1:3

Zulciak 88 - Skórecki 23, Pustelnik 36, Jaroch 73
Arbiter: Jacek Lis ( Ruda Śląska)

Madejski- Sulkowski, Pielach, Poznański, Sedlewski, Szymankiewicz, Maksymiuk, Zmorzyński, Kobiałka, Meskhia, Ploj Rzepecki- Karmański, Skórecki, Burzyński, Mosiejski, Jaroch, Fadecki, Pustelnik, Magnuski, Gutowski, Szymusik

Już w sobotę 7 kwietnia ekipa Wisły zagra kolejny ligowy mecz. Tym razem przy Hauke-Bosaka z Błękitnymi Stargard. Początek naszej relacji od 15:45
 15:27 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Około 13 stopni ciepła na niebie żadnej chmurki. Nic tylko grać..=
 Trwa rozgrzewka. A my mamy składy i zaraz je Wam podamy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Jakub Zolech, Jakub Smektała, Sylwester Patejuk, Ivan Litwniuk, Niklas Zulciak, Adrian Popiołek, Krystian Żelisko
 Na ławce Błękitnych zasiedli dziś Marcel Skwirut, Bartłomiej Zdunek, Tomasz Antczak, Piotr Wojtasik, Maciej Więcek, Patryk Włóka
 Idealna pogoda na mecz, ale na trybunach garstka ludzi. No cóż...
 Wiślacy już w szatni.
 Do szatni udali się także gracze Błękitnych.
 Paweł Nowosadzki rozpoczyna prezentację składów.
 Wiemy, że Błękitni zagrają dziś na niebiesko, Wisła na czerwono
 Miejmy nadzieję, że wiślacy dziś będą mieli okazje do wykonania kołyski dla jednego z kolegów
 Tomkowi Sedlewskiemu urodził się syn. Tomek gratulacje.
 Uwaga mala zmiana. Błękitni jednak białe koszulki niebieskie spodenki. Wisła czerwony zestaw strojów.
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!
 Przywitanie obu ekip. Zaraz losowanie i gramy
 Wiślacy jeszcze w kółeczku. Zaraz pytanie kto dziś wygra!!!!!! WISŁA.My w to wierzymy!!!!!!!. WISŁA
 Głośne Wisła.
1'  Zaczyna Wisła
2' Akcja Zmorzyńskiego, wycofanie piłki do Kobiałki ten uderza ale obok bramki Rzepeckiego
4' Wpadł w pole karne Wisły Fsdecki, ale został przyblokowany przez Poznańskiego. Od bramki Madejski
5' I znowu w ataku Błękitni. Skórecki do Fadeckiego ten głową nad bramką Madejskiego
6' Karmański ostro w Kobiałkę. Od wolnego Wisła
88' I znowu Karmański tym razem fauluje Ploja. Bez kartki gracz gości. Od wolnego Wisła
 Wrzutka Iry pole karne, ale pewnie obrońcy Błękitnych
11' Wiślacy od autu
12' Z dystansu Meskhia, ale piłka obok bramki w której stoi Rzepecki.
14' Faulowany Meskhia. Kolejny rzut wolny dla Wisły.
 Dobra centra Sulkowskiego, ale i dobre piąstkowanie Rzepeckiego.
15' Powinno być 1:0 dla Wisły. Kapitalne podanie Meskhii do Szymankiewicza ale szybszy Rzepecki,
18' Z dystansu Maksymiuk, ale niecelnie.
21' Gutowski ale bardzo niecelnie.
23'  Skórecki
 Błąd Tomasza Sedlewskiego, który nie trafił w piłkę sam na sam z Madejskim wyszedł Skóreckim i precyzyjnym strzałem skierował piłkę do siatki.
23' Zmorzyński zablkowany i mamy róg...
 Uderzył głową Poznański ale niecelnie niestety.
26' Sam na sam z Madejskim wychodzi Jaroch, ale minimalnie szybszy bramkarz Wisły. Aut dla gości
 Będzie zmiana w Wiśle. To gry gotowy Jakub Smektała
30'  Smektała za Meskhię
32' Dużo walki w środku pola.
33' Sedlewski nie opanował piłki. Aut dla gości
36' Pustelnik
 Niestety nie mają zupełnie szczęścia wiślacy. Wybita z pola karnego piłka trafia pod nogi Pustelnika, który uderza. Piłka po drodze ociera się o jednego wiślaka i myli Madejskiego
 Piłka po drodze otarła się o Mateusza Pielacha. Nie mają szczęścia puławianie dziś. Źle to wygląda.... Bardzo źle
41' Na spalonym Smektała.
43' Zmorzyński i mamy róg...
44' Skórecki krzyczy bardzo mocno, ale tam na pewno faulu nie było.
45' +1
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Nie tak to miało na pewno wyglądać. Wiślacy przegrywają do przerwy z Błękitnymi 2:0.
 Zapraszamy na 15 minut przerwy. Wracamy za kilka minut
 Wybiegają wiślacy. Czy uda im się odwrócić losy tego spotkania??
 Do gry gotowy Niklas Zulciak
46'  Zulciak za Kobiałkę
46'  Zaczynają Błękitni
47'  Karmański
 Wrzutka z rzutu wolnego Sulkowskiego głową uderza Poznański, ale chorągiewka arbitra bocznego w górze.
49' Zmorzyński ale tylko boczna siatka. Gramy!!!! To jest do odwrócenia!!!!!!
50' Mosiejsko z dystansu ale obok bramki
53' Zastanawiamy się po co niektórzy kibice przychodzą na trybuny. Jeśli nie pomagają to niech nie szkodzą.
54' Zamieszanie pod bramką Błękitnych, ale radzą sobie obrońcy gości.
55' Ploj za mocno do Smektały. Na trybunach ironiczne brawa.
56'  Patejuk za Ploja
57' Jest też grupka, która próbuje dopingować Wisłę. To się chwali. Oby tak dalej.
60'  Więcek za Magnuskiego
61' Faulowany Zulciak. Od wolnego Wisła
 Głową Poznański po centrze Sulkowskiego i znowu arbiter pokazuje pozycję spaloną obrońcy Wisły
62' Z dystansu Maksymiuk. Niecelnie
63' Centruje Sedlewski Zulciak głową w spojenie słupka z poprzeczką!!!!. Dlaczego???
67' Do gry gotowy Krystian Żelisko
68'  Żelisko za Szymankiewicza
70' Stracił piłkę Zmorzyński po solowym rajdzie.
73'  Jaroch
 Jedna z nielicznych kontr Błękitnych zakończona golem. Z prawej strony centruje jeden z graczy gości piąstkuje Madejski piłka trafia do Jarocha, który z bliska pakuje piłkę do siatki
 Szykuje się chyba szydera na trybunach. Kibice już nie panują nad swoim zachowaniem
75' Smektała nie opanował piłki. Od autu goście
76' Zdunek za Fadeckiego
78' Z dystansu Zulciak, ale pewnie Rzepecki
79'  Włóka za Skóreckiego
80' Żenada w wykonaniu kibiców na trybunach.
82' Jaroch nad bramką
85' Spięcie Maksymiuka z Mosiejką.
85'  Moiejsko
  Maksymiuk
88' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL NIKLAS ZULCIAK!!!!!!!!
 Bardzo dobre uderzenie Niklasa Zulciaka zza pola karnego i piłka wpada do siatki. Szkoda, że tak mało czasu
89' Błąd Rzepeckiego, ale niewykorzystany przez wiślaków
90'  Zulciak
90' +4
90+2' Uderza Mosiejsko ale pewnie Madejski
90+3' No niestety nie odwrócimy wyniku tego spotkania
 Jeszcze jakiś uraz gracza gości.
90+4' Centra Zmorzyńskiego Zulciak obok bramki
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety przegrywamy z Błękitnymi 3:1. Wiślacy walczyli, ale popełniali dziś zbyt dużo błędów.