- Niezogda 57
Arbiter: Sławomir Smaczny ( Bytom)

Procek, Janik, Grolik, G.Nowak, Mandrysz, Krotofil, Płonka, Muszalik, Siwek, Jary, Gojny
Penkovets, Lisiecki, Budzyński, Pielach, Turzyniecki, Głaz, Szczotka, K.Nowak, Pożak, Sedlewski, Niezgoda

Już w piątek 6 listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Rybniku z miejscowym ROW-em 1964. Początek naszej relacji z Rybnika od 16:45.
 16:25 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Rybniku
 Na rozgrzewce bramkarze Wisły powitani jak zawsze brawami
 Ciepło około 13 stopni, ale mglisto w Rybniku
 Jupitery lekko rozświetlają obiekt przy Gliwickiej. Na razie pusto
 Mamy już składy. Są zaskoczenia, ale zaraz sami się o tym dowiecie
 Na wiślackiej ławce zasiedli dziś Mateusz Baranowski, Klimas Gusocenko, Przemysław Kanarek, Ivan Litwniuk, Arkadiusz Maksymiuk, Mateusz Olszak i Szymon Wiejak
 Na ławce ROW-u zasiedli natomiast Daniel Kajzer, Szymon Popiela, Kamil Spratek, Patryk Dudziński, Marek Gładkowski, Radosław Dzierbicki, Paweł Jaroszewski
 Wiślacy na rozgrzewce. Pół godziny do meczu tłumów na trybunach nie ma.
 Trwa rozgrzewka. Mglisto dziś wygląda Rybnik, za to jest ciepło jak mówiłem. Przez całą trasę niestety nie było słońca.
 Witamy wszystkich, którzy śledzą naszą relację. Za kilka minut zaczynamy teraz jeszcze rozgrzewka. Sami nie wiemy czy to mgła czy to dym bo czujemy duszący zapach dymu.
 Po rozmowie z miejscowymi to nie mgła to smog
 Jupitery już na maxa trwa rozgrzewka.
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Schodzą wiślacy i gracze ROW-u do szatni
 Około 60 osób na trybunach.
 Taka fajna ciekawostka z Rybnika każdy zawodnik który schodzi z boiska przybija piątki z chłopcami do podawania piłek i klubową maskotką.
 Prezentacja zakończona zaraz zaczynamy!!!!!
 ROW ROW ROW Rybnik chyba klubowa piosenka.
 Górnik, Wisłoka to są dla nas przyjaciele śpiewa nieznany nam raper.
 Wychodzą!!!!
 Wisła na biało- niebiesko, ROW zielono- czarne stroje
 Zaraz kółeczko wiślaków i głośne kto dziś wygra!!!!!!!
 KTO WYGRA MECZ????? WISŁA głośne WISŁA z ust naszych piłkarzy!!!!!!
1'  Zaczyna ROW
2' Ostre wejście Szczotki w nogi Janika. Od wolnego gospodarze.
3' Bardzo spokojny początek meczu. Widać, że jedni i drudzy podchodzą do siebie z respektem.
4' Zatrzymany Niezgoda i piłkę bez problemów łapie Procek.
6' Zatrzymany Niezgoda i kontra gospodarzy.
7' Na spalonym Gojny.
8' Szczotka lewą stroną, ale od bramki zacznie Procek
10' Aktualnie może około 100 widzów na trybunach.
12' Niepotrzebna zabawa Turzynieckiego i faul na zawodniku ROW-u. Od wolnego gospodarze.
11' Uderza Muszalik, Penkovets na poprzeczkę i róg dla ROW-u
15' Faul na Sedlewskim w środku pola.
16' Gojny wywalcza róg dla ROW-u. Dziwne bo wydawało się, że piłkę skutecznie zastawiał Turzyniecki
16' Z dystansu Grolik ale bardzo bardzo mocno i niecelnie.
19' Dużo nerwów. Widać, że zarówno ROW jak i Wisła wiedzą, że jeden błąd może zadecydować o wyniku meczu.
20' Szczotka ale zbyt lekko broni Procek
22' Nie opanował piłki Mandyrsz. Od autu Wisła
23' Faulowany Konrad Nowak? Nie zdaniem arbitra gramy dalej.
24' Z kąta uderza Gabriel Nowak Penkopvets na róg
25' Faul w ataku używając terminologii piłki ręcznej i od wolnego Wisła
26' Na spalonym jeden z graczy ROW-u. Zaczyna Wisła
27' Sedlewski centruje z prawej strony, ale żaden z wiślaków nie trafia w piłkę
29' Kolejny raz dobrze obrona ROW-u zatrzymuje Niezgodę.
30' Niedobrze bo leży na boisku Konrad Nowak. Przerwa w grze
 Do Konrada biegnie Marcin Sikora, a do ławki przybiegł Arek Maksymiuk. Czyżby zmiana?
31' Poza boiskiem Konrad Nowak a Bohdan Bławacki pogania Maksia
33' Będzie zmiana
34'  Maksymiuk za Konrada Nowaka
35' Kapitanem Wisły Michał Budzyński.
36' Jak on tego nie strzelił???? W kapitalnej sytuacji po podaniu Szczotki znalazł się Niezgoda i tylko boczna siatka...
39' Faul na Szczotce. Od wolnego z koła środkowego Wisła
40' Walczyć trenować ROW Rybnik musi panować na trybunach.
42' Zatrzymany w dobrej sytuacji Sedlewski. Szkoda
43' Na spalonym jeden z wiślaków.
44' Mandrysz na spalonym. Nie podoba się to sztabowi szkoleniowemu ROW-u
45' +1
45+1' Padł przed polem karnym Niezgoda gwizdek sędziego milczy
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane 45 minut na stadionie w Rybniku. Gospodarze mieli jedną dobrą okazję bramkową po uderzeniu z rzutu wolnego Muszalika, wiślacy w końcówce po uderzeniu Jarosława Niezgody
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. My wracamy za kilka chwil
 Wychodzą już !!!
 Nie widzimy żadnych zmian.
46' A jednak zmiana u gospodarzy
46'  Popiela za Siwka
46'  Zaczyna Wisła
47' Z dystansu Gojny piłka po nogach wiślaków i róg dla gospodarzy
 Ufff było groźnie. Po rzucie rożnym uderzał Płonka minimalnie niecelnie. Ufff
48' Za mocne podanie do Niezgody. Łapie piłkę Procek
51' Nie opanował crosa Pożak.
51' Dawaj Olszak krzyczy Bohdan Bławacki. Będzie zmiana
 Z boiska zejdzie Tomasz Sedlewski.
52'  Sedlewski za faul
 Co grosza rzut wolny bardzo niebezpieczna sytuacja pod bramką Penkovestsa
 Ufff w mur rybniczanie
53' Zatrzymany w ostatniej chwili Pożak.
54'  Olszak za Sedlewskiego
55' Turzyniecki wywalcza róg
 Centruje Lisiecki głową Głaz ale pewnie Procek
57'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA!!!!!!! 0:1 BRAWO JARO, BRAWO WISŁA!!!!!
 Ależ slalom Jarka w polu karnym ROW-u. Piękne wykończenie z kilku metrów i piłka w siatce gospodarzy. Brawo!!!!!
60' Spokojnie panowie. To jeszcze 30 minut. Utrzymajmy to!!!!! Wszyscy dopingujemy Wisłę
62' Mandrysz centruje Lisiecki na róg
62' Ależ nam się dłużą te minuty!!!. To co przed monitorami WISŁA WISŁA
64'  Pożak
 Co gorsza znowu rzut wolny dla ROW-u. Blisko do bramki Penkovetsa
 Ufff Muszalik nad bramką.
Zmiana zmiana krzyczy Bohdan Bławacki.
 Wejdzie Przemysław Kanarek
 Dla miejscowych wychowanek Ruchu Chorzów
66' Z dystansu minimalnie niecelnie Pożak
67'  Kanarek za Pożaka
70' Jeszcze 20 minut!!!
71' Ależ klepka Pielacha z Niezgodą. Ten ostatni zablokowany i tylko róg
72' Nieudane dośrodkowanie Janika. Od bramki Penkovets
73' Pewny chwyt Nazara.
75' Bronić WISŁA bronić!!!!. Na razie się to udaje, ale ROW coraz śmielej pod bramką Penkovetsa
76'  Gładkowski za Gabriela Nowaka
 I tym samym żadnego Nowaka na placu gry już nie ma. Gospodarze nastawiają się na atak. Na boisku napastnik Gładkowski
78' Niepotrzebny faul Kanarka. Od wolnego gospodarze
 W mur gospodarze
78' Nie śpieszą się wiślacy bo na spalonym jeden z graczy ROW-u. Od wolnego Wisła
79' Centra Janika zablokowana przez Turzynieckiego
80'  Dudziński za Janika
 Wiejak krzyczy trener Wisły. Kolejne zmiana w Dumie Powiśla
81' MOJE!!!!! krzycy Penkovets i łapie piłkę.
83'  Wiejak za Szczotkę
83' Uderza Głaz po nogach obrońców i róg
 Nie spieszy się wiślakom!!!! Nie dziwimy się
84' Nikt nie zamyka tej centry.
85' Dzierbicki przygotowany do gry
86' Lisiecki i mamy róg
87'  Dzierbicki za Manrysza
88' Panie Smaczny!!!! To nie było smaczne!!! W polu karnym pada Głaz i co??? I gramy dalej
89' Centra Muszalika w rękach Penkovetsa. Leż Nazar!!!!
89' Z dystansu Popiela. Niecelnie
90' +3
 I znowu nerwy!!!. Ale utrzymajmy to!!!!!
90+1' Maksymiuk fauluje. Od wolnego ROW
90+2' Kotłuje się na boisku. Bez kartek ale to słaba postawa arbitra to powoduje!!!!
 Bronić WISŁA bronić!!!!!!
90+3' Olszak zatrzymany przez Procka
90+4' CZAS!!!!!!
90+5'  KONIEC!!!!!!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!!!. Ależ trudny mecz ale to nie ważne. 3 punkty jadą do Puław!!!!!!!!!