Paluchowski 12, 86,Bartosiak 39(k) -
Arbiter: Piotr Burak ( Zamość)

Kołotyło- Kuban, Pielach, Wiech, Cheba, W.Puton, Skałecki, Bartosiak, Drozdowicz, Zając, Paluchowski
Pawelski- Michalec, Iwanicki, Serafin, Silczuk, Zawadzki, Balawander, Pietrzyk, Kowalski, B.Jeż, Ceglarz

Już w sobotę 6 marca ekipa Wisły rozegra drugi wiosenny mecz. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Jutrzenki Giebułtów. Początek naszej relacji od 14:45.
 14:11 Piotrek po długiej długiej przerwie wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami drugi wiosenny mecz Wisły. Tym razem na powitanie z Hauke-Bosaka mierzymy się z Jutrzenką Giebułtów
 Mamy już składy. Kilka zmian w wyjściowej jedenastce Dumy Powiśla.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Dariusz Brągiel, Marcel Kąkol, Adam Gałązka, Kacper Kondracki, Mikołaj Sobich, Jakub Kozak
 Sporo młodzieży na ławce Wisły. Dla Adama Gałązki czy Jakuba Kozaka to debiuty w meczowej 18 w rozgrywkach III ligi.
 Na ławce Jutrzenki zasiedli dziś Mateusz Maciejowski, Mateusz Kubiak, Michał Ślaski, Mikołaj Jeż, Norbert Bierówka, Maciej Kozicki
 Są już na rozgrzewce wiślacy. Trudne zadanie dla Dumy Powiśla, ale wierzymy, ze będziemy cieszyli się z 3 oczek dzisiaj.
 Kartki i kontuzje przetrzebiły dziś wiślaków.
 W Puławach dziś 5 stopni ciepła, lekkie słońce.
 W toczących się spotkaniach ekipa Stali Stalowa Wola remisuje z Avią Świdnik 0:0, Siarka Tarnobrzeg także 0:0 z Lewartem Lubartów, Wisła Sandomierz przegrywa z Wisłoką Dębica 0:2, a Stal Kraśnik prowadzi z Hetmanem Zamość 1:0.
 Trwa rozgrzewka. Do pierwszego gwizdka 18 minut.
 Niestety mamy zmianę wyniku w Stalowej Woli i jest to zmiana mało korzystna dla Wisły bowiem miejscowa Stal prowadzi z Avią 1:0.
 Wisłoka Dębica prowadzi z Ostrowcu Świętokrzyskim z Wisłą Sandomierz już 3:0
 Jest i szelak będą zdjęcia
 Michał Świderski za mikrofonem rozpoczyna prezentację składów obu ekip.
 Wiślacy powoli udają się do szatni.
 Obie ekipy w szatniach. Za kilka minut gramy
 Są gracze Jutrzenki na placu gry
 Wychodzą wiślacy.
 Ekipa gości zielone koszulki, czarne spodenki, wiślacy w swoich pasiakach
 W lesie są kibice Wisły. Głośny doping dla Dumy Powiśla
2' I już pierwsza okazja uderzenie Skałeckiego mija bramkę Pawelskiego
3' Na spalonym Drozdowicz
5' Uderzenie Drozdowicza ale znowu niecelnie
7' Za mocne podanie do Drozdowicza ale szybszy Pawelski
8' Faulowany Beniamin Jeż. Od wolnego goście
10' Centra Bartosiaka uprzedzony przez obrońców Paluchowski ale tylko róg...
 W słupek uderza Pielach po centrze z rzutu rożnego!!!!!
 Upomniany trener Powroźnik za jakieś głośne protesty na ławce
12' GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!! BRAWO PALUCH!!!! 1:0
 Bardzo dobra centra Bartosiaka głową w polu karnym uderza Paluchowski płka trafa w słupek i odbija się po drodze od Serfaina i wpada do siatki. Brawo WISŁA!!!!!
13'  Zawadzki
14'  Trener Piotr Powroźnik za protesty przy ławce
15' Jakiś uraz bramkarza Damiana Pawelskiego. Przerwa w grze
17' Uderzenie Zająca ale niestety mija bramkę gości. Przewaga Wisły
19' Drozdowicz w pole karne do Paluchowskiego ten uprzedzony i kolejny róg...
22' Zatrzymany Drozdowicz przez Iwanickiego
23'  Wiech za faul
24' Ależ groźnie pod bramką Wisły, ale ostatecznie piłka po słupku wychodzi w pole
27' Kuban trafił Serafina ale bez kartki.
29' Nerwowy opiekun Jutrzenki co chwila krzyczy na swoich graczy i na sędziego
30' Powinno być 2:0 w pole karne wpadł Paluchowski odbił piłkę Pawelski a ta trafiła do Barrosiaka, który jednak strzelił mocno, ale niecelnie
30' Nikt nie sięgnął centry Zająca. Od autu goście
33' Serafin faulem zatrzymuje Kubana
34' Balawander z dystansu po nodze wiślaka i rzut rożny dla gości
 Pewnie puławska obrona
38' Rzut karny dla Wisły!!! Faulowany w polu karnym Emil Drozdowicz
 Wykonawcą jedenastki będzie Bartłomiej Bartosiak!!!!!!!!!!!!!
39' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSIAK!!!!!!!!!
40' Bartosiak wywalcza rzut rożny
 Pewnie złapana piłka przez Pawelskiego po centrze z cornera
43' Drozdowicz do Paluchowskiego ale dobrze obrona gości zatrzymuje napastnika Wisły
45' Zając wywalcza rzut rożny
 Uprzedzony Paluchowski i kolejny róg
45+1' Pielach głową, ale pewnie Pawelski w bramce Jutrzenki
45+2'  Serafin
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo szybko minęło nam 45 minut w Puławach. Wiślacy mają w tym spotkaniu sporą przewagę i zasłużenie prowadzą. Strzelcami bramek zostali Adrian Paluchowski i Bartłomiej Bartosiak. Oby druga połowa nie była gorsza dla wiślaków
 Zapraszamy na kilka minut przerwy.
 Będą dwie zmiany w ekipie goście. Do gry gotowy Michał Ślaski oraz Maciej Kozicki
 Wybiegają wiślacy na plac
 Do gry gotowy także Mikołaj Jeż
46'  M. Jeż za Zawadzkiego
Kozicki za B.Jeża
Ślaski za Kowalskiego
Kubiak za Pietrzyka
46'  Zaczyna Jutrzenka
50' Sporo walki w Puławach. Trener Jutrzenki zaryzykował 4 zmiany w przerwie. Rzadko to widzimy
52' W.Puton faulowany w środku pola
54' Bartosiak i kolejny róg...
56' Na spalonym Zając.
58' Faulowany Balawander. Od wolnego goście
59' Głową uderza Kubiak i zdaniem arbitra rzut rożny
62' Faulowany Kuban. Od wolnego Wisła. Spadło tempo meczu
 Głową uderza Drozdowicz obok bramki
65' Błąd Pawelskiego piłka trafia do Bartosiaka ale ten uderzenia niecelnie
66'  Silczuk za faul na Zającu
67' Do gry gotowy Dariusz Brągiel
68'  Brągiel za Zająca
69' Kubiak ale pewnie w bramce Kołotyło
71' Cheba trafiony łokciem w twarz przez Kubiaka. A gdzie kartka??
 Nie podnosi się Cheba... Źle to wygląda.
75'  Gałązka za Chebę
 Mamy debiut młodego wychowanka Wisły. Cheba niestety nie był w stanie grać dalej...
 Kubiak próbował wymusić rzut karny ale sędzia Burak każe grać dalej.
 Brzydkie to spotkanie. Dużo walki i fauli. Widać, że sędzia Burak nie panuje nad wydarzeniami na placu gry.
80' Goście w ataku.
 Ceglarz w rzutu rożnego w boczną siatkę. Wiślacy skupieni na obronie.
82' Kontra Wisły wpada w pole karne Jutrzenki Paluchowski ale obok bramki!!!
84' Ślaski wywalcza rzut rożny
86' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!!3:0!!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO PALUCH!!!!
 No i mamy 3:0. Dobre podanie od Włodka Putona do Paluchowskiego ten technicznie po długim rogu i 3:0. Stało się zadość, bo do tej pory w każdym spotkaniu między Wisła a Jutrzenką wiślacy zdobywali po trzy gole.
87' Mogło być 4:0, Adrian Paluchowski do Bartosiaka ten uderza, ale Pawelski na róg...
88'  Kąkol za W.Putona
90' +3
90+1' Kapitalna akcja młodzieżowców Wisły Kąkol do Gałązki, który wpada w pole karne, ale lepszy Pawelski
90+2'  Piotr Powroźnik za krytykę orzeczeń sędziego
  Piotr Powroźnik za dwie żółte
90+3'  Balawander za faul
90+4'  Koniec spotkania!!!!!!!
 Zasłużona wygrana wiślaków, którzy mogli i powinni wygrać tutaj wyżej bo sytuacje były.
 Cieszą się puławianie z zasłużonej wygranej i cennych 3 oczek. Kółeczko na środku i tak się bawi WISEŁKA!!!!!!!
 Idą wiślacy pod płot podziękować kibicom za doping!!!!!!
 Ważne i cenne 3 oczka. Trwa dialog z kibicami kto wygrał mecz!!!! WISŁA WISŁA WISŁA brawo!!!!!!