym zdaniem zatrzymuje faulem Kargulewicza ale nie ma faulu zdaniem arbitra!!!
45' +1
45+1' Mocno pada w Puławach.
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Nie mamy dobrych informacji dla kibiców Wisły Grupa Azoty po pierwszej połowie spotkania. Wiślacy grają dziś podobnie jak ekipa Pogoni słabo, ale to goście prowadzą po kapitalnej bramce Misiaka, która będzie aspirowała do bramki kolejki a może i sezonu
 Mamy nadzieję, że wiślacy w drugiej części odwrócą losy spotkania i będziemy mogli cieszyć się z wygranej.
Do Puław wracamy za kilka minut
 Z trybun mecz ogląda Velikjko Nikotović dyrektor sportowy Górnika Łęczna
 Wybiegają wiślacy!!!!!
 Idą na plac gry gracze Pogoni
 Pada w Puławach.
46'  Zaczyna Pogoń
 Decyzją organizatorów drugą połowę gramy bez włączonych świateł.
47' Będzie rzut karny dla Pogoni.Demianiuka faulował Paluchowski....
48'  Nowak
 Pewny strzał Nowaka i goście niespodziewanie prowadzą w Puławach 2:0.
 Przerwa w grze bo leży Dominik Banach, który ucierpiał po starciu z jednym z rywali
 Gotuje się na boisku!!! Mają sobie gracze dużo do wyjaśnienia
 Pogubił się arbiter z Kluczborka.
51'  31. Dzięcioł za protesty
 Klnie Szuprytowski to jest kino. To jest kino bo sędzia jest słaby to prawda
 Kradną czas goście. Zgubili teraz piłkę
54' Zatrzymany Kargulewicz i rzut rożny dla Wisły
 Centra Janickiego piłka trafia do Paluchowskiego, ale ten fauluje rywala i od bramki goście.
57'  26. Kołtański za 22. Janickiego
59' Z dystansu Kołtański ale pewnie łapie piłkę Kikolski
62' Bardzo zła centra Czajkowskiego. Od bramki grę wznowi Kikolski
63' Z dystansu uderza Szuprytowski, ale zbyt lekko i bez problemów piłkę łapie Zieliński
65' Czajkowski wykłada piłkę Kołtańskiemu, ale piłka mija bramkę gości. Dobra okazja dla Wisły
67' Nie wygląda to dobrze. Niby wiślacy są częściej przy piłce, ale co z tego??
 Faulowany w polu karnym Wiech ale co?? Gramy dalej!!!!!
 Duża sektorówka na sektorze Fanatyków
 I napis 100 lat tradycji na płocie
72' Z dystansu uderza Kargulewicz, ale pewnie w bramce Pogoni Kikolski
 Na stadionie odpalone został race
 Ładna oprawa kibiców na 100-lecie klubu
74' Uderzenie Siniora po plecach Kony wychodzi na rzut rożny
 M.Majewski oraz Winceniak gotowi do gry w ekipie Pogoni
75'  21. Mateusz Majewski za Nowaka
99. Winceniak za 16. Siniora
75'  17. Ryszka za 67. Kargulewicza
37. Przywara za 22. Czajkowskiego
 Piłka w siatce gości, ale zdaniem arbitra Paluchowski faulował Kikolskiego., Kuriozum
 Dramat to co pokazuje tu sędzia Łężny.
80' Serpentyny na boisku. Przerwa w grze
83' Zatrzymany Kołtański. Aut dla Wisły
 Bawią się kibice na trybunach szkoda, że wynik jest taki kiepski.
85' Cheba uderza, ale broni to Kikolski otoczyli go koledzy całując i dziękujac za kapitalną obronę
86'  6.Pek za Dzięcioła
29.Oliveria da Silvia za 56. Demianiuka
87' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!! BRAWO PALUCH!!! BRAWO WISŁA
 Mamy gola kontaktowego!!! Z dystansu uderza Paluchowski piłka w długim rogu bramki Pogoni i mamy 1:2. WALCZYĆ!!!!!
88' Centra Błyszki ale nikt jej nie przecina!!!!
90' +3
90+1' Kradną jak mogą czas goście
90+2'  23. Fiedosiewicz za 11. Mamisa
90+3' Kona bilard w polu karnym i tylko róg!!!!!
90+4' Boże co tam się wydarzyło!!!! Paluchowski z kilku metrów uderza nad bramką!!!!! To powinno być 2:2!!!!!
90+4'  Koniec spotkania
 To było bardzo słabe spotkanie, które wygrali siedlczanie 1:2. Puławianie mogli i powinni chociaż zremisować to spotkanie, ale w ostatniej akcji znakomitą okazję zmarnował Paluchowski
 Idą zawodnicy Wisły Grupa Azoty podziękować za doping. Zawodnicy Pogoni w kółeczku cieszą się z wygranej