1:0

Rozwadowicz 80 -
Arbiter: Marcin Liana ( Bydgoszcz)

Kołba, Pyciak, Rozwadowicz, Juraszek, Rozmus, Pyrdoł, Kocot, Gamrot, Guzik, Widejki, Radionov Madejski- Murawski,Poznański, Żemło, Litwniuk, Smektała, Maksymiuk, Szymankiewicz, Pożak, Zulciak, Hirsz

Już w sobotę 7 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. W ramach 12 kolejki II ligi w Łodzi z miejscowym ŁKS-em. Początek naszej relacji ze stadionu przy alei Unii 2 od 14:45.
 14:38 Piotrek wita ze Stadionu Miejskiego w Łodzi przy Alei Unii Lubelskiej 2
 11 stopni już nie pada nad Łodzią. Trwa rozgrzewka. Są już składy i są pewne zaskoczenia.
 Wieje w Łodzi, ale lekko przebija się słońce na tym miastem. Przyznam się szczerze, że to pierwsza wizyta w Łodzi. Oby zakończona zdobyciem 3 punktów
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Piotr Darmochwał, Bartosz Sulkowski, Konrad Szczotka, Krystian Kusal, Irakli Meskhia, Adrian Popiołek
 Na ławce ŁKS-u zasiedli Damian Piotrowski, Damian Nowacki, Łukasz Zagdański, Jakub Kostyrka, Lukas Bielak, Mikołaj Maschera i Filip Burkhardt
 Rozpoczyna się prezentacja sylwetki Wisły.
 Schodzą piłkarze obu ekip do szatni. Za kilka minut zaczynamy.
 Skład Wisły zaprezentowany.
 Obie ekipy w szatniach. Nie ma kompletu na ten mecz a były kłopoty z zakupem biletu. Ciekawe
 W głośnikach hymn ŁKS-u.
 Nie pada w Łodzi, nawet wyszło słońce. Oby to słońce dla Wisły
 Wychodzą!!!!!!!!!!!
 Wisła zagra dziś czerwone koszulki, niebieskie spodenki i czerwone getry. ŁKS białe koszulki i czerwone spodenki
 Jeszcze kółeczko wiślaków!!!!! Tylko zwycięstwo Wisełko!!!!!!!!!
 WISŁA !!!!!
1'  Zaczyna ŁKS
 W Łodzi doping na dwa młyny
2' Bardzo niebezpiecznie pod bramką Wisły. Madejski za długo zwlekał z wybiciem piłki o mały włos nie przejął by jej Radionov
3' Centra Litwniuka, ale pewnie obrona gospodarzy.
5' Kolejna centra Litwniuka i tym razem pewnie Michał Kołba
 A teraz wiślacy prawą stroną Jakub Smektała, ale i tym razem pewnie obrońcy gospodarzy.
 W równolegle rozgrywanym spotkaniu rezerw z Garbarnią Kurów mamy także remis 0:0
7' Wiślacy zaczną od autu
 Centra z prawej strony w piłkę nie trafia Dawid Pożak dopada do niej Ivan Litwniuk ale uderzenie niecelnie
 Kolejowy Klub Sportowy Lech Poznań i Zawisza Bydgoszcz na trybunach
11' Piękne słońce nad Łodzią.
12' Z dystansu Piotr Pyrdoł, ale bardzo niecelnie. Od bramki Sebastian Madejski
 Z dystansu uderza Zulciak. Nad bramką Kołby
17' Ostre wejście Maksymiuka ale bez kartki.
19' Za mocne podanie do Pożaka, łapie piłkę Kołba. Atmosfera piłkarska jest wyczuwalna doping dla gospodarzy nie ustaje
21' Szymankiewicz przerywa kontrę Gamrota.
 Bardzo wyrównane spotkanie w Łodzi.
22' Z dystansu uderza Pyciak piłka po nogach obrońców wychodzi na róg mimo, że próbował ją łapać Madejski.
 Pewnie wyłapana centra z cornera przez Madejskiego
24' Na spalonym Zulciak
26' Ufff!! Groźnie strzelał Pyciak, ale piłka obok bramki Madejskiego.
29' Za mocne podanie do Litwniuka. Łapie Kołba
30' I wiślacy mają aut
34' Uspokoiła się gra na Stadionie Miejskim w Łodzi.
35' Prawą stroną Smektała,ale znowu pewnie obrońcy ŁKS-u
37' Smektała znalazł się na prawej obronie i zablokował rywala, który jednak zwija się z bólu. Przerwa w grze
 A na trybunach uprzejmości w stronę Widzewa
38' Pożak padł w polu karnym, ale nie mowy o karnym.
40' Zulciak z dystansu, ale obok bramki Kołby
42' Faulowany Szymankiewicz!!!!
 Kotłuje się na boisku między piłkarzami. Z trybun jazda z k....
43'  Maksymiuk
  Poznański
 Brzydkie zachowanie trybun. Jazda z k....
44' Z dystansu Maksymiuk ale nad bramką.
44' Wiele nerwów ze strony gospodarzy.
45' +2
45+1' Faulowany Hirsz. Jeszcze od wolnego Wisła
 Zulciak do Poznańskiego ten wycofuje do Hirsza a ten znowu do Maksymiuka a ten uderza nad bramką!!
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 No i mamy koniec pierwszej połowy spotkania. Widać, że obie ekipy grają z respektem do siebie. Ale widać też, że mądrzej gra Wisła. Ale cóż brakuje bramek dla Dumy Powiśla.
 Do Łodzi wracamy za kilka minut
 W Garbowie rezerwy Wisły prowadzą z Garbarnią Kurów 1:0. Brawo!!!
 Są piłkarze ŁKS-u. Krótka przerwa dla gospodarzy.
 Są wiślacy powitani gwizdami i moimi brawami.
 Obie ekipy bez zmian w przerwie
47' Z dystansu Widejko, ale bardzo niecelnie.
48' Niebezpiecznie pod bramką Wisły. Faulowany Pyciak i rzut wolny dla ŁKS-u
 Uff!!! W poprzeczkę z rzutu wolnego Widejko!!
50' Gospodarze złapali wiatr w żagle. Zatrzymany w ostatniej chwili Rozmus i róg dla gospodarzy
 Faulowany Madejski i od wolnego Wisła
53' Od kilku minut przewaga gospodarzy. Źle to wygląda niestety
54' Nie doszedł do piłki Zulciak. Od autu gospodarze
55' Uderza Hirsz piłka trafia w rękę obrońcy, ale sędzia Liana nakazuje grać dalej
55' Rezerwy Wisły prowadzą już 2:0.
Ambicja walka bo w sercu jest przeplatanka krzyczą fani miejscowych.
58'  Kostyrka za Pyrdoła
59' Szykują się zmiany w Wiśle.
60' Z dystansu uderza Kostyrka, ale daleko od bramki.
61' Solowa akcja Pożaka, ale uderzenie metr od bramki!!!!
62'  Smektała ale za co?? To wie arbiter
 Do gry gotowi Konrad Szczotka i Bartosz Sulkowski
63'  Smektała
  Smektała
 Kotłuje się na boisku. Sędzia nie panuje nad tym meczem.
  Murawski
 Gramy w osłabieniu. Cieszą się miejscowi. Słaba postawa arbitra dziś.
66' Rzut rożny dla ŁKS-u
 Musimy bronić!!!!
67'  Sulkowski za Litwniuka
67'  Szczotka za Zulciaka
 Przewinił w ataku Poznański. Od wolnego ŁKS
69' Juraszek ręką ale bez kartki.
 Na spalonym Maksymiuk
70'  Meskhia za Pożaka
 Bronimy!!! Wszyscy!!!!!!!!!!!!!!
72' Będzie zmiana u gospodarzy
73'  Burkhartd za Gamrota
74' Nie trafił jeden z rywali. Ależ jęk zawodu
76' Wiślacy oby dalej!!
77' Madejski nogami poza polem karnym. Gramy w osłabieniu!!!!!
78' Guzik wysoko nad bramką.
79' Murawski głową na róg...
80' Rozwadowicz
 Niestety przegrywamy. Piłka szczęśliwie po rzucie rożnym trafiła do Rozwadowicza a a ten z bliska piłę do siatki
81'  Popiołek za Szymankiewicza
 W Garbowie mamy już 6:0 dla rezerw
83' Gospodarze już zadowoleni. Bardzo spokojnie grają.
85' Czas płynie bardzo szybko...
87' Faulowany Madejski.
 Gramy dla końca Wisełko gramy do końca!!!!!!!!!
88' Sulkowski od wolnego!!!!!!!!
 Meskhia nad bramką!!!!!
90' +4
90+1' Od bramki Madejski. Chociaż gospodarze protestują.
90+2' Leży jeden z graczy ŁKS-u. No tak to tak to będzie wyglądać.
90+3' 2269 osób oglądało ten mecz
90+4' Jeszcze wierzymy!!!!!!!!!! Od wolnego Wisła
 Zła wrzutka i kontra ŁKS-u
90+5' Jeszcze faul Murawskiego. Od wolnego ŁKS
90+6'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wygrać dzisiejszego spotkania z ŁKS-em. Co gorsza wiślacy ponieśli dziś pierwszą porażkę pod wodzą Ryszarda Wieczorka.
 Cóż czeka nas smutna droga do domu, ale cóż poradzić... Za uwagę dziękuje bardzo smutny Piotrek.