4:1

Paluchowski 44, Bartosiak (k)45+2, Carlos Daniel 74,86 - Świątek 31
Arbiter: Dmytro Kryvushkin (Charków)

Gradecki- Cheba, Flak, Wiech, Wawszczyk, Kona, Carlos Daniel, Bartosiak, Banach, Puton, Paluchowski Frasik- Becht, Świątek, Drąg, Zawadzki, Lelek, Basta, Jurkowski, Wyjadłowski, Hoyo-Kowalski, Andrzejewski

Już w sobotę ekipa Wisły zagra w bardzo ważnym spotkaniu z Hutnikiem Kraków. Początek naszej relacji od 16:45
 16:11 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami arcyważny mecz z Hutnikiem Kraków.
 Pogoda sprzyja około 16 stopni ciepło w Puławach. Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Lukas Kuban, Piotr Lisowski, Kacper Kondracki, Stefan Ilić, Krystian Bracik, Emil Drozdowicz, Błażej Cyfert, Marcin Ryszka
 Na ławce Hutnika usiedli natomiast Arkadiusz Leszczyński, Sebastian Zalepa, Sławomir Chmiel, Patryk Kieliś, Michał Kitiliński, Ilas El Bouh, Łukasz Skrzypek, Elorhan
 Bramkarze obu ekip na rozgrzewce. Piękne słońce nad Puławami. Oby zaświeciło ono dla Wisły. Oby po tym złym czasie uśmiechnęło się do wiślaków szczęście. Chcemy tego i pragniemy bo Wiślacy przez ten sezon pokazali, że zasługują na występy w eWinner 2 lidze.
 Arbitrem technicznym jest dziś Piotr Rzucidło z Warszawy. Delegatem PZPN-u Pan Jacek Zalewski a obserwatorem Cezary Wójcik z Lublina
 Gracze Hutnika już na rozgrzewce.
 Wybiegają wiślacy!!!!! Oby po 3 oczka!!! Oby o wygraną!!! Do boju Dumo Powiśla.
 Trwa rozgrzewka i aż robi nam się smutno patrząc na trybuny. Sobota kilka minut przed 17 pogoda idealna a mecz arcyważny a trybuny święcą pustkami...
 Nie wystawia to dobrej opinii dla fanów w Puławach. Gdzie oni powinni być jak nie z drużyną w takiej sytuacji?? Nie wiemy co powiedzieć... Apel do Was wszystkich. Jeszcze macie czas przyjść na mecz!!! Pomóżcie Wiśle dopingiem przy Hauke-Bosaka
 Do szatni zeszli już piłkarze Hutnika. Wiślacy jeszcze na rozgrzewce
 Przed spotkaniem murawa zostaje zroszona.
 Wiślacy też już w szatni gdzie słuchają ostatnich uwag swojego szkoleniowca
 W dzisiejszym spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów ekipa Młodej Dumy Powiśla zremisowała 0:0 z Koroną Kielce
 Ostatnie minuty spokoju. Bo, że będą nerwy to jesteśmy pewni. Obie drużyny mają o co grać. To zwiastuje spore emocje. Mamy też nadzieję, że błędów nie popełni debiutujący na szczeblu centralnym w Polsce Dmytro Kryvushkin (
 Sędziował on w Ukrainie mecze Ekstraklasy tak więc na pewno nie jest złym arbitrem, ale ostatnimi czasy sędziowie w meczach Wisły nie popisywali się mówiąc bardzo oględnie
 Wychodzą!!!!!!
 Goście błękitnie koszulki, białe spodenki, Wiślacy szare komplety strojów.
1'  Zaczynają goście
2' Za mocne podanie do Wyjadłowskiego. Od bramki grę wznowi Gradecki
3' Frasik uprzedza Carlosa Daniela. Od autu Wisła
 Na spalonym Cheba.
5' Kona zablokowany i pierwszy dziś rzut rożny dla Wisły!!
 Dobra wrzutka Putona, ale pewnie obrona Hutnika
8' Faulowany Kona, ale sędzia Dmytro Kryvushkin nie przerywa gry.
9' WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta!!!!
10' Tym razem powalony Paluchowski i znowu nie ma rzutu wolnego!!! Nie przerywają gry goście!!!! Co tu się dzieje!!!!!
 Dwie złe decyzje arbitra z Ukrainy. Aż złapał się za głowę Pan Cezary Wójcik.
12' Dużo walki i dużo nerwów w Puławach
13' Wrzutka Carlosa Daniela, ale pewnie bramkarz Frasik łapie piłkę
 W klatce 10 fanów Hutnika.
14' Lelek podaje prosto w ręce Gradeckiego
16' Flak podaje do Bartosiaka ten uderza z 15 metra, ale nad bramką Frasika
17' Ależ to trudne spotkanie dla Wisły. Dużo walki ale mało okazji do strzelenia bramki
18' Cheba centruje ale obrońcy z Krakowa ana róg
 Ależ pech wiślaków!!!! Kapitalne rozegranie rzutu rożnego piłkę podaje Krystian Puton z 14 metra uderza Bartosiak ale trafia w słupek bramki Frasika!!!!
 Banach uprzedzony w polu karnym powinien być rzut rożny ale co?? Od bramki wskazują arbtitrzy
22'  Banach niestety nie wiemy za co
24' Andrzejewski fauluje Paluchowskiego. Bez kartki
 Pogubił się niestety sympatyczny arbiter z Charkowa.
 Jakiś uraz Drąga. Przerwa w grze. Ostro grają obie ekipy to wina arbitra, który nie panuje nad wydarzeniami na placu gry
27' Wiech uprzedza Lelka i rzut rożny dla Hutnika
 Pewnie obrona Wisły
30' Kolejny corner dla gości
31' Świątek
 Ogromne zamieszanie w polu karnym Wisły po tym rzucie rożnym i Świątek z bliska pakuje piłkę do siatki
 Jeden strzał gości, którzy prowadzą... Źle to wygląda.
34' Wiślacy przestraszeni. Źle to wygląda.
 Uderza Basta piłka trafia w Chebę i kolejny róg...
37' Powalony przez Drąga Puton. Od rzutu wolnego Wisła
 Ależ szczęście Hutnika!!!! Z rzutu wolnego Bartosiak i poprzeczka ratuje gości!!!!!!
 Jak nie idzie to nie idzie tak można powiedzieć. Bartosiak najpierw słupek teraz w poprzeczkę!!!
40'  Zawadzki za zagranie piłki ręką
 Trener Lipecki ubliża sędziemu technicznemu ale bez kartki
42' Duże nerwy w Puławach. Kradną czas goście.
44' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!! 1:1. BRAWO WISŁA !!!! BRAWO PALUCH!!!!
45' +2
 Ależ bramka Paluchowskiego!!! Podawał Bartosiak a Paluchowski przewrotką pokonał Frasika!!!
45+1' Będzie rzut karny dla Wisły!!!
45+2' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSIAK!!!! BRAWO BARTEK!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Faulowany był w polu karnym Dominik Banach, a sędzia zmuszony był podyktować rzut karny dla Wisły
 Pewnie wykonał go Bartłomiej Bartosiak i wiślacy prowadzą 2:1. Ależ końcówka tej połowy w Puławach
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Ależ końcówka. Długo wydawało się, że to ekipa z Krakowa będzie schodzić z prowadzeniem, ale bramki w końcówce Adriana Paluchowskiego oraz Bartłomieja Bartosiaka dają zasłużone prowadzenie po 45 minutach. Oby tak dalej
 Na Hauke-Bosaka wracamy za chwilę
 Pan obserwator nie życzy sobie, żeby opisywać jego reakcje, no trudno :)
 Wybiegają wiślacy na plac gry!!!!
 Są też gracze Hutnika.
47' Cheba głową na rzut rożny
 Pewnie obrona Wisły kontra Frasik za polem karnym uprzedza Bartosiaka
48' Wiślacy oby dalej. To Hutnik musi atakować.
49' Nadal nerwowo na boisku w Puławach
50' Rajd Putona, ale niestety dla Wisły łapie to Frasik
52' Zatrzymany w rajdzie Cheba
54' Faulowany Carlos Daniel. Bez kartki
54' Wawszczyk zablokowany i rzut rożny dla Wisły
 Uderzenie Kony mija bramkę Frasika
55' Lelek faulował w ataku Flaka
58'  Leszczyński na ławce
60' Flak do Bartosiaka ten uderza ale prosto w obrońcę Hutnika!!!
61' Cheba wywalcza rzut rożny. Dobrze oby dalej od własnej bramki
 Będą aż trzy zmiany w Hutniku
64' Zawadzki prosto w ręce Gradeckiego
65'  Kitliński za Drąga
Chmiel za Wyjdłowskiego
Kieliś za Zawadzkiego
66' Lelek z kłopotami ale broni Gradeki
 WISŁA WISŁA WISŁA krzyczy prosta!!!!
69' Z dystansu uderza Puton, ale Frasik zbija to na bok
70' Uraz Cheby. Przerwa w grze
71' Faulowany Paluchowski bez rekcji sędziego!!!
71'  Bracik za Flaka
Drozdowicz za Bartosiaka
72' Świątek na bramką
73'  El Bouch za Lelka
74' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL CARLOSN DANIEL!!!!! 3:1 BRAWO CARLOS BRAWO WISŁA!!!!!
 BRAWO BRAWO BRAWO. Kapitalne podanie Banacha do Carlosa Daniela, który w sytuacji sam na sam pokonuje Frasika!!! BRAWO WISŁA!!!
75'  Kondracki za Banacha
76'  Elhoran za Bechta
78' W ataku Hutnik, który wywalczył rzut rożny. Musimy się bronić!!!
79'  El Bouch za faul na Chebie
80'  Ryszka za Putona
81' Zderzenie Gradeckiego z Kielisiem ale sędzia nie dyktuje rzutu karnego. Wścieka się ławka gości.
83' Drozdowicz w obrońcę Hutnika
 Pozdrowienia dla Putina nagrodzone brawami kibiców
84' Cheba do Paluchowskiego, który uderza krzyżakiem ale obok bramki Frasika
85' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL CARLOS DANIEL !!!!!!!!! 4:1 BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO CARLOS!!!!!!
 BRAWO WISŁA!!!! Ależ kontra wiślaków. Kapitalnie Ryszka do Drozdowicza ten przegrywa rywalizację sam na sam z Frasikiem, piłka trafia do Carlosa Daniela, który pakuje piłkę do siatki!!!! BRAWO WISŁA!!!!
87' Będzie na pewno spokojniejsza końcówka, ale trzeba być skoncentrowanym do końca.
88' Skurcze łapią Wiecha.
89' Świątek w pole karne, ale prosto w ręce Gradeckiego
90' +4
90+1' Ryszka faulem przerywa atak gości
90+2' Mając na uwadze to co zrobił Real Madryt musimy grać do końca.
90+3'  Cheba za protesty
90+4' Zatrzymany Kondracki przez Jurkowskiego
90+5' Nikt nie sięga zagranej przez Kondrackiego piłki.
90+6' Gradecki broni nogą uderzenie Chmiela
90+7'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!
 Kapitalny mecz w Puławach. Wiślacy zagrali tak jak każdy oczekiwał!! Ambitnie z zaangażowaniem i w końcu możemy cieszyć się z wygranej!!!!
 Cieszą się wiślacy!!! Kółeczko WISŁA WISŁA!!!!
 Idą zawodnicy podziękować za doping!!!!!! KTO WYGRAŁ MECZ??? WISŁA WISŁA WISŁA dialog między kibicami a piłkarzami!!!! BRAWO WISŁA!!!
 Mamy to!!!! W kolejnym sezonie widzimy się w eWinner 2 lidze. Końcówka sezonu będzie grana na luzie!!! BRAWO WISŁA
 WISŁA WISŁA takie okrzyki żegnają wiślaków!!!!!