1:1

Nowak 8 (k) - Koczon 21
Arbiter: Marcin Liana ( Bydgoszcz)

Leszczyński, Edwards, Jędjrzejczyk, Budzyński, Szczotka, Lisiecki, Pożak, Machalski, Maksymiuk, Nowak, Martuś Melon, Stępień, Nadolski, Baran, Sulkowski, Tunkiewicz, Stefanik, Więcek, Koczon, Chwastek, Paluch

Już w sobotę 6 września puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem będzie stary dobry znajomy z II-ligi wschodniej Siarka Tarnobrzeg. Początek relacji od 16:45
 12:12 Powoli odzywamy się do Was. W Puławach pogoda do gry idealna. Około 21 stopni ciepła, słońce.
W imieniu Organizatorów zapraszamy do zakupu biletów. Do 14 można je nabyć w sekretariacie klubu od 14:00, otwarte zostaną kasy.
 Wierzymy, że fatalna passa, koszmarny sen musi się skończyć.
 Do spotkania Wisły z Siarką coraz mniej czasu.
Przypominamy, że od 14 otwarte są kasy biletowe. Zachęcamy do zakupu biletów. Około 50 osoba grupa kibiców Siarki już w drodze.
 16:41 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Pogoda idealna do gry. Około 20 stopni ciepła, słońce.
 W składzie Wisły kilka zmian.
W wyjściowym składzie Michał Budzyński, Dawid Pożak, a na ławce etatowi gracze Jason Gorskie, Rafał Wiącek i Tomasz Sedlewski
 Po kontuzji do gry gotowy Michał Budzyński. Witamy Michał.
 Na ławce Wisły Jakub Zolech, Karol Kalita, Jason Gorskie, Tomasz Sedlewski, Karol Barański, Rafał Wiącek i co nas cieszy Piotrek Charzewski.
 Na ławce Siarki były reprezentant Polski Marcin Cabaj, Marcin Bochenek, Tamazi Charegeisvili, Sebastian Mendzelowski, Jakub Głaz, Rafał Parobczyk i Tomasz Ciećko
 Trwa rozgrzewka. Za kilka chwil zaczynamy.
 Póki co klatka pusta
 Obowiązkowe kółeczko i głośny okrzyk WISŁA.
1'  Zaczyna Siarka
 Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo niesie się z sektora Fanatyków
2' Paluch zatrzymany przez Jędrzejczyka.
3' Sulkowski zatrzymany faulem. Siarka od wolnego
 Wrzutka Tunkiewicza pewnie łapie piłkę Leszczyński
4' Nowak zatrzymany w polu karnym przez Stefanika. Melon od bramki
6' Na spalonym Nowak.
 Pod stadionem pojawili się kibice Siarki
7' Walczyć, biegać, za.....dalać śpiewają Fanatycy Wisły
7' Karny dla Wisły!!!
Melon fauluje Nowaka!!!!
8'  GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL NOWAK!!!!!!!!!!!!!
 Pewnie w prawy róg bramki Melona strzela Nowak i mamy prowadzenie Wisły. Cały stadion fetuje nazwisko strzelca.
9' Szarża Chwastka zatrzymana przez Leszczyńskiego. Róg dla Siarki
12' Całe miasto wie Wisła wygra mecz niesie się po stadionie. Chcemy pragniemy tej wygranej. Ale to jeszcze dużo czasu.
15' Pożak wywalcza aut.
 Ostro grają wiślacy. Kolejni gracze Siarki na boisku.
16' Wyrównane spotkanie w Puławach, ale co ważne to Wisła prowadzi.
17' Po błędzie obrony Wisły uderza Tunkiewicz. Pewnie broni Leszczyński
21'  Koczon
 Zarysowała się przewaga Siarki, i tę przewagę udokumentowali gracze z Tarnobrzegu. Dobre zachowanie Koczona, który trafia po dobitce do bramki Leszczyńskiego
24' Faulowany Nowak. Od wolnego Wisła
 Dobra centra Machalskiego i róg dla Wisły
 Tym razem gorsza centra Macieja Machalskiego od autu Siarka
 Kibice Siarki pod stadionem ale jakoś nikt nie chce ich wpuścić.
29' Centrował Edwards ale dobrze obrona Siarki
30' Kontra gości, Paluch zgrywa do Koczona ten uderza Leszczyński na róg
33'  Stępień
34' Niezła szarża Lisieckiego, ale słaba centra i od bramki zacznie Artur Melon
35' Za mocne podanie do Dawida Pożaka
37' Uderza Konrad Nowak, ale obok bramki w której stoi Melon
38' Rzut wolny dla Siarki.
 Wrzutka Tuniewicza wyłapana przez Leszczyńskiego
41' Cały stadion odpowiada trwa dialog między Fanatykami resztą stadionu
42' Nowak do Pożaka, ale ten w polu karnym źle przyjmuje piłkę.
44' Zatrzymany Chwastek
  Nowak ale za co??? Nie wiemy zagubił się sędzia Liana
45'  +1
45+1' Uderza niecelnie Pożak
 Chwilę wcześniej obok bramki Sulkowski
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Zapraszamy na kilka chwil przerwy.
 W Puławach po 45 minutach wyrównane spotkanie i chyba zasłużony remis. Wracamy za kilka chwil
 Obie ekipy bez zmian w składach
47' Centruje Stępień pewnie łapie piłkę Leszczyński
48' Od wolnego goście
49'  Jędrzejczyk za faul na Paluchu
50' Stępień z dystansu ale kapitalnie Leszczyński na róg
51'  Sulkowski za faul na Nowaku
52' Pożak do Martusia, którego uprzedzają obrońcy Siarki
53' Tym razem Lisiecki do Martusia, ale ten osaczony przez dwóch obrońców gości traci piłkę
53' Baran fauluje jednego z wiślaków
 Centra Machalskiego w pole karne, jeden z graczy Siarki zagrywa piłkę ręką ale sędzia Liana każe grać dalej. Chwilę później uderza obok bramki Budzyńaki
58' Centruje Lisiecki nie sięga piłki Nowak
60' Chwastek na spalonym
61' Faulowany Machalski. Od wolnego Wisła
 Centruje Machalski róg dla Dumy Powiśla
 Pewnie jednak głową obrońcy Siarki
63'  Machalski za faul na Więcku, który głośno krzyczy
 Bardzo dużo krzyków w wykonaniu graczy gości.
64' Jakiś uraz Michała Leszczyńskiego. Przerwa w grze
 Rozgrzewa się Jakub Zolech.
 Uff podniósł się Michał z boiska.
67' Uderza groźnie Koczon obok bramki Wisły
 Chyba jednak będzie zmiana bramkarza w Wiśle
70' Wyszli Wojciech Pięta z Jakubem Zolechem na rozgrzewkę
 Kibice Wisły nie tracą nadziei na wygraną
71'  Maksymiuk
72' Szczotka wywalcza aut
74' Fauluje Lisiecki. Zupełnie niepotrzebnie
 Centra w pole karne łapie piłkę Leszczyński, widać, ze bramkarz Wisły gra z urazem
77'  Więcek
Sypią się kartki w Puławach
78'  Sedlewski za Lisieckiego
79' Centruje Edi ale od bramki Melon
80'  Tamazi Chargesgvili za Tunkiewicza
81' Z dystansu Machalski nad bramką Melona
82' Solowa akcja Pożka, który strzela zbyt lekko i broni Melon
 I za te miasto i za te barwy na trybunach.
83' Centruje Szczotka prosto w ręce Melona
84'  Parobczyk za Więcka
87' Gramy do końca śpiewają Fanatycy
88' Maksymiuk nakładką. Od wolnego Siarka
89' Budzyński głową na róg
 Z dystansu Sulikowski ale wysoko nad bramką Wisły
90'  +3
90+1' Machalski do Sedlewskiego ale za mocne podanie
90+2' Za mocne podanie do Martusia
90+3'  Koniec spotkania
 Po wyrównanym spotkaniu puławska Wisła zdobywa drugi punkt w sezonie. Tym razem puławianie dzielą się sprawiedliwie punktami z Siarką