3:2

Pielach 3, Paluchowski 19 90+7(K) - Sudy 28, Siedlecki 68
Arbiter: Piotr Burak ( Zamość)

Kołotyło- Cheba, Pielach, Cyfert, Kuban, W.Puton, Skałecki, Bartosiak, Brągiel, K.Puton, Paluchowski Pietrasik, Wojcinowicz, Tyl, Sudy, Siedlecki, Piątkowski, Bełczowski, Zawiślak, Kmiotek, Chorab, Kołoczek

Już w środę ekipa puławskiej Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie, tym razem z Wisłą Sandomierz. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:20 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Około 22 stopni ciepła, słonecznie. Idealna pogoda do gry
 Piłkarska środa w Puławach. Mamy już składy. Będzie kilka zmian.
 Wybiegają wiślacy na rozgrzewkę
 Trener Mariusz Pawlak dokonał kilku zmian w kadrze. Na ławce usiedli dziś Marcin Pigiel, Emil Drozdowicz. Poza 18 meczową Łukasz Kacprzycki
 Oby to dało 3 oczka wiślakom.
 Na ławce Dumy Powiśla zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Rafał Kiczuk, Emil Drozdowicz, Jakub Konc, Tomasz Zając, Borys Piotrowski, Marcin Pigiel
 Na ławce SKS-u zasiedli Adam Polit, Diel Spring, Miłosz Matuszewski, Mateusz Kuśmierczyk, Bartosz Klockowski, Bruno Worotyński, Jakub Mażysz
 Gracze SKS-u także na rozgrzewce. Co ciekawe goście na rozgrzewkę wyszli w trykotach meczowych
 W spotkaniach toczonych od godziny 16:00 mamy takie wyniki.
Cracovia II : Wisłoka Dębica 0:0
 Małe zmiany wyników. W Świdniku Avia prowadzi już 2:0 a w Kraśniku Podhale wyrównuje stan meczu na 2:2.
 Sporo osób z Sandomierza na trybunach stadionu MOSIR-u. Nie stosują się jednak do zaleceń noszenia maseczek
 Upomniani kibice gości przez służby ochrony co do konieczności posiadania maseczek
 W Świdniku już 3:0 dla ekipy gospodarzy. Bardzo mocna będzie Avia.
 Schodzą powoli wiślacy do szatni. Na rozgrzewce gracze gości
 A więc po 45 minutach na innych stadionach notujemy
Avia Świdnik : Korona II Kielce 3:0
Stal Kraśnik : Podhale Nowy Targ 2:2
 Powoli do szatni udają się gracze SKS-u.
 Obie ekipy w szatniach słuchają uwag trenerów. Za kilka minut zaczynamy spotkanie na szczycie.
 Jeszcze chwila i zobaczymy obie ekipy na placu gry.
 Wybiega ekipa gości na plac gry. Zespół z Sandomierza zagra dziś na czerwono
 Wybiegają wiślacy. Ekipa Dumy Powiśla w swoich pasaiakch
1' I już bardzo groźnie pod bramką Wisły wyszedł dobrze sam na sam z Kołotyłą Zawiślak, ale uderzył obok bramki Dumy Powiśla
3' No i mamy rzut rożny. Wywalczył do Krystian Puton
3' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL MATEUSZ PIELACH!!!!!! BRAWO BENY!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!! 1:0
 Udane rozpoczęcie tego spotkania. Centra z rzutu rożnego w wykonaniu Krystiana Putona, piłka trafia do Mateusza Pielacha, a ten głową pakuje piłkę siatki. Brawo WISŁA!!!!
6' To mogło być 2:0, błąd Pietrasika, który nabił jednego z wiślaków piłka trafiła do Paluchowskiego, ale przewrotką nad bramką SKS-u
7' Rzut wolny dla Wisły....
 Trener Wisły Sandomierz Rafał Wójcik spotkanie ogląda z trybuny VIP
9' Piątkowski w pole karne do Bełczowskiego, ale ten na spalonym
11' Bardzo brzydkie zachowanie Wojcnowicza, który faulem zatrzymuje Paluchowskiego. Bez kartki ale wejście na nią zasługiwało
12' Kolejne złe zagranie gości i kolejny rzut wolny dla Wisły
 Uderzenie Bartosiaka trafia w boczną siatkę, ale sędzia pokazuje na rzut rożny
 Sudy głową na kolejny corner
14' Bartosiak do K.Putona, który uderza sprzed pola karnego ale piłka mija bramkę Pietrasika
15' Piątkowski jak taran powalił Skałeckiego i wywalczył rzut z autu
18' Bartosiak naciskał Pietrasika i mamy aut
19' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!! BRAWO PALUCH!!!! BRAWO WISŁA!!!! 2:0
 No i mamy drugą bramkę dla Wisły. W pole karne idealnie wpadł Krystian Puton uderzył ale jego strzał odbił Pietrasik, piłka na szczęście trafiła do Adriana Paluchowskiego, który strzałem w długi róg wpakował piłkę do siatki. Brawo Wisła
22' Uderzenie Kołoczka Kołoytło na róg
 Upomniany przez służby ochrony trener Wójcik, który na trybunie VIP udziela wskazówek swojemu zespołowi
24' Uprzedzony wychodzący sam na sam z bramkarzem Paluchowski i tylko rzut rożny dla Wisły
 Trener Wójcik chyba nie skończy tego meczu. Co chwila uwagi do jego zachowania.
27' Cyfert faulem zatrzymuje Bełczowskiego
28'  Sudy
 Centra Piątkowskiego z rzutu wolnego i Sudy głową pakuje piłkę do siatki.
 Biega po całej trybunie trener Wójcik. Zaraz chyba opuści obiekt
34' Wrzutka Choraba złapana przez Kołotyłę
35' Piątkowski wycofuje piłkę przed pole karne do Kmiotka ten uderza, ale nad poprzeczką. To było groźne
37'  Kołotyło za faul na Zawiślaku.
 Działacze z Sandomierza zachowują się jakby byli na meczu w Ożarowie a nie w Puławach
39' Nie lubimy poruszać tematu sędziów, ale postawa Piotra Buraka jest słaba
40' Bełczowski do wbiegającego w pole karne Piatkowskiego, ale ten uderza na bramką Kołotyły
42' Rzut wolny dla Wisły. Faulowany przez Choraba Cheba
 Centra K.Putona, ale Pielach na spalonym
44' Rzut wolny dla Wisły. Faulowany K.Puton
 Pietrasik odbija do boku uderzenie K.Putona
45' +1
45+2'  Koniec pierwszej części gry
 Za nami pierwsza połowa spotkania. Wiślacy rozpoczęli bardzo dobrze ten mecz od dwóch bramek, ale goście na pewno łatwo tutaj skory nie sprzedadzą i walczą. Zapowiada się emocjonujące drugie 45 minut
 Mamy nadzieję, że druga odsłona nie będzie gorsza dla ekipy Dumy Powiśla. Wracamy za kilka minut
 Wychodzą wiślacy na plac gry
 Są też piłkarze z Sandomierza
46'  Pigiel za Brągiela
Drozdowicz za W.Putona
46'  Klockowski za Bełczowskiego
46'  Zaczyna SKS
47' Faulowany Cheba. Od wolnego Wisła
48' Skałecki w aut. Dużo walki w Puławach
49' Zderzenie Piątkowskiego z Kołotyłą leży zawodnik z Sandomierz. Krzyczy trener Wójcik że zabił mu chłopa.
50' Centra Drzodowicza wychodzi poza plac gry
52' Cheba uprzedzony przez rywala i tylko aut...
53' Faulowany Kuban. Od wolnego Wisła
 Centra K.Putona, ale nie sięgnął piłki w polu karnym Drozdowicz
55' Bartosiak wywalcza kolejny aut. Ale osłuchamy się uwag trenera Wójcika
57' Nikt nie sięgnął centry Pigiela
58'  Matuszewski za Piątkowskiego
59' Goście wywalczają rzut rożny.
60' Uderzenie Drozdowicza mija bramkę Pietrasika
62' Paluchowski nie sięga piłki po centrze Cheby
63' Ależ kapitalna Wisły. Drozdowicz między nogami rywala do Paluchowskiego, ale ten uderza prosto w bramkarza SKS-u
64' Pigiel zatrzymuje Matuszewskiego
65' Z dystansu Kmiotek ale nad bramką Kołotyły
66' Tym razem nieudana próba Matuszewskiego
68'  Siedlecki
 No nie jest dobrze pierwsze uderzenie Matuszewskiego obronił Kołotyło piłka wróciła do młodego pomocnika SKS-u i niestety mamy wyrównanie
73' Bardzo trudne spotkanie dla Wisły
 K.Puton uderza minimalnie nad bramką....
74'  Kuśmierczyk za Choraba
76'  Zawiślak za brutalny faul na Pielachu
 Krzyczy z bólu nasz kapitan. Źle to wygląda.....
 Opuszcza kulejąc boisko Pielach
77'  Kiczuk za Pielacha
78' Jeszcze w ataku Wiślacy. Oby to udało się wygrać
 Faulowany w polu karny Paluchowski ale nie ma karnego....
 Chwilę później dwa uderzenia Bartosiaka i tylko róg...
80'  Paluchowski
 Ależ kocioł w polu karnym gości!!! Wybili to gracze SKS-u z linii
81'  Pietrasik za grę na czas
82'  Siedlecki za faul na Chebie
83' Pogubił się Piotr Burak. Bardzo słaba postawa arbitra
84'  Matuszewski za przeszkadzanie przy wznowieniu gry
86'  Kmiotek
 Brzydka gra SKS-u ale cóż oni bronią wyniku
88'  Zając za Bartosiaka
89' Skurcze łapią ekipę gości...
90'  Mażysz za Tyla
90'  Zając
90' +5
90+1' Zablokowany Zając...
90+2'  Zawiślak
  Zawiślak za drugą zółtą
  Kiczuk
  Jacek Linowski asystent
90+3' Brzydkie spotkanie w Puławach. SKS bardzo agresywnie....
90+4' Faulowany Zając sędzia każe grać...
90+5' Wisła w ataku....
 Rzut karny dla WISŁY!!!!!!!!!!!!!!
90+6' Faulowany był Paluchowski!!!!!!!
 Piłkę ustawił na 11 metrze PALUCHOWSKI!!!!!!
  Wojcinowicz
90+7' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!!!!!!!
 Pewne uderzenie Paluchowskiego i mamy wygraną!!!!!!!
90+7'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!
 Zakotłowało się na środku boiska. DziałacZE SKS-u mało nie pobili sędziów!!!!!
 Okropne nerwy na koniec ale najważniejsze 3 oczka zostają w Puławach!!!!!!!!
 Cieszą się zawodnicy po obiekcie niesie się kto wygrał mecz!!!! WISŁA WISŁA WISŁA BRAWO PANOWIE!!!!!!