0:3

- Kamiński 17, Goncerz 27,Lebdyński 67
Arbiter: Marek Opaliński ( Legnica)

Penkovets- Sedlewski, Pielach, Żemło, Litwniuk, Maksymiuk, Kolehmainen, Szczotka, Darmochwał, Smektała, Idzik. M.Abramowicz- Czerwiński, Goncerz, Foszmańczyk, Cerimagic. Praznkvsky, Kamiński, Jóźwiak, Frańczak, Zajdler, Sapała

Już w sobotę ekipa Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Do Puław przyjedzie zespół GKS-u Katowice. Początek naszej relacji ze stadionu przy ulicy Hauke-Bosaka od 19:45.
 19:26 Piotrek wita wszystkich ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Trwa rozgrzewka na boisku, trwa rozgrzewka fanów GKS-u na trybunach. Dwa autokary z kibicami GKS-u już na miejscu
 Około 10 stopni ciepła, słońce lekko zachodzi nad Puławami.
 Mamy składy.
 Wielu dziennikarzy z Katowic. Oni liczą na łatwe 3 punkty.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Mateusz Baranowski, Adrian Cierpka, Fabian Hiszpański,Konrad Nowak, Adrian Popiołek i Jakub Poznański
 Na ławce GKS-u zasiedli dziś Sebastian Nowak, Damian Garbacik, Bartłomiej Kalinkowski, Paweł Mandrysz. Andreja Prokić, Łukasz Pielorz i Mikołaj Lebydyński.
 Paweł Nowosadzki rozpoczyna prezentacje sylwetki GKS-u
 To będzie bardzo trudne spotkanie dla wiślaków. Wierzymy, że zakończone korzystnym wynikiem dla naszej ekipy.
 Obie ekipy już w szatniach.
 A za mną bardzo miłe osoby.
 Już z klatki słychać doping dla GKS-u. Około 200 fanów z Katowic na sektorze
 Są też fani Wisły.
 Rozpoczyna się prezentacja składów. Każde nazwisko wiślaków nagradzane brawami.
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, GKS czarno- żółte stroje!!!!
 Tylko zwycięstwo tylko zwycięstwo śpiewają Fanatycy.
 Tego samego chcą gracze GKS-u
1'  Zaczyna GKS
 Na trybunach pozdrowienia dla Pogoni Siedlce i Legii Warszawa
 I wiślacy mają już róg....
 Pewnie obrona GKS-u
3' Litwniuk głową w aut
 Kibice GKS-u pozdrawiają także Banik Ostrwa.
 Są też pozdrowienia dla kolejnej zgody Górnika Zabrze.
5' Od wolnego wiślacy. Bardzo spokojny początek z obu stron
7'  Idzik za taktyczny faul na Goncerzu
8' Cerimagić z wolnego Penkovets zbija piłką na bok.
10' Goncerz fauluje Pielacha. Od wolnego Wisła
 Na meczu pojawił się Marek Nowak. Witamy
11' Wiślacy zaczną grę od rzutu rożnego
 Niezła centra Kolehmainena, ale nie zdołał oddać strzału Litwniuk.
14' Centra w pole karne Wisły wybita. Groźny jest GKS.
15' Faul na Maksymiuku. Od wolnego Wisła
16' Tym razem faulował Sedlewski. GKS od wolnego
 Bardzo groźna centra Ceremagica i Penkovets na róg
17'  Kamiński
 Dobra centra z cornera piłka trafia do Kamińskiego, który pakuje ją do siatki. Gramy dalej!!!!!!
18' Kolejny rzut wolny dla GKS-u.
 Tym razem jeden z graczy gości faulował w ataku. Od wolnego Wisła
20' Ręką zagrał jeden z katowiczan. Gwizdek arbitra milczy.
21' Cały stadion odpowiada kto dziś wygra!!! WISŁA WISŁA WISŁA
22' Uderzał Sedlewski. Pewnie w bramce Abramowicz
23' Piłkarska atmosfera w Puławach.
25' Za mocne podanie do Darmochwała. Od bramki Abramowicz
 Wszyscy wstają i śpiewają. WISŁA PUŁAWY WISŁA PUŁAWY niesie się po stadionie. Kapitalna atmosfera
26' Sedlewski w ostatniej chwili blokuje rywala i tylko róg dla gości. Ale bardzo groźnie
27'  Goncerz
 Drugi stały fragment gry i druga bramka dl GKS-u. Niezła centra z cornera piłka trafia na piąty metr do Goncerza a ten pakuje ją do siatki
 Gracze GKS-u są bardzo niebezpieczni ze stałych fragmentów gry. Drugi róg i drugi gol.
32' Padł jeden z graczy GKS-u w polu karnym. Arbiter nakazuje grać dalej bo to niezła próba wymuszenia karnego.
34' Cóż możemy powiedzieć i napisać? Jest nam po prostu smutno. Będzie ciężko wygrać, ale wierzymy, że się uda.
35' Abramowicz w aut
36' Maksymiuk z dystansu, ale bardzo niecelnie.
Kto nie skacze ten z policji z sektora gości.
37' Czerwiński nie opanował piłki. Od autu Wisła
39' Darmochwał fauluje Zejdlera. Od wolnego GKS
40' Dużo niedokładności z obu stron
42' Smektaa nie opanował piłki.
43' Szczotka głową, ale bramkarz GKS-u nie łapał nawet piłki bo to tylko lekkie trącenie piłki.
44' Wrzutkę Maksymiuka łapie Abramowicz. Kibice Wisły bez koszulek obserwują ten mecz
45' Faulowany Foszmańczyk. Jeszcze rzut wolny dla GKS-u
 Wrzutka Ceremagicia zamieszanie w polu karnym i kolejny róg....
45' +1
 Głową uderzał Prażnovksy ale pewnie w bramce Wisły Penkovets
46+2'  Koniec pierwszej połowy
 Cóż można powiedzieć po pierwszej połowie? Widać doświadczenie GKS-u. O wyniku zadecydowały dwa stałe fragmenty gry. Dwa rzuty rożne i dwa gole. Oby druga część spotkania była lepsza dla Wisły
 Wracamy za kilka minut
 Wychodzą wiślacy witani brawami!!!!
 Będzie zmiana w zespole GKS-u. Do gry gotowy Mikołaj Lebydyński
46'  Lebydyński za Ceremagicia
46'  Zaczyna Wisła
47' Sedlewski dobrze przedryblował rywala, ale w ostatniej fazie akcji poślizgnął się.
48' Smektała fauluje rywala w ataku.
50'  Zejdler za faul na Szczotce
51' Zła centra Smekały. Od bramki zacznie Abramowicz
52' Kolejne przewinienie katowiczan. Od wolnego Duma Powiśla
53' Smektała wywalcza róg
 Dobra centra Kolehmainena ale nie zdołał oddać Pielach strzału głową
55' Z dystansu bardzo niecelnie uderza Jóźwiak
56' Ładna akcja wiślaków, wpadł w pole karne GKS-u Kolehmainem i uderzył ale zbyt lekko i pewnie bramkarz GKS-u
57' Z dystansu uderza Szczotka, ale znowu zbyt lekko i łapie bramkarz gości
59' Zejdler piłka po nogach i róg dla gości
60'  Mandrysz za Jóźwiaka
 Goncerz wolejem domagali się piłkarze GKS-u karnego po zagraniu ręka, ale tylko corner dla katowiczan
62' Sedlewski do Szczotki ten za długo czekał i został zablokowany
63' Zła centra Szczotki. Od bramki Abramowicz
 Będą zmiany w Wiśle. Kierownik Rybicki przekazuje karteczki arbitrowi techicznemu
 Z boiska zejdzie Konrad Szczotka
 Do gry gotowy Sylwester Patejuk
67'  Lebdyński
67'  Patejuk za Szczotkę
 Wpadł w pole karne Foszmaczyk jego uderzenie odbił Penkovets, ale piłka trafiła pod nogi Lebydyńskiego , który wpakował ją do siatki
70' Smutno to się ogląda. Ale cóż. Fanatycy nie rezygnują. Wisła Puławy na trybunach
 Będzie ostatnia zmiana w drużynie GKS-u
72'  Prokic za Goncerza
73'  Sedlewski za faul na Prokiciu
74' Faulowany Patejuk. Od wolnego Wisła
 Patejuk w pole karne pewnie bramkarz GKS-u
78' Pewnie swego katowiczanie. Wiślacy walczą o bramkę honorową
79'  Maksymiuk
 To 8 kartka Maksa czyli w Pruszkowie go zabraknie
80' Do gry gotowy Konrad Nowak
 Z boiska zejdzie Piotr Darmochwał
82'  K.Nowak za Darmochwała
83' Uderza Prokić zbyt lekko aby zaskoczyć Penkovstsa
84' K.Nowak i mamy róg....
85'  Hiszpański za Sedlewskiego
 Głową Żemło, ale pewnie w bramce Abramowicz.
86' Za mocne podanie do K.Nowaka
88' Penkovets broni sam na sam z Mandryszem. Róg dla GKS-u
90' Faulowany Idzik
90' +3
 Kotłuje się na boisku.!!!!!!
 Zawodnicy GKS-u nie wytrzymują w murze. Dziwne.
90+1' Patejuk w mur
 Dziwmy się zawodnikom GKS-u. Kolejny głupi faul. Przy tym wyniku?
90+2' Kolejny rzut wolny dla Wisły
90+3' W mur i róg dla Wisły
  Lebydyński
90+4'  Koniec spotkania
 No cóż nie udało się wiślakom sprawić niespodzianki. Szkoda, bo mecz ustawiły dwie bramki ze stałych fragmentów gry.
 Przed wiślakami teraz arcyważne i arcytrudne spotkanie ze Zniczem Pruszkowie.