Hutnik Kraków : Wisła Grupa Azoty Puławy-

1:1

Wróbel 57 - Ponce Garcia 2
Arbiter: Piotr Szypuła (Kozy)

1. Frątczak- 6. Urbańczyk 7. Świątek, 9. Lelek, 10. Drąg, 11. Kieliś, 23. Marcinkowski, 32. Tarasovs, 45. Hoyo-Kowalski, 92. Rakels, 99. Wróbel 1. Łaktoa 31. Flak, 18. Wiech, 74. Skałecki, 3. Seweryś, 99. Noiszewski, 16. Nojszewski, 91. Klichowicz, 55. Ponce Garcia, 7. Puton (kpt), 9. Giel

Już w sobotę 9 marca ekipa Wisły Grupy Azoty rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Krakowie z Hutnikiem. Początek naszej relacji od 13:45.
 13:11 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego Hutnik w Krakowie
 A dokładnie z Nowej Huty bo tu dokładnie jesteśmy. Piękna pogoda mimo porannych mgieł. Około 6 stopni ciepła. Słońce rozświetla dziś niebo
 Mamy już składy obu ekip.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 13. Oskar Mielcarz, 8. Kamil Kumoch, 10. Robert Janicki, 11. Kamil Kargulewicz, 20. Adam Gałązka, 22. Franciszek Łuczuk, 26. Damian Kołtański, 34. Maciej Bortniczuk, 66. Kacper Kaczorowski
 Na ławce Hutnika zasiedli dziś 39. Wiktor Kaczorowski, 8. Dominik Zawadzki, 17. Sławomir Chmiel, 18. Anthony Ikwuka, 21. Karol Szablowski, 30. Filip Jania, 47. Kamil Głogowski, 77. Michał Głogowski
 Nasi piłkarze już na rozgrzewce
 Bardzo aktywny miejscowy spiker przypomina, że Hutnik jest aktywny w social mediach.
 Kto lubi i potrafi tańczyć Zorbę może to zrobić w Krakowie. W głośnikach właśnie takie rytmy. A na pobliskiej hali sportowej trwają Mistrzostwa Świata Cheeliderek
 Obie ekipy już w szatni
 Wychodzą!!!!
 Wisła Grupa Azoty na granatowo, Hutnik na błekitno
 Na meczu prezesi Wisły, Piotr Włodarczyk oraz Paweł Wójcik.
1'  Zaczyna Hutnik
2' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLL MANULE PONCE GARCIA!!!!!
 Piękny początek spotkania w Krakowie. Wysoki presing wiślaków, błąd obrony Hutnika i Manulel Ponce Garcia wpada w pole karne i daje prowadzenie zespołowi Wisły Grupa Azoty
 Są fani z Puław, bo ucieszyli się po goli dla Dumy Powiśla.
5' Rakels ale zattzymany Łotysz.
 Na płocie flaga poparcia dla rolników.
7' Centra z prawej strony, ale bez zagrożenia dla bramki Łakoty. Groźny jest Hutnik.
11' Faulowany Giel. Od rzutu wolnego ekipa Wisły Grupa Azoty
 Centra Putona, głową uderza Skałecki, ale pewnie Frątczak
14' Zatrzymany Klichowicz. Kontra gospodarzy. Dużo walki dziś na Suchych Stawach
17' Na razie wiślacy skupieni na grze z kontry a hutnicy w ataku pozycjnym.
18' Flak zatrzymuje Marcinkowskiego, jednak piłka wychodzi za linię końcową po nodze wiślaka i corner dla Hutnika
 Spory kocioł po centrze z corner, ale ostatecznie sędzia Szypuła pokazuje od bramki.
21' Padolino Drąga w polu karnym Wisły Grupa Azoty, ale sędzia nie dał się nabrać. Gramy dalej
24' Strzał Klichowicza, ale źle trafił w piłkę i kończy się tylko na obrońcy Hutnika
25' Dobry odbiór w środku pola Noiszewskiego podanie do Klichowicza ten z prawej strony podaje do Giela, ale napastnik Wisły nie zdołał czysto uderzyć i od bramki grę wznowi Frątczak
26' Świątek nabija Sewerysia. I aut dla Hutnika
28' Uf!!! Świątek z dystansu w poprzeczkę. Było groźnie!!!
30' Manuel do Nojszewskiego ale ten uderrza obok bramki!!!!
31'  7. Świątek za taktyczny faul na Manuelu
 Po rzucie wolnym wpada w pole karne gospodarzy Flak, ale uderza prosto w bramkarza!!!
34'  99. Noiszewski za faul taktyczny
36' Puton nabija rywala i wywalcza pierwszy rzut rożny
 Centra Putona strzał Wiecha, ale obok bramki
39' Drugie uff!!!! Tym razem w słupek uderza Lelek już widzieli miejscowi piłkę w siatce, ale mamy nadal 0:1.
42' Zamykają nas gospodarze na własnej połowie. Ale bronimy się!!!
43' Co tu się dzieje!!! Faulowany w polu karnym Klichowicz ale nie ma karnego!!!!!!
44' Gubi się młody arbiter z Kóz. Sporo dziwnych decyzji po obu stronach.
45' Mocna centra Putona, ale za mocna
45' +1
45+1' Rakels w pole karne, ale na szczęście do nikogo.
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut meczu w Krakowie. Mamy powody do zadowolenia bo wiślacy grają mądrze i prowadzą z Hutnikiem 1:0. Autorem gola był Manuel Ponce Garcia
 Oby tak dalej. Na Suche Stawy wracamy za kilka minut. Oby druga połowa była taka sama albo i lepsza dla puławian
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wychodzą piłkarze Wisły Grupa Azoty!!!!
 Są też gracze Hutnika.
 Bez zmian w obu ekipach.
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
 Skałecki mocno we Wróbla i od rzutu wolnego ekipa gospodarzy
 Bardzo złe wykonanie tego stałego fragmentu gry i piłka dla Wisły Grupa Azoty
48' Klichowicz wywalcza aut.
50' Faulował Nojszewski w ataku. Od rzutu wolnego Hutnik
51' Za mocna centra Lelka. Od autu puławianie.
53' Kieliś do Świątka, ale za mocno. Od bramki Łakota
54' Wyszedł z piłką za linię końcową Lelek
55'  10.Drąg za faul na Manuelu Ponce
56' Szarża Rakelsa zakończona strzałem ale piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny
57'  Wróbel
 Niestety mamy gola. Centra z rzutu rożnego i głową jeden z rywali pakuje piłkę do siatki.
58' Faulowany Klichowicz i będzie rzut wolny na granicy pola karnego!!!
 Dobry strzał Manolo, ale Frątczak na rzut rożny!!!
 Centra Klichowicza, ale Frątczak to wybija
62' Śpieszą się miejscowi. Wiślacy podobnie. Każdego interesuje komplet punktów
65' Nojszewski ale do kogo?? Do rywala
66' Lelek wpada w pole karne uderza i kolejny corner....
 O Jezu wypuścił z rąk piłkę Łakota, ale nie wykorzystali tego rywale!!!
67' Kolejny rzut wolny dla Wisły. Faulowany Klichowicz
 Centra Putona wybita
69'  26. Kołtański za 16. Nojszewskiego
70' Skałecki faulem zatrzymuje Świątka. Od rzutu wolnego Hutnik
71' Centra Marcinkowskiego głową Wróbel ale pewnie Łakota!!!
72' Z dystansu Rakels, ale kolejny raz pewnie Łakota
73' Kontra krakowian kończy się kolejnym rzutem rożnym
 Do gry gotowy Maciej Bortniczuk
 Zamieszanie pod bramką Łakoty, który znów niepewnie, ale ostatecznie piłka za polem karnym Wisły Grupa Azoty
75'  34. Bortniczuk za 55. Manuela Ponce Garcie
77' Jutro mecz piłki ręcznej Hutnik Kraków : Siódemka Mysłowice. O godzinie 15 mówi spiker jak kibice klną z boiska
79'  30. Jania za 9. Lelka
80'  10. Janicki za 9. Giela
11 Kargulewicz za 9. Klichowicza
82'  Marcinkowski za faul
83' Faulował w ataku Kargulewicz. Od rzutu wolnego Hutnik
85' Dużo walki w Krakowie. Widać, że nikt nie odpuszcza.
86'  11. Kieliś za zatrzymanie piłki ręką
 Zamieszanie pod bramką Frątczaka głową Wiech, ale za wysoko. Od bramki grę wznowi bramkarz Hutnika
87' Puton do Bortniczuka ten uprzedzony i tylko corner....
88'  8. Zawadzki za 10. Drąga
90' +3
90+1'  26. Kołtański za faul w ataku
90+1'  77. M. Głogowski za 92. Rakelsa
90+2' Jeszcze rzut wolny dla Hutnika
90+3'  10. Janicki
 Ostatni chyba rzut wolny dla Hutnika
 Zamieszanie, ale pewnie Łakota!!!!
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety znów bez przełamania. Dziś remisujemy w Krakowie 1:1, mimo, że po pierwszej połowie prowadziliśmy. Krakowianie wyrównali po strzale głową.
 No cóż na przełamanie i 3 oczka musimy poczekać do piątku i spotkania z Sandecją. A dziś no cóż szanujemy ten punkt, ale chcieliśmy 3