3:1

K.Nowak 22, 69,Gawrysiak 75 - Moskwik 38
Arbiter: Wojciech Pawlicz ( Białystok)

Penkowec,Gawrysiak, Jagła Kozieł, Misztal, Budzyński, Giziński, Orzędowski, Wiącek, Kycko, K.Nowak Kwedyczenko, Zontek, Księżyc, Jurkowski, Radwański, Strózik, Paul, Ł. Nowak, Cholewiak, Lizak, Moskwik

Już w sobotę 12 maja Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Puszczy Niepołomice. My postaramy się przeprowadzić relację z tego spotkania. Początek w sobotę 12 maja od 19:45.
 Godzina 19:34 Piotrek wita wszystkich ze stadionu MOSIR-u.
 Za 25 minut początek spotkania pomiędzy Wisłą a Puszczą Niepołomice. Niebo zachmurzone około 16 stopni ciepła.
 Jupitery nad stadionem powoli rozpalają się a na boisku trwa rozgrzewka.
 Jak na razie niezbyt wielu kibiców. Czyżby wystraszyła ich pogoda czy porażka w ostatnim meczu??
 Za chwilę postaramy się o składy. Na razie próbujemy ustalić gdzie znajduje się Michał ze składami :)
 Coraz mocniej palą się jupitery. Kibice schodzą się na trybuny. Szkoda, że nie będzie dziś dopingu Fanatyków dla Wisły.
 W jedynym meczu II ligi rozegranym dziś Resovia zremisowała 1:1 ze Zniczem Pruszków. Mecz Motoru został przerwany
 Zaczyna padać w Puławach. Na trybunie prasowej pustki.
 Jest Michał i są składy :)
 W składzie Wisły kilka zmian. Nie ma Piotra Mokiejewskiego jest za to Penkowec, Kozieł, i Rafał Giziński
 Na ławce Wisły są. Łukasz Chojak, Maciej Wójtowicz, Piotr Mokiejewski, Dawid Pożak, Filip Wesołowski, Mateusz Łakomy, Konrad Szczotka
 Za kilka chwil początek meczu. Na ławce Puszczy Mateusz Olszak eks wiślak i wychowanek naszego klubu.
 Obie ekipy już w szatni. Trwa oczekiwanie
 Obie drużyny wychodzą na plac gry.
 Wisła na niebiesko- biało Puszcza na pomarańczowo- czarno
 Minuta ciszy ku pamięci Iwo Zubrzyckiego.
1'  Zaczyna Puszcza
2' Za mocna piłka do Nowaka. Piłka w rękach Kwedyczenki. Zupełna cisza na stadionie. Ale bolą uszy
3' Giziński nie opanowuje piłki. Szkoda.
4' Nieporozumienie Penkowca i puławskiej obrony Radwański o mało nie strzela bramki. Ufff
4' Goście od wolnego. Księżyc wysoko wysoko nad bramką.
5' Lewą stroną Paul na szczęście centra w obrońców Wisły.
7' Kolejna akcja gości prawą stroną piłka w rękach Penkowca.
8' Jest doping dla wiślaków. Z lasu. Wisełka K WISEŁKA SSSS
 Na płocie 2 flagi. Żadne prawa i ustawy nie zabiorą nam zabawy z ust kibiców. WISŁA WISŁA
10' Kycko wywalcza aut.
11' Tym razem swoją stroną Giziński i mamy rzut rożny.
 I jeszcze jeden róg.
12' Nic z tych stałych fragmentów nie wynika.
14' Wrzutka w pole karne z wolnego Penkowec z kłopotami piąstkuje piłkę. Niepewny dziś bramkarz Wisły.
15' Gawrysiak prawą stroną i aut dla Wisły
16' Z dystansu Orzędowski, ale piłka daleko od bramki gości.
16' Kycko ale do kogo?? Do nikogo
19' Na spalonym Mośkwik. Mogło być groźnie.
21' Jak na razie mecz mało ciekawy do oglądania.
22'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL KONARAD NOWAK!!!!!!!!!!!!!! 1:0!!!!!
 Ładna dwójkowa akcja Wiacka z Konradem Nowakiem. Ten pierwszy pięknie podaje w polu karnym do Nowaka a ten z 5 metrów pakuje piłkę do siatki. Brawo Wisła
25' Kycko do Gizińskiego ale pomocnik Wisły zablokowany. Od bramki Kwedyczenko.
26' Kontra gości Kozieł na róg
27' Nakładką w polu karnym Wisły zagrywa Ł. Nowak i wiślacy od wolnego.
28' Jesteśmy z Wami Wisełko jesteśmy z Wami z lasu a na boisku Lizak na spalonym
30' Penkowec uprzedza Paula.
  Stróżik za brzydki faul
31' Giziński ale prosto w nogi obrony. Aut dla Wisły
 Dosyć chłodny wieczór w Puławach. W lesie jednak trwa zabawa na całego.
34' Klatka gości oczywiście dziś pusta.
35' Uderzał Nowak Kwedyczenko na róg
36' I kolejny róg dla Wisły.
37' Uderza zza pola karnego Orzędowski dobitka głową Kycki ale sędzia pokazuje spalonego. Ładna akcja Dumy Powiśla
38'  Moskwik
 Naszym zdaniem bramka zdobyta ze spalonego , ale sędzia puścił grę dalej.Nie widzieliśmy numeru strzelca
41' Faulowany Gawrysiak
43' Szarża Cholewiaka i faul na obrońcy Wisły.
44' Tym razem faul na Kyce.
 Centra w pole karne uderza Orzędowski wysoko wysoko nad bramką.
45'  +1
  Koniec I połowy spotkania.
 Wiślacy grają niezłe spotkanie. Błąd sędziego który puścił grę przy bramce Puszczy i mamy remis 1:1. Oby druga połowa była lepsza dla Wisły.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy i coś ciepłego do picia. My wracamy za 15 minut.
 Kibice zastanawiają się czy znowu o 21:00 wyskoczą z ziemi zraszacze. Telefony czas gotować.....
 Wychodzą na boisko zawodnicy......
 A zraszaczy nie widzimy
46'
Pożak za Gizińskiego.
 Wiślacy jeszcze w kółeczku. Gromkie Wisła.
  Zaczyna Wisła
  Wójtowicz za Jagłę
 A w lesie pokaz piro. Kibice pięknie się bawią.
47' I wiślacy mają róg. Ale zła centra nikt nie sięga piłki po centrze
48' Cholewiak prosto w ręce Penkowca. Tak się bawią tak się bawią kibiole.
49' Kycko prosto w ręce Kwedyczenki.
51' Piłka w siatce Wisły. Bilard w polu karnym Wisły uderza Cholewiak gola nie ma bo na spalonym gracz Puszczy. Uff
55' Moskwisk na spalonym
55' Za płotem płoną stroboskopy. Ależ oprawa
56'  Mokiejewski za Wiącka
57' Ręka zagrywa jeden z graczy gości. Wisła od wolnego
58' Tym razem fauluje Zontek. Kolejny wolny dla Wisły
 Centra w pole karnym Nowak na spalonym
62' Wójtowicz wprost w nogi obrońców Puszczy.
63' Pożak do Nowaka ten uderza broni Kwedyczenko dobitka Mokiejewskiego nad bramką.
64' W odpowiedzi kontra gości na szczęscie strzał obok bramki. Uderzał Cholewiak
65' Wiślacy prawą stroną i aut dla gospodarzy.
66' Szarża Nowaka i karny dla Wisły!!!!!!
 Kto będzie strzelcem???
 Do karnego podchodzi Nowak
 Jakieś rozmowy sędziego z obrońcami Puszczy
 Przy piłce K. Nowak...........
69' i ......
  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL 2:1.
 Pewny strzał Nowaka pod poprzeczkę. Z dwóch kroków.
71' Wisła Puławy na trybunach w lesie.
73' Z dystansu uderza Pożak Kwedyczenko jednak broni. Szkoda
74' Tym razem Kwedyczenko poza polem karnym uprzedza Nowaka. Aut
74'  Janik za Cholewiaka
76'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL Gawrysiak 3:1
 Piękna bramka Mateusza. Piłka trafia do niego po przebitce a Gawrys kapitalnie pakuje piłkę w okienko bramki Puszczy. Brawo WISŁA
 Po bramce gra się uspokoiła. Wisła pierwszy raz w tej rundzie strzeliła 3 bramki. Czekamy na więcej!!!
79'  Kalat za Strózika
81' Goście lewą stroną Gawrysiak na róg
83'  Mizia za Moskwika
85' Za mocne podanie do Pożka,ale i tak brawa z trybun.
86'  Wesołowski za Kycke
87' Gdzie jest Olszak to pytanie z trybun. Na ławce jest.
88' Coraz mniej czasu. Wiślacy jeszcze muszą być uważni do końca.
89' Uprzedzony przez Budzyńskiego Paul
90'  +3
90+1' Jeszcze rzut wolny dla gości. Około 20 metrów od bramki Wisły
 Dobre uderzenie Księżyca broni Penkowec. Uff
90+2' Janik fauluje brzydko Nowaka. Nerwy nie wytrzymują nerwowo.
90+3' Tym faul na Pożaku. Z 15 metrów od bramki gości
 Uderza Nowak na wiat.!!!!!
90+4' Jeszcze ostatnia akcja dla gości. Faul Misztala blisko pola karnego. Ale to po czasie już
 Uderza Janik wysoko nad bramką!!!!
  Koniec meczu. WISŁA ZDOBYWA 3 OCZKA!!!!!!!!
 Wiślacy brawami żegnani podchodzą do kibiców.
 Wiślacy podchodzą i podbijają piątki z kibicami. Brawo Wisła brawo kibice. Dzięki za ten mecz Panowie.
 Dobranoc ze stadiony MOSIR-u mówi Piotrek. Dzięki za uwagę.