Arbiter: Sławomir Chmiel ( Rzeszów)

Ciołek, Słomka,Grzywna,Kogut, Krzyżak, Drob, Kasperek Tatysiak, Kiejda, Wójcik, Zdunek Stachurski,Budzyński, Bednaruk, Kursa, Misztal, Orzędowski,Mokiejewski, Wójtowicz,Nowak, Dryk, Giza

15.29 Piotrek wita was z Chelma
 Pogoda idealna do gry. Około 20 stopni słoneczko taka pogoda powitała wiślaków w Chełmie
 Obie ekipy już na rozgrzewce. Na stadionie spore siły policji z tarczami , ale klatka gości pusto. Oprócz policji na stadionie niezbyt wielu widzów.
 Nas zastanawia czy w klatce pojawią się kibice Wisły. Na razie nic na to nie wskazuje.
 W jedynym dziś rozegranym do tej spory spotkaniu Partyzant Targowiska pokonaŁ Podlasie Biała Podlaska 1:0.
  Na meczu dwaj prezesi Wisły a w głośnikach Jolka Jolka.
 Za kilka chwil składy. W klatce 2 kibiców.
 Witamy na meczu także Bartka Czecha i Michała Świderskiego. Obie ekipy powoli się grzeją a trybuny zapełniają widzami.
 Kibice Chełmianki wywieszają na płocie dwa płótna, Chełmianka, Duma Miasta Chemianka
 Powoli rozpoczyna się prezentacja obu drużyn. Na trybunach około 200 widzów. Na stadionie można kupić między innymi kiełbaski.
 Obie drużyny już na boisku. Na trybunach doping dla gospodarzy. Jesteśmy zawsze gdzie nasz RKS gra
 Wisła na granatowo, Chełmianka na zielono- biało
  Zaczynają gospodarze.
1' Akcja lewą stroną Chelmianki, ale radzą sobie obrońcy Wisły
2' Długa piłka w pole karne pewnie łapie ją Stachurski.
3' Pozdrowienia do więzienia dla bramkarza Bartłomieja Porzyca z trybun chełmskiego obiektu
4' Na moje około 50 widzów w młynie a na boisku akcja gospdoarzy prawą stroną, ale spokojnie radzą sobie wiślacy
6' Mokiejewski do Gizy i obrońcy z Chełma na aut
7' Jazda z k.... na trybunach w Chełmie.
8' A teraz po co wy gracie jak Wy kibiców ni macie. Na boisku za mocne podanie i od bramki Ciołek
9' Tym razem wolny dla Chełmianki z prawej strony pola karnego Bednaruk głową na róg
10' Pewnie po rzucie rożnym interweniuje Stachurski długa piłka do Gizy i piłkę łapie Ciołek
11' Tym razem akcja gospodarzy, ale podanie do napastnika gospodarzy za mocne i piłka w rękach Stachurskiego
12' Leży jeden z graczy Chełmianki. Przerwa w grze.
13' Wiślacy w geście fair-play oddają piłkę a na ławce gospodarzy grzeje się jeden z graczy. Czyżby jakaś kontuzja?
14' Wiślacy spokojnie rozpoczynają grę od własnej połowy, ale zbyt mocne podanie Budzyskiego i od bramki Chełmianka
15'  Z boiska schodzi Słomka a za niego wchodzi Fajman
16' Piękne uderzenie Fajmana, ale piłka o metr mija bramkę Wisły
18' Gra bardzo spokojna. Wiślacy spokojnie czekają na kontrę a chełmianie bez pomysły na grę
20' Tym razem razem Wójtowicza do Nowaka, ale sędzia przerywa akcję Wisły bowiem Nowak faulował Grzywnę
23' Piłka do Gizy, ale podanie zbyt mocne i piłka w rękach Ciołka
24' Tym razem długa piłka w pole karne Wisły, ale od bramki Stachurski.
25' Z 20 metrów uderza Wójtowicz, ale piłka szybuje kilka metrów od bramki Ciołka
26' Szarża lewą stroną Gizy, ale piłka wcześniej opuszcza plac gry i od bramki bramkarz gospodarzy.
28' Akcja lewą stroną Orzędowskiego i rzut rożny dla Wisły
30' Głową strzela Budzyński, jednak Ciołek pewnie broni
31' Tym razem faul na Budzyńskim ale daleko od bramki Chełmianki
32' Gospodarze lewą stroną i Kursa ofiarnie na aut.
33' Szarża Wójtowicza, który mijał rywali jak tyczki slalomowe. Jednak wiślacy tracą piłkę i groźna akcja Chełmianki. Z 5 metrów uderza Fajman. Uff było groźnie.
35' Tym razem lewa stroną Wójtowicz i mamy rzut rożny
36' Uderza z przed pola karnego Mokiejewski, ale prosto w ręce Ciołka
37' Rzut wolny dla Chełmianki z około 20 metrów od bramki. Piłka trafia w mur wiślaków
39' Na rozmowie jeden z graczy z Chelma po brzykim faulu na Gizie
40' Uderza z wolnego Misztal ładny strzał, ale piłka ponad bramką Ciołka
41'  Solowa akcja Wójcika i niestety gol.
43' Wiślacy jak by nie mogli uwierzyć w to co się stało.
44' Ależ akcja. Orzędowski do Gizy piłka mija Ciołka i Krzyżak wybija piłkę z linii bramkowej.
  +1
45+1' Wszyscy widzieliśmy już piłkę w bramce Chełmianki. Szkoda tej akcji Gizy. To była 100% sytuacja.
  Sławomir Chmiel kończy pierwszą połowę spotkania. Po 45 minutach Wisła przegrywa po bramce Wójcika 1:0
 Wisła w ciągu tych 45 minut nie była gorsza od Chełmianki.Jeden błąd puławskiej obrony i przegrywamy.
 Witamy po przerwie. Wiślacy już gotowi do gry. W przerwie boisko opuścił Maciej Wójtowicz a za niego Rafał Giziński
46'  Zaczynają wiślacy.
47' Akcja gospodarzy, ale Zdunek przyjął piłkę ręką i od bramki Wisła
47' Wynudzą się panowie z tarczami dzisiaj stoją sobie spokojnie obok trybun i oglądają to spotkanie.
48' Faulowany Zdunek przez Gizińskiego
49'  Drob i 0:2. Dośrodowanie z lewej strony Tatysiaka i Drob umieszcza piłkę w siatce
50'  Mokiejewski i 2:1. Akcja lewą stroną Gizy centra w pole karne i Mokiejewski pakuje ją do bramki Ciołka
51' Akcja Chełmianki i rzut rożny. Z trybun jazda z k....
52' Do wejścia szykują się Mateusz Kamola i Mateusz Gawrysiak
54'  Drob. Wrzutka Kasperka głową Drob a piłka zakręcona wpadła obok bezradnego Stchurskiego
55' Kontra Chełmianki sam na sam Tatysiak i piłka wysoko ponad bramką Wisły
56' Mecz bardzo ciekawy. Akcja za akcję żadna z drużyn nie odpuszcza. Szkoda,że to wiślacy przegrywają.
57'  Dryk i Budzyński schodzą na placu gry pojawiają się Kamola i Gawrysiak
58' Misztal w pole karne, ale za mocno i od bramki Ciołek.
60' Tym razem Orzędowski, ale blokowany od piłki Giza i od bramki bramkarz Chełmianki
61'  Za Zdunka wchodzi Gromba.
61' Uderza Mokiejewski, ale wysoko nad poprzeczką bramki Ciołka.
63' Kontra Chełmianki i obrona Wisły spokojnie wybija piłkę na aut
64'  Schodzi Kasperek a na boisku pojawia się Wieczorek
65' Akcja Gromby z Wójcikiem uderza ten drugi i pięknie broni Stachurski
67' Giziński po prawej stronie i mamy wrzut z autu
68' Giza głową ale zbyt lekko i pewnie Ciołek. A na trybunach efektowna oprawa kibiców Chełmianki
69' Leży jeden z graczy Chełmianki. Przerwa w grze
70' Już tylko 20 minut do końca spotkania. Będzie ciężko ale walczyć Wisła walczyć.
71' Faulowany jeden z graczy Chełmianki przez Nowaka.
72' Zatrzymany Kamola z rzutu wolnego Misztal i główka Kamoli przelatuje nad bramką Ciołka
73'  Bala za Kiejde
74'  Kiedrzynek za Gizę
75' Akcja gospodarzy i Mokiejewski przerywa ją faulem a po rzucie wolnym niecelenie Krzyżak
76' Misztal centra w pole karne, ale prosto w ręce Ciołka.
77' Centra z prawej strony z pilką mija się Stachurski i Orzędowski wybija piłeczkę na aut.
78' Tym razem solowa akcja Tatysiaka i znowu jęk zawodu na trybunach bo piłka mija bramkę Wisły
79' Kursa odważnie przerywa akcję Chełmianki. Coraz mniej czasu....
80' Uderza z 20 metrów Wieczorek broni Stachurski i rzut rożny
81' Znowu próbował Wieczorek, ale tym razem bardzo niecelnie i od bramki Wisła. Powoli feta kibiców RKS-u
81'  Giziński za ostry faul
82' Lewą stroną gospodarze i głową Bednaruk na róg
83' Uderzenie głową Tatysiaka na szczęście niecelne.
84' Tym razem faulowany jeden z wiślaków i od wolnego Misztal, ale pewnie w bramce Ciołek
85'  gol Bala. Ależ błąd Stachurski wypuszcza piłkę z rąk i Bala z 5 metrów strzela gola. Za zdjęcie koszulki Bala ukarany żółtą kartką
86' Coż ja mogę tutaj powiedzieć. Wisła znowu na kolanach. Po co wy gracie niesie się po trybunach.
87' Mecz zbliża się do końca dziękują kibicom Chełmianki za doping
89' Mariusz Sawa ostrzeżony przez arbitra głónwego. Dziwna decyzja sędziego
 +4
90+2'  Nowak 4:2
90+3' Akcja Gizy i od bramki Ciołek
  Koniec
 Nie udało się wygrać spotkania w Chełmie. Wiślacy mimo ambitnej walki przegrywa z Chełmianką 4:2. Z Chełma żegna Was smutny Piotrek. Dzięki za uwagę