Arbiter: Marcin Szczerbowicz ( Olsztyn)

Penkowec, Orzędowski, Skórnicki, Jakubiec, Budzyński, Charzewski, Maksymiuk,Wiącek, Pożak, K.Nowak, Martuś Pietryka, Jaroch, Makowski, Baran, Słaby, Ogrodnik, Frankiewicz, Tunkiewicz, Świechowski, Brgiel, Ciećko

Kartki:
Charzewski Brągiel, Makowski, Świechowski

Już w sobotę 13 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Resovii Rzeszów. Relacja z tego spotkania od 15:45
 W końcu wiosenna pogoda w Puławach. Słoneczko 10 stopni ciepła. Nic tylko czekać na spotkanie.
 15.37 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Pogoda do gry idealna. Lekkie chmurki, czasem błyska przez nie słoneczko. Około 15-16 stopni ciepła. Trwa rozgrzewka
 Na pozycji obrońcy lewego zagra dziś Sebastian Orzędowski. To dla niego nie nowość za Mariusza Sawy Orzędoś wystąpił na tej pozycji między innymi w starciu z Resovią. Wypadł raczej pozytywnie. Oby dziś było tak samo.
 Na wiślackiej ławce zasiadają dziś Konrad Przybylski, Łukasz Giza, Paweł Jabkowski, Marek Nowak, Piotr Nowosielski i Mateusz Gawrysiak
 Na ławce gości są Bartosz Goszka jako bramkarz i Sebastian Czapa, Łukasz Zaniewski, Konrad Domoń, Andriij Nikanovych, Dawid Kwiek i Sebastian Hajduk
 Kibice powoli gromadzą się na placu gry. Tłumów nie ma, ale wydaje nam się że już jest więcej osób na trybunach niż w meczu ze Stalą Stalowa Wola. Dobre i to
 W meczu w Lublinie Motor remisuje 1:1 z Wigrami Suwałki
 Kapitanem Wisły dziś Konrad Nowak
 Do przerwy w Rzeszowie spora niespodzianka Stal przegrywa ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:0.
 W Lublinie Motor zremisował z Wigrami Suwałki 1:1.
 Zapełnia się klatka kibicami z Rzeszowa. Zorganizowanej grupy kibiców Wisły brak
 Obie ekipy już w szatniach, gdzie słuchają ostatnich uwag trenerów.
 Boisko przygotowane do gry bardzo dobrze
 Obie drużyny prowadzone przez trójkę sędziowską wychodzą na murawę, towarzyszy im muzyka z EURO 2012.
 Wisła zagra na biało- niebiesko, Resovia na żółto czarno.
 Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Sovia gra niesie się po stadionie
2' Centra Ogrodnika ląduje w rękach Penkowca. Spokojny początek spotkania z obu stron.
4' Martuś wywalcza rzut z autu dla Wisły
5' Ogromne zamieszanie pod bramką gości. Konrad Nowak jednak nie daje rady oddać strzału z 5 metra. Szkoda
6' Orzędowski prawą stroną centruje prosto w nogi obrońców Resovii.
9' Maksymiuk faulowany w środku pola. Wiślacy od wolnego
10' Centra w pole karne piłka w rękach Pietryki
12' Ciećko fauluje Jakubca i rzut wolny dla Wisły.
 ŁKS nigdy nie zginie, śpiewają fani z Rzeszowa o swojej zgodzie.
16'  Brągiel za brzydki faul na Orzędowskim
17' Groźna centra Ogrodnika z prawej strony Penkowec przecina piłkę, Budzyński wykopuje ją na róg. Uff!
18' Solowa akcja Tomasza Ciećki, który strzela bez problemu jednak łapię piłkę Penkowec
20' W Niepołomicach Puszcza prowadzi ze Stalą Stalowa Wola już 2:0
21'  Makowski za brzydki faul na rozpędzającym się Martusiu
22' Centra z prawej strony do Świechowskiego, który bez namysłu uderza kapitalnie broni to uderzenie Penkowec. Najgroźniejsza akcja gości
23' Orzędowski centruje i Baran wybija na rzut rożny
 Uderza po centrze Charzewskiego głową Wiącek obok bramki Sovii.
26' Wisła Puławy Wisła w końcu z trybun. !!!!!
27'  Świechowski za faul na Konradzie Nowaku.
29' Doping dla obu ekip. W końcu wygląda to jak mecz piłki nożnej.
33' Siadło tempo gry, zaszło słońce nad Puławami.
36'  Charzewski
 Była to 4 żółta kartka Piotra Charzewskiego, która oznacza pauzę w kolejnym meczu z Motorem
39' Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo niesie się z sektora Fanatyków.
42' Za mocne podanie do Brągiela ląduje w rękawicach Penkowca
45'  +1
  Koniec I połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Wydaje się, że więcej groźnych okazji mieli goście, jednak póki co bramek nie oglądamy.
Zapraszamy za 15 minut.
 Wiślacy już na placu gry. Grantowa chmura nad Puławaimi. Czy będzie burza?? Burzowo pewnie było w obu szatniach.
 Są już na boisku gracze Resovii. Czekamy na sędziów.
 Mimo, że widzimy słońce nad częścią stadionu zaczyna padać deszcz.
46'  Zaczyna Resovia
47' Zbyt mocna centra do Pożaka. Od bramki zacznie Pietryka
49' Szaleje przy linii bocznej trener Tomasz Tułacz po złych zagraniach swoich graczy.
50' Fauluje Świechowski Wiącka. Od wolnego wiślacy
 Centra Charzewskiego głową uderza Wiącek prosto w obrońców Resovii, piłka trafia później do Maksymiuka, który uderza bardzo niecelnie.
54' Ogrodnik wychodzi z piłką na aut
54' Jakubiec zatrzymuje Ciećkę
55' Pożak centruje w pole karne, ale piłkę łapie bez problemów Pietryka
57' Niewiadomo co chciał zrobić Pożak. Ni to strzał ni to centra Pożaka mija bramkę Resovii. Pojawiają się gwizdy niezadowolenia.
60'  Aż trzy zmiany w Wiśle
  Marek Nowak za Pożaka
  Giza za Martusia
  Nowosielski za Charzewskiego
 Łukasz Giza przywitany gromkimi brawami
62'  Kwiek za Brągiela
66' Spokojna gra w Puławach.
69'  Zaniewski za Świechowskiego
70'  Orzędowski
 Błyska się w Puławach. Chyba będzie burza
73' Pierwsza wiosenna burza w Puławach. Chyba już niedługo!!!!
75' Penkowec kiwa się z Ciećką. Aut dla gości
79' Ależ szczęśćie Wisły!!!!!!Tunkiwicz uderza w słupek!!!!!!
80' Faulowany Budzyński przez Jarocha
81'  Domoń za Tunkiewicza
82' Kolejny faul Jarocha. Tym razem faulowany Marek Nowak
83'  K.Nowak
85' Szarża Zaniewskiego i róg dla gości
86' Tym razem akcja Konrada Nowaka ale tylko aut dla Wisły
87'  Słabt
88'  Domoń
90'  +2
90+1' Końcowe sekundy tego meczu
90 +2' Faul na Gizie
 Z dystansu Marek Nowak, daleko od bramki Pietryki.
90+3'  Koniec spotkania
 Nie udało się wygrać pierwszego spotkania w 2013 roku piłkarzom Wisły. Po słabym meczu wiślacy zremisowali 0:0 z Resovią