0:0

-

Penkovets- Hiszpański, Pielach, Budzyński, Litwniuk, Głaz, Słotwiński, Patejuk, Smektała, Popiołek, Nowak
Radliński- Danek, Bucko, Szufryn, Słaby, Baran, Gałecki, Małkowski, Piszczek, Trochim, Korzym

Już w sobotę 5 listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Sandecji Nowy Sącz. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:40 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Około 7 stopni ciepła, jupitery już rozpalone. Lekkie chmurki na niebie.
 Trwa rozgrzewka. Zaraz składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Andrzej Witan, Piotr Darmochwał, Adam Patora, Łukasz Płonowski, Dawid Pożak, Tomasz Sedlewski, Łukasz Turzyniecki
 Na ławce Sandecji zasiedli dziś Michał Gliwa, Mateusz Bartków, Bartłomiej Dudzic, Bartłomiej Kasprzak, Sebastian Leszczak, Kacper Smoleń, Hubert Maślanka
 Dzisiejszy mecz oglądają piłkarze ręczni Azotów Puławy Bartosz Jurecki i Michał Kubisztal. Witamy
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Obie ekipy już w szatniach
 Czas wyczekiwania. Kibice Wisły dziś zbierają karmę dla psów ze schroniska, a także fundusze na akcję Wiślacki Mikołaj.
 Na zegarach 16:00 a piłkarze jeszcze w szatni
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła na czerwono, Sandecja białe koszulki w czarne pasy
 Kapitanem Wisły dziś Mateusz Pielach.
 Kółeczko wiślaków i zaraz będzie głośne WISŁA!!!!!!!
1'  Zaczyna Sandecja
2' Od początku w ataku goście, ale bez zagrożenia dla bramki w której stoi Nazar Penkovets
3' Uderza zza pola karnego Jakub Smektała. Obok bramki Łukasza Radlińskiego.
5' Pod stadion podjechał autokar z kibicami Sandecji
6' W ostatniej chwili zatrzymany Korzym.
10' Budzyński faulem zatrzymuje Korzyma. Rzut wolny dla Sandecji
10'  Budzyński
 Nad bramką uderzał Trochim
12' Jesteśmy zawsze gdzie nasz MKS gra z klatki
14' Dla Michała Budzyńskiego dzisiejsza kartka oznacza pauzę w kolejnym spotkaniu
16'  Piszczek za dotknięcie piłki ręką
18' To my to my Sączersi z klatki.
20' Litwniuk głową na róg
22' Za mocne podanie do Nowaka. Pewnie w bramce Radliński
 Cały stadion odpowiada kto dziś w wygra!!!! WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta
25' Bardzo dużo gry w środku pola.
27' Z dystansu Trochim ale pewnie w bramce Penkovets
28' Centruje Popiołek, ale prosto w obrońcę gości
29' Faulowany Nowak. Od wolnego Wisła.
30' Głową uderza Patejuk ale zbyt lekko i łapie Radliński
33' Nieporozumienie Smektały i Patejuka. Od bramki zacznie Radliński
34' Nikt nie przecina centry Słotwińskiego
36' Patejuk podaje do Nowaka ale tylko aut dla Wisły
 Kibice gości w ciszy oglądają ten mecz, Fanatycy nadal dopingują
38' Solowa akcja Nowaka,który wpadł w pole karne i uderzył ale piłka leci nad bramką
39' Rzut wolny dla gości
40' Wszyscy wstają i śpiewają. WISŁA WISŁA WISŁA na trybunach
 A kibice Sandecji niepochlebnie o warszawskiej Legii
42' Brzydki faul na wiślaku. Kolejny rzut wolny
43' Centrę wybili zawodnicy gości
44' Widać że obie ekipy dziś postawiły na obronę
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Widać, że obu ekipom zależy, żeby nie stracić tutaj bramki.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy.
 Obie ekipy już na placu gry
46'  Dudzic za Piszczka
Leszczak Trochima
47' Leży faulowany Głaz. Od wolnego Wisła
 Nikt nie sięgnął centry z rzutu wolnego. Od bramki Radliński
48' Leszczak uderza Penkovets broni!
53' Efektowne uderzenie nożycami Nowaka minimalnie nad poprzeczką. Dobre uderzenie
57'  Litwniuk
59' Coraz chłodniej w Puławach. Kibice gości milczą
60' Śmieszna sytuacja pękła piłka w Puławach.
61' Smektała centruje i róg
63' Przerwa w grze uraz jednego z graczy Sandecji
65' Zatrzymany Nowak. Od bramki Radliński
 A Fanatycy pytają się kto wygra mecz!!! WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta.
67' Popiołek wywalcza róg
 Zła centra z rzutu rożnego. Zacznie Radliński
68' A teraz dialog między kibicami. WISŁA WISŁA KS krzyczą Fanatycy!!!!
69' Solowa akcja i uderzenie Smektały ale broni nogami Radliński. Bardzo dobra akcja wiślaków.
72' Zatrzymany Leszczak przez Słotwińskiego. Od bramki Penkovets
73' Na spalonym Korzym
 Będzie zmiana w Wiśle. Z boiska zejdzie Patryk Słotwiński a na plac gry wejdzie Piotr Darmochwał
74'  Darmochwał za Słotwińskiego
77' Faulowany Hiszpański. Od wolnego Wisła
78' Podanie do Smektały na spalonym pomocnik Wisły
79'  Kasprzak za Korzyma
79' Kapitalna szansa dla gości. Małkowski sam na sam ale broni w tej sytuacji Penkvets!!! Brawo Nazar!!!!
80' Do gry gotowy Adam Patora
82'  Bucko za faul na Nowaku
 Patejuk w mur. I tylko róg
83'  Patora za Nowaka
84'  Sedlewski za Pattejuka
86' Coraz mniej czasu dla wiślaków.
87' Budzyński faulem zatrzymuje Leszczaka
88' Hiszpański od wolnego
90' +3
90+1' Sedlewski blokuje rywala. Aut dla gości
90+2' Błąd Penkovetsa bez konsekwencji bramkowych!!!
90+3' Patora uderza obok bramki
90+4' 1021 widzów ogląda ten mecz
90+5'  Koniec spotkania
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Remis na pewno jest sprawiedliwym wynikiem, który nikogo dziś nie krzywdzi
 Piłkarze Wisły idą podziękować kibicom za doping
 Jakieś wydarzenia poza sportowe na trybunach. Kibice Sandecji o mały włos wydostali by się z klatki atakując kibiców Wisły. Na szczęście ochrona była czujna