4:1

Johannsson 2, 16(k), Marchwiński 61, Pacławski 89 - Ednilson Furtado 67
Arbiter: Łukasz Ostrowski ( Szczecin)

Mrozek- Borowski, Skrzypczak, Rogne, Palacz, Murawski, Kozubal, Marchwiński, Sykora, Johansson, Karbownik Owczarzak- Kuban, Pielach, Cyfert, Cheba, Kondracki, Bartosiak, Ednilson Furtado, Skałecki, Carlos Daniel, Paluchowski

Już w sobotę ekipa Dumy Powiśla rozegra we Wronkach kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem naszej ekipy będzie zespół rezerw Lecha Poznań. Początek naszej relacji od 16:45.
 15:54 Piotrek wita ze stadionu Akademii Lecha we Wronkach
 Przed nami kolejne spotkanie eWinner 2 ligi tym razem z rezerwami Lecha
 Bardzo trudne zadanie przed Wisłą bowiem otrzymaliśmy skład rywali
 Aż sześciu graczy z kadry pierwszego zespołu Lecha Poznań.
 Mega wyzwanie we Wronkach. Zaraz podamy Wam kadrę rezerw ale tylko z nazwy Lecha na to spotkanie
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Kacper Kołotyło, Piotr Lisowski, Krystian Puton, Łukasz Wiech, Emil Drozdowicz, Łukasz Kacprzycki
 Na ławce Lecha II zasiedli dziś Łukasz Radliński, Kacper Wachowiak, Łukasz Norkowski, Norbert Pacławski, Filip Wilak, Jakub Malec, Igor Ławrynowicz, Damian Kołtański, Patryk Gogół
 No cóż musimy walczyć i z takim składem rywali. Historia pokazała, że sercem i walką można wyrwać jakieś oczka. Oby było i tym razem.
 Na rozgrzewce bramkarze Dumy Powiśla
 We Wronkach około 23 stopni ciepła, słonecznie
 Mówią miejscowi, że po to są rezerwy, żeby Ci co nie grali grali w drugim zespole, ale wypacza to troszkę emocje. Trwa rozgrzewka
 Wybiegają wiślacy witani brawami. Ekipa Dumy Powiśla dzisiaj zagra w nowych szarych kompletach strojów
 Obie ekipy na rozgrzewce. Oj czeka nas trudne zadanie we Wronkach.
 W Krakowie w jedynym spotkaniu od godziny 15:00 Garbarnia remisuje 0:0 z Radunią Stężyca
 W poprzednim sezonie pecha miał Hutnik Kraków, który trafił na taki skład Lecha a teraz mamy go my. Oczywiście wierzymy, ze Wisła mimo mocnego zestawienia rywali powalczy i do Puław wróci z wygraną, ale będzie to ciężkie
 14 minut dzieli nas od pierwszego gwizdka sędziego Łukasza Ostrowskiego
 Schodzą wiślacy do szatni
 Obie ekipy w szatniach słuchają ostatnich uwag swoich szkoleniowców
 Delegat przybija piątki z miejscowymi to nie wygląda już na samym początku dobrze...
 No i mamy chyba niespodziankę bo Garbarnia Kraków pokonała Radunię Stężyca 1:0
 Wychodzą wiślacy. Ekipa Dumy Powiśla w nowych szarych strojach
 Lech niebieskie koszulki białe spodenki
 Ekipa Lecha na koszulkach złote numery.
1'  Zaczyna Lech II
2' Faulowany Johannsson i od rzutu wolnego gospodarze
2' Johannsson
 Niestety bardzo szybko wiślacy tracą bramkę we Wronkach. Pierwszy strzał Arona Johannssona w mur, ale dobitka ląduje w bramce obok Piotra Owczarzaka
 Bardzo zły początek spotkania dla Dumy Powiśla
4' Centra Ednilsona wyłapana przez Bartosza Mrozka
7' Wiślacy zaczną od autu
 Niecelne podanie Pielacha ląduje w rękawicach Mrozka
8' Upomniany Borowski za kopnięcie piłki po gwizdku
9' Ednilson w pole karne, ale niestety zatrzymany Paluchowski i piłka w rękach Mrozka
12' Kondracki zatrzymuje rywala. Tylko aut dla gospodarzy
14' Cyfert wyprzedzony przez rywala Carlos Daniel na róg
15' Rzut karny dla gospodarzy. Faulował jednego z rywali Cyfert
16' Johannsson
 Niestety pewne wykonanie jedenastki przez Arona Johansssona. Owczarzak w lewym rogu piłka w prawym
 Wiedzieliśmy, że będzie trudno, ale z takim składem rezerw chyba nikt nie dałby rady
18' Piłka trafia do Bartosiaka, który uderza z 16 metra, ale pewnie broni to Mrozek
23' Sykora centruje ale Cyfert to przechwytuje i podaje do Owczarzaka
24' Chwilę później Pielach w ostatniej chwili uprzedza Kozubala
26' Sykora w ostatniej chwili zablokowany przez Pielacha.
 Ależ szaleją tutaj gwiazdy Ekstraklasy.
27' Głośno krzyczy Karbownik po starciu z Cyfertem i co?? I rzut wolny dla Lecha
28' Jakiś uraz Sykory po starciu z Kubanem. Przerwa w grze
 Walczą jak umieją wiślacy z gwiazdami Lecha
31' Wrócił Sykora i gramy dalej
33' Faulowany Carlos Daniel. Od rzutu wolnego Wisła
 Wrzutka Carlosa Daniela głową Ednilson, ale źle i od autu zaczną gospodarze
35' Dłuższa chwila, gdzie wiślacy dłużej grają piłką. Niestety bez sytuacji bramkowej dla Dumy Powiśla
37' Kolejny raz głośno krzyczy Karbownik i kolejny raz faul dla Lecha.
 Sykora ale w mur ... jeszcze trafiony Błażej Cyfert piłką w twarz. Chwila przerwy w grze
39' Uderzenie Bartosiaka na raty, ale łapie je Mrozek
 Faulowany Skałecki. Jeszcze ucierpiał przy tym faulu rywal, który zwija się z bólu.
 Z urazem zszedł Johannsson
43'  Pacławski za Johannssona
45' +3
45+1' Wpadł w pole karne Wisły Pacławski, ale mądrze Skałecki go nabił i grę od bramki wznowi Owczarzak
45+2' Tym razem szybszy od Sykory Owczarzak
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 No niestety za nami pierwsze 45 minut tego spotkania. Co możemy powiedzieć? Wiślacy walczą, ale po dwóch błędach i bramkach mającego Amerykańskie obywatelstwo Arona Johannssona przegrywają we Wronkach z drugą ekipą Lecha 2:0
 Po nerwowym wejściu w ten mecz wygląda to lepiej, ale mamy nadzieję, że w drugiej odsłonie zobaczymy bramki dla Dumy Powiśla
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Są obie ekipy na placu gry
 W Wiśle chyba trzy zmiany w przerwie
46'  Lisowski za Kondrackiego
Krystian Puton za Skałeckiego
Kacprzycki za Bartosiaka
48' Za mocne podanie do Kacprzyckiego
50' Wrzutka Carlosa Daniela Rogne głową na róg
 I kolejny corner dla Wisły
52' Murawski faulem zatrzymuje Kacprzyckiego
 Ależ zamieszanie pod bramką Lecha. Po wrzutce Putona zgrywał piłkę Ednilson uderzył ją Paluchowski niepewnie Mrozek ale ostatecznie złapał ją bramkarz Lecha naciskany jeszcze przez Cyferta
55'  Cheba za faul na Karbowniku
 Wrzutka Kozubala piąstkuje Owczarzak a wrzutkę Sykory na aut wybija Carlos Daniel
57' Faulowany w polu karnym Ednilson wszyscy spodziewali się rzutu karnego ale sędzia nakazuje grać dalej.....
59' Tym razem upadł w polu karnym gospodarzy Carlos Daniel i gramy dalej!!!!
61'  Marchwiński
 Bardzo ładne uderzenie Marchwińskiego, który uderzył z 22 metrów w samo okienko bramki w której widzimy Piotra Owczarzaka
66' Zatrzymany Kacprzycki przez Borowskiego i rzut rożny dla Wisły
67' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL EDNILSON FURTADO!!!!!! 3:1
67'  Drozdowicz za Paluchowskiego
 Dobra centra z rzutu rożnego w wykonaniu Krystiana Putona a Ednilson głową pokonuje Mrozka!!!!!
69'  Kozubal
69'  Murawski za faul na Lisowskim
 Dobra okazja dla wiślaków. To rzut wolny przed polem karnym!!!!
 Uderza Kacprzycki, ale Mrozek to broni!!!!
72' Wiślacy coraz groźniejsi. Szkoda, że tak mało czasu do końca meczu
72' Pacławski zagrał ręką w ataku. Od wolnego Wisła
74'  Palacz za faul na Lisowskim
76'  Gogół za Murawskiego
Wilak za Sykorę
78' Marchwiński do Wilaka ale pewnie Owczarzak
80'  Kołtański za Karbownika
82' Uprzedzony przez obronę Lecha Daniel Carlos, który otrzymał dobre podanie od Cheby
 Kozubal z dystansu ale niecelnie
 W pobliskim hotelu Sto lat niech mu gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie
85' Będzie jeszcze rzut wolny dla gospodarzy. Około 23 metry od bramki Wisły
 Gogół w mur wiślaków!!!
87'  Wiech za Cyferta
88' Pacławski
 Solowa akcja Pacławskiego, który z bliska pokonuje Owczarzaka i dobija wiślaków
90'  Ednilson Furtado
90' +3
 Bardzo ostre wejście Ednilsona, ale czy to było na czerwoną kartkę?? Mamy wątpliwości. Ale cała ławka gospodarzy wyskoczyła do sędziego, który pokazał czerwony kartonik
90+1' Wiech blokuje Marchwińskiego i jeszcze corner dla gospodarzy
90+2' Jeszcze faulowany Wiech
90+3' Zatrzymany Carlos Daniel. Od autu grę wznowi Mrozek
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się ekipie Dumy Powiśla zdobyć 3 oczek we Wronkach. Dziś wzmocnione zawodnikami z Ekstraklasy rezerwy Lecha pokonały wiślaków 4:1
 Nie był to zły mecz puławian ale cóż pewnych rzeczy nie przeskoczymy bo z zawodnikami z Ekstraklasy nie wygramy
 Trudno mówić, ale cóż. Pewnie gdyby skład Lecha byłby inny to i wiślacy mogliby cieszyć się z punktów we Wronkach