Paluchowski 12, Kondracki 36 -
Arbiter: Jakub Pych ( Czarna)

Wójcicki, Zbiciak, Ponurek, Michałów, Fularski, Buczek, Pożak,Niewęgłowski, Dereman, Szczotka, Żelisko
Owczarzak- Kuban, Pielach, Cyfert, Brągiel, Skałecki, Drozdowicz, Kacprzycki, Konradacki, Zając, Paluchowski

Już w sobotę ekipa Wisły wraca do rywalizacji o ligowe punkty. W Lubartowie zespół Dumy Powiśla zmierzy się z Lewartem. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:28 Piotrek wita z Lubartowa
 Mamy składy obu ekip.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Krystian Puton, Bartłomiej Bartosiak, Łukasz Wiech, Edniloson Furtado, Dominik Cheba, Borys Piotrowski
 Na ławce Lewartu zasiedli dziś Jakub Długosz, Stanisław Niewiński, Konrad Nowak, Bartosz Duda, Aleks Aftyka, Bartosz Janiszek, Maciej Góralski
 Obie ekipy na rozgrzewce
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Obie ekipy już w szatniach
 Na trybunach wujek Krystiana Żelisko wraz z siostrą oraz rodzice Konrada Szczotki
 Dziękujemy organizatorom za prąd.
 W Lubartowie około 18 stopni ciepła, słonecznie. Murawa w niezłym stanie
 Głośne kto wygra WISŁA z szatni i zaraz wychodzą obie ekipy
 Wybiegają wiślacy witani brawami.
 Ekipa Dumy Powiśla dziś na czerwono
 Są też gracze Lewartu ekipa gospodarzy błękitne koszulki białe spodenki
1'  Zaczyna Lewart
 Tylko zwycięstwo Lewarcie niesie się zza obiektu
2' Dużo walki w Lubartowie
3' Wrzutka w pole karne Zająca głową Drozdowicz ale broni to bramkarz
3' Faulowany Michałów od wolnego gospodarze. Około 20 metrów od bramki Wisły
 Wrzutka w pole karne Szczotki, ale uderzenie głową pewnie broni Owczarzak
6' Solowa akcja Drozdowicza, ale uderzenie po nogach obrońców zwolniło i wylądowało w rękach Wójcickiego
7' Z dystansu Skałecki, ale piłka daleko nad bramką gospodarzy
 Sporo kibiców zza płota ogląda ten mecz. Widać lubią kibice piłkę w Lubartowie
10' Na spalonym Żelisko, nie napiszemy jak skomentował to jego wujek
11' Tym razem na spalonym Paluchowski
12' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!!!! 0:1 BRAWO PALUCH!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Ależ ładna bramka Adriana Paluchowskiego. Z autu piłkę wyrzucał Dariusz Brągiel, podał do Emila Drozdowicza a ten klatką piersiową zgrał piłkę do Adriana Paluchowskiego a ten strzelił po długim rogu i may prowadzenie!!! BRAWO WISŁA
16' Ależ ostra gra Lewartu.Raz ucierpiał Adrian Paluchowski a chwilę później Emil Drozdowicz
18' No mogła być bramka dla gospodarzy nieźle w pole karne dograł Konrad Szczotka piłka trafiła do Dawida Pożaka, ale ten w boczną siatkę
19' Zatrzymany przez Michałowa Paluchowski aut dla Wisły
21' Szczotka fauluje w ataku Pielacha
22' Kacprzycki do Drozdowicza ten uderza, ale zbyt lekko i broni Adrian Wójcicki
23' Próbował Kacprzycki z 30 metra, ale nad bramką gospodarzy.
24'  Fularski za brzydki faul na Pielachu.
 Nie podnosi się Mateusz z placu gry. Źle to wyglądało. Oby było wszystko w porządku.
 Wstał Mateusz i gramy dalej
28' Wpadł w pole karne Paluchowski uderzył piłka po ręce obrońcy z Lubartowa wychodzi poza pole gry rzut rożny. Domagali się wiślacy rzutu karnego ale sędzia Pych wskazuje na rzut rożny
 Wrzutka Szczotki, ale nikt nie sięga tej piłki. Od bramki Piotr Owczarzak
30' Ależ błąd Wójcickiego, który wybił piłkę głową prosto pod nogi Paluchowskiego. Niestety próba lobu Palucha niecelna.
33' Uderzenie Kacprzyckiego z 22 metrów, ale dobrze w bramce gospodarzy Wójcicki. Tylko aut
35' Powinno być 0:2, kapitalnie Emil Drozdowicz do Adriana Paluchowskiego ten wpada w pole karne, ale niestety jego strzał szybuje nad poprzeczką bramki Wójcickiego
36' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL KACPER KONDRACKI!!!!!!! BRAWO KACPEREK BRAWO WISŁA!!!!!!
 Bardzo ładna Wisły tym razem w roli asystenta Adrian Paluchowski, który idealnie podał do Kacpra Kondrackiego, który wpadł w pole karne i uderzył po długim rogu.
 Trzeba przyznać, że bramka bliźniaczo podobna do tej, której strzelił dziś Adrian Paluchowski
40' Kacrzycki wywalcza rzut rożny dla Wisły
 Głową uderza Mateusz Pielach, ale faulował w ataku nasz kapitan
42' Ależ szczęście wiślaków!!!. Błąd Dariusza Brągiela, który zgrywał piłkę głową do Piotra Owczarzaka, piłka leciała do siatki, ale ofiarnym wślizgiem z bramki wybił ją Mateusz Pielach!!!!
43' Z dystansu Dearman ale obok bramki Owczarzaka
45' +1
45+1' Ponurek w środku pola faulem zatrzymuje Kondrackiego. Od wolnego Wisła
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania w Lubartowie. Wiślacy po pierwszej połowie zasłużenie prowadzą, chociaż w końcówce za sprawą błędu puławian gospodarze mieli okazję do strzelenie bramki kontaktowej.
 Do przerwy w Dębicy mamy bardzo dobry wynik dla Wisły. Wisłoka prowadzi z Sokołem Sieniawa 1:0.
 Siedzący obok obserwator pyta o wyniki innych spotkań. Brawo Panie obserwatorze
 Wybiegli wiślacy po przerwie
 W Wiśle nie widzimy żadnych zmian.
46'  Nowak za Fularskiego
Janiszek za Ponurka
47' Pożak z dystansu ale pewnie Owczarzak w bramce
 Na dwóch napastników ekipa gospodarzy. Wiślaków straszy duet Żelisko- Nowak
48' Pielach faulem zatrzymuje Nowaka
 Tym razem rewanż gospodarzy Żelisko fauluje w ataku Cyferta
 Faulowany w pełnym biegu Brągiel, który upadł w polu karnym ale sędzia Jakub Pych każe grać dalej....
50'  Brągiel za protesty
 Zaczyna się gubić sędzia Pych
52'  Zbiciak za paskudny faul na Kacprzyckim
 Wrzutka Kacprzyckiego w polu karnym faulowany Paluchowski i co i nic???
 Na trybunach Marek Citko witamy
55' Wiślacy od rzutu rożnego.
55' Za mocne podanie do Kondrackiego i pewnie Wójcicki łapie piłkę
57'  Kacprzycki za faul na Pożaku
 Marek Citko to menadżer Jarosława Niezgody i Krystiana Żelsiski
59' Walczą gospodarze. Konrad Nowak zatrzymany faulem przez Emila Drozdowicza
 Nowak w mur
61' Uderzenie Dearmena obok bramki
 Do gry w Wiśle przygotowani Bartłomiej Bartosiak oraz Krystian Puton
62'  Bartosiak za Kacprzyckiego
Krystian Puton za Kondrackiego
64' Pielach wyjaśnia zamieszanie wybijając piłkę w aut
66' Dużo walki. Widać, że ekipa Lewartu będzie tutaj walczyć do końca. Zależy im na sprawieniu niespodzianki. Wiślacy mądrze schowani i cofnięci.
68'  Michałów za faul na Brągielu
 Dobra piłka Krystiana Putona, ale nikt jej nie sięgnął. Od bramki gospodarze
70' Coraz więcej dziwnych decyzji arbitra.
 Niewęgłowski głową obok bramki
73' Kolejny rzut wolny dla Lewartu. Dziwnie zachowuje się sędzia Pych
73' Żelisko wpadł w pole karne, minął Owczarzaka ale uderzył w Mateusza Pielacha i tylko róg.
 Krzyczy trener Pawlak żyjemy. Jeszcze sporo czasu trzeba uspokoić grę
74'  Kuban pod wpływem kibiców, którzy krzyczeli że nasz zawodnik faulował Daermana
76' Z dystansu minimalnie niecelnie Deraman
77' Bartosiak prosto w ręce bramkarza gospodarzy
78' Na spalonym Zając po podaniu od Bartosiaka
79'  Wiech za Zająca
Cheba za Brągiela
79'  Aftyka za Buczka
80'  Paluchowski
 Kręci głową obserwator po decyzjach sędziego Pycha.
82' Uderzył Cheba piłka trafia w rękę ale sędzia każe grać dalej....
83' Naciskany przez Paluchowskiego Wójciki w aut
85' Uderzenie Konrada Nowaka ale obok bramki.
86' Do gry gotowy Ednilson
87'  Ednilson za Drozdowicza
88' Aftyka fauluje Kubana
89' Edi wywalcza aut dla Wisły
 Wyszedł sam na sam Ednilson ale obok bramki
90' Z dystansu Żelisko w poprzeczkę
90' Faulowany Żelisko
90+1' Myślałem, ze te Puławy są lepsze powiedział Marek Citko
90+1' + 3
90+3'  Koniec spotkania!!!!!
 Ważne 3 oczka jadą do Puław. Druga połowa to mądra gra wiślaków, którzy spokojnie bronili dobrego wyniku i zasłużenie wygrali