1:0

K.Puton 13 -
Arbiter: Łukasz Królczyk ( Nowy Targ)

Kołotyło- Barański, Pielach, Cyfert, Cheba, Skałecki, Kobiałka, K.Puton, Zając, Brągiel, Stanisławski Ciołek- Drelich, Padiasek, Wawryszczuk, Jędyras, Purcha, Buczek, Burka, Lis, Mazurek, King

Już w sobotę 7 marca ekipa puławskiej Wisły rozpocznie rundę wiosenną w rozgrywkach III ligi. Rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Sokoła Sieniawa. Początek naszej relacji od 14:45.
 Piotrek wita wszystkich kibiców ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 To dziś pierwszy raz po bardzo długiej przerwie zimowej puławska Wisła zagra mecz ligowy. Mamy składy. Zaraz je podamy. Ale raz jeszcze witamy. Oby to był udany dzień dla kibiców Wisły. A więc raz jeszcze witamy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Rafał Kiczuk, Włodzimierz Puton, Michał Zuber, Michał Wolanin, Damian Bernat
 Na ławce Sokoła zasiedli dziś Krystian Buła, Damian Skała, Michał Kitliński, Oskar Majda, Mateusz Kalin, Paweł Rogala, Dominik Pikiel
 Głośne kto wygra mecz??? WISŁA WISŁA WISŁA
1'  Zaczyna Sokół
2' Brągiel centruje do Stanisławskiego, ale piłka mija bramkę Ciołka. Dobra akcja Wisły
3' King centruje wybija piłkę Cyfert. Rzut rożny dla gości
 Centra Mazurka głową uderza Burka, ale piłka nad bramką Kołotyły
4' Centra Brągiela i Lis wybija piłkę na rzut rożny
6' Drelich fauluje Zająca. Od wolnego Wisła
 Uspokoiła się gra w Puławach
 Zmiany wyników w obu spotkaniach. W Ostrowcu Świętokrzyskim 2:2 a Siarka remisuje z Jutrzenką Giebułtów 1:1
12' Spadło tempo. Pierwsze 10 minut bardzo dobre z obu stron
13' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL KRYSTIAN PUTON!!!!!! BRAWO WISŁA !!!!!! BRAWO KRYSTIAN!!!!!!!
 Bardzo dobra akcja Wisły. Przemek Skałecki idealnie wypuścił na sam z Ciołkiem Krystiana Putona a ten spokojnie pokonał bramkarza Sokoła. Brawo Wisła
16' Mazurek przewinił w ataku. Od wolnego Wisła
 W Ostrowcu szalony mecz. Podhale prowadzi 3:2
 W Tarnobrzegu mamy prowadzenie Siarki 2:1
19' Wiślacy zaczną grę od rzutu wolnego
20' Stracił Cheba piłkę. Od bramki Ciołek
21' Goście wychodzą z piłką na aut. Zaczyna grę Barański
22' Tym razem strata wiślaków i od autu zacznie Sokół
24' Centra Brągiela wyłapana przez Ciołka
24' Nie sięgnął piłki Stanisławski po centrze Brągiela
25' Cheba z Zającem ten drugi centruje, ale piłkę łapie Ciołek
 Około 400 kibiców na trybunach stadionu MOSIR-u w Puławach
26'  Padiasek za faul na Krystianie Putonie
28' Padiasek wybija piłkę na rzut rożny.
 Radzą sobie goście z centrą wiślaków.
30' Faulowany Mazurek. Od wolnego goście.
 Próba Purchy, ale pewnie Kołotyło łapie piłkę
32' Faulowany Cheba. Wiślacy od rzutu wolnego
33' Na spalonym King. Od wolnego Kołotyło
33' Brzydkie wejście Drelicha w nogi Stanisławskiego. Leży Stasiek....
 Sędzia nie przerwał gry, ale bardzo ostre wejście gracza z Sieniawy
 Pozbierał się Stanisławski, ale dziwna decyzja arbitra Królczyka
38' Cheba uprzedza Lisa i kończy się to rzutem rożnym
39' Drelich nie sięgnął piłki bo zbił ją Kolotyło.
 Chwilę później uderza King piła wychodzi poza plac gry po nogach wiślaków i kolejny corner dla Sokoła
40' Uraz Krystiana Putona. Trzyma się za głowę piłkarz Wisły
43' Krystian Puton pod Stanisławskiego ten uderza ale piłka po nogach obrońców Sokoła i rzut rożny dla Wisły...
 Centra K.Putona wybita przez Drelicha trafia do Brągiela, ale ten uderza niecelnie
45' +1
45+1'  Skałecki
90+2'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsze w tym roku ligowe 45 minut. Ekipa Wisły po pierwszej odsłonie prowadzi z Sokołem Sieniawa 1:0. Na boisku mamy sporo walki, ale lepsi o jedno trafienie są puławianie
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wybiegają wiślacy.
 Nie ma jeszcze ekipy gości
 Nie ma zmian w obu ekipach
46'  Zaczyna Wisła
49' Burka zacznie grę od autu
50'  King za faul za Zającu
51' Brągiel wywalcza rzut z autu
 Organizatorzy zdecydowali,że drugą połowę zagramy bez zapalonych świateł
53'  Wawryszczuk za faul na Brągielu
54' Za głęboka centra Zająca i łapie piłkę Ciołek
 Zespół Sokoła przyjechał dziś do Puław bez kierownika zespołu i masażysty. Rezerwowy biegnie z kartką do zmiany.
56'  Zając
57'  Rogala za Mazurka
Kietliński za Buczka
59'  Lis
59' Zaczyna nie panować nad zawodami sędzia Królczyk.
60' Uderzył Krystian Puton, ale za lekko i pewnie Ciołek
62'  Stanisławski
 Kilka dziwnych decyzji arbitra z Nowego Targu.
65' Gubi się arbiter!!!!!
66' Lis zablokowany przez Zająca. Od rożnego goście
67' Zając wywalcza aut
69' King w ataku fauluje Pielacha
 Do gry gotowy Pikiel
 W Wiśle do gry gotowy Maciej Wojczuk
70'  Wojczuk za Stanisławskiego
71' Burka próbował wymusić rzut karny!!!!
 Nie ma kartki dla trenera Kuźmy. Dziwne
72'  Pikiel za Purchę
74' Rogala centruje i Pielach głową na róg...
 Wiślacy cofnięci Sokół poczuł krew..
 Do gry gotowy Damian Bernat
76'  Bernat za Brągiela żegnanego brawami
79'  Cyfert ale za co??
80' Lis wrzuca piłkę głową Padiasek ale nad bramką.
 Mobilizuje kolegów Mateusz Pielach
81' Łapią skurcze zawodników z Sieniawy
82' Do gry gotowy Michał Zuber
83'  Zuber za Kobiałkę
85' Kietliński podaje do Kołotyły. Od bramki Wisła
86' Ależ walczą wiślacy. Zuber zablokował rywala.
87'  Majda za Wawryszczuka
 Od wolnego zacznie grę Wisła
 Centruje Krystian Puton ale pewnie Ciołek
89' Sokół całym zespołem na połowie Wisły
90' Brzydki faul Kietlińskiego na Barańskim
90' +4
 Trener Kuźma opuszcza swoją strefę techniczną
90+1' Od wolnego Wisła.
 Zając centruje ale pewnie Ciołek
90+2' Ciołek nie z tego miejsca wznawia grę.
90+3' Słaba postawa arbitra z Nowego Targu
 Lis wrzuca piłkę pewnie Kołotyło
90+4' Zuber faulowany przez Kietlińskiego
90+5' Uderza Bernat ale niecelnie
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!
 Bardzo trudne spotkanie, ale udany początek Wisły. Druga połowa to szaleńcze ataki gości, ale tym razem ekipa Dumy Powiśla dobrze się broniła.
 Będzie kółeczko WISŁY!!! Tak się bawi tak bawi WISEŁKA!!!! BRAWO
 Idą zawodnicy Wisły podziękować kibicom. I dialog kto wygrał mecz!!!! WISŁA !!!!!!!!!
 Wiślacy dziękują kibicom a my dziękujemy za uwagę.