Ednilson Furtado 87 -
Arbiter: Jakub Moskal ( Kielce)

Owczarzak- Kuban, Cyfert, Wiech, Cheba, Skałecki, Bartosiak, K.Puton, Drozdowicz, Kacprzycki, Paluchowski
Kowal- Sulkowski, Bierzało, Józefiak, Kowalik, Skrzypek, Duda, Rogala, Bieniarz, Gajewski, Bałdyga

Już w środę ekipa puławskiej Wisły rozegra zaległe spotkanie z Siarką Tarnobrzeg. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:25 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Mamy nadzieję, że ostatni raz z pustego stadionu MOSIR-u.
 Przed nami zaległe spotkanie z Siarką, które miało być rozegrane 14 kwietnia, ale na przeszkodzie stanęła zima. Dziś kapitalna letnia wręcz pogoda
 27 stopni ciepła, słońce wieje wiatr. Pod stadionem spore siły policyjne
 Mamy skład Wisły.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Kacper Kołotyło, Dariusz Brągiel, Włodzimierz Puton, Karol Czelny, Tomasz Zając, Kacper Kondracki, Ednilson De Jesus Tavares Furtado
 Mamy też skład Siarki
 Na ławce Siarki zasiedli dziś Piotr Pietryga, Mateusz Janeczko, Paweł Szołtys, Leonard Zmarzlik, Michał Bury, Luigi Dapollinio
 Obie ekipy już na rozgrzewce. Szkoda, że z takiej pięknej pogody nie mogą skorzystać kibice. Oby już od następnego spotkania stadion zapełnił się fanami
 W pierwszym dzisiejszym spotkaniu Avia Świdnik pokonała Jutrzenkę Giebułtów 6:0
 Marzymy dziś o wygranej, ale wiadomo czeka nas 90 minut walki. W wyjściowym składzie gości aż 7 młodzieżowców. Dla nich to kapitalna okazja do pokazania się na tle lidera
 Liczymy, że dobry wynik dziś pomoże w sobotę w Sieniawie, gdzie jeszcze nigdy nie wygraliśmy. Bądźcie z nami dziś, ale trzymajcie mocno kciuki w sobotę.
 W składzie Siarki dwóch eks-wiślaków Sebastian Duda oraz Bartosz Sulkowski. Trenerem bramkarzy jest Kamil Beszczyński kolejny wiślak.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip.
 Wiślacy już w szatni nad murawą zraszacze
 Do szatni zeszli także gracze Siarki. Jak my chcemy dziś tej wygranej.
 Ostatnie takty muzyki czekamy na zawodników i zaraz gramy. Wszyscy wiemy o co gramy....
 Są gracze Siarki, żółte koszulki, czarne spodenki
 Wybiegli wiślacy. Ekipa Dumy Powiśla jak zawsze w pasiakach
 Z lasu tylko zwycięstwo tylko zwycięstwo Fanatyków.
1'  Zaczyna Siarka
2' Na spalonym Paluchowski po bardzo dobrym podaniu ze środka pola
 Nadal głośne WISŁA Puławy z lasu.
4' Próba Bartosiaka trafia w nogi obrońców Siarki
5' Kowal fauluje Krystiana Putona. Wiślacy od rzutu wolnego
 K.Puton do Kacprzyckiego, ale nie trafił czysto w piłkę!!!
6' Kolejna okazja dla wiślaków z prawej strony podaje piłkę Kacprzycki do Krystiana Putona ten źle trafia w piłkę i piłka leci obok bramki Macieja Kowala
8' Z dystansu Bałdyga, ale pewnie w bramce Wisły Piotr Owczarzak
9' Z dystansu Skałecki, ale znacznie gorzej niż w Nowym Targu i piłka leci nad bramką Kowala
11' Paluchowski w pole karne ale tylko aut...
11' Zablokowany strzał Drozdowicza kontra gości, ale podobnie jak Drozdowicz zablokowany Gajewski
 Bardzo dobrze bronią się goście. Oni tutaj chcą zremisować.
 W ataku wiślacy.
15' Będzie to ciężki mecz. Pięciu a momentami sześciu graczy Siarki w obronie
17' Próba Drozdowicza z dystansu, ale niecelna.
18' Przerwa w grze. Pomocy potrzebuje Bartłomiej Bartosiak
 Z Bartosiakiem wszystko OK i możemy grać dalej
20' Uderzony w plecy Drozdowicz sędzia Moskal każe grać dalej....
 Niestety chyba będzie zmiana. Do gry przygotowuje się Ednilson
22' Gotowy do gry Ednilson, ale sędzia nie pozwala na zmianę....
23'  Ednilson za kontuzjowanego Bartosiaka
26' Wiślacy nie mogą skruszyć tego tarnobrzeskiego muru...
27' Drozdowicz do Paluchowskiego ale szybszy Kowal...
29' Kacprzycki wpadł w Dudę i faul dla Siarki....
 Momentami aż dziewięciu graczy gości na swojej połowie gry. Oni nie ukrywają, że ich remis zadowoli. Nie próbują nawet atakować.
31' Bierzało pchnął w polu karnym Paluchowskiego ale gramy dalej....
32' Faulowany Kuban i co?? Gramy dalej Bałgyda uderza ale pewnie Owczarzak. Nie wiemy co dzieje się arbitrem z Kielc...
34' Dogranie z prawej strony do Paluchowskiego ale zbyt lekko uderza Paluchowski i broni to Kowal
 Dziwna jest postawa arbitra z Kielc. Wiemy, że pogoda nie sprzyja, ale dziś już 2-3 spore błędy sędziego Moskala
35' Próba Kacprzyckiego mija bramkę Kowala.
36' Nabity przez Józewiaka K.Puton, ale nie mógł dotknąć piłki Paluchowski bo był na spalonym i pewnie łapie piłkę Kowal.
37' Ednilson wywalczył rzut z autu po niepewnym wybiciu Kowala
39' Sulkowski brzydko fauluje Kacprzyckiego. A gdzie kartka???
 Trafiony Rogala, który stał moim zdaniem za blisko...
 Ale cóż sędzia pokazuje tylko aut.
42' Faulował w ataku Bierzałę Paluchowski. Od wolnego goście
 Nie jest to ładna gra Siarki. Ale bardzo skuteczna bowiem goście remisują 0:0
43' Bałgyga w szyję uderza Drozdowicza. Od wolnego Wisła
44' Komedia w wykonaniu arbitra.. Faulowany Paluchowski a sędzia Moskal pokazuje faul dla gości
45' +2
45+1' Oby dalej goście
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 No cóż za nami pierwsza połowa tego spotkania i co możemy powiedzieć?? Nie klei się gra Wisły bo ekipa gości zamurowała się w swoim polu karnym i dobrze się broni
 Liczymy, że druga połowa będzie lepsza dla puławian a teraz zapraszamy na kilka minut przerwy
 W ekipie gości będzie zmiana. Do gry przygotowany Mateusz Janeczko
 Są wiślacy!!!!!!!
 Pojawili się gracze gości zaraz gramy
46'  Janeczko za Bieniarza
48' Wiślacy nadal w posiadaniu piłki, ale czas ucieka....;
50' Nie opanował piłki Ednilson
51' Z dystansu K.Puton minimalnie niecelnie....
52' Ednilson w pole karne do K.Putona ale tylko róg bo uprzedzony pomocnik Wisły
 Zła centra Kacprzyckiego i od bramki Kowal
54' Kacprzycki niedokładnie do Ediego i spokojnie grę wznowi Kowal
55' Tym razem dokładności zabrakło Wiechowi
56' Kuban blokuje rywala i rzut rożny dla Siarki
 Pewnie wiślacy ale niestety w kontrze piłki nie przejął Kacprzycki
57' Do gry gotowy Zmarzlik
60'  Zmarzlik za Rogalę
 Piłka nożna dla kibiców krzyczą Fanatycy zza płotu
62' Siarka nadal konsekwentnie. Obrona obrona i jeszcze raz obrona
64' Wiech do Ednilsona, ale grę zacznie Kowal.
66' Obraz gry nie ulega zmianie. Wisła ma piłkę prowadzi grę ale Siarka się broni
67' Goście kopią i dobrze się bronią. Dla nich ten punkt wiele znaczy.
69' Dobre przejęcie piłki przez Ednilsona piłka trafia do Paluchowskiego a ten niecelnie do Drozdowicza
70' To dla Was nudne, ale goście oby dalej. Tak wygląda ten mecz
71' Skałecki w pole karne do Ednilsona ale nie sięgnął jej Edi
72' Kacprzycki do nikogo ...
74' Cyfert do Ednilsona obrona Siarki na róg....
 Głową Cyfert nad bramką Kowala
75' Kolejny corner dla Wisły...
 Niecelna główka Paluchowskiego
77' Nie opanował piłki Paluchowski.
79' Do gry gotowy Szołtys
82' Gajewski lockiem trafia Cyferta!!! I co?? I nic!!!!!!!
 Gubi się arbiter dzisiaj.
83'  Szołtys za Skrzypka
  Czelny za Drozdowicza
W.Puton za Kacprzyckiego
84' Ręką goście i co?? Gramy dalej....
 Fatalna postawa sędziego Moskala
85' Skałecki obok bramki
86'  Dapollino za Bałdygę
87' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL EDNILSON!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO EDEK!!!!!!
 Centra z prawej strony boiska W.Putona piłka trafia do Ednilsona, który pakuje ją do siatki!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
90' +3
90+2' Jeszcze rzut wolny dla Siarki
90+3' Kocioł w wiślackim polu karnym!!!!!!
 Głową Duda niecelnie!!!!
 Ile jeszcze??????
 Panie sędzio Moskal!!! Kończ Pan ten mecz!!!!!!!
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!
 Ufff!!! Było diabelnie ciężko ale 3 oczka zostają w Puławach. Brawo zasłużona wygrana wiślaków po złotej bramce Ednilsona. Brawo Wisła
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!!!!
 Brakowało nam tego ostatnio!!! Ale jest!!!!
 Jeszcze podziękowania dla fanów z lasu i dialog kto wygrał mecz!!!! WISŁA WISŁA WISŁA niesie głośno!!!!!
 Cenne 3 oczka zostają w Puławach. Brawo Wisła brawo Edi. Coraz bliżej II liga. Tym miłym akcentem za uwagę dziękuje szczęśliwy Piotrek.