0:3

- Wiejak 4, Olszak 29, Głaz 80 (k)
Arbiter: Konrad Aluszyk ( Gorzów Wielkopolski)

Czapliński, Pilatowski, Hryszko, Mroczkowski, Dziemidowicz, Buzun, Tunkiewicz, Grzybowski, Jastrzębski, Dzienis, Kowal Penkovets, Turzynicki, Pielach, Gusocenko, Duda, Głaz, Maksymiuk, Wiejak, Pożak, Sołdecki, Olszak

Już w sobotę 4 czerwca puławska Wisła rozegra bardzo ważne spotkanie w Zambrowie z Olimpią. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:50 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Zambrowie
 Udało się dotrzeć do Zambrowa, dziś bardzo późno, ale Piotrek, Adqs, Kopia i Szelak są w Zambrowie
 Witamy. W Zambrowie około 22 stopni słonecznie. Zaraz składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Patryk Sobczak, Michał Budzyński, Karol Kalita, Konrad Nowak, Tomasz Sedlewski,Patryk Słotwiński i Konrad Szczotka
 Na ławce Olimpii zasiedli dziś Bartosz Koncki, Michał Twardowski, Tomasz Porębski Mateusz Jastrzębski, Robert Brzęczek i Mateusz Gogol
 Obie drużyny w szatniach. Kibice Wisły w klatce
 Niestety laptopa musimy trzymać na kolanach nie ma nigdzie podstaw pod laptopa.
 Zraszane boisko w Zambrowie
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła na czerwono, Olimpia, białe koszulki i niebieskiego spodenki
 Na klatce flaga Duma Powiśla
 Gospodarze brawami powitali naszych kibiców
 I od razu głośne jesteśmy zawsze tam....
 Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo niesie się z klatki. Tak tego pragniemy!!!!!
1'  Zaczyna Olimpia
2' Inaczej ogląda się mecz Wisły na wyjeździe z dopingiem. Brawo!!!!!
3' Jest doping dla Olimpii. Na boisku za krótka wrzutka Głaza i pewnie obrona Olimpii
4' Faulowany Olszak. Od wolnego Duma Powiśla
4' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL SZYMON WIEJAK!!!!!!!!! 0:1
 Brawo WISŁA!!!!!!!!! Wrzutka Głaza w pole karne, głową uderza Szymon Wiejak i piłka wpada do siatki. Brawo Szymon brawo WISŁA!!!!!!!!!
 W klatce doping dla Wisły. Oby to utrzymać!!!!!
6' Centruje Pożak, głową znowu uderza Wiejak, ale tym razem obok bramki Czaplińskiego
7' Z dystansu uderza Głaz. Obok bramki. Nie ważne, że miejscowi dziwnie się patrzą. Ja krzyczę i cieszę się po udanych zagraniach Wisły!!!!
 Na chwilę obecną wiecie gdzie jesteśmy???
8' Grać na całego i walczyć do upadłego!!!!!!!!! z klatki. Brawo!!!!!
10' Duda uprzedza Buzyna. Róg dla gospodarzy
12' Za mocne podanie Głaza łapie Czapliński
13' Dochodzą mnie głosy, że moją radość z bramki słychać było w Puławach :). Fajnie
15' Faul na Maksymiuku. Od wolnego Wisła
 Jakieś piro na trybunach. Odpalili je kibice gospodarzy
16' Jak ten czas długo leci!!!!
17' Jesteśmy zawsze tam z klatki!!!!!!! Na boisku walka o każdy centymetr boiska!!!!!
17' Wisła Pogoń eja eja z klatki.
18' Za mocne podanie do Olszaka, pewnie łapie Czapliński
19' Z dystansu Sołdecki minimalnie niecelnie. Brawo Wisła
20' Walczyć Wisła walczyć z klatki a na boisku centruje Pożak, ale pewnie Czapliński
22' Nie opanował za mocno dogranej piłki Pożak. Od bramki Olimpia
23' Dziś nam ten czas leci bardzo bardzo wolno.
24' Duda spokojnie blokuje Hryszkę. Od bramki Penkovets
25' Z dystansu jeden z graczy gospodarzy ale obok bramki
 W Bytomiu Siarka przegrywa z Polonią a GKS Tychy remisuje ze Stalą 0:0
28' Hryszko fauluje Pożaka bez reakcji sędziego
29' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL MATEUSZ OLSZAK!!!!!0:2
 BRAWO WISŁA!!!!!! Kapitalne podanie do Olszaka, który mija Czaplińskiego i pakuję piłkę do siatki!!! 0:2. BRAWO OLI!!!!!!!!
31' Wisła gol na trybunach. Klepią mnie kibice z Puław!!! Oni też się cieszą!!!!!!
33' Faulowany Głaz ale gwizdek arbitra milczy.
 Redaktor Kopia w drodze wspominał dziś 0:4. Tak więc 50 % już wykonane.
34' Gramy o awans krzyczą kibice w klatce. Tak jest!!!!
35' WISŁA PUŁAWY z klatki. Miło ogląda się ten mecz. Jest doping, są bramki jest słoneczko!!!
38' Gusocenko spokojnie uprzedza rywala.
38' Centralnie w twarz dostał piłką Wiejak Nasz zawodnik leży na placu gry.
 Z Szymkiem wszystko OK. Gramy dalej. Z klatki całe miasto wie...
40' Podobno logo Olimpii jest nieaktualne. Ale czy to ważne??
41' Bardzo groźnie Buzun ale nad bramką.
42' Poruszać się krzyczy Nazar Penkovets. Jeszcze walka!!!
43' Z dystansu Maksymiuk Czapliński przed siebie
44' Gramy do końca Wisełko gramy do końca śpiewają Fanatycy
45' +1
45+1' Wiejak zatrzymuje kontrę Olimpii.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Kapitalnie ułożyło się dla nas spotkanie w Zambrowie. Wiślacy grają bardzo dobre spotkanie i zasłużenie prowadzą 2:0.
 My czekamy na drugą połowę i jeszcze lepsze informacje. Zapraszamy na kilka minut przerwy. My wracamy za chwilę.
 Są wiślacy!!!!!
46'  Twardowski za Kowala
Brzęczek za Pilatowskiego
47' Jest oczywiście doping. Pogoń Siedlce i Wisła Puławy na trybunach
47' Zła centra Turzynieckiego. Od bramki Czapliński
49' Groźnie pod bramką Wisły. Rzut wolny dla gospdoarzy
 W mur Tunkiewicz
50' Teraz szarża zatrzymana przez Turzynickiego i róg dla Olimpii. Przewaga gospodarzy
 Zła centra gospodarzy i od bramki zacznie Nazar Penkovets
51' W polu karnym padł Olszak. Bez reakcji arbitra
53' Zablokowane uderzenie Olszaka.
54' Wiejak do Sołdeckiego, ale niestety niedokładnie.
55' A na drzewach zamiast liści na trybunach
56' Sołdecki i mamy aut
57' Czemu dziś ten czas biegnie tak wolno?
 Do gry szykuje się Konrad Nowak
60'  Konrad Nowak za Olszaka
 Witamy znowu. Mieliśmy pewne problemy techniczne.
 Jak nie nadawaliśmy kapitalnie głową uderzał Arkadiusz Maksymiuk pewnie obronił Czapliński
 W dobrej sytaucji nie trafił także Konrad Nowak
74'  M. Jastrzębski za P. Jastrzębskiego
75' Jesteśmy zawsze tam z klatki.
76' Rzut karny dla Wisły. Faulowany Konrad Nowak!!!!
76'  Czapliński za ten faul
76'  Sedlewski za Pożaka
777' Czekamy na bramkarza Bartosza Konckiego
 Uderzał karnego będzie Sebastian Głaz
78' W Tychach GKS ze Stalą Mielec 1:0
78'  Koncki za Buzuna
 GŁAZIK.....
80' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL SEBASTIAN GLAZ 0:3. BRAWO GŁAZIU!!!!!
 Pewne uderzenie Głaza i piłka w siatce. 3:0. Brawo WISŁA!!!!
 Wyginam śmiało ciało 3:0 mało krzyczą fani!!!!!!
 Nikt nie zabierze nam barażu. A może barażu nie będzie?? Zobaczymy
83' Padł w polu karnym Brzęczek gramy dalej!!!
 Nie możemy tego przegrać!!!!!
84'  Budzyński za Maksymiuka
85' 4 miejsce mamy pewne. Co ono da? Nie wiemy ale liczymy, że bezpośredni awans do I ligi
86' Wisła już spokojnie. My też bo nic złego tu się nie stanie.
87' Sedlewski na wiat
87'  Szczotka za Sołdeckiego
89' Cieszą się fani cieszą wiślacy. Dziś wygramy!!!!!. A co dalej?? Zadecyduje Komisja Licencyjna PZPN-u
 Centruje Szczotka Koncki piąstkuje.
 WISŁA walcząca Wisła walcząca Wisła walcząca do końca śpiewają kibice w klatce
90' +3
90' Nowak w sytuacji sam na sam obok bramki
90+1' Jeszcze rzut rożny dla Wisły
90+2' Wiejak ale pewnie Koncki
 Gramy do końca Wisełko gramy do końca śpiewają fani
90+3' Faulowany Pielach. Jeszcze rzut wolny dla Wisły.
 Uderza Głaz Koncki na róg
90+4'  KONIEC SPOTKANIA!!!!
 Bardzo dobra postawa wiślaków w Zambrowie i 3 punkty jadą do Puław. Mamy 4 miejsce co ono da zobaczymy... Być może bezpośredni awans.
 Tańczą w kółeczko wiślacy. Tak się bawi Wisełka.!!!!
 Zawodnicy Wisły idą pod klatkę podziękować kibicom za doping.