Arbiter: - Rafał Pajnowski (Biała Podlaska)

Szczucki- Ignaczyski, Jezierski , Zieliński, Sidor, Stępnieewski, Kamiński Tomasz, Gołofit, Samolej, Gałkowski, Walenciuk

Dąbała- Dryk, Mróz, Burek, Zięba. Gawrysiak, Mokiejewski, Stecyszyn, Abramczyk, Giza, Kępka

15:43 12 stopni ciepła słoneczko taką pogoa witają nas Bełzyce
 Obie druzyny juz na boisku. Wiślacy dziś w pasiakach niebiesko- białych. Widać pojedynczych kibiców w szalach Wisły
 Stadion powoli zapełnia się kibicami ale nie będzie ich dziś za duzo.
 W Wiśle jedna zmiana. Na boisku nie zobaczymy dziś Dawida Matyjaszka. Na boku zagra Michał Stecyszyn
 Obie druzyny gotowe do wyjścia na murawę. Unia na żółto- niebiesko, sędziowie na czerwono
 Wisła jednak na niebiesko w koszulkach z długimi rękawkami. Oba zespoły już są wyprowadzane przez sędziego głównego Rafała Pajnowskiego
 Grę rozpoczyna Wisła. A więc do boju wiślacy.
1' Od razu akcja Wisły. Po akcji Stecyszyna z główki Kępka ale obok bramki
2' Strzela Mokiejewski ale Szczucki broni. ODobitkę wybija obroncy na róg. Grożna akcja Wisełki
 Od początku rysuje się przewaga Wisły. Kibiców z młyna Wisły nie ma
4 ' Dosrodkowanie w pole karne Wisly ale od bramki spokojnie Dąbała
6' Kępka dostaje piłkę z głębi pola ale nie przyjmuje jej i piłkę łapie bramkarz Unii
7' Piękny strzał Gawrysiaka ale znowu na róg wybija bramkarz z Bełzyc
8' Tym razem Giza z wolnego ale za lekko
10' akcja Unii ale bez problemów nasi obrońcy. Widzów na stadionie okolo 200
 Słychać Viva, Viva nasz KS. Cyżby kibice Wisy się pojawili?? Na to wygląda, że gdzieś są. Ale gdzie??
12' Rzut rozny dla gospodrarzy, ale bez zagrozenia. Jest 5-6 kibiców z młyna Wisełki.
  Kartka tego koloru wędruje do Wojtka Kępki
15' Mocny wiatr nad stadionem. Wisła próbóje próbóje ale bez efektu
19' Juz 19 minut piłkarze grają w Bełzycach a wynik nadal 0:0. Wisła z mniejszym impetem niż na początku
20' Prawą stroną szrzuje Abramczyk a obroncy wybijają piłkę na aut
 Strzela Mokijewski po dograniu Gizy, ale strzał zablkowany
23' Gra przenosi się na połowę Wisły. Unia z roznego
24' Było grożnie. Kontra gospodarzy sam na sam z Dąbałą Gałkowki ale pięknie broni nasz bramkarz. Pierwsze ostrzezenie
26' Na spalonym jeden z wiślaków
 Więcej kibiców Dumy Powiśla nie stwierdzono. Chyba mieli ciekawsze zajęcia w domu. Stadion milczy
27' Na stadionie hasła przeciwko PZN-owi. Są one mało cenzuralne, nie będziemy ich cytować
30' Obok linii bocznej grzeje się Mateusz Kamola. Gra sę wyrównała i Unia atakje coraz groźniej
31' Z wolnego próbował Gałkowski, ale nad bramką. Chmurzy się nad Belzycami
 Nasi fani siędza bez żadnej z flag nieliczni mają szale. Na boisku gra w środku pola
35' Niby niegrożnie a Dąbała wypuszcza piłkę z rąk. Bez konsekwencji naszczęscie
36' na spalonym jeden z graczy gospodarzy. Wywoluje to szereg protestów wsród fanów Unii
37' Groznie pod bramką Unii. Piłkę z pod nóg Kępki wybija Zieliński. Gdyby tego nie zrobił mogłobyć 1:0 dla Dumy Powiśla
39' Coraz mniej czasu na strzelenie gola w tej odsłonie meczu. Niby Wisła lepsza, ale bez bramkowych okazji.
40' Wisełko, Wisełko Wisełko slychać niesmiało na stadionie. Panowie głośniej prosimy.
43'  Tego koloru wędruje do Burka
43' Z wolnego gospodarze, ale obok bramki. Kibice nam się rozśpiewali. Znowu spiewy na cześć Wisly
44' Akcja Gizy, ale Gizmen zatrzymany
  +2 o tyle zagramy dluzej w I połowie
 Dziwnym trafem sędzia pokazał ze dolicza 2 minuty a chwilę później gwizdnął na koniec. Dziwne.
 Druzyny schodzą do szatni a my słyszymy sie za 15 minut.
 Po 45 minutach w pulawskim obozie nikt nie moze byc zadowolony. Mimo przewagi 0:0. W Janowie Lubelskim sensacja 1:1 Janowianki ze Stala
46' Rozpoczęli. W obu druzynach bez zmian
48' Tym razem Unia w natarciu, ale pilka wychodzi i od bramki Dąbała
50' Zapowiadało się groźnie ale gracz Unii nie opanował piłki i wyszedł z piłką za boisko. Zacznie Wisła
51' Dośrodkowuje Gawrysiak a Kepka pomaga sobie ręką przy przyjęciu i sędzia przerywa akcje
52' Znowu Gawrysiak ale bramkarz Unii piąstkuje i oddala niebezpieczeństwo
53' Fatalne dośrodkowanie grającego jeszcze zimą w Unii Mokiejewskiego.
54' Piękny strzal jednego z naszych graczy. Piłkę lecącą w okienko wybija bramkarz a dobitka Gizy szybuje nad poprzeczką. Jezu ale okazja
54' Faul Mroza. Pierwsza od dawna akcja Unii.
55'  Mariusz Abramczyk. Po dośrodkowaniu Łukasza Gizy Poziom strzela główką i pokonuje bramkarza Unii
 Po bramce ożywili się kibice Wisły. Wisełka K, Wisełka S. Gramy Wisło.
61'  Łukasz Giza i dwa 2:0 dla Dumy Powiśla. Giza otrzymał ładne podanie i wyszedł sam na sam ze Szcuckim i 2:0
62' Nieco spkojniej możemy patrzeć na mecz. Wisła dominuje w tej części gry
64'  Wojciech Kępka Piękny strzał piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki Szczuckiego
65' Do wejścia szykuje się Damian Wiśniosz. Ciekawe kogo zmieni. A dla Kępki była to pierwsza bramka w sezonie. Ale jaka piękna
66' Wisła juz bez zadnych wątpliwości dominuje na boisku. Trener Krawczyk musial mocno wstrząsnąc zespołem bo po przerwie to inni gracze
67' Wolny dla Unii z okolo 20 metrów z prawej strony od bramki Wisly. Nasza obrona wybijka pewnie piłkę
67'  Za Steceszyna wchodzi Wiśniosz
71' Ale szybko leci ten czas.
 Na trybunach śpiewy o Wiśle. Kibiców gospodarzy w młynie nie stwierdzono
75' Kibice z Puław juz spokojni o wynik. Na trybunach Wisła Pulawy sialalala
76' Szarza Buły, ale zakończona stratą piłki
77'  Za Mokiejewskiego wchodzi Mateusz Kamola
80'  Sidor schodzi za niego Czarniecki.
 W miedzyczasie groźna akcja Unii ale Adam Mróz wyjaśnia sytuacje.
82'  Zięba
83'  Schodzą Giza i Kępka a na boisku meldują się Sikora i Matyjaszek
85' Do końca 5 minut, więc gra troszkę siadła. Unia próbuje ale jakoś tak bez przekonania
87' A więc powoli możemy się cieszyć z 3 punktów. W II połowie Wisłą zdecydowanie lepsza od bełżyczan.
  Gałkowski
88' Kibice już wychodzą ze stadionu. Stoją za to fani Wisły, ktorzy czekają na końcowy gwizdek.
90' +2. Sędzia dolicza znowu 2 minuty. Ciekawe czy piłkarze tyle zagraja??
91' Strzelają jeszcze gospodarze, ale daleko od bramki Dąbiego.
 92 KONIEC MECZU. Wisła zwycięża 3:0. Po bramkach Abramczyka, Gizy, Kępki.
 Nasi piłkarze podchodzą do sektora z naszymi piłkarzami i dziękują im za doping. Kibice zaś dziękują naszym graczom za walkę i za kolejny wygrany mecz
 Dziękujemy za uwagę i śledzenie relacji live. Zapraszamy do śledzenia kolejnych. Z Bełżyc dziękuje Piotrek. Cieszmy się i do widzenia