Wisła Puławy : Radomiak Radom-

1:1

Olszak 12 - Radecki 19

Penkovets- Turzyniecki, Budzyński, Pielach, Duda, Głaz, Maksymiuk, Szczotka, Kalita, Sedlewski, Olszak Banasiak- Wasilewski, Jędrzejczyk, Świdzikowski, Sulkowski, Duben, Chrabąszcz, Radecki,Brągiel, Mikołajczak, Śliwiński

Już w środę 11 maja puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach z Radomiakiem Radom. Początek naszej relacji od 17:45.
 17:19 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami szlagier, hit jak to zwać ale mecz hitowy i bardzo ważny
 Pogoda sprzyja, około 20 stopni ciepła, na niebie niegroźne chmury.
 Trwa rozgrzewka.
 Płoną jupitery nad stadionem
 Wychodzą wiślacy na rozgrzewkę.
 Powitani brawami wiślacy.
 Mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Patryk Sobczak, Klimas Gusocenko, Przemysław Kanarek, Adrian Popiołek, Patryk Słotwiński i Szymon Wiejak
 Na ławce Radomiaka zasiedli Adrian Szady, Kamil Cupriak, Marcin Gawron, Włodzimierz Puton, Krzysztof Ropski i Paweł Wolski
 Powoli gromadzą się kibice na trybunach
 Z Radomia jedzie ponad 180 kibiców, Fanatycy Wisły też gromadzą się powoli na swoim sektorze
 Spore kolejki przy wejściu na stadion
 Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo niesie się po sektorze Fanatyków, którzy zajęli już miejsce na trybunie.
 W Zambrowie Nadwiślan prowadzi już 2:0 z miejscową Olimpią
 Schodzą się kibice na trybuny, ale póki co spore kolejki przy kołowrotkach.
 Obie ekipy już w szatniach
 Na meczu byli szkoleniowcy Wisły Jerzy Krawczyk, Radosław Gąsiorowski i Jacek Magnuszewski
 Rozpoczyna się prezentacja składów
 Zespoły w szatniach. Czuć atmosferę napięcia i oczekiwania.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła białe koszulki niebieskie spodenki, Radomiak na zielono
 Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo niesie się po stadionie!!!!!
 Grać na całego i walczyć do upadłego śpiewają fani!!!!!! O 3 punkty. WYGRAJ TO WISŁO!!!!!!
 Zaraz kółeczko wiślaków i głośne WISŁA!!!!!!!!!!!
1'  Zaczyna Radomiak
2' Zablokowana centra Kality. Od początku w ataku Wisła
3' Centra Sulkowskiego wyłapana przez Penkovetsa
4' Na trybunach pozdrowienia dla zgód Zwolenianki Zwoleń, Pogoni Siedlce i Legii Warszawa
5' Cały stadion odpowiada kto dziś wygra!!!!!
Oczywiście WISŁA krzyczy głośno prosta
6' Dużo walki na boisku. Widać, że zarówno dla Wisły jak i Radomiaka to ważny mecz
8' Świdzikowski zatrzymuje Sedlewskiego
 Sporo dziś ludzi na trybunach. Około 1000 fanów na trybunach. Ale jeszcze są przed wejściem kolejni
11' Nie opanował dogranej do niego piłki Sedlewski.
12' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL MATEUSZ OLSZAK 1:0!!!!!!!!
 Ależ piękny początek spotkania dla wiślaków. Karol Kalita pięknie wypatrzył w polu karnym Mateusza Olszaka a ten precyzyjnym strzałem zdobył bramkę. Brawo Oli, Brawo Wisła!!!!
14' Z dystansu uderza Sedlewski. Nad bramką. Ależ atmosfera w Puławach.
 Pod stadion dotarli fani Radomiaka
17' Świdzikowski fauluje Olszaka. Od wolnego Wisła
19'  Radecki
 Błąd Głaza przy wyprowadzaniu piłki ta trafia do Radeckiego i piłka wpada do siatki po krótkim roku. Niestety
21' Maksymiuk z dystansu ale obok bramki.
22' Na spalonym Brągiel
24' Maksymiuk fauluje Brągiela. Od wolnego goście
 Niebezpieczna sytuacja
 Sulkowski w mur
25' Radecki zablokowany przez Turzynieckiego. Róg dla gości
28' Spadło tempo meczu.
29' Na spalonym Sedlewski
 A Fanatycy zachęcają żeby wszyscy wstali i śpiewali. WISŁA WISŁA WISŁA niesie się doping
30' Z klatki jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Radomiak gra
31' Z dystansu uderza Chrabąszcz piłka leci obok bramki.
Na trybunach głośne WISŁA WISŁA na pytanie kto dziś wygra
32' Przerwała akcję Wisły Pani Paulina Baranowska. Czemu? Nie wiemy
33' Faulowany Sedlewski. Wisła od wolnego
35' Kalita nabija rywala. I aut dla Wisły
 Dobre uderzenie Głaza, piłka po nogach obrońców i róg...
36' Jędrzejczyk głową na kolejny róg
37' Kapitalnie uderzenie Kality trafia w słupek a potem po plecach bramkarza wychodzi piłka na róg
39' Dziwna decyzja arbitra Olszak w dobrej sytuacji Pan Rasmus przerywa akcję
39' Zakotłowało się pod bramką Radomiaka. Banasiak wypuścił piłkę z rąk z linii bramkowej piłkę wybił Duben. Pachnie bramką dla Wisły
42' I znowu dziwna decyzja arbitra. Bardzo drobiazgowy jest sędzia Rasmus
43' Sedlewski wyszedł z piłką na aut
45'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo szybko minęła nam pierwsza odsłona tego spotkania. W Puławach oglądamy dobre spotkanie z lekką przewagą Wisły. Niestety do tej pory padła tylko jedna bramka dla Dumy Powiśla. Oby po przerwie było lepiej
 Wracamy za kilka minut
 Chmurzy się nad stadionem
 Są wiślacy. Witani brawami
 Czekamy na graczy Radomiaka. Chyba trener Licka ma dużo uwag do gry swoich zawodników
47' W ataku Radomiak pojedynek dwóch 10 Głaza i Radeckiego i corner dla radomian
48' Kalita zatrzymany kontra Radomiaka zatrzymana przez Pielacha
49' Jędrzejczyk zatrzymuje Olszaka. Gdyby nie on Oli wyszedł by sam na sam z bramkarzem
50' Miołajczak z dystansu pewnie Penkovets
52' Kalita wywalcza aut
52' Faulowany Duda gwizdek arbitra milczy
53'  Budzyński za uwagi w stronę arbitra. Słaba postawa sędziego z Torunia
55' Zupełnie nie panuje pan sędzia co się dzieje na placu gry.
56' Zawodnik z Radomia dobre dwa metry wyrzuca aut dalej od miejsca w którym piłka wyszła. Bez reakcji sędziego!!!!.
57' Rzut rożny dla Radomiaka zablokował centrę Szczotka
58' Zakotłowało się pod bramką Wisły, i kolejny corner. Przewaga gości
 Zablokowany Radecki aut
60'  Wiejak za Kalitę
61' Uderzył Wiejak strzał zblokowany i róg dla Wisły
62' Z dystansu Sedlewski, ale obok bramki
63' Radecki z dystansu ale niecelnie. Bardzo dobry mecz pomocnika Radomiaka
65' Z dystansu uderza Wiejak. Niecelne uderzenie pomocnika Wisły
66' Za mocne podanie do Sedlewskiego
67' I róg dla Wisły
68'  Lisiecki za Sedlewskiego
69' Z dystansu Olszak broni Banasiak. Róg
70'  Cupriak za Mikołajczaka
 Kibice w Puławach wierzą w wygraną. Głośne WISŁA Wisła na trybunach
71' Co robi sędzia Rasmus?? Nie wiemy
73' Na trybunach kto nie skacze ten z policji
73'  Maksymiuk
73'  Słotwiński za Głaza
75'  Świdzikowski
76' Błąd Banasiaka Szczotka z dystansu ale niestety niecelnie
78' Mateusz Pielach już w ataku nie opanował piłki
79' I znowu dziwna postawa sędziego. Tu nie było faulu....
80' Nikt nie sięgnął piłki po centrze Dudy
81' Cupriak zatrzymany przez Dudę. Aut
83'  Jędrzejczyk za faul na Olszaku
84'  Popiołek za Szczotkę
86'  Ropski za Śliwińskiego
88' Coraz mniej czasu na trybunach nie ustaje doping
 Gramy do końca Wisełko gramy do końca!!!
89'  Radecki
90' +3
90+1'  Puton za Chrabąszcza
90+2' Centra Turzynieckiego prosto w ręce bramkarza
90+3' Z dystansu Radecki. Niecelnie
90+4'  Koniec spotkania
 Nie udało się wygrać kolejnego spotkania puławskiej Wiśle. Po niezłym meczu ekipa Dumy Powiśla podzieliła się punktami z Radomiakiem