Zastawny, Kocur, Oślizło, Gaca, Bartnik,Radawiec, Micek, Bednarz, Mierzwa, Juda, Szafran Kuśmierz, Dryk, Procyk, Pietroń, Gawrysiak, Rzędzicki, Chmielnicki, Krakiewicz, Nowak, Giza, Kępka

11.58 Witamy z Nowej Sarzyny. Na stadionie na razie oprócz prasy z Puław żywej duszy.
 W Nowej Sarzynie już nie pada. Służby porządkowe poprawiają linie na boisku. W drodze nasza redakcja widziała między innymi prezesa Wisły Pana Andrzeja Śliwę. Za chwilę dotrze on na to spotkanie. Wiślacy już w szatni
 Około 5 stopni, niebo zachmurzone. Z głośników leci Maryla Rodowicz,, Łatwopalni" Nie spodziewamy się chyba kompletu widzów
 Troszkę historii. Jak dowiadujemy się Wisła z Unią spotkała się dwa razy w historii w sezonie 1983/84 kiedy to na boisku Unii wiślacy wygrali 3:1 a w rewanżu na Hauke- Bossaka zanotowaliśmy remis 1:1. Dziś czas podtrzymać dobrą passę z Unią.
 Boisko nasiąknięte wodą, na pewno czeka nas ciężki mecz, ale my wierzymy i jesteśmy dobrej myśli.
 W Boguchwale Izolator po 49 minutach remisuje z Karpatami 0:0.
 Znamy już składy. W Wiśle w bramce Łukasz Kuśmierz a na prawej stronie Rafał Rzędzicki.
Dziś debiut na ławce w seniorach zalicza Łukasz Chojak bramkarz juniorów starszych Wisły
 W Boguchwale zmiana rezultatu Izolacja prowadzi z Karpatami 1:0.
 Na ławce w drużynie Wisły pozostają jeszcze oprócz Chojaka, Stecyszyn, Mróz, Mokiejewski, Chwiszczuk, Kubica Mariciniak.
 W głośnikach stadionu w Nowej Sarzynie Nadzieja IRY. Czyżby ten mecz to ostatnia nadzieja dla gospodarzy?? Miejmy nadzieję, że nie.
 12.18 Dwójka bramkarzy Dumy Powiśla już na rozgrzewce. Za chwilę dołączą do nich pozostali gracze Wisły
 Wiślacy już na rozgrzewce. Nasi gracze już na rozgrzewce. Tym razem podopieczni Jacka Fiedenia na niebiesko.
 Będziemy walczyć o jak najlepszy wynik- powiedział w krótkiej rozmowie z nami trener Wisły Jacek Fiedeń.
 Nie ma dziś Dawida Matyjaszka, który jest chory. Boisko mimo opadów jest w dobrym stanie.
 W Boguchwale już 2:0 dla Izolatora.
 12.30. Jak na razie w Nowej Sarzynie mizerne zainteresowanie meczem. Zawodnicy obu ekip rozgrzewają się intensywnie.
 Witamy wszystkich kibiców, którzy zdecydowali się śledzić przebieg meczu za naszym pośrednictwem. Mimo chłodu postaramy się nie zawieść oczekiwań kibiców. Trwa rozgrzewka.
 Dla wszystkich ciekawych Jacek Fiedeń w swojej zielonej kurtce PUMY
 Na trybunach sporo twarzy z Puław. Mimo porażek kibice jeżdzą za swoją ukochaną Dumą Powiśla. To się chwali panowie. W Sarzynie lekko mży deszczyk.
 Lekko milczymy, bowiem czekamy z niecierpliwością na początek meczu. Do pierwszego gwizdka 15 minut.
 W Boguchwale powoli kończy się mecz. Izolator spokojnie prowadzi 2:0 i za kilka minut zapisze sobie 3 cenne punkty.
 Miejscowi są chyba fanami Maryli Rodowicz, bowiem od kilku minut z głośników same przeboje pani Maryli. Na trybunach powolutku zbierają się kibice. Nie będzie ich wielu.
 Wiślacy powoli schodzą do szatni i powoli zaczyna się prezentacja składów obu ekip.
 W Boguchwale koniec meczu. Izolacja wygrywa 2:0 i ma już 24 punkty w ligowej tabeli.
 Nastroje w Wiśle są bardzo bojowe. Miejmy nadzieję ze wywiziemy stąd 3 punkty.
 Zawodnicy obu drużyn powoli pojawiają się na placu gry. Panowie do boju o 3 punkty.
 W głośnikach Niech Żyje Bal dla Stanisława Bednarza. Czy to jakaś sugestia??
 Wiślacy na niebiesko, Unia na czerwono a sędziowie na żółto
1'  Zaczynają wiślacy.
2' Jak na razie gra toczy się na połowie Unii. Wiślacy wywalczają trzy auty pod rząd
3'  I stało się. Juda po centrze Micka głową pokonuje Kuśmierza
4' Wiślacy szybko ruszyli do ataków ale pewnie obrona Unii.
5' Giza do Krakersa a ten do Nowaka i mamy rzut rożny
6' Krótkie rozegranie rogu i wybiają obrońcy Unii.
7' Ładne zagranie gospodarzy, ale za mocno i piłkę łapie Kuśmierz. Mogło być groźnie
8'  Mierzwa za faul na Gizie
10' Znowu grożnie pod bramką Wisły, ale tym razem napastnik Unii nie opanowuje piłki
11' Znowu kontra Unii ale Juda zbyt lekko i pewnie Kuśmierz. Wiślacy jacys zagubieni
13' A na boisku przeważa Unia. Wislacy jak na razie z jedną sytuacją Nowaka.
14' Nowak brutalnie faluje Micka. Zółtko dla Nowaka.
16' Na trybunach uprzejmości wobec sedziego głównego z Dębicy.
17' Nasi trenerzy spokojnie stoją przy lini bocznej. Może czas cos podpowiedzieć??
17' Krakers strzela i znowu rzut rożny
18' Dryk atakuje bramkarza gospodarzy, i mamy rzut wolny. A kibice z Nowej Sarzyny wymieniają uprzejmości w stronę naszych graczy i sędziego.
19' Grożne uderzenie z 20 metrów Nowaka, ale piłka metr mija bramkę Unii
21' W Krasniku prowadzi Podlasie 1:0 a w Sarzynie kolejny atak Wisły i rzut rożny po centrze Rzędzickiego
22' Strzela Procyk i bramkarz na róg
23' Przerwa w grze leży jeden z gracz gospodarzu. Unia oddaje nam piłkę
24' Akcja gospodarzy Wisłę rartuje Pietroń w któego trafia piłka po strzale Bednarza
25' Giza z lewej strony, ale do tego podania nikt nie dochodzi niestety.
26' Z 30 metrów uderza jeden z graczy Unii pewnie Kuśmierz
28' Po dośrodkowaniu z wolnego Krakiewicza kocioł w polu karnym Unii i mamy kolejny rzut rożny
30 ' Atakowali wiślacy, ale niestety Kępka zagrywa nakladką i od bramki Zatawny. A obok stadionu przejeżdza pociąg do Stalowej Woli
33' Znowu centra Gizy i kolejny raz Zastawny
35' Po podaniu Kępki strzela Giza, ale znowu pewnie w bramce Zastawny
37' Wynik bez zmian. Wiślacy atakują Unia czeka na kontry tak to wygląda
38' Damian Pietroń nazwany cwanikiem przez kibiców Unii. A na boisku akcja gospodarzy, ale nie porozumienie i piłka na aucie bramkowym
42' Gospodarze z kolejną akcją, ale i tym razem piłka opuszcza plac gry.
43' Kępka z prawej strony i co? I broni bramkarz.
43' Za bramką Kuśmierza grzeje się 3 graczy Wisły.
45'  Sędzia Pilch kończy pierwszą połowę meczu
 W przerwie losowanie nagród dla kibiców. Jedna nagroda trafiła do kibiców Wisły
 Niestety wiślacy jak na razie mimo ambitnej walki przegrywają z Unią. Jak mówią prezesi Unii bramka wisi w powietrzu.
 Pan Marian Olszak z Puław wylosował w nagrodę parasolkę miejscowych zakładów Chemicznych.
Miejmy nadzieje, że wiślacy po przerwie zagrają skutecznie i pokonają Zastawnego
 W Tomaszowie Spartakus przegrywa już 0:2 a w Mielcu Stal prowadzi 1:0 z Wisłoką.
 Za chwilę początek drugiej połowy. Oba zespoły bez zmian.
46'  Rozpoczyna Unia.
47' Ojej co zrobił nasz Nowak?? Z ostrego kąta piłka mija bramkę Zatawnego
48' Wiślacy od początku ruszyli do ataków na bramkę Unii. Miejmy nadzieję ze ataki przyniosą efekt.
51'  Kępka
 Kępka otrzymuje piłę w polu karnym od Gizy odwraca się w polu karnym i z bliska pokonuje Zastanego
52' Kolejna akcja Wisły, ale piłkę tym razem gubi Dryk. Wiślacy szybko wyrównali co daje szansę walki o 3 punkty
52' Procyk do Kuśmierza a nasz bramkarz w aut. Było grożnie
53' Ufff było groźnie, jednak napastnik Unii nie dochodzi do piłki
55' Rzut rożny dla Wisły, ale niestety nieskutecznie.
57' Kolejna groźna akcja Unii, ale nieporuzmienie w szeregach gospodarzy i od bramki Kuśmierz
58' Faulowany Łukasz Giza i Wisła spokojnie gra kolejną akcję.
59' Rzędzicki w pole karne i mamy aut. Wisła ciśnie swoich rywali.
60' O Jezus Maria ale sytuacja Gizy w ostatniej chwili na róg obrońcy Unii.Już widzieliśmy piłkę w siatce
63' Uderzenie z przed pola karnego Wisły ale pewnie Kuśmierz
64'  Schodzi Bednarz a na boisku pojawia się Horejecki
66' Oba zespoły spokojnie w środku pola.
67' Uff grożna kontra gospodarzy, obrońcy Wisły i Kuśmierz wybiają na rzut rożny. Zawodnik Unii prawie sam na sam z naszym bramkarzem.
68' Na spalonym Nowak
69' Grożnie strzela Radawiec, ale piłka mija bramkę Wisly.
70' Nowak zza pola karnego, ale piłka wysoko nad bramką Zastawnego
73' Tym razem w natarciu Unia, ale na szczęście atak nieskuteczny piłka mija o kilka metrów nasza bramkę.
75' Na spalony jeden z graczy Unii. Gdy nie gwizdek było by groźnie bo napastnik gospdoarzy wychodził sam na sam z Kuśmierzem
76'  Z boiska Schodzi Rzędzicki a na boisku Stecyszyn
77' I Steco wywalacza aut dla Wisły.
80' Gra się zaotrzyła. Na boisku leżą dwaj zawodnicy. Krótka przerwa w grze
81' Piękna interwencja Kuśmierza po uderzeniu z wolnego Radawca. Nasz bramkarz przerzuca piłę nad poprzeczką. Uff
83' Jak ten czas wolno leci. Wiślacy w ataku w polu karnym faulowany Kępka i co? I od brmki Zastawny
84'  Oślizło schodzi boiska a na placu pojawia się Reptak
86' Szarza gizy lewą stroną, ale obrońcy Unii wybijają piłkę z linii bramkowej
88 ' Kolejny strzał na bramkę Kuśmierza i znowu nasz bramkarz pewnie. Coz za emocje
89' Sędzia wariat leci z trybun. A na boisku walka o 3 punkty
90' Faulowany jeden z graczy Unii Blisko bramki Wisły. Ojej ale emocje
91' Do wejscia gotowy Kubica..
92'  Kubica za Kępke
93' Faulowany Kubica i głowa chmielnicki ale pewnie bramkarz
94'  Koniec!!! Wisła wywozi z Nowej Sarzyny cenny 1 punkt. Brawo
 Po bardzo emocjonującej drugiej polowie wiślacy remisują z Unią 1:1. Wynik jak najbardziej zasłużony. Brawa dla Wiślaków.Nasi gracze schodzą boiska a ja dziękuje za uwagę z Sarzyny. Piotrek