Wisła Grupa Azoty Puławy : Olimpia Elbląg -

Kaczmarek 87 -
Arbiter: Damian Gawęcki ( Kielce)

12. Zieliński - 27. Cheba, 18. Wiech, 4. Błyszko, 44. Bernard,10. Kona, 26. Kołtański,67. Kargulewicz,91. Klichowicz,7. Puton (kpt), 11. Retlewski

27. Witan (kpt)- 3. Sarnowski, 7. Jóźwicki,9. Gabrych,10. Senkeich,13. Kuczałek,15. Jakubczyk, 17. Stefaniak, 18. Danilczyk, 20. Branceki, 25. Piekarski

Już w Wielką Sobotę ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się z Olimpią Elbląg. Początek naszej relacji od 14:45
 Wielka Sobota to dzień w którym czeka Nas kolejny mecz Wisły Grupa Azoty Puławy. Dziś gramy z Olimpia Elbląg.
 14:01 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach. Pustego jeszcze. Pogoda sprzyja grze. Około 10 stopni ciepła, słońce
 Pod stadionem dwa radiowozy nie wiem kogo spodziewają się miejscowi straże prawa, bowiem kibice Olimpii jak wiemy to kibice warszawskiej Legii. Dziwne zachowanie puławskiej policji
 W zakończonych już spotkaniach 26 serii gier w Tarnobrzegu Siarka uległa Polonii Warszawa 1:3, a we Wrocławiu sensacja bowiem rezerwy Śląska pokonały KKS 1925 Kalisz 2:0.
 Bramkarze obu ekip już na rozgrzewce. W zespole gości dobrze znany eks-wiślak Andrzej Witan
 Ostatnio Andrzej rozegrał przeciwko Wiśle dobre spotkanie. Mimo, że go lubimy to tym razem mamy nadzieję, że spisze się gorzej :)
 W derbach Krakowa do przerwy Hutnik prowadzi z Garbarnią 1:0.
 Mamy już składy. Jest kilka zmian
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś
1. Błażej Sapielak, 3. Robert Majewski, 17. Marcin Ryszka, 19. Jakub Czajkowski, 21. Mateusz Kaczmarek, 22. Robert Janicki, 74. Przemysław Skałecki, 80. Dominik Banach, 87. Adrian Paluchowski
 Wybiegli wiślacy na plac gry.
 Na rozgrzewce także zespół rywali
 Na ławce Olimpii zasiedli dziś
22. Łukasz Łęgowski, 5. Kacper Szczudliński, 11. Maciej Famulak, 24. Paweł Kazimierowski, 32. Dawid Wierzba, Konrad Łabecki
 Trwa rozgrzewka.
 Delegatem meczowym jest dziś Zbigniew Pypczyński z Białegostoku, a obserwatorem Artur Mądrzak z Warszawy
 Do składu Wisły Grupa Azoty wskoczyli dziś Łukasz Wiech, który odcierpiał już jednak karę za czerwoną kartkę, Wojciech Blyszko, Damian Kołtański oraz Dawid Retlewski. Sporo zmian w zespole Dumy Powiśla
 Obie ekipy schodzą do szatni
 Ostatnie minuty oczekiwania i słuchania uwag szkoleniowców.
 Wychodzą!!!!!
 Olimpia na biało, Wisła Grupa Azoty na niebiesko
1'  Zaczyna Olimpia
 Jesteśmy zawsze tam gdzie Olimpia gra. Kibice z Elbląga razem z Fanatykiami Dumy Powiśla
2' Groźne uderzenie Braneckiego mija bramkę Zielińskiego
 I wspólne Legia Warszawa.
4' Uprzedzony Klichowicz i tylko aut dla Wisły
5' Wiech uprzedza rywala i wybija piłkę na rzut rożny.
 Piąstkowanie Zielińskiego, który jest faulowany przez rywala i wiślacy zaczną grę od rzutu wolnego
6' Ostre wejście Danilczyka, który trafił w twarz Retlewskiego.
9' Klichowicz zatrzymany przez Jakubczyka i tym razem corner dla Wisły Grupa Azoty
 Niezła centra Karuglewicza, ale obrońcy z Elbląga pewnie wybijają piłkę z pola karnego
10'  7. Puton za przerwanie kontry rywali co oznacza pauzę w kolejnym meczu w Polkowicach
12'  15. Jakubczyk za ostre wejście w nogi Bernarda
15'  26. Kołtański za ostre starcie z Sarnowskim
 Dużo kartek i fauli. Widać, że to spotkanie będzie twarde i zacięte
17' Katuglewicz faulowany przez Sarnowskiego. Od rzutu wolnego wiślacy
 Niezła centra Putona, ale dobrze głową obrońcy z Elbląga. Pewna jest obrona Olimpii
29' Klichowicz wystawia do Retlewskiego ten uderza jego strzał zablokowany i tylko rzut rożny.
 Uprzedzony Błyszko po centrze Putona ale piłka nadal dla Wisły Grupa Azoty
 Za mocna wrzutka Klichowicza ląduje w rękach Witana
23' Faulowany w polu karnym Klichowicz, ale sędzia Gawęcki pokazuje gramy dalej!!!!
 Bardzo kontrowersyjna decyzja arbitra z Kielc
27' Wszyscy wstają i śpiewają krzyczą Fanatycy.
 WISŁA WISŁA WISŁA na prostej. A na boisku faul Wiecha i kolejny rzut wolny dla gości
 Z rzutu wolnego Stefaniak, ale piłka po jego uderzeniu szybuje wysoko i daleko od bramki Zielińskiego
 Fanatycy Wisły tańczą walczyka
32'  7. Puton
32'  7. Puton za drugą żółtą
 Wykorzystali goście to, że Puton miał już żółtą kartkę walka przy linii bocznej i niestety pochopnie sędzia Gawęcki pokazuje drugi żółty kartonik
37'  15. Jakubczyk za faul na Klichowiczu
37'  15. Jakubczyk za drugą żółtą kartkę
 Siły na placu gry wyrównane.
39'  3. Sarnowski za brutalne wejście w nogi Klichowicza
 Iskrzy na placu gry. Nie panuje nad zawodnikami sędzia Gawęcki.
41' Tym razem faulował Branecki Błyszkę i zawodnik Wisły Grupa Azoty miał dużo do powiedzenia rywalowi
43' Tym razem przewinił Błyszko. Rzut wolny około 20 metrów do bramki Zielińskiego
 Senkevivh w mur
45' +3
45+1' Zablokowany Kołtański i jeszcze rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
 Centra Karuglewicza za mocna po drodze zderzenie Retlewskiego z Piekarskim. Od rzutu wolnego goście
45+2' Dużo niedokładności i nerwów w Puławach.
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut. Po pierwszej połowie mamy remis 0:0. Widać, że obie ekipy chciały mocno się starały, ale jednak żadna nie potrafiła pokonać bramkarza rywali. Spotkanie jest bardzo nerwowe o czym świadczą już dwie czerwone kartki po jednej dla każdej z ekip
 Do Puław wracamy za kilka minut
 Pojawiają się wiślacy na placu gry.
46'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
47' Trafiony z bliska Stefaniak piłką przez Konę. To było bolesne
48' Mocne uderzenie Klichowicza piłka po głowie rywala wychodzi na rzut rożny
 Za krótka centra Kargulewicza ale piłka nadal dla Wisły Grupy Azoty
49'  13. Kuczałek za faul na Kargulewiczu
50' Dwie okazje na bramkę dla gospodarzy. Najpierw po dalekim wykopie sam na sam z Witanem znalazł się Karglewicz a chwilę później minimalnie obok uderzył Bernrad
51' W odpowiedzi Jóźwicki ale wysoko nad bramką Zielińskiego
54' W starciu z Chebą ucierpiał Danilczyk. Zawodnicy nie szczędzą sobie razów
55' W Pruszkowie mamy remis 1:1. Gospodarze wyrównują stan meczu
57' Kolejna próba gości tym razem niecelnie uderza Danilczyk
58'  10.Senkevivch za przeszkadzanie we wznowieniu gry
62' Zablokowana centra Cheby. Od autu wiślacy
 Centra Karuglewicza ale nie sięga jest Retlewski!!!.
 Bedą dwie zmiany w Wiśle Grupa Azoty, Di gry gotowi Mateusz Kaczmarek oraz Marcin Ryszka
64'  19. Kaczmarek za 26. Kołtańskiego
17. Ryszka za 67. Kargulewicza
 Chwilę po wejściu na plac gry okazja dla Kaczmarka ale broni to Witan!!!
66' Tym razem uderza Błyszko ale piłka po plecach obrońców wychodzi poza pole gry
67'  11. Famulak za 1O. Sekewicha
24. Kazimierowski za za 3. Sarnowskiego
70' Kaczmarek do Retlewskiego ten wpadł w pole karne, ale nie oddał strzału i kończy się na strachu dla Olimpii
72'  7. Jóźwicki za kolejny faul
 Do gry przygotowany Adrian Paluchowski
73'  87. Paluchowski za 11. Retlewskiego
75' Z rzutu wolnego próbuje Gabrych, ale obok bramki Zielińskiego
76'  5. Szczudliński za 7. Jóźwickiego
77' Z dystansu uderza Kaczmarek, ale pewnie łapie piłkę Witan
81' Cheba do Ryszki ten uderza z 20 metra, ale bardzo źle i niecelnie. Od bramki grę wznowi Witan
82' Centra Klichowicza ale szybszy Witan
83' Ucierpiał Wiech po ostrym wejściu Braneckiego. Od rzutu wolnego wiślacy
84' Tym razem Gabrych powalił w polu karnym Chebę i tylko róg...
 Kolejny corner dla Wisły Grupa Azoty.
 Zamieszanie pod bramką Witana piła trafia do Bernarda, który uderza jednak fatalnie nad bramką
87' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLL MATEUSZ KACZMAREK!!!!!! BRAWO KAKA!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 W końcu mamy prowadzenie wiślaków!!! Uderzenie z dystansu Kaczmarka wydawało się, że piłkę złapie Witan, ale futbolówka przeleciała pomiędzy rękami eks-wiślaka i wpadła do siatki!!!!
89'  32. Wierzba za 17. Stefaniaka
90'  74. Skałecki za 10. Konę
90' +4
90+2' Dużo nerwów ale oby to wytrzymać
90+2' Szczudliński ale pewnie Zieliński
90+3' Jeszcze rzut rożny. Witan w polu karnym Wisły
 Właśnie to on główkował i ucierpiał w starciu z Ryszką!!!!
90+4'  KONIEC SPOTKANIA!!!!
 Mamy to!!!! Brawo Panowie. Po trudnym zaciętym spotkaniu pokonujemy zespół Olimpii Elbląg 1:0 a bohaterem Wisły Grupa Azoty został Mateusz Kaczmarek!!!!
 Kółeczko wiślaków i głośne kto wygrał mecz!!!! WISŁA WISŁA WISŁA niesie się po stadionie!!!