Lech II Poznań : Wisła Grupa Azoty Puławy-

- Klichowicz 56
Arbiter: Paweł Horożaniecki ( Żary)

12. Mędrala - 7. Orłowski, 4. Mońka, 5. Gurgul, 3. Kukułka, 19. Brzyski, 13. Niedzielski, 10. Pawłowski ( kpt), 21. Pietrzak, 9. Pacławski, 16. Kornobis
13. Mielcarz -3. Seweryś, 18. Wiech, 17. Pavlas, 99. Noiszewski, 74. Skałecki,88. Kargulewicz, 8. Kumoch, 91. Klichowicz, 7. Puton (kpt), 11. Giel

Już w sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się we Wronkach z rezerwami Lecha Poznań. Początek naszej relacji od 11:45
 11:45 Piotrek wita ze stadionu we Wronkach
 Ładna słoneczna i ciepła pogoda we Wronkach. Około 17 stopni ciepła
 Mamy już składy.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 1. Paweł Łakota, 10. Robert Janicki, 16. Janusz Nojszewski, 19. Manolo, 26. Damian Kołtański, 34. Maksymilian Tkocz, 37. Jan Flak, 66. Kacper Kaczorowski, 94. Kacper Szymanek
 Na ławce rezerw Lecha zasiedli dziś 1. Adam Stachowiak, 6. Tomasz Cywka, 8. Kamil Jakóbczyk, 11. Maksym Czekała, 14. Patryk Olejnik, 15. Igor Stankiewicz, 17. Karol Kalata, 20. Kacper Orzechowski
 Ekipa Wisły Grupa Azoty już na rozgrzewce. Do boju
 Trybuna prasowa pęka od mediów. Zainteresowanie dzisiejszym spotkaniem bardzo duże.
 Delegatem na dzisiejszy mecz jest Wiesław Bałucha z Kujawsko-pomorskiego Związku Piłki Nożnej
 Mimo, że gra Lech II z Wisłą Grupa Azoty to rozmowy są o Legii. Oj mają tutaj kompleks ekipy z Warszawy
 Trwa rozgrzewka. W głośnikach Radio ESKA
 Schodzą piłkarze obu ekip do szatni. Przed nami ostatnie chwile oczekiwania. Nerwowego oczekiwania, bo to ważne spotkanie. Musimy tutaj wygrać i oddalić się od strefy spadkowej. Taki jest cel. Niestety rywale mają podobny cel, co zwiastuje trudny mecz i wiele emocji
 Ostatnie chwile kiedy trenerzy mogą przekazać uwagi swoim podopiecznym
 Słyszymy gwizdek sędziów i zaraz zobaczymy 22 graczy, którzy rozpoczną walkę o 3 punkty.
 Wychodzą!!!!!
 Wisła Grupa Azoty na biało, Lech II Poznań na niebiesko
1'  Zaczyna Lech II Poznań
2' Dużo zamieszania i walki w pierwszych minutach spotkania
3' Centra Kumocha piłka trafia w Mońke, który o mały włos nie pakuje piłki do siatki
4' Wpadł w pole karne Wisły Niedzielski, ale został zablokowany. Nie ma nawet rzutu rożnego, bo ostatni piłki dotknął gracz Lecha
6' Centra Giela,wybita i od autu ekipa Wisły Grupa Azoty
8' Faulowany w środku pola Puton.
 W polu karnym gospodarzy znalazł się Pavlas wystawił piłkę do Kumocha, ale szybszy Mędrala łapie piłkę!
9' Kumoch do wychodzącego sam na sam Klichowicza, ale ten na spalonym. Dobra okazja
11' Bardzo dobrze Skałecki w obronie blokuje uderzenie Pawłowskiego!!!
 Z dystansu uderza Kukułka, ale nad bramką Mielcarza
15' Uraz Kornobisa po starciu z Kargulewiczem.
16' Wrzutka Kargulewicza zablokowana i tylko aut
19' Nie opanował piłki Pavlas po podaniu od Putona. Sporo nerwów
21' Wrzutka Kumocha wyłapana przez Mędrale.
23' Pacławski fauluje Wiecha. Od rzutu wolnego ekipa Wisły Grupa Azoty
 Ależ kocioł w polu karnym Lecha. Uderzał Kumoch, potem próbował Wiech, ale gola nie ma!!!
26' Centra z prawej strony, ale nie sięga piłki Kornobis.
27' Noiszewski do Klichowicza, ale ten ponownie na spalonym
29' Klichowicz z prawej strony, ale za mocno i nie dał rady opanować piłki Kumoch!!!
32' Zatrzymany Pietrzak i tylko aut dla Lecha
33'  88. Kargulewicz za faul na Kronobisie
35' Głową nad bramką uderzył Pacławski
36' Centrostrzał Pawłowskiego mija bramkę Mielcarza. Chwila przewagi gospodarzy
37' Centra Brzyskiego w polu karnym Pacławski, ale napastnik gospodarzy nie trafia głową w piłkę.
39' Szarża Klichowicza, ale zablokowany gracz Dumy Powiśla i od bramki gospodarze
41' Orłowski do Pietrzaka, ale na spalonym gracz Lecha
 Szykuje się zmiana w ekipie Dumy Powiśla. Do gry przygotowany Jan Flak
42'  37. Flak za 17. Pavlasa
43'  8. Kumoch za faul Niedzielskim
45' +2
45+1' Brzyski z dystansu, ale wysoko nad bramką Mielcarza
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania we Wronkach. Oglądamy dziś typowe spotkanie walki. Żadna z ekip nie chce mocniej zaryzykować i otworzyć się co powoduje, że nie oglądaliśmy celnego strzału, a nie brakowało za to walki
 Mamy nadzieję, że druga połowa dla Wisły Grupa Azoty okaże się lepsza i będziemy mogli cieszyć się z bramek i wygranej
 Do Wronek wracamy za kilka minut.
 Tylko remis zanotowały w starciu z Turem Milejów rezerwy Wisły Grupa Azoty. Młodzi puławianie zremisowali 1:1.
 Pojawiają się gospodarze. Póki co nie widzimy piłkarzy Wisły Grupa Azoty
 Są wiślacy.
46'  19. Manolo za 8. Kumocha
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Łokciem trafiony Kargulewicz, ale bez reakcji sędziego
48' Z dystansu Kukułka, ale piłka mija bramkę Mielcarza.
49' Flak uprzedzony i tylko aut
49' Klichowicz do Giela, ale ten nie sięga piłki...
50' Z dystansu uderza Noiszewski, ale wysoko nad bramką
51' Z dystansu Maksymyk Pietrzak, ale Mielcarz na rzut rożny!!! Pierwszy celny strzał w tym spotkaniu
53' Lewą stroną Kargulewicz trafia w rywala i tylko rzut rożny...
 Centra Klichowicza, ale piąstkuje Mędrala
55' Manolo nabija Orłowskiego i kolejny corner dla Wisły Grupa Azoty
56' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL MATEUSZ KLICHOWICZ!!!!! BRAWO KLICHU!!! BRAWO WISŁA!!!
 Ależ bramka Klichowicza!!! Bezpośrednie uderzenie z rzutu rożnego zaskakuje Mędrale!!!!
60'  15. Stankiewicz za 16. Kornbisa
6. Cywka za 13. Niedzielskiego
61' Na spalonym Kargulewicz
63' Cywka fauluje Putona, ale bez reakcji sędziego
65' Nie opanował piłki Pietrzak i od bramki grę wznowi Mielcarz
67' Klichowicz do Kargulewicza ale nikt nie sięga piłki po podaniu do Kargula
68'  11. Czekała za 21. Pietrzaka
8. Jakóbczyk za 9. Pacławskiego
69' Czekała fauluje Klichowicza. Od rzutu wolnego Wisła
 Wrzutka Putona głową przedłuża piłkę Giel a ta ostatecznie trafia do Skałeckiego, który uderza nad bramką
72' Zablokowany kolejny strzał Pawłowskiego i pewnie piłkę łapie Mielcarz
73' W pole karne gospodarzy wpada Klichowicz, ale uderza niecelnie!!
74' Z dystansu Kukułka, ale nad bramką!!!
 Ostrzeżony słownie Mielcarz za grę na czas
75' Kolejna okazja dla Klichowicza, ale piłka po górnej siatce wychodzi poza pole gry
75'  10. Janicki za 91. Klichowicza
66. Kaczorowski za 88. Kargulewicza
 Pożegnany brawami Mateusz Klichowicz
76'  17. Kalta za 3. Kukułkę
 Uderzenie Giela, ale pewnie broni Mędrala
80' Zatrzymany Giel.
 Leży Giel... Będzie zmiana
81'  26. Kołtański za 11. Giela
 Oddali wiślacy piłkę, bo to ekipa Lecha ją wybiła przy urazie Giela
83' Zablokowany Manolo i piłka dla gospodarzy
85' Upadł Czekała w starciu z Kaczorowskim ale czysto wiślak
86' Jak dłuży się ten czas we Wronkach
 Ucierpiał w starciu z rywalem Wiech.. Źle to wygląda
 Przerwa w grze bo udzielana jest pomoc obrońcy Wisły Grupa Azoty.
 Musiał zejść Wiech. Wiślacy w osłabieniu. Oby zaraz to się zmieniło
 Wrócił Wiech
88' Zablokowany Orłowski. Oby dalej
89' Manolo do Kołtańskiego, ale jego uderzenie broni Mędrala!!!!
90' +4
90+1' Stracili piłkę w ataku wiślacy
 Powalczył Kołtański, ale szybszy bramkarz
90+2' Nieporozumienie w zespole rywali!!!
90+3' Faulowany Manolo. Od wolnego Wisła
 Kolejny uraz tym razem Putona. Leży kapitan Dumy Powiśla.
90+4' Skurcze ma Krystian. Wiślacy włożyli masę siły i serca w ten mecz!!!!
90+5' Jeszcze piłka dla Wisły!!!! Trzymajcie to!!!!
90+5' Jeszcze aut dla Lecha!!!
90+6' Cywka i jeszcze rzut rożny dla gospodarzy!!!!!
 Biegnie bramkarz Lecha
 Łapie to Mielcarz!!!!!!!!!
90+7'  KONIEC SPOTKANIA!!!!
 Mamy to!!!!! To było trudne spotkanie naznaczone wielką ilością walki i nerwów!!!! Ale MAMY TO!!!!!