Chromiński 30, Tuleja 87 - Retlewski 45
Arbiter: Piotr Idzik ( Poznań)

Pogorzelec, Tuleja, Kostkowski, Chromiński, Cywiński, Soljić, Murawski, Kozajda, Kort, Bojas, Witasik
Zieliński- Cheba, Majewski, Wiech, Przywara, Kona, Klichowicz,Kaczmarek, Puton, Ednilson Furtado, Retlewski

Już w środę 10 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Kołobrzegu z Kotwicą. Początek naszej relacji od 17:45
 17:14 Piotrek wita ze stadionu im Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu
 Bramkarze Dumy Powiśla na rozgrzewce.
 Piękna słoneczna pogoda nad polskim morzem. Około 23 stopni ciepła. Dotarłem bardzo sprawnie i mam nadzieję, że będzie to miłe popołudnie
 Mamy już składy.
 Jedna zmiana w Wiśle co do zwycięskiego spotkania z Radunią. Damiana Kołtańskiego zastępuje Mateusz Kaczmarek
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Albert Posiadała, Josino, Agwan Papikyan, Marcin Ryszka, Bojan Gvozdenović, Damian Kołtański, Dominik Banach, Adrian Paluchowski
 Na ławce Kotwicy zasiedli Miłosz Garstkiewicz, Jose Cabera, Paweł Łysiak, Rafał Maćkowski, Grzegorz Goncerz, Filip Modelski, Sebastian Szczytniewski, Bartłomiej Kulejewski, Kamil Bartoś
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę, oczywiście przywitani brawami
 Trwa rozgrzewka kibice gromadzą się na trybunach. Myślę, że koło 500-600 będzie
 Wiemy, że to będzie bardzo trudne spotkanie, ale wierzymy, że dziś kolejny raz pokonany nie tylko rywali, ale złe demony.
 Mamy dziś zmianę kompletów meczowych. Zespół Wisły w szarym wyjazdowym zestawie.
 Goście na pewno błękitnie spodenki :)
 Na razie na boiskach eWinner 2 ligi goli nie oglądaliśmy. Kończą się trzy spotkania.
 Taka ciekawostka spiker Kotwicy będzie prowadził mecz z miejsc dla prasy. Naszym zdaniem mało wygodne, ale jego wybór.
 Schodzą wiślacy do szatni
 Każde nazwisko gospodarzy nagrodzone głośny, ahoj. Spiker podaje także pozycje graczy gospodarzy. Ciekawe podejście
 Na meczu selekcjoner U-20 Miłosz Stępniewski.
 Obie ekipy w szatniach słuchają ostatnich uwag trenerów
 Wiele emocji przed nami. Oby zakończonych udanie. Dopingujcie głośno Wisłę
 Ostatnie minuty. W powietrzu czuć spore napięcie. To zwiastuje trudny mecz.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła jak mówiłem w szarych kostiumach, Kotwica białe koszulki, błękitne spodenki
1'  Zaczyna Kotwica
 Tylko zwycięstwo krzyczą kibice Kotwicy. Klatka oczywiście pusta
2' Po strzale Korta piłka trafia do Bojasa, ale ten na spalonym
3' Centra Putona wybita głową i pierwszy rzut rożny dla Wisły...
 Centruje Klichowicz, ale gospodarze na kolejny corner
 Dobra centra Klichowicza, ale pewnie piąstkuje piłkę Pogorzelec
5' Ależ postawa Pogorzelca ratuje Kotwicę!!!! Najpierw bramkarz Kotwwy broni strzał Ednilsona piłka trafia do Kaczmarka ale i to uderzenie pada łupem bramkarza gospodarzy!!!!
7' Za mocne podanie do Kozajdy. Od bramki Zieliński
 Szczecin Pogoń, Szczecin Pogoń niesie się pod stadionie
8' Witasik faulem zatrzymuje Retlewskiego
10' Uprzedzony szarżujący Kaczmarek
 Mamy przewagę, ale póki co dobrze ekipa gospodarzy w obronie.
13' Bardzo ostro grają gracze gospodarzy. Każda strata piłki przez gracza Kotwicy kończy się szybkim faulem na wiślaku
15' Centra Klichowicza, ale pewnie piłkę łapie Pogorzelec
16' Faulował w ataku Ednilson. Piłka dla gospodarzy
18' Dobrze w obronie Majewski, który głową uprzedził Bojasa. Od rzutu rożnego Kotwica
 Dobrze puławska obrona i szybka kontra, która kończy się autem dla Wisły
20' Klichowicz nabija rywala i zaczniemy grę od rzutu rożnego...
 Krótko wiślacy, ale gospodarze czujnie wybijają
23' Kort faulował w ataku Chebę
 Dużo walki w Kołobrzegu. Nie jest to łatwy mecz dla Wisły, gospodarze dobrze i czujnie w obronie
27' Jak zaczarowana bramka Oskara Pogorzelca dziś. Tym razem centra Putona głową Klichowicz, ale nad bramką gospodarzy
 W Krakowie Garbarnia przegrywa z rezerwami Śląska a w Polkowicach Pogoń Siedlce prowadzi 2:0 z Górnikiem
29' Faulował Wiech rywala i będzie rzut wolny dla Kotwicy
30'  Chromiński
Niestety fatalny Piotra Zielińskiego, który nie przeciął piłki po centrze z rzutu wolnego i gospodarze prowadzą.
31' Centra Ednilsona ale mija bramkę....
32' Dziwny to mecz. Wiślacy mają tu przewagę, ale to gospodarze prowadzą
33' Głową Retlewski, ale zbyt lekko i pewnie Pogorzelec
35' Z dystansu Kort, ale piłka mija bramkę Zielińskiego
40' Uderzenie Korta mija Zielińskiego, ale z linii bramkowej wybuja piłkę Wiech!!!!
41' Cywiński głowa, ale piłka trafia w jednego z wiślaków i tylko róg..
42'  Kort za faul na Majewskim
43'  Kaczmarek
44'  Chromiński za faul na Putonie
 Zaostrzyło się spotkanie, ale to efekt słabej postawy Pana Piotra Idzika z Poznania
45' GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL DAWID RETLEWSKI!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO WISŁA !!!! BRAWO RETEL!!!!!!
45' +1
 Centra Przywary z prawej strony i Dawid Retlewski głową pokonuje Pogorzelca. Piłka po drodze odbiła się od słupka, ale sędzia zauważył, że przekroczyła ona całym obwodem linię i mamy remis!!!!
45+1'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Rzutem na taśmę mamy wyrównanie dla wiślaków. 45 minut ze wskazaniem na Dumę Powiśla, ale dobrze w bramce Kotwicy spisywał się Pogorzelec. Gospodarze wyrównali gola zdobyli po błędzie Piotra Zielińskiego na szczęście puławianie walczyli do końca i mamy remis
 Zwiastuje to ogromne emocje po zmianie stron. Do Kołobrzegu wracamy za kilka minut
 W Wiśle będą dwie zmiany. Na rozgrzewce Dominik Banach oraz Awgan Papykian
 1454 osoby zgromadziło to spotkanie przynajmniej takie dane przekazał spiker delegatowi PZPN-u
 Wybiegają wiślacy!!!!!!
 Są też gracze Kotwicy
45'  Banach za Kaczmarka
Papikyan za Klichowicza
46'  Zaczyna Wisła
48' Papikyan ale nad bramką Pogorzelca
50' Za krótka centra Cheby i tylko aut...
51'  Ednilson za faul na Tuleji
52' Ależ okazja dla Wisły kapitalny rajd Banacha ale piłka po jego uderzeniu mija bramkę Pogorzelca
54' Będą zmiany w zespole gospodarzy. Do gry przygotowany Łysiak oraz Jose Cabera
55' Głową Ednilson, ale tylko rzut rożny dla Wisły...
 Krótko wiślacy centra Paypijana ale Ednilson głową obok bramki
56'  Łysiak za Cywińskiego
Cabero za Chromińskiego
58' Zablokowane uderzenie Putona i kolejny róg...
58' To powinna być bramka dla Wisły!!! Kapitalnie głową uderzył Majewski, ale Pogorzelec kapitalnie to broni!!!. Ależ postawa bramkarza Kotwicy!!!!!
60' Zza pola karnego uderza Cheba obok bramki gospodarzy
 Będą kolejne zmiany w zespole gospodarzy. Do gry gotowi Bartoś i Goncerz
64'  Goncerza za Bojasa
Bartoś za Korta
65' Zamieszanie pod bramką Wisły, Cheba wybija piłkę z linii bramkowej
 Okazja Goncerza, ale tylko róg dla gospodarzy.. To była kapitalna okazja z 11 metra...
67' Na spalonym Retlewski
68' Łapany Ednilson przez rywala ale sędzia każe grać dalej!!!
70' Josino gotowy do wejscia
72'  Josino za Ednilsona
74' Dużo walki, ale i dużo strat na boisku w Kołobrzegu
75' Zablokowany Bartoś. Od autu gospodarze
77' Josino do Papikyana ale Ormianin nie opanował piłki. Od bramki grę wznowi Pogorzelec
78' Wpadł w pole karne Wisły po podaniu od Tuleji Łysiak, ale piłka po jego strzale szybuje nad bramką Zielińskiego
80' Banach nabija rywala i Wisła ma róg..
 Banach trafia w rywala stojącego na linii bramkowej....
 Chwilę później głową Majewski, ale zbyt lekko i pewnie Pogorzelec!!!
83' Uderza Cheba, ale pewnie łapie Pogorzelec
85'  Paluchowski za Retlewskiego
87'  Tuleja
 Uderzenie Łysiaka, obronił Zieliński piłka trafiła do Tuleji, który strzelił po krótkim rogu...
88' Jeszcze rzut rożny dla Wisły...
 Banach na bramką!!!
90' +3
90+1' Na czas gospodarze
90+2'  Modelski za Kozajdę
 Kotwica Kotwica cały stadion dopinguje. Smutno nam dziś
90+3' Ostatnia akcja Wisły....
90+4'  Koniec spotkania
 Klątwa Kołobrzegu trwa nadal. Niestety wiślacy zagrali dziś słabsze spotkanie a w bramce dwa duże błędy popełnił Piotr Zieliński, co wykorzystali gospodarze.
 Jeszcze nigdy nie wygraliśmy w Kołobrzegu z Kotwicą i na pewno musimy na to poczekać. Jest nam smutno jest nam źle ale cóż taka piłka.